REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# WW1

31.01.2012 12:40

To osiedle to wielka lipa. Woda na osiedlu po każdym deszczu i pod budynkiem za sprawą strumyka. Grzyba widziałem nawet na poddaszu.

# anonim

31.01.2012 14:41

Teraz nie jest lepiej nowy zarząd oszczędza na wszystkim nawet prąd w gniazdkach w garażu powyłączali i mieszkańcy nie maja dostępu do prądu za który płacą.

# anonimka

01.02.2012 14:29

Anonim stwarza zagrożenie pożarem i jeszcze narzeka.

REKLAMA

# Analna

01.02.2012 15:57

Kupiłam tu mieszkanie. Życiowa porażka. Trzeba szybko sprzedać zanim pójdzie smród po Tarchominie.

# zdegustowany

01.02.2012 17:22

Całkowicie zgadzam się z WW1, z anonimem tez. Wykonanie tragiczne-za ciężko zarobione pieniądze kupujących...Nazwa osiedla powinna zostać zmieniona na 'Alternatywy 4".Byc moze także w najbliższym czasie, chcące sie wykazać`nowe`działaczki wspólnoty wydadzą zarządzenie z przymusem uczestnictwa w chórze lub kabarecie.. Prąd w garażu został odcięty-proponuję także wyłączenie oświetlenia na klatkach schodowych czy na zewnątrz bloku. I likwidację ochrony, która wpuszcza na osiedle każdego-więc po co ponosić koszty.??Pozdrawiam. Zyczę powodzenia.

# pikaczuk

01.02.2012 20:55

Popieram poprzednie wypowiedzi względem pań z zarządu i ich przyjaciela Staszka administratora.A kabaret to już jest z zarządem i Staszkiem w roli głównej zresztą administrator został powołany po nocy i bez konsultacji z mieszkańcami a po fakcie dopiero uchwalili uchwałę albo jeszcze nie nie wiem nie wnikam w to bo ciężko się z nimi współpracuję. Zarząd dąży do skłócenia mieszkańców tylko nie wiem w jakim celu ale to efekty działań administratora nowego. Oszczędzanie oszczędzaniem ale bez przesady.

REKLAMA

# eRDe

01.02.2012 21:02

Cóż narzekać, jak Strumykowa to i strumień musi być na osiedlu:))

# ech

05.02.2012 12:05

przecież prąd musi być wyłączony w garażach, bo przez te podtopy na osiedlu zwarcie powstałoby albo co gorsze jak napisała anonimka pożar. wtedy zamiast uniedogodnienia typu brak prądu, mielibyśmy brak samochodu - spalony złom.
co do ochrony to chyba musi wpuszczać wszystkich bo przecież mamy 'lekarza' na osiedlu i wystarczy.
czy w ogóle wspólnota walczy jakoś z tym grzybem ?

# Stoenowiec

13.02.2012 11:22

Chyba jednak powinni wam wyłączyć prąd na całym osiedlu. Szkoda że Stoenowi się to nie udało ale macie długi wiec i tak wcześniej czy później to zrobią.

REKLAMA

# brak slow

13.02.2012 14:28

TAK powinniscie odlaczyc prad jak najszybciej-dla calego osiedla,placacych jak i nie. Centralnego ogrzewania nie ma w czesci bloku nr 4, od poczatku zimy ludzie maja w domu temperature ok 16-17 stopni (mimo regularnego placenia wszystkich rachunkow). Administrator i konserwator tylko zbywaja wszystkie telefony ciagle nowymi wymowkami-jest winny piec, czujnik temp, teraz zbiornik- a najbardziej wg.mnie zima bo nadeszla!!Wg mnie jedyny problem to brak kompetencji osob sie tym zajmujacych! Podtopy w garazach (wytlumaczenia braku pradu), grzyb na scianach, brak ogrzewania, "ochrona"wpuszczajaca wszystkich...Wszystko to a nawet wiecej na Strumykowej/Alternatywy 4..

# wsplolna

25.11.2014 20:34

Każda inwestycja Włodarzewskiej to Lipa nie kupujcie mieszkań od nich wielkie problemy moja ludzie w Sulejówku i Brwinowie

# Zarząd ze Strumykowej

12.11.2019 11:08

Obecny zarząd to trzy gwiazdy...stawiające wszędzie znaki drogowe, pozwalajace na przetrzymywanie przez cwaniaków sztotu na wspólnym parkingu...ale pewnie to wina tego, że jedna z nich non stop nawalona chodzi...tak sobie wybraliście, mnie już na szczęście tam nie ma.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024