REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kradzieże rowerów

# Królewna Fiona

19.03.2004 11:19

Pewnie zaraz pomyślicie że jestem monotematyczna...
Ale chciałam się dowiedzieć czy na Buczynku bardzo kradną rowery?
moim znajomym ukradli z balkonu! Tylko że oni mieszkai w bloku który miał "niski" parter - tzn. na parterze mieszkali ludzie i po ich balkonach złodziej mógł się dostać na balkon wyżej (moi znajomi mieszkali na II piętrze).
Ja mieszkam w 9 na Książkowej (tej z literkami przy Światowida) i mam zakryty balkon (na II piętrze). U nas na parterze są sklepy więc chyba nie ma mowy żeby ktoś się wdrapał na piętro? Jakie są wasze doświadczenia? Czy w takim bloku jak mój też mogą mi zwinąć rower z balkonu? Chyba bym się zapłakała na śmierć... A z drugiej strony, nie mam piwnicy i w domu rowery starsznie zagracają...

# kowa

19.03.2004 11:55

Teraz wiedzą gdzie szukać fajnego roweru.
Złodzieje są wszędzie i często z sobą rywalizują np. kto wyjmie rower z najbardziej nieprawdopodobnego balkonu lub schowka.
policjant

# Teresa

19.03.2004 12:24

ale Ty jesteś monotematyczna.........

REKLAMA

# Policjant II

19.03.2004 16:05

Królewno Fiono Twoj tekst jest niczym z kawału o blondynkach. Podaj jeszcze złodziejom marę roweru, a będą mieli pełne dane.

# Królewna Fiona

19.03.2004 18:21

Wasza nie - blondynkowa logika mnie poraża W bloku o którym pisałam jest co najmniej kilka, jeśli nie więcej balkonów na których rowery są zawieszone na ścianie i widać je z daleka. Nie trzeba więc specjalnie wysilać mózgownicy, by się domyśleć które rowery w razie czego "znikną"
Jeśli jednak jakiś złodziej połaszczy się na mój supermarketowy rower, to będzie musiał przelecieć ok 20 - 30 blakonów które znajdują się na II piętrze tego bloku. Życzę mu "powodzenia", tym bardziej że jeszcze nie zadecydowałam czy rzeczywiście będzie stał na dworzu.

# Duśka

19.03.2004 19:47

Dla złodzieja nie ma trudnych dróg. mnie ukradli rower ze schowka. Duśka

REKLAMA

# Kotkaa

20.03.2004 17:15

Nasze rowery zimują na strychu zaprzyjaźnionego domu, a w lecie stoja po prostu w mieszkaniu - na balkon wystawiane są, kiedy maja przyjść goście, jest malowanie itp. Znajomi podciągają swoje pojazdy na bloczkach pod sufit w przedpokoju...
Rower da się ukraść z każdego miejsca, niestety.

# Diabełek

22.03.2004 15:53

To wszystko brzmi jak w tym kawale z Radia Erewań "Czy w Moskwie na Pl. Czerwonym, daja za darmo rowery? Nie dają, lecz kradną i nie w Moskwie tyko w Tblisi". Parafrazując można to przerobic na Buczynek i wtedy jest i smieszna i straszna jak w Sojuzie. Przyjemnego dnia.
Ps. Rower nalezy przykuć do balkonu grubym, hartowanym łancuchem i jest OK.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe