REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Fafik

06.09.2016 10:37

Jarosławie Oborski wracają wraz z żoną do Łodzi-tam dołączcie się inicjatywy EL 00000 i stwórzcie silne koło Nowoczesna.Co za szkodnik.Niby młody człowiek a myślenie jak u starego dziadygi.

# Lolo

06.09.2016 12:04

represyjne? co z bzdury! SM powinna częściej odholowywać cwaniaków parkujących gdzie sie da i jak się da zmuszajac pieszych, niejednokrotnie z dziećmi w wózkach, do tratowania trawników czy obchodzenia ich ulicą...ten radny chyba się zagubił... czyżby sam miał gdzieś innych którym takie bezmyslne parkowanie utrudnia zycie? zapamiętamy i rozliczymy przy wyborach.

# dor

06.09.2016 12:14

Fafik, Lolo +1

REKLAMA

# mieszkaniecb

06.09.2016 14:26

Pan radny chyba nigdy nie był w rejonach ulic Narwik i Pełczyńskiego. Zapraszam na wycieczkę celem zobaczenia, jak ludzie z premedytacją łamią zakazy parkowania. Kilka miesięcy temu nawet karetka pogotowia zaparkowała się tak na chodniku, że matki z wóżkami musiały obchodzić ambulans od strony ulicy, narazajac siebie oraz swoje pociechy na niebezpieczeństwo. Dla jasności dodam tylko, ze karetka w tym momencie nie była pojazdem uprzywilejowanym.

# Złomowładny

06.09.2016 16:17

Jeżeli zdaniem bezradnego Oborszczaka 500 złotych to jedna czwarta wartości samochodu, to cały "samochód" wart jest 2000 zł. Taki pojazd zazwyczaj smrodzi, truje, hałasuje i jest niebezpieczny w użytkowaniu, więc powinien być od razu odholowywany na złomowisko, zaś jego właściciel odzyskałby swoje 500 złotych na sprzedaży złomu.

# pieszy niewidoczny

07.09.2016 01:57

Dobrze robią strażnicy! Dywizjonu i Narwik są regularnie pozastawiane tak, że pieszych wchodzących na przejścia nie widać. Niech wywożą lawetami jak najczęśćiej!

REKLAMA

# Bemowianka

07.09.2016 09:55

Mieszkam w okolicy i widzę jak na ulicy Narwik non stop stoją nieprawidłowo zaparkowane samochody. Okoliczni mieszkańcy są tym zmęczeni. Na szczęście w końcu ktoś postawił pachołki i choć z jednej strony da się przejść. Skoro ciągle parkują nieprawidłowo to chyba kary są za małe. Burmistrz Bemowa powinien coś z tym zrobić. Natomiast o tym radnym bardzo źle świadczy skoro ma takie stanowisko. Aż strach myśleć, że tacy ludzie zasiadają w radzie dzielnicy. Matki z dziećmi nie mogą przejechać wózkami. Rodzice się boją puszczać dzieci same do szkoły, gdyż zaparkowane samochody stoją w każdym miejscu, nawet często przy samym przejściu dla pieszych i nie widać czy samochód jedzie. Zanim straż coś zrobi to mija wiele godzin, a kierowcy i tak źle dalej parkują. Dzielnica powinna zadbać, aby wszędzie tam były pachołki, które uniemożliwią nieprawidłowe parkowanie. Problem wtedy by zniknął. Straż miejsca powinna ciągle monitować drogi i natychmiast odholowywać samochody.

# Bem

08.09.2016 23:12

Panie Złomowładny - nie każdego stać na furę za 50 tys. Są i tacy, którzy mają tanie auta po 2-5 tys i zarabiają po 1 500 PLN i dla nich mandat za 500 zł to dużo. Wg mnie 500 zł to tez duża kwota za mandat.

# Złomowładny

12.09.2016 16:53

500 zł to mała kwota za mandat. Gdyby była duża, nikt nie narażałby się na karę. Zaś właściciele samochodów za 2-5 tys. zł powinni wozić podwieszone pod podwoziem kuwety do zbierania skapującego oleju. Syfiarze.

REKLAMA

# lokis

27.09.2016 09:38

Gów...o prawda. To tylko kolejna metoda na wyciąganie kasy od ludzi. Parkingów nie ma ale zakazy są. Od strażnika usłyszałem, żeby sprzedać samochód jak nie mam gdzie parkować (sic!) Jak auto zagraża bezpieczeństwu to ok. Ale w 80 % (na moje oko) chodzi tylko o pieniądze. Śródmieście Warszawy i np. okolice pl. Narutowicza to świetne miejsca do ściągania swoistych haraczy. Jak ktoś zaparkował przed garażem który wynajmowałem i uniemożliwił mi wyjechanie z niego, wezwana SM odmówiła odholowania bo samochód nie stwarzał zagrożenia !!! Cyrk.

# Fgvfffgg

08.06.2021 19:06

Ale miasto ma duże tereny przy Lazurowej gdze mogłoby zrobić parkingi , nawet płatne, ale oczywiście wybudowali zasieki żeby ludzie nie mieli gdzie parkować i można było ich kasować za odholowywanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA