REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Joda z Groda

24.01.2019 13:09

"Urzędnicy mówią: system spełnia swoją funkcję..." Kurnia, jaką... zarabiania pieniędzy? Tą jak najbardziej tak! Bo jakoś liczba mandatów rośnie a to oznacza że ilość jeżdżących na czerwonym świetle *Rośnie!* Sprzeczność ja widzę tu.

# bodo

24.01.2019 19:11

No i dobrze, kto nie zwalnia ten niech płaci. Kiedy nie było tam kamer to kierowcy popierdylali na złamanie karku.

# CichaKarolina

25.01.2019 15:26

Liczba kolizji na tym skrzyżowaniu również się zwiększyła, w związku z tym zarabiają również inni.

REKLAMA

# Jadę jadę z groda

27.01.2019 00:54

To są jaja. Te urządzenia nie muszą prędkości ludzie, tylko rejestrują auta które wiążą na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nie żółtym!!!!!A czerwonym!!!! To o co wam chodzi? System spełnia swoją rolę. I koniec.
Do #jodazgroda - masz Ty w ogóle prawko i auto?

# Tadeo

27.01.2019 10:07

jeżdże przez to skrzyżowanie codziennie 2x dziennie i ani jednego mandat. Wystarczy przestrzegać przepisów. Nie rozumiem o co pyskacze są źli na innych, że sami nie umieją bezpiecznie jeździć.

# rrrr

31.01.2019 13:05

heheh cebulaki zawsze znajda wytłumaczenie a ja codziennie jeżdżąc po Warszawie widzę co najmniej 10 takich dla których czerwone to tylko sugestia, gdyby to ode mnie zależało to postawił bym tam działko uaktywniające się na czerwonym i walące odrazu po oponach....heheheh.....zaraz by się okazało że się da nie przelatywac na czerwonym.

REKLAMA

# rrrr

31.01.2019 13:07

#Joda z Groda napisał(a) 24.01.2019 13:09
"Urzędnicy mówią: system spełnia swoją funkcję..." Kurnia, jaką... zarabiania pieniędzy? Tą jak najbardziej tak! Bo jakoś liczba mandatów rośnie a to oznacza że ilość jeżdżących na czerwonym świetle *Rośnie!* Sprzeczność ja widzę tu.
żadna sprzeczność...wzrasta ilość ameb na drogach

# Księżycowy

31.01.2019 22:02

Jeżeli ktoś zalicza kumulację, to znaczy, że z PREMEDYTACJĄ 3 krotnie wjechał na czerwonym i jest po prostu bandytą drogowym i sekundniki czy inne formy nic tu nie pomogą.
Ja dodatkowo dla recydywistów wprowadziłbym zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące i ponowny egzamin.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy