REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kto do Europarlamentu??

# klaudia

12.05.2004 09:46

Macie jakies kandydatury? W ogóle to startuje ktoś z Białołęki czy okolic?

# Kacper

12.05.2004 10:30

Janusz Korwin Mikke, Stanisław Michalkiewicz - obaj z UPR.Bardzo rozsądni ludzie i z dużą wiedzą gospodarczą. To moje kanydatury.

# werka

12.05.2004 10:58

Ja postawię na LPR. Tylko oni mówili prawdę o skutkach integracji :(

REKLAMA

 Olena

12.05.2004 14:33

po 12 dniach juz widzisz jakies skutki????????????????

# Webster

12.05.2004 14:56

A ja zagłosuje na NOP ( www.nop.org.pl ) oni również dość rzetelnie przedstawiają skutki integracji a przedewszystkim odpierają ataki żydostwa na Polskę i walczą z pedalstwem demoralizującym nasze społeczeństwo.

# Sorpion

13.05.2004 17:51

TY WEBSTER to jednak jesteś głupek

REKLAMA

# Webster

14.05.2004 00:34

Sorpion: i wzajemnie (BTW: nick się źle napisał? a moze to rączka coś drży?)

# kamil

14.05.2004 09:28

NOP sie nie zarejestrował w Warszawie, Webster. Głosuj na LPR - tam jest sporo ludzi z Młodzieży Wszechpolskiej - na pewno ktoś przypadnie Ci do gustu.

# Webster

14.05.2004 11:41

kamilek: Jak to się nie zarejestrował? przecież sam składałem im podpis z wyrazem poparcia.... szkoda by było ale jeśli rzeczywiście nie wystawią u nas nikogo to trzeba będzie na LPR głosować, oni też pedalstwu mówią zdecydowanie NIE!

REKLAMA

# Kamil

14.05.2004 14:53

a propos homosexów - odsyłam na strone www.pawlowski.lpr.pl - tam jest relacja z tego co sie działo wczoraj na Radzie Miasta w tej sprawie

# Webster

14.05.2004 16:46

Tu się nie miało co dziać, stanowisko jest najzupełniej normalne i zrozumiałe i takie powinni reprezentować wszyscy radni, niezrozumiałe jest natomiast działanie tych 12 radnych którzy głosowali przeciw uchwale...

# moni

14.05.2004 17:12

Chciałam głosować na PiS, ale startuje z pierwszego ten grubasek i pijaczek Michał Kamiński. Chyba nic z tego nie będzie, nie wiem co wybrać :(

REKLAMA

# Skorpion

14.05.2004 20:23

Websterek w duchu narodowo-faszystowskim,taki typowy ograniczony Polaczek.Nad decyzją radnych Rady Warszawy należy ubolewać Może należy także zerwać kontakty z burmistrzem Berlina i merem Paryża bo oni są takze gejami .Manifestacje gejów są pokojowe,ale zachowania tzw.walczących katolików przypominają pogromy.W tym duchu mozna się zastanowić na kogo głosowac zeby w Europie się nie wygłupić.

# sokol

14.05.2004 21:51

moni: wybierz LPR! Na pewno będą bardziej walczyć o polskie prawa niż ci z PiSu

# sldowiec

16.05.2004 23:47

precz z LPR!

REKLAMA

# Webster

18.05.2004 00:05

Skorpion: kogo Ty chcesz nabrać? od kiedy manifestacje pedalstwa sa pokojowe? Widziałeś co pedałki urządzili w Rzymie i Berlinie (dziwnym trafem akurat wtedy gdy Papież był w pobliżu)? Nad tą decyzją nie należy ubolewać tylko się cieszyć!! Jeszcze trochę i ludzie zmądrzeją na tyle żeby bejom wytaczać procesy o obrazę uczuć religijnych!
BTW: nie umiesz inaczej prowadzić dyskusji tylko ubliżając? Co się zaś tyczy ograniczoności to Ty jak najbardziej ze swoją cwelolubną postawą jesteś ograniczony twierdząc, że te manifestacje są pokojowe, no chyba że jesteś pedałem?

# Aborygen

18.05.2004 10:50

No widzisz Webster nawet temat o wyborach do Europarlamentu można zmienić wątek o twojej chorobliwej niechęci do gejów. Gratulacje, rzeczywiście masz dużo do powiedzenia na każdy temat.

# Webster

19.05.2004 13:12

Aborygen: jak widać można każdy niemalże wątek sprowadzić do każdego wybranego tematu, jednak wątek o wyborach do europarlamentu jest o tyle właściwy do omawiania kwestii związanej z manifestowaniem a wręcz "unormalnianiem" wynaturzeń i zboczeń, że to właśnie w UE są kraje, które jako pierwsze zalegalizowały "związki" pedalskie i które to kraje próbują wywierać naciski (lub bardziej precyzyjnie: wspierają naciski wywierane przez międzynarodowe lobby zboczeńców spod znaków Lambda, Outrage, KPH, ILGCN itp) na pozostałych członkó wspólnoty w tym kierunku. Problem tym bardziej dotyczy Polski gdyż jako jedno z nielicznych (jedynie obok Hiszpanii) państw członkowskich mamy lukę prawną umożliwiającą UE faktyczne sprawowanie władzy ustawodawczej nad naszym krajem. I teraz zaczyna się właściwy wątek dyskusji: musimy wybrać do europarlamentu takie ugrupowanie które będzie nas tam godnie i stanowczo reprzentować stojąc na straży wartości i żywotnych interesów naszego kraju, jednym z takich interesów jest uniemożliwienie zboczeńcom wywierania nacisku zewnętrznego na Polski system legislacyjny w celu realizacji ich postulatów i przywilejów. Dlaczgo przytoczyłem NOP? otóż jest to partia która nie tylko daje stanowczy odpór bezczelnym żądaniom pedalstwa ale także ma bardzo konkretny program z którym ja się w bardzo dużej części utożsamiam. Ponieważ wątek dotyczy swego rodzaju ankiety na kogo kto będzie głosował, ja tylko przedstawiłem w nim swój typ, popierając wybór konkretnym argumentem, w tym przypadku postawą partii wobec wynaturzeń.
A swoją drogą Aborygen, to Ty już chyba wszędzie chcesz dostrzegać choroby tylko nie tam gdzie one właściwie sie znajdują.

REKLAMA

# Aborygen

19.05.2004 13:49

Ha ha, a to dobre. W tym duchu proponuję żebyś zajął się pozostałymi tematami forum: parkingami na światowida, kamienną twarzą kłamcy lub ścieżkami rowerowymi, chociaż to akurat łatwe bo wiadomo, że cykliści mają fizyczne kontakty z pedałami.

# Webster

22.05.2004 18:23

Aborygen Ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break