REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowe modemy

# NN

02.03.2004 20:51

Czy ktoś wie z jakiego powodu Aster wymienia na Tarchominie modemy sieciowe? Tłumaczenie, że z jakichś racji dostosowawczych - nie przekonuje mnie.

# as

03.03.2004 15:01

podobno dostosowują do odbioru telewizji cyfrowej, ale nie wiem dokładnie o co chodzi. Było jakieś pismo przysłane razem z rachunkiem jednak niewiele wyjaśnia.

# jawor

03.03.2004 23:14

ASTER rzeczywiście przymierz się w jakiejś tam przyszłości nadawać w systemie cyfrowym a nie analogowym narazie wymieniają filtr HBO, właśnie na modem cyfrowy ponieważ właśnie HBO jako pierwsze będzie nadawane cyfrowo. Po wymianie filtra na modem można już odbierać dwa programy HBO po promocyjnej cenie !!

REKLAMA

# Piotrek

04.03.2004 10:31

"jawor" niestety mylisz pojęcia. Filtr i odbiornik cyfrowy do HBO to jedno, a modem dostępowy do internetu to drugie. Aster wymienia właśnie modemy internetowe. Podobno ten nowe są dostosowane do jakiegoś standardu EuroDocsis.

# jawor

04.03.2004 16:31

Piotrek
Masz rację zasugerowałem się wypowiedzią "as'a i z tąd też moja wypowiedź na temat telewizji cyfrowej, natomiast co do wymiany modemów dostępu do internetu to fakt będą sukcesywnie wymieniane w całej Warszawie, na lepsze (!)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA