REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# świadomy mieszkaniec

22.03.2024 09:02

Środki KPO trzeba rozliczyć do końca 2026 roku.
Budowa nowych dróg (N-K, TMPL i TOG) w sytuacji kiedy nie ma nawet projektu, nie jest możliwa w wymaganym terminie. Nie ma więć możliwości wykorzystania środków z KPO!
Pan Radny mydli oczy mieszkańcom tak samo, jak ekpia PO, która w 2018 roku obiecywała linię tramwajową na Zieloną Białołękę.

# Rtuu

22.03.2024 09:12

A teraz na białym koniu wjedzie ktoś i poprzestawia bloki. Litości, Białołęka to najgorsza dzielnica Warszawy i nic tego nie zmieni. Tylko ci których nie stać na coś lepszego kupują na Białołęce.

# xxx

22.03.2024 09:15

#świadomy mieszkaniec napisał(a) 22.03.2024 09:02
Środki KPO trzeba rozliczyć do końca 2026 roku.

Co zatem może być sfinansowane z KPO?

REKLAMA

# Mirek z Zieolnej Białołęki

22.03.2024 10:40

No to jest konkret! Korowaj ma rację w końcu ktoś przedstawił konstruktywny program i nie obiecuje gruszek na wierzbie. Ma Pan mój głos! Powodzenia!

# Spacerowicz23

22.03.2024 10:44

Brawo, facet zaorał bajeczki o metrze i tramwaju, bo miasto zataiło, że te inwestycje powstaną za kilkadziesiąt lat. Robią nas w balona przed wyborami. Pełna zgoda potrzebujemy szybkich inwestycji tu i teraz dobry kieryunek - parkingi, drogi i szybkie autobusy to mza nzrobić w 2 lata.

# Ola ulica Ostródzka

22.03.2024 10:48

Szacunek, ma Pan mój głos, nie tylko ze względu na rzeczowy program, ale ze względu na to, że jako jedyny kandydat na Białołęce podał Pan numer telefonu do siebie w materiałach wybiorczych, można się do Pana dodzwonić i porozmawiać. Dziękuję, że Pan mnie wysłuchał i podjął interwencje w mojej sprawie.

REKLAMA

# merytorycznie

22.03.2024 10:55

Pan Korowaj powiedział ukrywaną prawdę! Osobiście uważam, ze przyjął ryzykowny scenariusz wyborczy, gdyż nie obiecuje metra, nie obiecuje tramwaju (głupi i ciemny lud lubi takie obietnice). Mało tego mówi że to jest ściema a te inwestycje powstania najwcześniej za kilkanaście lat w przypadku tramwaju kilkudziesięciu lat w przypadku metra. To mi się podoba! Nie ma co kłamać, tamte inwestycje jak metro i trawią niech się procedują a my realizujemy szybkie inwestycje jak zaproponowana droga Nowo- Kowalskiego czy wspomniane parkingi i szybki autobus do metra, to można szybko zrobić.

# roztropny wyborca

22.03.2024 11:00

Ma Pan mój głos! W końcu ktoś traktuje nas... wyborców poważnie - "Nie mówi o budowie metra i tramwaju (który powstanie najwcześniej za kilkanascie lat). Przedstawia program, który można zrealizować znacznie szybciej: parkingi publiczne, nowe ulice i metrobus."

# wyborca PO

22.03.2024 11:12

Dzielnica Białołęka od 18 lat rządzona jest przez Platformę Obywatelską (Koalicję Obywatelską) we współpracy z różnymi radnymi bezpartyjnymi (tak naprawdę to jest PO, które powołało te stowarzyszenia, każdy to wie). Czas na zmiany, głosuję tym razem na PiS. Czas na przewietrzenie zatęchłych gabinetów... :)

REKLAMA

# Piotruś Pan

22.03.2024 11:15

Po co Pan sam piszesz tyle komentarzy. Demaskujesz sie panie radny

# Agora

22.03.2024 11:24

Zielona Białołęka jest mega zaniedbana, mieszkam tu już 8 lat nie widać żadnych zmian jest tylko coraz gorzej gdyż powstają nowe bloki i nie ma nowych ulic. Zgadzam się z Panem, czas na poważne traktowanie Zielonej Białołęki.

# lewak

22.03.2024 11:36

Nie głosuję na PiS bo mam lewicowe poglądy, ale na Marcina Korowaja zagłosuję i nikomu nic do tego. Gościu jako jedyny odwiedził mnie w domu. Spokojnie przedstawił swój program i poprosił o wsparcie. Nikt do tej pory tego nie zrobił. Wrzucali mi tylko te śmiecie do skrzynek.

REKLAMA

# Ona

22.03.2024 11:49

Tak dla pigułki wczesnoporonnej w każdej szkole na Białołęce! Tak dla aborcji na życzenie od ręki w każdym szpitalu w 100% refundacji z budżetu miasta.

 Taltos2

22.03.2024 14:05

Szanowny Panie Korowaj,
przykre, ale uprawia Pan dokładnie taką samą propagandę z metrobusem, jak szybka budowa metra i tramwaju. Otóż nie istnieje żadna koncepcja, decyzja środowiskowa, projekt budowy dla Trasy Mostu Północnego czy Trasy Olszynki Grochowskiej. Jest tylko rezerwa w terenie. Nawet gdyby 8 kwietnia 2024 podjął Pan decyzje - budujemy, to same procedury administracyjne + wybór wykonawcy minimum to 5-7 lat. Przy bardzo optymistycznym wariancie i bez protestów. A gdzie budowa tak duzych obiektów?
Już litościwie pominę fakt, że budowa ulic tej kategorii to nie jest próg kompetencji dzielnicowego radnego, tylko Prezydenta i Rady Miasta. Tramwaj na ZB ma szansę powstać szybciej, bo już ma część papierologii (niezbędnej, ale długotrwałej) za sobą. Poza tym, newralgicznym punktem jest nowy wiadukt nad S8, który musi powstać czy dla tramwaju, czy dla metrobusu, a to jest największy koszt dla tej trasy.
Jeśli chce być Pan wiarygodny, to niech Pan lobbuje za jak najszybszą budową tramwaju na ZB (przy okazji, powstanie wzdłuż niej nowa ulica), a przede wszystkim, na cito to trzeba budować zwykłe ulice (Piasta Kołodzieja w osi PN-PŁN), łączniki między Skarbka a Ostródzką i Głębocką, łącznik mędzy Ostródzką, a Kątami na wysokości Warzelniczej lub Brzezin, połączyć Kamykową z Twórczą, zrobić porządne Warzelniczą i Wyszkowską, połączyć Mochtyńską z Ruskowym na wysokości Polnego Wiatru, zmodernizować Mochtyńską, zbudować nowy most przez Kanał na wysokości Zdziarskiej. Generalnie, gęsta sieć lokalnych ulic to zadanie dla dzielnicowego radnego, a nie wielkie trasy.

# Darek obserwator

22.03.2024 15:05

Słychać wycie? Znakomicie!

REKLAMA

# niezdecydowany

22.03.2024 16:42

W końcu ktoś powiedział jak jest, nie opowiadajmy bajek o metrze na Zieloną Białołękę. Popieram!

# Ono

22.03.2024 22:54

#Ona napisał(a) 22.03.2024 11:49
Tak dla pigułki wczesnoporonnej w każdej szkole na Białołęce! Tak dla aborcji na życzenie od ręki w każdym szpitalu w 100% refundacji z budżetu miasta.
1) A po co się tak ograniczać? Tak dla spędzania płodów również w każdym przedszkolu na Białomęce!
2) Idź na całość - sama się wyabortuj.

# informacyjnie

23.03.2024 06:38

Radny, który zmienia partie co kadencję. 100% wiarygodności. Zaczynał w PO, potem był w Razem dla Białołęki, a teraz w PiS. Brawo!

REKLAMA

# Xuzktux

23.03.2024 11:28

Petycja w sprawie likwidacji Agape!!!!!

# Popieram likwidację agape

23.03.2024 11:28

Jestem za likwidacją Agape!

# Nie dla agape

23.03.2024 11:30

Nie dla Agape! Wyciągają kasę tylko od rodziców i z podatków ludzi, których dzieci nie uczestniczą w agapowskich zbiorowiskach!! Trenerzy z agape przesiadują w radach dzielnicy, wyciągając z nas kasę dla Agape! Patrzcie na kogo glosujecie.

REKLAMA

# nie dla deweloperów

25.03.2024 07:19

Mam dość tych złodziei co od 16 lat rządzą w Warszawie (PO i przystawki), a Białołęka stała się przez niech dzielnica drugiej kategorii. Przecież PO na Białołęce ma w swoich szeregach pracowników deweloperów, TAK DEWELOPERÓW! ***** PO i ich koalicjantów!

# Fbkfof

26.03.2024 17:31

Likwidacja agape w trybie pilnym!

# Lewandowicz

27.03.2024 19:40

Ten człowiek jest beszczelny!
Przecież to właśnie on latami blokował rozwój Zielonej Białołęki!

REKLAMA

# Moko

27.03.2024 20:18

Pomysły dobre i rzeczowe, jednak praktyka pokazuje, że PiS to nie jest partia godna zaufania. Żeby nie było, Trzaskowski też kanibalizuje Białołękę, bo woli mieć na wybory bezsensowną kładkę, gdzie nikt nie pomyślał nawet o oddzieleniu ruchu rowerowego od pieszego. Kiedy doczekamy się gospodarza a nie mitomana czy polityka?

# Dzizas

08.04.2024 00:26

Nie warto dawać nawet grosza na przegraną patomękę!

# Burmistrz

13.04.2024 11:14

Nie miasto, a burmistrz, który pcha kasę w bos i Agape! O tym należy pamiętać Panie Radny i to podkreślać a nie zwalać winę na miasto!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break