REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Mich

24.05.2021 17:05

I mam nadzieję, że się to do 2035 nie zmieni. Tak się składa, że marywilska i okolice aż po płudy to praktycznie jedyny pas zieleni i chyba też klin napowietrzający. Taka budowa jak twierdzi autor spowoduje księżycowy krajobraz na ogromnym obszarze i przy okazji pogorszenie jakości życia i wzrost hałasu dla tysięcy osób z Marcelina Płud i Białołęki Dworskiej.

# Grzegorz

24.05.2021 20:06

Nawiązanie do tekstu "Mich"
Włodarze Warszawy ,są tak oderwani od rzeczywistości i nie mają bladego pojęcia co to są "kominy napowietrzające"
Dla Fafała i jego nieudaczników , rozwiązaniem będzie posadzenie kilku Krzaków w al.Jerozolimskixh.
Wycinają stare zdrowe drzewa ,przeszło 200 letnie , zamiast sądzą również drzewka które usychają w połowie. Tak pół na pół
To są nieudacznicy , zaprzańcy i złodzieje.

# Asa

24.05.2021 22:55

Kuriozalny pomysł robienia drogi dla przyjezdnych. Podczas gdy mieszkańcom brakuje dostępu do parków i terenów, skwerów.

REKLAMA

# Kosdertor

25.05.2021 13:49

Ja się pytam kiedy przebudowa ul. Płochocińskiej na 2 pasy?

# Marian

25.05.2021 17:09

#Asa napisał(a) 24.05.2021 22:55
Kuriozalny pomysł robienia drogi dla przyjezdnych. Podczas gdy mieszkańcom brakuje dostępu do parków i terenów, skwerów.

A może zbudować miasto gdzie indziej. Wtedy będziesz miał spokój. Tylko do roboty daleko

# panatol

26.05.2021 13:05

#Asa napisał(a) 24.05.2021 22:55
Kuriozalny pomysł robienia drogi dla przyjezdnych. Podczas gdy mieszkańcom brakuje dostępu do parków i terenów, skwerów.

no tak, jak włodarz głosi:
po co budować drogi na wsiach jak w mieście już mamy...
po co robić lasy i parki w miastach, skoro na wsiach już lasy i zielone pola są...
jak widzę takie komentarze o przyjezdnych, słoikach itp, to szybko sobie przypominam, że po wojnie w Warszawie prawdziwych warszawiaków niewielu zostało - Niemcy zrobili swoje, później też sowieci...
A po wojnie komuniści do Stolicy naściągali swojej czerwonej hołoty, i ta właśnie i ich potomkowie siebie mieni rdzennymi warszawiakami...

REKLAMA

# Mamona

26.05.2021 14:21

#panatol napisał(a) 26.05.2021 13:05

no tak, jak włodarz głosi:
po co budować drogi na wsiach jak w mieście już mamy...
po co robić lasy i parki w miastach, skoro na wsiach już lasy i zielone pola są...
jak widzę takie komentarze o przyjezdnych, słoikach itp, to szybko sobie przypominam, że po wojnie w Warszawie prawdziwych warszawiaków niewielu zostało - Niemcy zrobili swoje, później też sowieci...
A po wojnie komuniści do Stolicy naściągali swojej czerwonej hołoty, i ta właśnie i ich potomkowie siebie mieni rdzennymi warszawiakami...
Generalnie podoba mi się komentarz, z tym że, może źle zrozumiałem "Asa" ale wydaje mi się, że chodziło nie o tych, co w ostatnich latach osiedlili się w Warszawie, ale o tych co dojeżdżają do Warszawy z innych miejscowości...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe