REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Joda z Groda

24.01.2019 13:09

"Urzędnicy mówią: system spełnia swoją funkcję..." Kurnia, jaką... zarabiania pieniędzy? Tą jak najbardziej tak! Bo jakoś liczba mandatów rośnie a to oznacza że ilość jeżdżących na czerwonym świetle *Rośnie!* Sprzeczność ja widzę tu.

# bodo

24.01.2019 19:11

No i dobrze, kto nie zwalnia ten niech płaci. Kiedy nie było tam kamer to kierowcy popierdylali na złamanie karku.

# CichaKarolina

25.01.2019 15:26

Liczba kolizji na tym skrzyżowaniu również się zwiększyła, w związku z tym zarabiają również inni.

REKLAMA

# Jadę jadę z groda

27.01.2019 00:54

To są jaja. Te urządzenia nie muszą prędkości ludzie, tylko rejestrują auta które wiążą na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nie żółtym!!!!!A czerwonym!!!! To o co wam chodzi? System spełnia swoją rolę. I koniec.
Do #jodazgroda - masz Ty w ogóle prawko i auto?

# Tadeo

27.01.2019 10:07

jeżdże przez to skrzyżowanie codziennie 2x dziennie i ani jednego mandat. Wystarczy przestrzegać przepisów. Nie rozumiem o co pyskacze są źli na innych, że sami nie umieją bezpiecznie jeździć.

# rrrr

31.01.2019 13:05

heheh cebulaki zawsze znajda wytłumaczenie a ja codziennie jeżdżąc po Warszawie widzę co najmniej 10 takich dla których czerwone to tylko sugestia, gdyby to ode mnie zależało to postawił bym tam działko uaktywniające się na czerwonym i walące odrazu po oponach....heheheh.....zaraz by się okazało że się da nie przelatywac na czerwonym.

REKLAMA

# rrrr

31.01.2019 13:07

#Joda z Groda napisał(a) 24.01.2019 13:09
"Urzędnicy mówią: system spełnia swoją funkcję..." Kurnia, jaką... zarabiania pieniędzy? Tą jak najbardziej tak! Bo jakoś liczba mandatów rośnie a to oznacza że ilość jeżdżących na czerwonym świetle *Rośnie!* Sprzeczność ja widzę tu.
żadna sprzeczność...wzrasta ilość ameb na drogach

# Księżycowy

31.01.2019 22:02

Jeżeli ktoś zalicza kumulację, to znaczy, że z PREMEDYTACJĄ 3 krotnie wjechał na czerwonym i jest po prostu bandytą drogowym i sekundniki czy inne formy nic tu nie pomogą.
Ja dodatkowo dla recydywistów wprowadziłbym zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące i ponowny egzamin.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break