REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Karma dla psa - jaka ?

24.06.2019 14:18 Wertyuj
Co warto podawać psu do jedzenia ? Na jakie karmy się zdecydujecie ? Nie ukrywam , że mój pies ma swoje lata , nie brakuje mu nadprogramowych kilogramów . Czy warto mu podawać zwykłe karmy ? A może zdecydować się na coś innego ? Jakie są Wasze pomysły ?
25.06.2019 04:46 polllak
Karma musi być taka, aby była dostosowana do jego wieku, stanu zdrowia, wagi. Jeśli piszesz, że twój zwierzak ma nadwagę, to wtedy warto wejść na https://dlapsaikota.com ja kupuje swojemu pupilowi karmy z linii Naturea. Takie karmy są smaczne, zdrowe i nie zawierają zbyt wiele węglowodanów. Nie posiadają one również zbóż, które nie są niestety trawione przez naszych czworonożnych pupili
26.06.2019 07:17 Wertyuj
spoko , dzieki za info
22.08.2019 20:01 #amelia
Nie mam zielonego pojęcia jaka karma jest najlepsza bo nie gustuję w psich smakach ale wiem jaką lubi mój piesek. Jest to reico. Karma organiczna wysokoenergetyczna bez żadnych konserwantów chemii i innych ulepszaczy.
22.08.2019 20:57 #lenkaa
Karmę dla psa radzę kupować tylko w sklepach zoologicznych. Ostatnio kupowałam legowisko dla psa w https://www .zwierzakowo.pl/122 -legowisko-dla-p sa i jak zauważyłam, tam jest duży wybór bardzo dobrych karm.
10.10.2019 11:17 kupidyn
Ja swojemu psu kupuję tylko w sprawdzonym sklepie internetowym https://zoozoo.pl/ . Mają duży wybór /// Ceny przystępne a i z przesyłką nie ma problemów.
04.12.2019 06:57 #Ważka
My kupujemy karmę suchą: kaczka z królikiem i warzywami. Nasz psiak ją uwielbia i jest bardzo dobrze zbilansowana. Można ją dostać w sklepie dla psów http://johndog.pl. Wiadomo, że niektóre smaki mogą naszym pupilom nie pasować. Zawsze warto zakupić najpierw kilka próbek różnych karm. Nie traci się pieniędzy, a za małą kwotę można spróbować od razu kilka rodzai.
05.11.2020 02:37 #MICHAWILKA
Proszę o przeczytanie i poważne potraktowanie tematu jakim jest żywienie psów.

Marzyła nam się hodowla psów. Wydawało nam się, że bardzo starannie wybraliśmy suczkę do naszej hodowli. Po pierwszej cieczce okazało się jednak, że nasza ukochana Aimi (akita) ma spore problemy ze zdrowiem. Miała podejrzenia o wszelkie możliwe alergie i problemy żywieniowe. Testowaliśmy mięso surowe, gotowane różne rodzaje karm, chodziliśmy do wielu lekarzy. Po długiej i kosztownej drodze okazało się, że nasza sunia cierpi na chorobę genetyczna. Ten okres dociekań spowodował, że zaczęliśmy mocno zgłębiać tematykę składu karm, psiej diety, itp.

I tak powstała karma Micha Wilka, dzięki której nie musimy się martwić, że naszemu psu czegokolwiek w diecie brakuje.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany karma Micha Wilka lub leczeniem SA u psów zachęcamy do kontaktu, który znajdziecie u nas na stronie www.michawilka.pl
12.11.2020 10:58 #mikiii
Bardzo fajnie, że patrzysz na skład karm dla zwierzaków, bo to niezwykle ważna kwestia. W Rofin w Białymstoku z tego co się orientuje, jest duży wybór dobrych jakościowo produktów. Ceny bardzo ok, do tego miła obsługa, no i co najważniejsze, robiąc tam zakupy, nie musisz ponosić kosztów wysyłki. Wiem, że dzisiaj wiele osób stawia na zakupy w sieci, ale ja jednak wolę te tradycyjne.
20.11.2020 12:11 #kamilaola
Dobra karma do 150 zł? dla psa średniej wielkości :) będą wdzięczna za polecenie czego co ma więcej niż 50% mięsa w składzie.
REKLAMA
21.11.2020 19:04 #TomaszTE
Dzika polana?! dobra karma ze średniej półki cenowej, w składzie same dobre rzeczy bez sztucznych substancji, wzmacniaczy smaków itp. 52% mięsa, także nie jest źle. W składzie dużo białka, do tego karma jest polskiej produkcji. Za 15 kg w sklepie Followthenature zapłacisz niecałe 130 zł.
24.11.2020 17:35 marylina
My kupujemy sucha karme Royal a mokrą chappy.
25.11.2020 19:31 #kamilaola
#TomaszTE napisał(a) 21.11.2020 19:04

Dzika polana?! dobra karma ze średniej półki cenowej, w składzie same dobre rzeczy bez sztucznych substancji, wzmacniaczy smaków itp. 52% mięsa, także nie jest źle. W składzie dużo białka, do tego karma jest polskiej produkcji. Za 15 kg w sklepie Followthenature zapłacisz niecałe 130 zł.
Pierwszy raz słyszę, ale sprawdzę, dzięki za info.
19.01.2021 11:23 #ewa22
To ja polecam Wam Karma dla psa Heros 10 kg
którą można kupić w Polomarkecie. Mój pies ją bardzo lubi i do tego dodam że jest świetnie zbilansowana.

750/5192 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Winter Sale do -60%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA