REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# Mario Bros

09.12.2022 20:03

No i super. Chcieli to mają, bardzo dobrze. Mieszkają w takiej lokalizacji, że co? - biedni nie wiedzieli kto stanie się najaktywniejszym użytkownikiem tych ławek??
A teraz pytanie - za co otrzymuje niemałe pieniądze wolski oddział straży miejskiej????? - babcie teraz pietruszki nie sprzedają na rogach ulic bo za zimno, więc popędzić towarzystwo na patrole niech zapracują uczciwie na swoje wynagrodzenia.

# Mike

12.12.2022 09:55

#Mario Bros napisał(a) 09.12.2022 20:03
za co otrzymuje niemałe pieniądze wolski oddział straży miejskiej????? - babcie teraz pietruszki nie sprzedają na rogach ulic bo za zimno, więc popędzić towarzystwo na patrole niech zapracują uczciwie na swoje wynagrodzenia.

Słusznie!

# Wredny Kocur

12.12.2022 10:58

To jest jakaś kompletnie odwrócona logika. Porządek ma zapewniać straż miejska i policja. Nie można dostosowywać potrzebnej mieszkańcom infrastruktury pod kątem całkowitej nieudolności służb! To identyczna sytuacja jak ze skwerem Jarnuszkiewicza - zamykamy na noc, bo "wandale", "bo pijacy", bo głośna młodzież". No kr.... za co się mundurowym płaci??
Druga sprawa, to "załatwiają potrzeby fizjologiczne". Mają w portki się wypróżniać?? Nie jestem menelem, a nie tylko ja mam ten sam probłem. Na przykład usunięto "bo zima" tojkę z placu zabaw między Kochanowskiego, a Broniewskiego, Gdzie się tam odlać? Do wyboru - między samochodami przy parkingu, albo mieć nadzieję, że dobiegnie się do ekranów dźwiękochłonnych przy Powązkowskiej, czy pod garaże koło torów. Życzę też powodzenia każdemy przy Daszyńskiego, czy przy ONZ po zamknięciu (bo oczywiście, że nie może być całą dobę) kibla w metrze - pozdrawiam mieszkańców Pańskiej 55. ;)
Z jednej strony zmusza się ludzi do zachowania jak zwierzęta, bo "stolycę europejskiego miasta" nie stać na zapewnienie podstawowej insfrastruktury [jakoś przy Polin jest... ciekawe], z drugiej strony jak już jest, to miasto nie potrafi o nią zadbać.

REKLAMA

# Miauł

12.12.2022 16:52

#Wredny Kocur napisał(a) 12.12.2022 10:58
Druga sprawa, to "załatwiają potrzeby fizjologiczne". Mają w portki się wypróżniać?
Mogą pójść do domu. Mają niedaleko, przecież nie przyjechali z drugiego końca Warszawy aby chlać akurat na tych ławkach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA