REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

laserowa korekcja wzroku

# Renegade

14.03.2017 18:38

Hej . z racji tej ,ze mam dosc juz noszenia okularów , bardz chciałabym przejsc laserowa korekcję wzroku , dzęki której ze tak ujme zapomne o okularach . I moje pytanie czy ktoś moze mi polecic jakąs dobrą klinikę w Warszawie , gdzie przeprowadziliby mi korekcje wzroku ? fakt znalazłam coś takiego https://www.groupon.pl/deals/optegra-10 i powiem szczerze ,ze brzmi bardzo kusząco tymbardziej ,ze po tej metodzie lentivu szybko sie wraca do zycia codziennego Miał ktoś moze ten zabieg ?

# AgnieszkaCh

31.03.2017 22:48

Hej . I co skorzystałas z tej oferty ? Ja miałam zabieg i równiez kupiłam go na grouponie Optegry . Oferta tam była limitowana do pewnego czasu . Ja jestem juz po zabiegu I w koncu moge normalnie chodzić bez okularów;)

# Sencor

24.05.2017 15:43

Mialam zabieg lentivu i rowniez bardzo polecam to rozwiazanie . Bardzo szybko doszłam do siebie . polecam dla osób , które maja intensywny tryb zycia , lataja samolotami częto bądz uprawiają np sporty wodne np plywanie . Po 7 dniach od zabiegu mozna juzspokojnie pływac ;)

REKLAMA

# Renegade

25.06.2017 10:51

Hej . dziękuję za wszelkie odpowiedzi . Po waszych opiniach i nie tylko , zdecydowałam się na zabieg Lentivu , który własnie udało mi sie kupić na grouponie Optegry . Cena jak na taki zabieg jest na prawde korzystna . Jestem juz po wizycie kwalifikacyjnej a teraz pozostalo mi juz tylko czekac na zabieg ;) A byłam u pani dr Agnieszki Jamrozy-Witkowska ;) Bardzo polecam tego lekarza . Kompetentna i wie co robi

# makska

16.07.2017 22:29

Zabieg z grupona? Wybaczcie, ale nie brzmi to dla mnie przekonująco ;) to nie dwie pizze w cenie jednej, tylko zabieg na oku. Ja chyba rok czytałam opinie o róznych lekarzach i metodach, zanim się zdecydowałam na dr Cwirko z wrocławskiego Spektrum.

# Querka

23.07.2017 21:29

no a czemu nie kupić na Gruponie? skoro niczym się nie różni od zwykłej wizyty a można zaoszczędzić w ten sposób pieniądze...to czemu nie skorzystać?

REKLAMA

# TuaSwiss

27.07.2017 09:19

makska , poważnie ? serio ? :) Widzisz .... a ja tyle rzeczy kupowałam na grouponie , wycieczki nie wycieczki , zabiegi kosmetyczne . A co do zabiegu na oko ;) to widzisz , ja skorzystam sobie z promocji w Opetgrze na metodę lasek , jedno oko przy laserowej korekcji wzroku kosztuje tylko 999 zł ;) wiec nie będę marnowała czasu , tylko drukuje sobie voucher i wybieram się na wizyte ;) a potem bedzie zabieg ;)

# Mikka

23.08.2017 20:02

no mi sie zdaje że skoro klinika jest znana i poważna, to czemu nie kupić taki zabieg po niższej cenie? to jest okazja całkiem niezła!

# protka

19.09.2017 01:43

akurat optegra cieszy się dobrą sławą jeśli chodzi o korekcje wzroku, tymbardziej metodą Lentivu albo femtosekundowym laserem, więc nie ma znaczenia czy kupuje się karnet na gruponie. To moim zdaniem ukłon w stronę klienta bo to są zniżki, teraz też mają zniżkę i to pokaźną na swojej stronie internetowej.

REKLAMA

# KrzysiekM

09.10.2018 16:20

Ja zdecydowałem pojechać do Białegostoku, do polecanej kliniki dr Michnowskiego. Było to tak, że operację bardzo chciałem sobie zrobić, ale jednocześnie wyczytałem w Internecie sporo negatywnych opinii... Bałem się, więc postarałem się znaleźć najlepszego specjalistę. Nigdy bym nie kupił zabiegu na Gruponie!! Przecież to jest poważny zabieg!!
Póki co (a minęło już 2 lata od zabiegu) jestem bardzo zadowolony. Wada prawie 0.00, a miałem krótkowzroczność powyżej -5,00. Sam zabieg delikatnie nieprzyjemny, ale trwał kilkadziesiąt sekund, potem było już tylko lepiej. Po dwóch dniach widziałem dobrze. :) Oczywiście trzeba się liczyć dodatkowo z tym, że przez około miesiąc jest zakaz na jakąkolwiek aktywność fizyczną, czy to narty/piłka czy siłownia...

# Wlebka

05.11.2018 10:13

Miałam rok temu właśnie taki zabieg i też się bałam. Ale byłam u dr Michnowskiego w Białymstoku i nie żałuję :) nie było czego się bać

# Gosia

11.11.2018 23:43

Laserowa korekcja wzorku to coś najlepszego :) od małego nosiłem okulary i zawsze miałem tego dość ale nawet nie myślałem że będzie możliwe chodzenie bez okularów... dużo czasu nosiłem soczewki ale to równiez uciążliwe.. więc gdy tylko zobaczyłem że w Białymstoku na Rocha jest dobry specjalista wykonujacy takie zabiegi długo się nie zastanawiałem i pojechałem... jestem super zadowolony z efektów

REKLAMA

# Zibi

10.12.2018 11:34

Również zabieg miałem u dr Michnowskiego z racji że mieszkam już w Warszawie myślałem pójść gdzieś na miejscu ale pochodzę z Białegostoku i tam znajomi bardzo polecali tego okulistę wiec się zdecydowałem i naprawdę super :) jestem zadowolony

# Rafael

10.04.2019 10:20

Ja musiałem miec laserową korekcję wzroku , bo to było być albo nie być w pracy. Jestem kierowcą więc musiałem mieć zabieg. A co do tego, to miałem zabieg laserowej korekcji wzroku w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie.

# Karolina22

26.04.2019 09:35

Witam, również miałam zabieg laserowej korekcji wzroku w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. 30 minut na sali operacyjnej, potem jedynie niewielki ból- co jest po prostu normalne ;)W każdym razie nie musze nosić okularów i moge się cieszyć normalnym wzrokiem ;)

REKLAMA

# Daria Grabowska

23.07.2019 10:41

Jak wybrałam się do Optegry to też udało mi się skorzystać z jakiejś promocji. Coś było pamiętam. Ale to było w zeszłym roku. Udało mi się na szczęście zakwalifikować do zabiegu Lentivu ;) Zależało mi na tym, bo chciałam jak najszybciej dojść do siebie.

 wisenka6

21.08.2019 21:24

W szpitalu Medicover na Wilanowie polecam. Mają nowoczesny laser i przeprowadzają zabiegi nawet na takie wady które w innych miejscach są wykluczane. Zabieg szybki, nie boli, bardzo szybko wraca się do "normalności". Dla przykładu do usunięcia wady -3,0 dioptrii specjaliści potrzebują jakichś 5 sekund. Ceny też ok mają.

# BenitaK

24.08.2019 08:34

W Optegrze można też mieć zabieg Clearvu- jest to bardzo fajna i dobra metoda laserowej korekcji wzroku dla osób po 40-stce ;)

REKLAMA

# Olka66

14.10.2019 21:13

W Warszawie jakby ktoś z Was szukał naprawdę profesjonalnej kliniki, gdzie wykonują laserowe korekcje oczu to polecam klinikę Vidium Medica. Aktualnie mają -50% na badanie kwalifikacyjne do zabiegu.

# Mind88

24.10.2019 09:50

Zanim wybrałam się na laserową korekcje wzroku to dośc dużo czytałam na ten temat. Bardzo mi właśnie zależało na zabiegu lentivu, który proponuje Optegra. Najpierw miał badania kwalifikacyjne, potem jak sie okazało, że załapałam się na ten zabieg ;)

# Angie77

27.10.2019 16:00

Hej ;) Ja jestem już po laserowej korekcji wzroku Lentivu. I tak się złożyło że miałam wizytę kwalifikacyjną za 149 zł a nie 299 więc mega spoko ;)

REKLAMA

# jankaa0021

10.11.2019 10:21

Sprawdź sobie przede wszystkim takie miejsce, jak Vidium Medica. Jest to klinika okulistyczna, dla której laserowa korekcja wzroku to zabieg wykonywany na co dzień. Nowoczesne sprzęty, odpowiednia opieka medyczna i świetne efekty.

# Kajtkowa88

20.11.2019 11:47

ja tez dopowiem od siebie tyle, ze jeśli mam wybierać klinike to tak, by była doświadczona, miała świetnych lekarzy. Ja właśnie na tkaich trafiłam i jestem bardzo zadowolona z zabiegu Lentivu w Optegrze ;) pełen profesjonalizm.

# Lidka28

21.11.2019 08:16

Po waszych komentarzach widzę, że jedynie dwie kliniki wchodzą w grę. Już od kilku lat rozważam zapisanie się na korekcję laserową. Początkowo bałam się nie tyle bólu, co długiego czasu dochodzenia do siebie po zabiegu. Pamiętam koleżankę, która przez dwa miesiące żyła jak kret ;) Bardzo długo oczy się przystosowywały do nowych warunków. Na stronie sklepu https://www.mdt.pl/ przeczytałam o narzędziu epikeratom, która przygotowuje oko do zabiegu. To nowoczesne urządzenie pozwala na naturalny zabieg i oko się szybciej goi. Wiecie może czy w tych klinikach je posiadają?

REKLAMA

# Darling44

26.01.2020 16:22

Hej, szczerze mówiąc ja się tym w ogóle nie interesowałam, jakie mają urządzenia itd. Tzn coś tam czytałam o laserach ale generlanie nie za dużo. ja miałam po prostu zabieg Lentivu w Optegrze i tyle. Moja siostra, która jest znowu starsza ode mnie miała w tej samej klinice zabieg laserowej korekcji usunięcia starczowzroczności czyli tzw zabieg Clearvu

# Kamila533

31.01.2020 17:29

Jak korekcja laserowa to też polecam Optegrę. Mają dobrych specjalistów i też różne, nowoczesne metody korekcji. Dobierają metodę pod konkretnego pacjenta. Najpierw jest badanie kwalifikujące, bo niestety nie każda wada nadaje się do korekcji. Cudów nie obiecają, ale teraz naprawdę wiele kwestii jak np astygmatyzm czy wady mieszane nie stanowia już przeciwwskazań.

# Yvonka22

29.03.2020 17:00

ja akurat miałam zabieg laserowej korekcji wzroku w Dzięgielewska Instytucie oka w Warszawie. Jeszcze trafiłam na jakąs promocję w klinice na wizytę kwalifikacyjną o ile pamietam ;)

# celinka55

28.04.2020 11:47

Bardzo polecam klinikę Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie, ja akurat miałam zabieg Lasek ;)

# Walerija

19.07.2020 07:31

Jak dla mnie to najlepszy sposób na pozbycie się wady wzroku, po co się męczyć, skoro obecnie są dostępne sposoby, by tę wadę skorygować. Ja byłam na laserze metodą EBK w klinice Dr Nowosielska Okulistyka i Chirurgia Oka, efekty świetne.

# Emilis

31.07.2020 06:33

ja jestem po zabiegu w Optegrze w Warszawie i nie mogłam lepiej wybrać. Na prawdę dobry pomysł, dobra klinika i przede wszystkim wspaniała opieka! jest bardzo ok!

# Agata

31.07.2020 20:10

Ja polecam doktor Katarzynę Skonieczną z Optegry. Przeprowadziła u mnie zabieg korekcji. Przemiła kobieta :) A co do samego zabiegu, to był on wykonywany metodą Lentivu i się oczywiście udał :)

# Nateczka82

12.08.2020 12:09

Hejka ;) Ja sie własnie wybieram na zabieg laserowej korekcji wzroku Lentivu i to w tym miesiącu. Tzn najpierw jeszcze mam wizyte kwalifikacyjną, na ktora jest fajna promocja z tego co widziałam za 0 zł ;) trzeba skorzystac, zawsze jakaś kasa zostaje w kieszeni ;)

# Burbonka

24.08.2020 00:46

Hej ;) Ja już jestem po wizycie ;) udalo się ;) Dostałam się tzn zakwalifikowałam się. I też w promocji ;) Ależ się cieszę, bo pozbędę sie tych wrednych okularów

# MonikaKK

28.09.2020 11:50

A kto Ci robił zabieg ? Bo mi robiła pani dr katarzyna Skonieczna ;) Bardzo polecam. Miałam wczesniej kwlaifikacje do zabiegu i jestem bardzo zadowolona z atmosfery, jaka panowała podczas kwlaiifkacji jak i równiez zabiegu.

 qbatom

04.10.2020 08:15

Warto przyjrzeć się Swisslaser na Kolejowej 1. Miałem tam operowany stożek rogówki. Wyszło powyżej moich oczekiwań. Nie wspomnę o sprzęcie którym dysponują. Za kwalifikację do zabiegu nie trzeba płacić, dr Victor bardzo rzeczowy z ogromną wiedzą i doświadczeniem

# iwodym

23.10.2020 15:55

Ja jestem tydzień po operacji w SwissLaser - RLA na oba oczka ... to coś po prostu nieziemskiego ... Dr Victor i cała załoga to po prostu rewelacja. Dr Sandra wspaniała. Cała opieka na najwyższym poziomie.
Ciągle mam wrażenie, że zapomniałam zdjąć okulary / soczewki ... A nosiłam +5. No i miałam dziwną "mgłę" przed oczami, zero ostrości. Teraz widzę dachówki u sąsiada i listki na drzewach w moim ogrodzie ...

# Malwiina

31.10.2020 13:02

najlepiej u doktor Skoniecznej w Warszawie, ja jestem już długo po korekcji metodą Lentivu i wada nie wróciła, widzę świetnie :)

# Lućka

10.01.2021 16:50

Czasem warto pojechać gdzieś poza warszawę, też są bardzo dobre kliniki, a ceny niższe niż w przypadku stolicy. http://okulistykalens.com.pl/zabiegi-lens/laserowa-korekcja-wad-wzroku/ to ważna sprawa i nie warto do tego podchodzić pochopnie i bez zastanowienia wybierać kliniki

# SzachowaPani

27.01.2021 09:59

Bardzo polecam zabieg laserowej korekcji wzroku w Optegrze u dr Smorawskiego. Bardzo dobrze przeprowadził mi laserową korekcję wzroku. Doszłam do siebie po kilku dniach ;)

# Mimieux

19.02.2021 11:54

#SzachowaPani napisał(a) 27.01.2021 09:59
Bardzo polecam zabieg laserowej korekcji wzroku w Optegrze u dr Smorawskiego. Bardzo dobrze przeprowadził mi laserową korekcję wzroku. Doszłam do siebie po kilku dniach ;)

Mi sie wzrok stabilizował troche dlużej niż tydzien ;) Ale warto było wybrać się na laserową korekcję wzroku. Cieszę się z zabiegu, bo dzięki temu pozbyłam się okularów.

# Wiosna22

29.03.2021 18:17

Zabieg Lentivu bardzo polecam ze względu na to, że można dużo szybciej do siebie dojść do siebie. Ja przynajmniej dzięki temu mogłam po tygodniu iść na basen

# Stella

26.04.2021 19:57

Ja dopiero wybieram się na zabieg laserowej korekcji wzroku ;) Też do Optegry ale na zabieg Clearvu ;)

# PaolaB

30.04.2021 10:28

W Optegrze najpierw miałam ja 3 lata temu zabieg, a teraz ma moja siostra, która skończyła 21 lat. Wada jej sie ustabilizowała więc śmiało już mogla iść na zabieg ;)

# Simma

09.05.2021 14:58

ja miałam w Optegrze w Wawie także korekcję i teraz widzę dokładnie. zabieg w tej klinike przeszedł sprawnie i bezproblemowo! na prawde jestem zadowolona

# Edeki098

27.06.2021 22:09

Poelcam, korekcja laserowa bardzo poprawiła mój komfort widzenia i życia w ogóle. W takich sprawach polecam kontakt z https://instytutoka.pl/, są niezawodni

# PatrycjaŻ

29.06.2021 23:57

ja też miałam w Optegrze i polecam, bardzo dobra klinika

# RenataM

23.08.2021 12:39

A ja z kolei bardzo polecam klinikę Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie. Bardzo dobra klinika. Miałam tutaj zabieg laserowej korekcji wzroku metodą lasek ;)

# Nutria

27.08.2021 18:51

Dr Smorawski jest bardzo dobrym okulistą przeprowadzającym laserową korekcję wzroku z tego co pamiętam. Albo też jest jeszcze dr Skonieczny w Optegrze.

# Renata77

31.08.2021 18:13

#Nutria napisał(a) 27.08.2021 18:51
Dr Smorawski jest bardzo dobrym okulistą przeprowadzającym laserową korekcję wzroku z tego co pamiętam. Albo też jest jeszcze dr Skonieczny w Optegrze.

A jaką miałaś wadę ? Bo ja dzięki lentivu zeszłam do zera z wadą.

# mariusz

11.07.2022 12:47

A ja bez dwóch zdań polecam Idealny Wzrok. Działają na terenie całego kraju. Przeszedłem tam zabieg metodą EBK i jestem bardzo zadowolony.

# Bryanna

02.08.2022 17:15

W Warszawie masz klinikę Libermedic. Nie ma lepszej w Polsce, w której pracują bardziej utytułowani i doświadczeni lekarze.

# marta1980

09.09.2022 10:07

#mariusz napisał(a) 11.07.2022 12:47
A ja bez dwóch zdań polecam Idealny Wzrok. Działają na terenie całego kraju. Przeszedłem tam zabieg metodą EBK i jestem bardzo zadowolony.

Idealny Wzrok w pełni sprostał moim oczekiwaniom, dlatego polecam z czystym sumieniem!

# AdaN.

04.10.2022 10:10

Ja mam zaufanie do Instytutu Oka, gdzie robiłam kwalifikację do laserowej korekcji wzroku, a sam zabieg miałam robiony na Woli w Warszawskim Szpitalu Okulistycznym (to druga lokalizacja tej samej Kliniki).

# alan700

11.10.2022 13:22

#mariusz napisał(a) 11.07.2022 12:47
A ja bez dwóch zdań polecam Idealny Wzrok. Działają na terenie całego kraju. Przeszedłem tam zabieg metodą EBK i jestem bardzo zadowolony.

Ja również w Idealnym Wzroku z tym, że metodą Femtolasik. Efekty rewelacyjne!

# dagga

25.11.2022 19:02

czy ktoś z was robił zabieg w świecie oka, jestem po kwalifikacji, zabieg byłby robiony przez dr Musiorską, jestem na 99% zdecydowana, termin niedługo i jeszcze szukam opinii

# Alicja86

28.11.2022 20:14

Ja miałam zabieg u dr Musiorskiej pod koniec września. Bardzo fajna lekarka, widać że zna się na tym co robi. Kwalifikacja była u mnie bardzo szczegółowa, pani dr o wszystko się wypytała i bardzo cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Wcześniej byłam na kwalifikacji w innej klinice i nie zrobili na mnie dobrego wrażania, stąd zmiana. Od zabiegu minęło już dwa miesiące, dobre widzenie wróciło już na drugi dzień po zabiegu. Aż bylam w szoku jak zobaczylam wszystko trochę inaczej i wyraźniej. Zwłaszcza męża:)
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break