REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# __mieszkaniec__

14.09.2011 11:30

NA SAMYM POCZĄTKU POWINNI SIE WZIĄĆ ZA REWITALIZACJE CO NIE KTÓRYCH BUDYNKÓW BO LUDZIE MIESZKAJĄ W GORSZYCH WARUNKACH NIŻ ZWIERZĘTA

# iwan

14.09.2011 20:01

a czemu miasto (patrz podatnicy) mają płacić za czyjeś mieszkania?

# __MIESZKANIEC__

15.09.2011 08:22

JA TEŻ JESTEM PODATNIKIEM I NA CO PIENIĄDZE IDĄ NA TO ABY ŻYĆ JAK PIES A TO ŻE KOZŁÓWKA NIE SŁYNIE DOBRĄ OPINIĄ NIE ZNACZY ŻEBY NAS OMIJAĆ

REKLAMA

# iwan

15.09.2011 16:08

pieniądze idą m,in. na edukację (szkoły, przedszkola) Twoich dzieci, żeby mogłby sobie same zarobić na mieszkanie. Lub jak tysiące innych wziąc kredyt.
Ida na drogi, transport do pracy i rekreację.
A nie powinny iśc na Twoje mieszkanie.

# __MIESZKANIEC__

15.09.2011 16:23

KIEDY TO JA NIE NAPISAŁEM ZE TYLKO NA MOJE BYŁES KIEDYŚ W JAKIMŚ MIESZKANIU W NIE ODREMONTOWANYCH BUDYNKACH JAK NIE TO ZAPRASZAM MOZE ZOBACZYSZ JAK SIE TAM MIESZKA . JEŻELI REMONT DACHÓW KLATEK , KORYTARZY I DOPROWADZENIE WODY DO POSZCZEGÓLNYCH LOKALI MIESZKALNYCH NALEŻY DO LOKATORA TO SIE GRUBO MYLISZ !!!!!!!!!!!!!!!!

# mieszkaniec 2

16.09.2011 20:39

ja tez place podatki i tak sobie pomyslalem przyjdz i pomieszkaj w tych starych blokach to zobacysz jak fajnie sie mieszka

REKLAMA

# mieszkaniec 2

16.09.2011 20:48

uwierz mi ze nie mam wody w mieszkaniu zeby sie zesrac musze ganiac przez caly korytarz do tego smierdzacego kibla gdzie jest tam 10 kibli albo i wiecej a ty mowisz o porzyczkach nie kazdy moze je wzaisc

# uszkomisiarysia

17.09.2011 11:23

Przecież nikt ci nie kaze tam mieszkać. Mozesz - jak wiekszość ludzi - zaciągnąć kredyt i kupić sobie normalne mieszkanie.

# __MIESZKANIEC__

20.09.2011 19:19

#uszkomisiarysia napisał(a) 17.09.2011 11:23
Przecież nikt ci nie kaze tam mieszkać. Mozesz - jak wiekszość ludzi - zaciągnąć kredyt i kupić sobie normalne mieszkanie.
czy ty umiesz czytać zobacz co napisał mieszkaniec 2 z którym sie w zupełności zgadzam i na co te podatki idą ?????????

REKLAMA

# witia

05.10.2011 23:49

najzabawniejsze jest to, że żadnych podatków mieszkańcy bloków (większość) na Kozłówce nie płaci, zresztą tak samo jak czynszu
ale żądają

# Jasio

30.08.2012 10:17

Skoro ja ciężko pracuje, żeby utrzymać swoje mieszkanie. Remontuje je ze swoich środków, nie dostałam go gratis od państwa to czemu moje podatki mają iść na mieszkania innych ludzi. Zapracujcie sobie na to. Większość z was wyciąga tylko od państwa kase, ale w zamian nic nie daje...

# RAZ

30.08.2012 13:59

Jak słyszę te ciągłe żądania to mnie zalewa krew. Pracuję na swoje utrzymanie od skończenia szkoły, potem potrafiłem się jeszcze uczyć
Wziąłem kredyt na mieszkanie który spłacam.
I w oczach mieszkańców Kozłówki jestem frajerem bo przecież miasto da mieszkanie, państwo da zasiłek a frajer niech zapieprza i płaci podatki
Wam z nudów i nieróbstwa kompletnie pop....o się w głowach
No ale czemu się potem dziwić że na stacji nie można zostawić na noc samochodu bo będzie miał wyrwany zamek, czemu się dziwić że przez dwie kolejne noce będzie demolowany najbliższy przystanek autobusowy

REKLAMA

 Daro

02.09.2012 21:20

Gdyby jakaś partia publicznie ogłosiła ograniczenie pomocy społecznej która w większości trafia do PATOLOGII byłbym pierwszym który na nią zagłosuje
Przecież to jest nienormalne że zasiłki, mieszkania w większości dostają alkoholicy, notoryczni lenie i nieroby których jedynym zajęciem jest produkcja następnego pokolenia etatowych bezrobotnych

# JOLKA. M.

23.02.2013 21:29

witam..tak sobie myślę że dużo by można było zrobić na naszym osiedlu KOZŁÓWEK..TO NAPRAWDĘ ŁADNE OSIEDLE ALE NIESTETY DUŻO BRUDU I SZPECĄCYCH BUDYNKÓW Z KTÓRYMI WŁAŚCICIELE NIC NIE ROBIĄ..PRZYKŁAD UL.OKÓLNA SKLEP MONOPOLOWY STERCZY PRZY CHODNIKU I STRASZY.PO DRUGIEJ STRONIE KOŁO DAWNEGO PUNKTU MPK KNAJPA STRASZY :) POSTRACH:)Idziemy wyżej PIEKARNIA DOM CHLEBA O GROZO TRAGEDIA TO MA BYĆ SKLEP TRAGEDIA SZARO BRUDNO I PONURO...TAK NIE MOŻE BYĆ NA PRZYJAZNYM OSIEDLU..TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ !!!!!! SĄ PRZECIEŻ WŁAŚCICIELE TYCH LOKALI POWINNI DBAĆ O SWOJE POSESJE:):)PROSIMY ŻEBY SIĘ TYM ZAJĄĆ OD NAS ZALEŻY JAK WYGLĄDA NASZE OSIEDLE..POZDRAWIAMY...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe