REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ministerstwo środowiska

# piotrek

28.02.2007 10:19

już nie posiada członu "ochrony", bo nigdy go nie chroniło. tokarczuk, szyszko to zachłanne urzędole realizujące plan meliorantów i budowniczych kosztem najwiekszego naszego wspólnego skarbu, którego nikt i nic już nie jest w stanie odbudować, to co natura tworzyła przez miliony lat, ta banda rujnuje w kilka tygodni , miesięcy, lat.
w związku z powyższym twierdzę, że zatrudnianie tysięcy, dziesiatek zachłannych urzędoli w komórkach ochrony środowiska jest wyrzucaniem pieniedzy w błoto, bowiem te organy to przykrywka dla meliorantów i budowniczych....ło momy pozwolenie łod łochrony środowiska, ło......wywalić to na zbity ryj do przerzucania obornika, a kasę przeznaczyć dzieciom, broń boże kolejnym złodziejom w czarnych ciuchach.
wydaje mnie się, iz jest to kasa w dziesiątkach milionów, a z utzrymaniem budynków i całego zaplecza w setkach, więc już znalazłem pieniądze. a że to 2 lewe ręce, to do normalnej roboty się nie wezmą, więc po 400 stówki z zapomogi....pedofil morderca to jest ktoś z klasą w porównaniu z mordercami naszej przepięknej przyrody, jak ja ich nienawidzę....

# clio

28.02.2007 21:25

piotrusiu a jak ty za stodoła na ojcowiżnie jeszcze, męczyłeś zwierzątka a w sadzie na drzewkach wycinałes scyzorykiem "kocham zośkę"-córke sołtysa to była ochrona środowiska?
żdżbło w oku bliżniego.......

# piotrek

01.03.2007 19:41

wspomnienia z dzieciństwa przemawiają w twojej podświadomości, ale na konwaliowej nie było nawet 3o i kilka lat(od 5, 6 roku dopiero coś tam pamiętam) stodoły. sołtysa nie było, bo urzędole rządzili na wójcika karolka, zośki nigdy nie pukałem i nie kochałem,a widzę jesteś miejscowy, skoro tak to skąd jesteś jarząbku wszyskowiedzący i mądrzejszy od krowy?

REKLAMA

# clio

08.03.2007 14:10

nie tlumacz się pietrek
i tak z twoich pseudointelektualnych postów wieje
wioskową trauma z dzieciństwa

# wpis111

09.03.2007 12:13

www.komslow.blog.onet.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA