REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Jacek01

25.03.2020 19:32

Z całym szacunkiem do stopnia Pana Generała, ale jak ma tak zajeb...ste pomysły karania mandatami to ja mam dla niego lepsze rozwiązanie niech oddeleguje swoich podwładnych policjantów do każdego tramwaju, autobusu czy metra i niech oni użerają się z nadmiarem pasażerów w końcu mają większe uprawnienia niż kierowcy czy motorniczy.

# Groszek

26.03.2020 07:51

Jak będzie max liczba to policjanci nie mogą wejść do środka i ich policzyć więc spoko.

# radziobaks

26.03.2020 07:57

To jakieś chore, ludzie teraz są tak roszczeniowi tak nachalni tak nieusłuchani że jak nie wyciągniesz bata to żaden nie zastosuje się więc jak taki bidny kierowca ma to egzekwować? Mam trochę do czynienia z kierowcami autobusów choć sam jeżdżę na http://radomautopomoc.pl z przedsiębiorstwa autobusowego w okolicy więc coś o tym wiem, u nas jest pomysł ale pewnie nie do zrealizowania, żeby wykręcić co drugie siedzenie i już, tylko co wtedy ze stoijącymi miejscami :( nie ma złotego środka, sprawdzi się tylko bat

REKLAMA

# Marian

26.03.2020 13:03

A czaskoś nie ma ludzi do pracy ale ciągle zabrania wjazdu do Centrum stosując horendalne ceny za parkowanie. Ciekawe co zrobi jak komunikacja całkiem stanie.

# barMan

27.03.2020 08:36

#Jacek01 #Groszek Policant musi być na każdym przystanku i nie będzie problemu :-)

# ddd

27.03.2020 11:28

#Marian napisał(a) 26.03.2020 13:03
A czaskoś nie ma ludzi do pracy ale ciągle zabrania wjazdu do Centrum stosując horendalne ceny za parkowanie. Ciekawe co zrobi jak komunikacja całkiem stanie.

Takie głupoty może pisać tylko totalny bezmózgowiec. Żaden urzędnik nie ma takich uprawnień. Nawet straż miejska ich nie ma. Uprawnienia ma tylko Policja i inne służby, też nie jestem pewien czy wszystkie. Rząd wydał idiotyczny przepis niemożliwy do zrealizowania w dużych miastach. Więc niech się buja z realizacją. Równie dobrze może sobie wydać rozporządzenie, że samorządy mają obowiązek eliminować wirusa i nie dopuszczać do jego rozprzestrzeniania się.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe