REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Makijaż permanentny?

# Darusek

23.03.2017 10:48

Hejka!
Robiłyście może makijaż permanentny? Jakie jest Wasze doświadczenie w tym temacie?
Od długiego czasu myślę nad makijażem permanentnym brwi... Jeśli bym się zdecydowała, to nie wiem gdzie to zrobić... Macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie robią dobrze, bez żadnych późniejszych problemów taki makijaż?
Będę wdzięczna za każdą wypowiedź.
Daria

# Danusia884

23.03.2017 13:50

Moim zdaniem podstawą jest wybór dobrego i sprawdzonego salonu piękności, urody, Ja akurat mam duże zaufanie do salonu denique w CH Bemowo, gdzie trwają promocje na wybrane zabiegi, warto zerknąć :)

# Anna90

24.03.2017 15:31

Jeśli szukasz dobrego salonu to bardzo polecam panią Magdalenę Bąk na Karwińskiej. Zrobiłam u niej brwi kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Pani Magda jest bardzo profesjonalna a efekt przerósł moje oczekiwania. Nie spodziewałam się że tak niewielka zmiana będzie miała dla mnie tak duże znaczenie. Wygoda permanentnego makijażu jest ogromna, nie dość że nie trzeba malować brwi, to masz pewność że przez cały czas brwi wyglądają tak samo dobrze. A efekt wizualny też jest fantastyczny. Moje brwi wyglądają bardzo naturalnie, wyglądają na dużo gęstsze i w końcu mają piękny kształt.

REKLAMA

# BabyDoll

24.03.2017 18:07

Ja to raczej się zastanawiam nad usunięciem tego czegoś . Jeżeli faktycznie nie masz czasu na zrobienie go sobie itd to jak najbardziej będzieto dla ciebie dobre rozwiazanie. W moimprzypadku zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie usunięcie . Jż nawet oglądałam na stronie kliniki Miracki oferte . Są teraz nawet promocje więc na pewno skorzystam . Tylko na termin się umówić mi jeszcze zostało ;)

# Wisienka

19.04.2017 12:45

Ile mi czasu zaoszczędziło zrobienie makijażu permanentnego. Naprawdę jak dla mnie to było zbawienie. Nie dość, że uwielbiam podkreślać oko kreską to teraz nie muszę się nawet martwić, że się rozmaże hihi :) Ale jeśli ktoś planuje sobie zrobić to radzę poszukać polecanej i dobrze ocenianej kosmetyczki, bo widziałam niektóre koszmary jakie zostały moim niektórym koleżankom. Ja robiłam na Karwińskiej i Pani M.Bąk. Jestem zachwycona już od 4 miesięcy i jak do tej pory mi się nawet nie znudziło....

# MoniaWik

24.04.2017 21:56

Hej, swoje brwi oddałam w ręce p. Dominiki Kossakowskiej- ma salon "Jest Pięknie" na ul. Wilczej 32 :) Zapisałam się tam, bo koleżanka mi ją poleciła- a właściwie efekt, jaki uzyskała na swoich brwiach bardzo mnie do tego zachęcił. Obecnie, szykuję się na małą korektę po zabiegu ( niewielkie poprawki są normalne przy tego typu makijażu), ale i bez tego jestem meeega szczesliwa, ze wybralam ten salon. Pani Dominika robi bardzo estetyczne, naturalne brwi, ja mam tzw. ombre. Sam zabieg raczej jest mało bolesny, trwa około 2 godziny, czasem trochę dłużej- pani Dominika dba o detale, tak żeby klientka była w 100% zadowolona z efektu :)

REKLAMA

# Garlacz6

04.05.2017 13:19

A znacie może klinikę Fabskin? Podobno rewelacyjnie wykonują tam wszelaki permanentny makijaż. Ba, wykonują nawet https://fabskin.pl/makijaz-permanentny-i-rekonstrukcja-medyczna/ osobom, które doświadczył los.

# Garlacz6

04.05.2017 13:20

A znacie może klinikę Fabskin? Podobno rewelacyjnie wykonują tam wszelaki permanentny makijaż. Ba, wykonują nawet http://fabskin.pl/makijaz-permanentny-i-rekonstrukcja-medyczna/ osobom, które doświadczył los.

# jolkennk

14.06.2017 15:32

Ja przed wykonaniem takiego makijażu chciałam zebrać jak najwięcej informacji, warto się dowiedzieć czegoś więcej np. tutaj: biotekpolska.pl . Odpowiednio wykonany makijaż permanentny ust może nam znacznie skrócić czas przygotowywania do wyjścia ;)

REKLAMA

# honoratak

18.06.2017 00:41

też polecam panią Kossakowską- jest świetna, przemiła, a przy tym bardzo profesjonalna. zrobiłam sobie u niej brwi, a za tydzien ide na kreski. brwi są piekne- symetryczny ksztalt, ladna gestosc, dobrze dobrany kolor ( ani za ciemno, ani za jasno). wiec jestem pewna, ze i kreski wyjdą super, nie moge sie doczekac

# Joasia34

05.07.2017 14:20

A byliście może http://www.innaklinika.pl/makijaz-permanentny/? Jak moją kuzynkę z Krakowa tam pomalowali, to wyglądała przepięknie!

# majusia89

19.07.2017 22:44

U Dominiki z Jest pięknie mam wykonane permanentne usta. Bardzo polecam- odpowiednio dobrała kolor, więc wargi mają naturalny świeży kolor, bez efektu przerysowania. Wedlug mnie takie zabiegi, jeśli są wykonane przez profesjonalistę to podkreślają delikatnie naszą urode i warto sie na nie decydować :)

REKLAMA

# szmata szeptana

20.07.2017 13:43

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

# ancia

29.08.2017 21:44

Ja wolę się jednak sama malować. Nie dawno sobie zapasy kosmetyków do makijażu uzupełniłam, mam teraz fajny zestaw z https://kontigo.com.pl/ i powiem wam są super, bardzo fajnie się maluje nimi a widze ze z każdym dniem nabieram większej wprawy

# Agnieszka

15.09.2017 01:41

Osobiście robiłam makijaż permanentny w http://www.permanentna.pl/ u pani Grażyny w studio permanentna.pl. Super kobieta z ogromnym doświadzczeniem! Bardzo są poelcam ;)

REKLAMA

# szmata szeptana

15.09.2017 10:24

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

 AleksWoj

24.10.2017 13:59, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 24.10.2017 14:00

Ja chyba się zdecyduję jak będę po 40. Chociaż czasami to nawet spoko wygląda. Koleżanka z pracy robiła makijaż permanentny http://inezleskastudio.pl, jest zadowolona. Mówiła że w Łodzi nie jest łatwo znaleźć dobry salon.

# Maspert

24.10.2017 20:12

To syf najgorszy od zawsze, nie polecam nikomu

REKLAMA

# misia123321

28.02.2018 11:50

dziwne są takie wypowiedzi jak ta powyżej, jedno negatywne zdanie bez żadnych powodów i przykładów. Ja rozbiłam już sobie makijaż permanentny brwi i jestem zachwycona rezultatem. korzystałam z metody microblanding ( piaskowa/włoskowa) i efekt jest świetny, bardzo naturalny, a ja już z samego rana czuję się pięknie. Trzeba tylko wybrać sprawdzony salon i wykwalifikowaną linegristke, a wtedy nie ma obaw. Ja korzystałam ze studia makijażu http://pieknypermanentny.pl/ i szczerze polecam.

 jjusti18

02.03.2018 12:20

A ja zdecydowanie wolę sama sobie robić makijaż i każdego dnia mieć inny, a nie ciągle taki sam. Dla odmiany też często zakładam sobie sztuczne rzęsy, a teraz znalazłam fajną ofertę w sklepie Puderek https://puderek.com.pl/21-sztuczne-rzesy . Można tam znaleźć najróżniejsze modele rzęs- długie, gęste, małe kępki, na szczególne okazje. Także bardzo fajnie :).

 renne

02.09.2018 20:39

Ja sama miałam robione brwi techniką TAFFY microblading system i jestem super zadowolona. Oczywiście zabieg musi być przeprowadzony pod okiem specjalisty, a ja akurat byłam w klinice Dr Preibisza na Gocławiu. Wydawałąm chyba 800 zł ale barwnik trzyma się już 3 lata, a brwi wyglądają naturalnie. Także polecam.

REKLAMA

# kasia567

20.09.2018 17:47

Ja miałam wykonywany makijaż permanentny brwi. Robiłam go metodą włoskową w https://www.permanentny.com Bardzo jestem zadowolona z efektu. Pięknie wyszło!

# iwona85

20.11.2018 09:49

Ja zrobiłam sobie na Saskiej w SC Beauty Clinic. Nowe miejsce, oferują różne zabiegi, ale postanowiłam zacząć od makijażu permanentnego i jestem zadowolona. Będę wracać, zwłaszcza że miejsce i personel wyjątkowe - można się zrelaksować.

# Jagoda

23.12.2018 15:47

Ja robiłam techniką microblading brwi w salonie Eye Atelier. <3 Wyszły naprawde wspaniale :D A poleciła mi ten salon koleżanka, bo również robiła tam makijaż permanentny. Na facebooku można sobie obejrzeć wykonane takie brwi, jeżeli nie jesteście pewne. :D

REKLAMA

# karolajn

18.01.2019 14:15

Makijaż Brwi permanentny polecam w Piasecznie w salonie Estetyka Day Spa. Korzystam z wielu uslug w tym salonie i jestem zachwycona ;)

# troska23

18.01.2019 17:28

kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?
ktoś coś ???
pomocy

# nikia

03.02.2019 22:17

Jeśli chodzi o makijaż permanentny to warto iść na taki zabieg do profesjonalnej osoby. Ja byłam na takim zabiegu w gabinecie https://www.miu.com.pl/, gdzie Pani Patrycja całkowicie odmieniła moje brwi. Efekt tak mi się spodobał, że zapisałam się na usta :)

# vajawa

10.02.2019 17:00

moim skromnym zdaniem najlepszy jest salon Jest Pięknie na Wilczej. Przyjmuje tam Dominika - przesympatyczna osoba, a przy tym mega profesjonalistka :) ja robiłam u niej brwi metodą włosową (jak dla mnie jest o wiele lepsza i trwalsza niż micro). z tego co pamiętam to sam zabieg trwał nieco ponad 3 godziny. Efekt - WOW!

# korka

02.01.2020 00:04

z makijażem premanentnym trzeba uważać. Po prostu jak trafisz w złe ręce to będziesz wyglądac jak clown ;) Jeśli chcesz mieć wykonany profesjonalny makijaż, w odpowiednich warunkach, przez przeszkoloną osobę to po prostu zgłoś się do Beauty Kingdom na Sarmackiej.

# klaudynkaa

04.02.2020 12:30

trzy miesiące temu zrobiłam sobie brwi w Derma Clinic na Płatniczej ;) jestem mega zadowolona z faktu, że się wreszcie na to zdecydowałam. Jaka to oszczędność czasu ;) no i non stop mam brwi idealne - kształt, kolor, grubość - wszystko jest takie jak powinno być :)

# wladka

02.09.2020 20:17

Ja robiłam brwi u Magdy Bąk. Ma gabinet na Karwińskiej na Mokotowie. I właśnie ją bym ci doradziła jeśli chodzi o makijaż permanentny. Ma świetne wyczucie proporcji, dopasuje brwi pod twoje rysy twarzy i nie zrobi takich szablonowych. A do tego używa produktów wysokiej jakości co też przekłada się na efekt.

# Szarlotta

14.11.2022 09:18

Ja pierwszy raz zdecydowalam sie na makijaz perm brwi w zeszlym roku, trafilam do Pani Magdy z Roseti med and Beauty w Myślenicach. Wspaniałe wykonanie! Subtelnie i naturalnie, generalnie polecam, można poczuć się lepiej:)
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break