REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# DWS

09.12.2020 09:55

A taki urzędnik dostanie pensje, premię i trzynastkę na czas. I żadne obroty mu nie spadną.

# Agnes33

11.12.2020 11:16

Nie "Śnieżarnia" u Michałów tylko Świeżarnia - redaktorku

# mgr Ekonomii

11.12.2020 12:25

Lokalne biznesy cierpią z powodu horendalnych stawek za wynajem lokali. Apelujmy do właścicieli powierzchni handlowych. Tutaj tkwi tajemnica. Towary w prywatnych sklepikach nie są tanie co w czasach pandemii przynosi skutki problemów w ich funkcjonowaniu.
Kuchnia Autorska, Conrada 13. Świetna kuchnia, fajny lokal od tygodnia zamknięty.
Cała tajemnica to koszty wynajmu.

REKLAMA

# myster

04.03.2021 18:42

Jak obserwuję moją branżę to sporo biznesów ucierpiało. Myślę, że nie byli oni przygotowani na taką sytuację, nie było oszczędności i koniec końców biznes zamknięty z uwagi na brak funduszy na pokrycie kosztów. Ja skorzystałem z oferty firmy IT, która pomogła mi w zakresie https://www.anegis.com/uslugi-it/optymalizacja-procesow, dzięki czemu udało mi się opanować sytuację w firmie, gdy nagle miałem wzrost liczby zamówień i był w firmie chaos. Moja branża na pandemii nie powinna ucierpieć, ale niektórzy zarządzali procesami w firmie w nieodpowiedni sposób.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe