REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Krzysztof Cieślak

# Alicja

03.03.2009 20:38

W Naszej Choszczówce ukazał się artykuł na temat partyjnego samorządu..a własciwie jego zakończenia.Autor rzucil myśl sprowadzającą się generalnie do tezy pospolite ruszenie to przyszlość naszej dzielnicy.Panie Krzysztofie obserwowalem Pana boje o Czajkę.Sądzilem że wyciągnął Pan stosowne wnioski .A tu nic. Czy nadal nie rozumie Pan zawilości tego świata - czytaj Bialołęki ? Przecież obserwacje sprowadzają się do odwrotności deklaracji.Była Zdrojewska i jej nie ma.Jakie ma się gwarancje że takich nie będzie więcej skoro nawet w waszym wydaniu nie skomentowaliście takiego faktu.Popatrzcie na wystąpienia na sesjach radnych.Da się pokroić ( symbolika )za swoją ulice ,parking i park ale wszystko widziane z okna .Sąsiada czyli drugą ulice to ma z tyłu...Własnie partie swą siłą coś mogą zdziałać.Natomiast moim skromnym zdaniemmy powinniśmy kandydatów na radnych i obecnych radnych przetrzepać na forum- do bólu.Ale dla Bialołęki.Dla jej dobra i przyszlości.

# przelatek

04.03.2009 00:54

Jest wiele ciekawszych ludzi W Białołęce poza partiami, niż w partiach.
Nie miałbym nic przeciwko społecznej liście , gdzie byliby np. : Włodkowski (nawet z żoną), Jarek Filipowicz, Barbara NYkowska, Cieślak i k. Pelc, Angnieszka Borowska, Ewa Witecka, Piotr Kozłowski, Krzysztof Madej, a może takze J. Smoczyński i A. Półrolniczak.
Byłby to samorząd z głową i jajami, a tak....

# bwradny

04.03.2009 07:01

żona nie chce. już to pisałem.

REKLAMA

# jf

04.03.2009 16:07

Ja też już nie mam zamiaru kandydować

# skarbek

04.03.2009 18:42

Widać po nazwiskach że acan alboś z Choszczówki a jesli nie to na pewno z Zielonej. Część nazwisk może tak ale niektórzy wybrańcy?
Filipowicz- że gra w tenisa stołowego.A czy na podstawie dokonanych pomiarów boiska umie dodawać a tu budżet.
Kozłowski-mało Tobie dyskusji o umieralności dzieci w tysiącach na podstawie eksperymentów komórkowych chyba w Słupsku. Promieniowanie i jej wpływ na trwałość kaszanki.
Borowska -bard niezadowolonych znajomków.
Madej-kojarzy mi się z tymi kotami z którymi bezcenne fotki produkowano w prasie.A przy okazji to chyba zbyt często zmienia pracę lub gdzieś wyjeżdża.No i jego minus może wręcz dyskwalifikacja na wystawie kotów Go nie bylo.
Włodkowski-szkoda słów.

# N.Albert

04.03.2009 19:16

Ja wystartuję jeszcze raz! Przecież jestem superradnym !! Wszystkim pokażę na co mnie stać

REKLAMA

# cobra22

04.03.2009 19:36

Nie wiadomo tylko gdzie głowa, a gdzie jaja w tym twoim samorządzie marzeń -przelatku.

# ledwo żywy

05.03.2009 19:35

Widać że przelatek oba organy ma na tej samej wysokości. W tym wydaniu to powinien być ostatni skład samorządu przed końcem świata.Ale się uśmiałem.

# N.Albert

05.03.2009 19:38

ej czego chcecie jestem super i sami jeszcze nieraz na mnie zagłosujecie tylko o tym nie powiecie

REKLAMA

# Bebe

06.03.2009 10:05

Zapomnieliście o Fronczku z Nowodworów nieprzeciętnym nałogu, radze się przyjrzeć .

# misia

06.03.2009 11:11

O wyzej wymienionych można coś powiedzieć, nawet takie głupoty jak wyżej (zazdrośni dietobiorcy czegoś się wypłoszyli?), niestety o większość dietobiorców z partyjnych nominacji nie da się powiedzieć nic.
I to jest tu najsmutniejsze...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA