REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

mam mały wytrysk szukam jakiś tabletek

 fikumiku

27.12.2022 13:57

tak jak w temacie szukam tabletek na obfity duży wytrysk. wiem że coś takiego jest produkowane ale nie reklamują nigdzie. Znalazłem tylko taki blog forum z opiniami gdzie jakiś trener testował na sobie tabletki na duży wytrysk i twierdzi ze to naprawde działa. Chciałbym któreś spróbować. Które polecacie?
https://opinieforumranking.com/tabletki-na-duzy-wytrysk-sperme.html. Wielu seksuologów jest zdania, że sto­sunki intymne nigdy nie są szkodliwe jeśli pragną ich oboje partnerzy, to znaczy, że są dozwolone także z małym wytryskiem. Le­karze przypominają jednak, że w tych dniach szczególnie trzeba dbać o higienę. Jeśli mężczyzna o tym zapomni - łatwo może wprowadzić do pochwy partnerki duży wytrysk. Przestrzeganie podstawowych wymogów higieny jest za­sadą, od której szczególnie w tym okresie nie może być odstępstwa. Stąd rada: najlepiej używać prezerwatyw. W ten sposób seks będzie zadowalający i pozba­wiony przykrych konsekwencji. Moim problemem jest to. że od pewnego czasu seks z żoną przestał mnie bawić, tak jak kiedyś. Miałem kilka przelotnych ro­mansów. których nie kontynuuję, dlatego nie mogę zrozumieć nagłych problemów z wytryskiem przy stosunku z własną żoną. Za­znaczam. że oboje jesteśmy młodzi (35 i 33 lata), a moja żona jest bardzo atrakcyjną kobietą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA