REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Krzysztof Cieślak

# Alicja

03.03.2009 20:38

W Naszej Choszczówce ukazał się artykuł na temat partyjnego samorządu..a własciwie jego zakończenia.Autor rzucil myśl sprowadzającą się generalnie do tezy pospolite ruszenie to przyszlość naszej dzielnicy.Panie Krzysztofie obserwowalem Pana boje o Czajkę.Sądzilem że wyciągnął Pan stosowne wnioski .A tu nic. Czy nadal nie rozumie Pan zawilości tego świata - czytaj Bialołęki ? Przecież obserwacje sprowadzają się do odwrotności deklaracji.Była Zdrojewska i jej nie ma.Jakie ma się gwarancje że takich nie będzie więcej skoro nawet w waszym wydaniu nie skomentowaliście takiego faktu.Popatrzcie na wystąpienia na sesjach radnych.Da się pokroić ( symbolika )za swoją ulice ,parking i park ale wszystko widziane z okna .Sąsiada czyli drugą ulice to ma z tyłu...Własnie partie swą siłą coś mogą zdziałać.Natomiast moim skromnym zdaniemmy powinniśmy kandydatów na radnych i obecnych radnych przetrzepać na forum- do bólu.Ale dla Bialołęki.Dla jej dobra i przyszlości.

# przelatek

04.03.2009 00:54

Jest wiele ciekawszych ludzi W Białołęce poza partiami, niż w partiach.
Nie miałbym nic przeciwko społecznej liście , gdzie byliby np. : Włodkowski (nawet z żoną), Jarek Filipowicz, Barbara NYkowska, Cieślak i k. Pelc, Angnieszka Borowska, Ewa Witecka, Piotr Kozłowski, Krzysztof Madej, a może takze J. Smoczyński i A. Półrolniczak.
Byłby to samorząd z głową i jajami, a tak....

# bwradny

04.03.2009 07:01

żona nie chce. już to pisałem.

REKLAMA

# jf

04.03.2009 16:07

Ja też już nie mam zamiaru kandydować

# skarbek

04.03.2009 18:42

Widać po nazwiskach że acan alboś z Choszczówki a jesli nie to na pewno z Zielonej. Część nazwisk może tak ale niektórzy wybrańcy?
Filipowicz- że gra w tenisa stołowego.A czy na podstawie dokonanych pomiarów boiska umie dodawać a tu budżet.
Kozłowski-mało Tobie dyskusji o umieralności dzieci w tysiącach na podstawie eksperymentów komórkowych chyba w Słupsku. Promieniowanie i jej wpływ na trwałość kaszanki.
Borowska -bard niezadowolonych znajomków.
Madej-kojarzy mi się z tymi kotami z którymi bezcenne fotki produkowano w prasie.A przy okazji to chyba zbyt często zmienia pracę lub gdzieś wyjeżdża.No i jego minus może wręcz dyskwalifikacja na wystawie kotów Go nie bylo.
Włodkowski-szkoda słów.

# N.Albert

04.03.2009 19:16

Ja wystartuję jeszcze raz! Przecież jestem superradnym !! Wszystkim pokażę na co mnie stać

REKLAMA

# cobra22

04.03.2009 19:36

Nie wiadomo tylko gdzie głowa, a gdzie jaja w tym twoim samorządzie marzeń -przelatku.

# ledwo żywy

05.03.2009 19:35

Widać że przelatek oba organy ma na tej samej wysokości. W tym wydaniu to powinien być ostatni skład samorządu przed końcem świata.Ale się uśmiałem.

# N.Albert

05.03.2009 19:38

ej czego chcecie jestem super i sami jeszcze nieraz na mnie zagłosujecie tylko o tym nie powiecie

REKLAMA

# Bebe

06.03.2009 10:05

Zapomnieliście o Fronczku z Nowodworów nieprzeciętnym nałogu, radze się przyjrzeć .

# misia

06.03.2009 11:11

O wyzej wymienionych można coś powiedzieć, nawet takie głupoty jak wyżej (zazdrośni dietobiorcy czegoś się wypłoszyli?), niestety o większość dietobiorców z partyjnych nominacji nie da się powiedzieć nic.
I to jest tu najsmutniejsze...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe