REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# DWS

09.12.2020 09:55

A taki urzędnik dostanie pensje, premię i trzynastkę na czas. I żadne obroty mu nie spadną.

# Agnes33

11.12.2020 11:16

Nie "Śnieżarnia" u Michałów tylko Świeżarnia - redaktorku

# mgr Ekonomii

11.12.2020 12:25

Lokalne biznesy cierpią z powodu horendalnych stawek za wynajem lokali. Apelujmy do właścicieli powierzchni handlowych. Tutaj tkwi tajemnica. Towary w prywatnych sklepikach nie są tanie co w czasach pandemii przynosi skutki problemów w ich funkcjonowaniu.
Kuchnia Autorska, Conrada 13. Świetna kuchnia, fajny lokal od tygodnia zamknięty.
Cała tajemnica to koszty wynajmu.

REKLAMA

# myster

04.03.2021 18:42

Jak obserwuję moją branżę to sporo biznesów ucierpiało. Myślę, że nie byli oni przygotowani na taką sytuację, nie było oszczędności i koniec końców biznes zamknięty z uwagi na brak funduszy na pokrycie kosztów. Ja skorzystałem z oferty firmy IT, która pomogła mi w zakresie https://www.anegis.com/uslugi-it/optymalizacja-procesow, dzięki czemu udało mi się opanować sytuację w firmie, gdy nagle miałem wzrost liczby zamówień i był w firmie chaos. Moja branża na pandemii nie powinna ucierpieć, ale niektórzy zarządzali procesami w firmie w nieodpowiedni sposób.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy