REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Oburzony plebejska buta

08.06.2016 23:38

Bezczelność tego gminy, który pokupował domy w sąsiedztwie kompostowni jest niebywała i zasługuje na wymierzenie dotkliwych grzywien za blokowanie ruchu.

# marcin_f

09.06.2016 08:46

Zgadzam się z #Oburzony, do tego jeszcze dodam, że dziwnym trafem ci

# marcin_f

09.06.2016 08:48

Sorki, poprzednim razem coś mi ucięło.
Zgadzam się z #Oburzony, do tego jeszcze dodam, że dziwnym trafem ci tzw. spontanicznie protestujący i pismaki piszące o nich zawsze starannie unikają wspomnienia o tym, że tuż obok jest prywatny zakład przetwarzania odpadów i jeszcze nie widziałem nigdzie dowodu na to, że tylko wysypisko MPO zatruwa powietrze, a od prywaciarz nigdy nic nie śmierdziało, nie śmierdzi i nie będzie śmierdzieć. Nazwy prywaciarza nie podaję, ale nazwa firmy zaczyna się na b, kończy na ś, a w środku jeszcze jest y.

REKLAMA

# Pierre de Lony

09.06.2016 09:14

Bo prywaciarze działają na innych zasadach.

# MamDosycSmrodu

09.06.2016 09:53

Jak nie masz pojęcia o czym pitolisz to po co w ogóle się odzywasz? Jasne, że tam zawsze śmierdziało i oczywiście nie tylko z MPO. Problem polega jednak na tym, że od 5 lat od reszty wali porównywalnie, ale od MPO niemiłosiernie gorzej. I ludzie kupujący tak strasznieeee tanio nieruchomości w tym miejscu (jak piszą ci co zielonego pojęcia nie mają o jakich kwotach mowa) zgadzali się na tamte smrody z myślą, że w końcu może kiedyś ustąpią, ale nigdy nie zgadzali się na to, że nie tylko smród nie zniknie, ale wręcz problem się pogłębi. To tak jakby wdychać spaliny ze starego fiata sąsiada parkującego pod oknem z myślą że kiedyś go zezłomuje, a zmienić na zdychającego Stara-wywrotkę stojącego na tym samym miejscu ale z włączonym silnikiem przez kilka godzin 7 dni w tygodniu. Dostrzegacie pewną subtelną różnicę? Co do samych protestów to nic innego jak polityczna hucpa. Pani Iwono nasza radno jeżeli nikt Pani nie słucha to po co Pani dalej popiera PO? Przecież bez Pani głosu PO nie mogłaby rządzić na Bielanach - może to byłby wystarczający powód dla HGW żeby zmienić swoją politykę? Według mnie na pewno mocniejszy argument niż jakaś oklepana taczka. A nawet jak nic by się nie zmieniło to przynajmniej byłby to jakiś kopniak w 4 litery tak jak oni bez przerwy kopią nas. I na sam koniec: od dawna wszyscy wiedzieli, że będzie śmierdzieć tylko tak właśnie wygląda polityka = oni kalkulują co im się bardziej opłaca i ile mogą ewentualnie stracić. Na Bemowie jak Dąbrowski był jeszcze burmistrzem to pomysł górki też chwalił: "Niewielka część terenu obejmuje również dzielnicę Bemowo, która pomysł zagospodarowania górki śmieciowej pod stok narciarki uważa za interesujący. - Jestem gotów zadeklarować wsparcie dla tego pomysłu - mówi Jarosław Dąbrowski, burmistrz Bemowa." Burmistrz z Bielan, uczestnik tego protestu, czyli Pietruczuk też nie bił na alarm: "Również Bielany cieszą się z planów MPO. - Dzięki tej inwestycji szansę na rozwój zyska dziś mało atrakcyjny pod względem inwestycyjnym rejon północnych Bielan. Cieszy nas też fakt zmodernizowania kompostowni, której funkcjonowanie w obecnej formie jest bardzo uciążliwe - mówi wiceburmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk." Oba cytaty pochodzą z wywiadów z 2011 roku i dotyczyły otwarcia planowanego całorocznego stoku. A czy kompostownia była bardziej uciążliwa w 2011 czy dzisiaj to wszyscy mogą odpowiedzieć sobie sami. Powiem szczerze, że takiego naiwnego stanowiska spodziewałbym się raczej od zwykłego zjadacza chleba, a nie od ludzi którzy rządzą miastem. Bo przecież z dzisiejszej perspektywy wiadomo, że należało od razu pytać gdzie te pieniądze na modernizację? Gdzie projekty, pozwolenia na budowę, badania, ekspertyzy itd.? Jak MPO zajmujące się śmieciami może inwestować w sport? Jak to możliwe że powiększenie górki, wycięcie lasu, zwiększenie kompostowni itd. nie wpłynie na smród i inne uciążliwości? Przecież żeby to zrobić dobrze potrzeba było co najmniej kilkudziesięciu milionów złotych, jak nie ponad 100, a takie pieniądze musza być zapisane w budżecie. Były? Oczywiście, że nie. To o czym my w ogóle mówimy???

# Pierre de Lony

09.06.2016 10:09

Ludzie czyli plebs się liczą się w dzisiejszych czasach. Teraz rządzi prywaciarz i kasa lub inaczej k...wa i złodziej.

REKLAMA

# zbielan

09.06.2016 10:32

Przyglądam się działaniom obu stowarzyszeń na Radiowie, wymianie pism, "wspieraniu" przez zarząd dzielnicy i jasno widać że nikt nie kiwnął palcem aby tą sytuację rozwiązać. Obłuda Pana wiceburmistrza i Pani radnej wybranej dzięki wsparciu CR jest porażająca. Jednocześnie walczą oni z MPO i pozwalają na rozwój Bysia, a teraz pojawiła się kolejna firma śmieciowa....
Trolli piszących o tanich segmentach i działkach pozdrawiam serdecznie, rozumiem że zawiść nie pozwala wam jasno myśleć.

# Pierre de Lony

09.06.2016 10:36

Akurat wice jest z SLD. Już niedługo...

# eRDe

09.06.2016 11:57

Piękny pomysł z nazwą górki:) Szkoda, że brak szans na powodzenie.

REKLAMA

# adamb

09.06.2016 15:31

problem jest od dwóch lat chyba, mniej więcej od czasu tej nowej ustawy śmieciowej, mieszkam na Chomiczówce i często jeżdżę rowerem w tamtym rejonie, nigdy tak nie śmierdziało jak teraz! naprawdę współczuje mieszkańcom Radiowa bo my ten "zapaszek" czujemy na Chomiczówce w rejonie Osikowej co kiedyś nigdy nie miało miejsca więc proszę nie mówić że zawsze tak było itp. jest problem, bardzo ciężko teraz przejechać koło kompostowni, smród jest niesamowity, wyobrażam sobie co musi się unosić w powietrzu w tym rejonie....dla mnie to już nie jest sprawa samej odorowości ale zawartości tego syfu w powietrzu :(

# BYŚ da radę

09.06.2016 16:14

Bawi ślepota protestujących :) MPO zniknie jak skończą spalarnię na Targówku a właśnie w tej chwili obok, w ciszy trwa wielka rozbudowa BYSia. BYŚ chce przerabiać więcej śmieci i kompostu niż obecnie MPO, wtedy dopiero będzie śmierdziało i nikt im w tych planach nie przeszkadza

# eRDe

09.06.2016 16:31

"Jak skończą spalarnię" tu właśnie tkwi problem bo mieszkańcy Bielan zostali już oszukani przez ratusz tyle razy, że mają prawo nie wierzyć w obiecanki. Szczególnie że już od 2006 roku słyszymy solenne zapewnienia, że na Bielanach nie ma miejsca na uciążliwe zakłady. Od tego czasu Bielany otrzymały w prezencie kompostownię, sortownię o której piszą obrońcy MPO oraz trzecią firmę śmieciową o której jest mowa w artykule. Czy jeszcze można coś dodać?
#Adamb
Smród potrafi być też czuć na Wawrzyszewie, co nie zdarzało się nigdy wcześniej. Kiedyś lubiłem powędrować w lesie między Księżycową, a Opalinem. Teraz to niemożliwe.
I jeszcze krótki przekaz dla tych którzy piszą głupoty o mieszkańcach tamtych okolic. Gdy ci ludzie kupowali tam domy nie było smrodu z kompostowni, za to były zapewnienia o rekultywacji terenu, górce dla narciarzy i tym podobne ratuszowe obiecanki. Można tylko współczuć mieszkańcom i cieszyć się, że mieszka się dalej od tego smrodu.

REKLAMA

# BYŚ da radę

09.06.2016 16:45

ps. BYŚ chce zwiększyć ilość przetwarzanego kompostu z 31 tys. ton do 141 tys. ton rocznie. To wzrost o 354%!
Docelowo ma tam stanąć 160 kontenerów do przetwarzania kompostu!

# Chris

09.06.2016 17:03

Polska to kraj chorych z zawiści ludzi trolli, na szczęście oby tych normalnych co tworzą społeczeństwo obywatelskie było coraz więcej i aktywnie patrzyli cwaniakom na ręce.
Zapytałem się na proteście o Bysia, to dzielnica nic nie odpowiedziała. Odsyłają na sesje rady dzielni. Nic gnoje urzędasy przywiezione w teczce nie robią dla Bielan. Ten Burmistrz ma jakieś układy z firmą Hetman która podobno buduje kompostownie w Mosciskach - ale tam nie ma zgody na tzw RIPOK wiec nie wiem jakim sposobem - może k. nielegalnie. Sami musimy się interesować a obojętnych jest dużo. Ja popieram czyste radiowo ale też zaznaczam że na Bysia nie ma zgody. Wysyłałem pisma sprzeciwu choć urzedasy i tak to przemielą.

# eRDe

09.06.2016 17:23

Urzędnicy ratusza. Zarówno naszego, jak i tego na pl. Bankowym nie zadają sobie trudu żeby odpowiedzieć na trudne pytania. Jesteśmy im tylko potrzebni raz na 4 lata żeby zagłosować.
A co do projektowanej spalarni to na razie jest umowa na projekt. Takich projektów, w różnych sprawach, władze miasta przygotowały wiele i nic z nich nie wynikało (poza ubytkiem w budżecie rzecz jasna). Uwierzę jak zobaczę gotowy projekt i zagwarantowane w długofalowych projektach finanse. Na razie to opowieści mające poprawić humor mieszkańców Radiowa, którym nie jest do śmiechu.

REKLAMA

# Pierre de Lony

09.06.2016 17:25

To gdzie proponujesz wyrzucać między innymi Twoje śmieci ?? Na Targówek ??

# eRDe

09.06.2016 17:42

W miastach dobrze zarządzanych (Wiedeń na przykład, blisko można sprawdzić) śmieci problemem nie są. Zobacz gdzie tam jest spalarnia i nie jest uciążliwa. Problemem jest nieudolność władz miasta po wprowadzeniu ustawy śmieciowej. Zrobiono tam kompostownię bo nie było innego pomysłu. Jak wyszło widać doskonale. To nie śmieci są problemem jakbyś nie zauważył. Do czasu powstania kompostowni na Radiowie protestów nie było. Gdyby ratusz nie zrzucił gnijącej zieleni na nieprzygotowany plac, a zadał sobie trud żeby to przygotować w sposób cywilizowany ani protesty, ani nasze dyskusje nie byłyby potrzebne. A na razie jesteśmy na poziomie trzeciego świata.
Dla mnie śmieci mogą być i na Radiowie, pod warunkiem że nie szkodzą tamtejszym mieszkańcom. I nie uniemożliwiają normalnego życia. Daleki jestem od tego żeby obecny syf przerzucić gdzieś indziej. Płacimy "podatek śmieciowy" i mamy prawo wymagać, żeby gospodarka odpadami działała i nie powodowała szkodliwych skutków dla mieszkańców. Tylko tyle i aż tyle.
Miasto jest skomplikowanym organizmem i jak widać naszym włodarzom zarządzanie nim wychodzi średnio. Na razie zrzuca się problem na mieszkańców, robi plany lub przerzuca kukułcze jajo z dzielnicy do dzielnicy.
Problem gospodarki odpadami jest dla ratusza równie nierozwiązywalny jak brak sznurka do snopowiązałek w PRL.

# lideksynubeka

09.06.2016 20:29

Ja uwielbiam to,jak to bielańskie chłopstwo można walić w rogi. Bufetowa im rozbudowuje kompostownię? Dawać,głosować na Bufetową i PO.Bo to "Europa" Burmistrz Pietruczuk jako radny sejmiku województwa(decydującego o kompostowni) ją rozbudowuje-dawać,głosować na Pietruczuka.
Potem burmistrz Pietruczuk jako v-ce burmistrz Bielan przyjdzie na doroczny protest chłopstwa i jest już uwielbiany,jako ten,który ze smrodem walczy.Co prawda wytworzonym przez seibie samego,jako radnego sejmiku,ale tego chłopstwo nie zrozumie nigdy.
Trzeba było myśleć przy wyborach.

REKLAMA

# Pierre de Lony

09.06.2016 21:04

To ostatnie podrygi w polityce młodego SLDowca Grzegorza P.
SLD istnieje teoretycznie.

# zbielan

09.06.2016 21:58

#Pierre de Lony napisał(a) 09.06.2016 21:04
To ostatnie podrygi w polityce młodego SLDowca Grzegorza P.
SLD istnieje teoretycznie.
On jakiś czas temu odszedł z SLD i "działa" w jakiejś nowej organizacji. Na ostatnie podrygi bym nie liczyła, od lat siedzi w polityce i raczej nie odpuści.

# cycu

09.06.2016 22:45

CZY KTOŚ Z WAS BYŁ CHOCIAŻ NA WIECU ....
NIE SĄDZĘ.
TO PO CO PAJACE ZABIERACIE GŁOS W TEJ SPRAWIE ?

REKLAMA

# MamDosycSmrodu

10.06.2016 07:43

#cycu napisał(a) 09.06.2016 22:45
CZY KTOŚ Z WAS BYŁ CHOCIAŻ NA WIECU ....
NIE SĄDZĘ.
TO PO CO PAJACE ZABIERACIE GŁOS W TEJ SPRAWIE ?
Dla mnie pajacem jest ktoś kto nie wnosi nic do sprawy oprócz wyzwisk. Choćbyś się nadymał co sił to do pięt mi nie dorastasz. A ludzi ubywa także z tych powodów o których pisałem.

# Pierre de Lony

10.06.2016 09:07

#cycu napisał(a) 09.06.2016 22:45
TO PO CO PAJACE ZABIERACIE GŁOS W TEJ SPRAWIE ?

#MamDosycSmrodu napisał(a) 10.06.2016 07:43

Dla mnie pajacem jest ktoś kto nie wnosi nic do sprawy oprócz wyzwisk. Choćbyś się nadymał co sił to do pięt mi nie dorastasz.

Plebs robi wojenki między sobą a władza się uśmiecha i robią dobre pieniądze z prywaciarzami.

# cycu

10.06.2016 09:18

A KUTAFON ZAZDROŚCI ...

REKLAMA

# Pierre de Lony

10.06.2016 09:29

A czego niby młody człowieku mam zazdrościć, obrzucania się mięsem ???

# Matrasi%u0144ski Zbigniew

10.06.2016 09:39

ja jestem za kompostownią,gdzieś przecież musi być,co to przeszkadza.

# radny

10.06.2016 09:52

Te śmieci trzeba jakoś podzielić może kompostownie na Białołęce tam jest tyle terenu !!!

# 123

10.06.2016 11:18

Zaproście tych z KOUu , bedzie protestowac 0,5 mln ;) ludzi ! (Oni tj kod "dobrze liczy) , HGW na pewno sie przestraszy i abdykuje ;)

# eRDe

10.06.2016 13:06

#Pierre de Lony napisał(a) 10.06.2016 09:07

Plebs robi wojenki między sobą a władza się uśmiecha i robią dobre pieniądze z prywaciarzami.

Trafny komentarz. Nasi kochani włodarze mają metodę "dziel i rządź" opanowaną do perfekcji:)

# MamDosycSmrodu

10.06.2016 14:58

#eRDe napisał(a) 10.06.2016 13:06
Trafny komentarz. Nasi kochani włodarze mają metodę "dziel i rządź" opanowaną do perfekcji:)
Niby tak, ale akurat w tej sprawie oprócz co chwila pojawiających się od czapy zarzutów o nietykanie BYSia (które to skłócenie mają spowodować) głównym winowajcą jest obojętność ludzi w zasadzie na każdy temat. W normalnym kraju na Radiowie PO w wyborach dostałoby łącznie ZERO głosów, bo ludzie woleliby zagłosować na konia niż na tego kto w takiego konia ich robi. A tymczasem proszę obejrzeć sobie wyniki wyborów w tym rejonie. O innych kwiatkach już pisałem. Ot taka mentalność parobka.

# Pierre de Lony

10.06.2016 16:05

Na PO głosuje tzw. inteligencyia po studiach wyższych a Bielany uchodzą za dzielnicę inteligencką.

# paranoja

10.06.2016 19:07

To zupełnie niezrozumiałe. Protestuje Radna, która tworzy koalicję rządzącą wobec Burmistrza, który jest tej koalicji reprezentantem. Protestują też zastępcy burmistrza, którzy rządzą Dzielnicą wobec Burmistrza swojego Szefa i kolegi z Zarządu. Co więcej. Jeden z Zastępców odpowiedzialny jest za ochronę środowiska. Może szybciej byłoby gdyby zaprotestował we własnym gabinecie wobec siebie. Jakiś kompletny absurd!
Oprócz tego, że ludzi mają oczywiście rację.
Ale zachowanie radnej i zastępców to jakaś kompletna paranoja i schiza! Brawo. Selfiak z transparentem i selfiak z posiedzenia zarządu w tej samej sprawie! :))))) Urocze to aż.

# Pierre de Lony

10.06.2016 19:31

Dla kasy istota ludzka jest w stanie zrobić wiele.

# zbielan

10.06.2016 20:20

#paranoja napisał(a) 10.06.2016 19:07
To zupełnie niezrozumiałe. Protestuje Radna, która tworzy koalicję rządzącą wobec Burmistrza, który jest tej koalicji reprezentantem. Protestują też zastępcy burmistrza, którzy rządzą Dzielnicą wobec Burmistrza swojego Szefa i kolegi z Zarządu. Co więcej. Jeden z Zastępców odpowiedzialny jest za ochronę środowiska. Może szybciej byłoby gdyby zaprotestował we własnym gabinecie wobec siebie. Jakiś kompletny absurd!
Oprócz tego, że ludzi mają oczywiście rację.
Ale zachowanie radnej i zastępców to jakaś kompletna paranoja i schiza! Brawo. Selfiak z transparentem i selfiak z posiedzenia zarządu w tej samej sprawie! :))))) Urocze to aż.
Pełna zgoda. Paranoja! Pani radna z Radiowa Mistrz!

# a BYŚ rozbudowuje się...

11.06.2016 12:52

Puls Biznesu 2016-06-09: "Rusza projektowanie spalarni na Targówku - Rozbudowa najstarszego polskiego zakładu utylizującego odpady komunalne pochłonie 1,1 mld zł. Instalacja ruszy w 2019 r. Docelowo rocznie będzie do niej trafiać ponad 300 tys. ton odpadów."
To już KONKRETNA informacja. Już kiedyś pisałem że MPO tak czy siak zniknie jak ruszy spalarnia i problemem na przyszłość jest BYŚ który korzysta z zamieszania i prowadzi rozbudowę a chce przyjmować docelowo wielokrotnie więcej śmieci i kompostu niż teraz. Szkoda że wszyscy ślepi i zobaczą problem jak będzie zbyt późno

# eRDe

11.06.2016 14:48

Na razie powstaje projekt. Od projektu do wykonania droga daleko, często się w Warszawie zdarza że na projekcie się kończy. Chyba sztandarowym przykładem takiego sukcesu jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej na Pl. Defilad:) Tam nawet poszły grube miliony na projekt wykonany przez światowej sławy architekta. Projektowana była też TMP. Powstanie po 2033 roku, chociaż pierwotnie miała powstać niedługo po oddaniu mostu. O takich projektach można długo. Często o tych projektach pisano jak o w 100% pewnych. Jak na przykład o górce narciarskiej zamiast wysypiska. Co jak co, ale służby prasowe ratusz ma dobre. Najbardziej śmieszy, przypadkowa jak mniemam, zbieżność czzsowa informacji z protestem mieszkańców:)

# antysłoik

12.06.2016 09:06

Słoiki zjechały do Stolicy, pokupowały apartamenty 37 mkw. koło wysypiska śmieci licząc, że będą mieszkać po pańsku, a jednocześnie się czuli jak u siebie w domu dzięki smrodowi, potem albo zmiastowieli, albo okazało się, że z wysypiska wali inaczej, niż z gnojówki u siebie w Pierdziszewie i teraz się czepiają. A część tzw. protestujących jest przekupiona przez prywaciarza i pod płaszczykiem troski o środowisko chce pozbyć się konkurencji. A od śmieci zawsze wali, czy to miejskich, czy prywatnych.

# Pierre de Lony

12.06.2016 12:04

#antysłoik napisał(a) 12.06.2016 09:06
Słoiki zjechały do Stolicy, pokupowały apartamenty 37 mkw. koło wysypiska śmieci licząc, że będą mieszkać po pańsku, a jednocześnie się czuli jak u siebie w domu dzięki smrodowi, potem albo zmiastowieli, albo okazało się, że z wysypiska wali inaczej, niż z gnojówki u siebie w Pierdziszewie i teraz się czepiają.
Zanim zaczniesz krytykować innych i przelewać swoje prostackie myślenie na forum- proponuje udać się wpierw do szkoły podstawowej. Z pisaniem u ciebie jest krucho. W jednym zdaniu ponad 40 wyrazów - bez ładu i składu. Jesteś prosty jak język którym się posługujesz.

# eRDe

12.06.2016 15:18

Na dodatek chyba antysłoik nigdy nie był na Radiowie. Tam stoją tylko dwa bloki (Jowisza) zbudowane zresztą w okresie gdy miasto jeszcze nie wpadło na pomysł zwiezienia tam gnijącej zieleniny. Większość zabudowy to domy wolnostojące lub w zabudowie szeregowej. Swoją drogą kiepsko pomyślane z blokami w takim miejscu. Gdy je budowali zastanawiałem się jak mieszkańcom będzie się wyjeżdżać z rana w Arkuszową, ale to już inny temat.

# zbielan

12.06.2016 19:44

#eRDe napisał(a) 12.06.2016 15:18
Na dodatek chyba antysłoik nigdy nie był na Radiowie. Tam stoją tylko dwa bloki (Jowisza) zbudowane zresztą w okresie gdy miasto jeszcze nie wpadło na pomysł zwiezienia tam gnijącej zieleniny. Większość zabudowy to domy wolnostojące lub w zabudowie szeregowej. Swoją drogą kiepsko pomyślane z blokami w takim miejscu. Gdy je budowali zastanawiałem się jak mieszkańcom będzie się wyjeżdżać z rana w Arkuszową, ale to już inny temat.

Wjeżdżają pewnie tak samo jak mieszkańcy domów wolnostojących i osiedli. Na Arkuszowej jest taki korek że można dość łatwo wjechać do kolejki pełznących samochodów. Wg mnie gorszy klopot tych bloków to miejsca do parkowania, na pewno nie wszyscy kupili miejsca garażowe a i goście mogą mieć spory kłopot.

# Maciek

13.06.2016 15:48

"w pobliżu górki śmieciowej powstaje hala, w której znajdzie się... kolejna kompostownia" - Stowarzyszenie Czyste Bielany trąbią o tym od dawna, MPO zniknie ale nie zniknie problem bo BYŚ chce przerabiać chyba jeszcze więcej śmieci i kompostu niż MPO. Dzięki że wspomnieliście o tym :)

# eRDe

13.06.2016 17:38

Oprócz firmy tak chętnie wymienianej przez obrońców MPO Bielany dostaną jeszcze prezent w postaci kompostowni firmy Hetman. Byś na chwilę obecną ma wstrzymaną zgodę na rozbudowę (co nie oznacza, że jak się zrobi ciszej to zgoda nie wróci)

# do "radnego"

13.06.2016 19:31

Białołęka już dostała swój "przydziałowy smród" w postaci oczyszczalni Czajka , do której trafiają śmierdzące ścieki mi.z "inteligenckich" Bielan.pozbycie się tego "śmierdzącego"problemu kosztem Białołęki jest tak samo nieprzyzwoite jak rozbudowa uciążliwej kompostowni na Radiowie .Nie rób drugiemu tego-co tobie nie miłe.

# k.s.

15.06.2016 15:18

#eRDe napisał(a) 13.06.2016 17:38
Byś na chwilę obecną ma wstrzymaną zgodę na rozbudowę

Za dużo kasy włożyli w wielką rozbudowę żeby jej nie dokończyć, przycichnie to ruszą znowu pewnie.
Zobacz na fb na stronie Czystych Bielan zdjęcia z rozbudowy BYSia, ile nowych terenów ogrodzili :/

# eRDe

15.06.2016 15:28

Może być tak, jak piszesz, ale winna jest nie tylko firma na literę B, a (przede wszystkim) włodarze. Zresztą już się szykuje Hetman na Radiowie, kolejna kompostownia. Widać wyraźnie jak wielkim szacunkiem darzą władze mieszkańców Bielan.

# Księżycowy

15.06.2016 22:03

To wszystko co piszecie to jest racja i prawda ....
Dzisiejszy przykład z Zielonki (w wiadomościach) unaocznia nam ,że można tylko trzeba chcieć.
A tu wyszło parę osób tak naprawdę i kto ma się tym przejmować .
Okolicznym mieszkańcy tym głównie ortodoksom wydaje się ,że tak musi być i nie wierzą
w jakiekolwiek zmiany.
A teraz gdzie przeniesie się MPO jak z Zielonki ich odwołano ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe