REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Fizjomed na Bolkowskiej

 JarekPe

18.06.2020 22:05

Witam,
czy ktoś korzystał z Fizjomedu na Bolkowskiej? Podobno 15.06 było otwarcie i można było za darmo skorzystać z rehabilitacji - to prawda? Wie ktoś czy powtórzy się taka promocja?

 MariuszDom

22.06.2020 12:52

Tak skorzystałem z jednego darmowego zabiegu: laseroterapii. Chyba się zdecyduję na cały pakiet 10 zabiegów, bo mają wtedy zniżkę. Mają fanpejdż na fejsie więc pewnie tam trzeba szukać informacji o bieżących promocjach. Jak wpiszesz fizjomed bemowo, to wyskoczy ich FB

# iwonag631

09.11.2022 09:29

Byłam ostatnio na kolejnej wizycie. naprawde dobry personel tam mają. chodziłam na serię zabiegów i jestem zadowlona:-)

REKLAMA

# Irenika

09.12.2022 09:35

Jeśli ktos szuka porządnego fizjoterapeuty i nie chce czakac na wizytę w kolejkach całej wiecznosci to polecam sprawdzić fizjoterapeutę Karola Filipa. Ma Salę na alei Solidarności :D

# Zygmunt

09.12.2022 13:11

#Irenika napisał(a) 09.12.2022 09:35
Jeśli ktos szuka porządnego fizjoterapeuty i nie chce czakac na wizytę w kolejkach całej wiecznosci to polecam sprawdzić fizjoterapeutę Karola Filipa. Ma Salę na alei Solidarności :D

A jakimi urazami się ten fizjoterapeuta zajmuje?

# Heorcuk

12.12.2022 09:37

Jak sprawdziłem jego socjale to wydaje mi się, że zajmuje się ogółem urazów, zapaleń itp. raczej wystarczy sie do niego przejść i dowiedzieć się co można z problemem zrobić :D

REKLAMA

# Halincia

13.12.2022 09:40

Mogę go serdecznie polecić, bo pomógł mojemu mężwi, któremu wysiadł odcinek lędźwiowy przez pracę przed komputerem. Musiał zacząć chodzic na fizjoterapię bo już wysiedzieć nawet kilku godzin nie mógł. Na szczęście trafiliśmy do pana Karola Filipa, którego serdecznie polecam. Problemów już nie ma ale teraz go pilnuję, żeby pracował mądrzej
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy