REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Laryngolog

# arkas

25.11.2004 21:44

Witam, czy ktoś zna dobrego laryngologa dla dziecka? (najlepiej gdzies w naszych oklicach)

# Wojtas

26.11.2004 22:08

Dorota Kapiszewska-Dzedzej
Przyjmuje w szkole na Erazma we wtorki od 16:30 i czwartki od 18:30 (przy szkole jest jej ogłoszenie) lub w Medoc na Modlińskiej.

# arkas

28.11.2004 11:47

Dzięki

REKLAMA

# ana

22.04.2005 15:16

Doktor Jopkiewicz, przyjmuje przy Strumykowej 40 A w DORMEDzie, tel 302 01 04. Polecam

# trynni

05.07.2016 14:00

Polecam dr laryngolog MAłgorzatę Ferchmin http://gaudium.com.pl/ ma świetne podejście do dzieci

# ulka

30.09.2016 12:11

Ktoś jeszcze może jakiegoś polecić ?. Mam okropny problem z zatokami :-(

REKLAMA

# nika

30.09.2016 20:55

Ja to miałam spore problemy z zatokami. Do tego stopnia że oprócz chorowania na nie kilka razy w roku to jeszcze pojawiły się też silne bóle głowy a nawet zawroty. Do takiego stanu doprowadzili mnie lekarze którzy najczęściej zapisywali bezmyślnie antybiotyk a nawet trafiłam na takiego który chciał mnie leczyć Ibupromem zatoki więc można sobie wyobrazić. Dopiero jakiś czas temu trafiłam do Polmedu na Wołoską gdzie moja dermatolog zaczęła sobie z tym radzić. Przede wszystkim na samym początku skierowała na bardzo szczegółowe badania i dzięki temu można było wreszcie dobrać dobre leczenie. Także naprawę bardzo polecam.

 mat_q

21.11.2016 13:08

Moja narzeczona od kilku lat walczy z problemami z zatokami. Do tej pory niewiele pomagały jej nawet bardzo specjalistyczne leki, które kupowała w aptece. Działo się to prawdopodobnie dlatego, że od wielu lat nie była u laryngologa i nie robiła specjalistycznych badań. W przypadku choroby zawsze chodziła na wizyty do lekarza ogólnego. W tym roku już na moją prośbę umówiła się do laryngologa w Łodzi, którego znalazła jej koleżanki. Tam http://melissamed.pl/laryngolog została zbadana przez kilku lekarzy, dostała skierowania na badania dodatkowe badania, w tym na zdjęcie komputerowe. Po kilku dniach miała już wszystkie wyniki i mogła iść na drugą konsultacje. Okazało się, że leki, które przyjmowała pod swoją własną kontrolą jedynie jej szkodziły. Jedne substancje niwelowały działanie kolejnych. W efekcie nie było żadnych zmian. Teraz ma przepisane jakieś mocniejsze leki, która musi brać pod kontrolą lekarza. I w końcu dostała też konkretne zalecenia - inhalacje, maści rozgrzewające, w chłodniejsze dni koniecznie zakładanie czapki i szalika, żeby nie przeziębiać tych delikatnych miejsc. Póki co, faktycznie stan zdrowia Marty widocznie się poprawić. Zniknęło też osłabienie i zmęczenie wywoływane prawdopodobnie niedoleczonymi zatokami. Mimo, że na co dzień mieszkamy w Warszawie, to na miejscu nie udało nam się znaleźć osoby, która tak kompetentnie podeszłaby do tego tematu, stąd decyzja o leczeniu w innym mieście.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe