REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# nick2

15.11.2016 16:53

Przed likwidacją bazaru było o wiele taniej. Teraz znacznie podrożało - skarży się stała bywalczyni bazarku.
Może dlatego że wszyscy się wtedy wyprzedawali,żeby z jak najmniejszą ilością towaru niesprzedanego zostać?
Trudne do zrozumienia,wiem.W Radiu Maryja o takich rzeczach nie mówią.

# NataliaMM

15.11.2016 21:35

Może ja jakaś głupia jestem, ale gdzie żyją mieszkańcy Trockiej? Są ulice Gajkowicza, Zamiejska, Askenazego, Orłowska, Pratulińska... Czy jest jakikolwiek blok mieszkalny z adresem na Trockiej? Trocka 2 - stacja benzynowa, Trocka 4 - szkoła, Trocka 10 - Topaz i przyległości. Trocka 11 - Żabka i inne punkty usługowe. Gdzie ci mieszkańcy? I dlaczego mój komentarz został usunięty, mimo like'ów, które zebrał?

# mon

18.11.2016 05:17

O JAKIM wlascicielu targowiska tu jest mowa??? Przeciez "kupcy" zapalcili po 25000 zl z ate pawilony;czyja wiec sa one wlasnoscia??Skad się tu wzial jakiś wlasciciel calosci??Przeciez to powinna być wspolnota zarzadzana przez wybrane przez kupcow osoby.A to ,ze drzwi nei można przelozyc to już kompletne KRETYNSTWO.Mozna nawet w każdej lodowce,wiec w czym problem??KTO jest tu dla kogo: pawilon i drzwi dla zarządu (wlasciciela) targowiska czy mzoe jednak dla wygody kupujących?

REKLAMA

# Bożena

29.11.2016 00:20

Faktycznie jest drogo. Porównałam ceny z Halą Mirowską. A gdzie będzie bazarek po wybudowaniu metra?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy