REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# mmm

24.01.2023 09:52

my wam proboszczu dofinansujemy remont kościoła, a ty w zamian wprowadzisz płatne parkowanie na parkingu przykościelnym (m.in. dla rodziców dowożących dzieci do SP 109)
nie ma to jak współpraca

# Dziadek parkingowy

24.01.2023 21:49

#mmm napisał(a) 24.01.2023 09:52
my wam proboszczu dofinansujemy remont kościoła, a ty w zamian wprowadzisz płatne parkowanie na parkingu przykościelnym (m.in. dla rodziców dowożących dzieci do SP 109)
nie ma to jak współpraca
A to ten parking też jest zabytkowy albo parkują na nim same zabytkowe samochody, żeby trzeba było go dofinansować? Stać cię na samochód, paliwo do niego i czas aby być kierowcą swoich dzieci, to stać cię też na parking.

# Łoboda

25.01.2023 12:30

#Dziadek parkingowy
24.01.2023 21:49
#mmm napisał(a) 24.01.2023 09:52
my wam proboszczu dofinansujemy remont kościoła, a ty w zamian wprowadzisz płatne parkowanie na parkingu przykościelnym (m.in. dla rodziców dowożących dzieci do SP 109)
nie ma to jak współpraca
A to ten parking też jest zabytkowy albo parkują na nim same zabytkowe samochody, żeby trzeba było go dofinansować? Stać cię na samochód, paliwo do niego i czas aby być kierowcą swoich dzieci, to stać cię też na parking.
Dokładnie. Przecież parking to teren prywatny. Dlaczego ktoś miałby parkować za darmo.

REKLAMA

# mmm

25.01.2023 14:07

nie mam samochodu więc zachowaj dziadku swoje wywody dla siebie,
właścicielem parkingu i kościoła jest ten sam podmiot, który chetnie przytuli kasę na remont elewacji równie chętnie kopnie w zad rodziców podwożacych małolactwo do pobliskiej szkoły.
Jak dla mnie szkoda kasy na remont elewacji kościoła - niech sobie remontuje za swoje, na biednego nie trafiło (tylko w Polsce kościól ma 65 000 hektarów ziemi rolnej).

# ElBo

25.01.2023 17:39

Nie ma to jak być hipokrytą, 99% placy kościelnych, w tym parkingów, jest zamkniętych poza godzinami mszy. I co? nie ma problemu... Problemem jest dopiero kiedy UD łamie umowę oczekując całowitego poddaństwa. Budynek Kościoła jest zabytkiem, cieszy oczy nie tylko wiernych. Wystarczy spojrzeć na okolicę parafii, widać, że nikt pieniędzy do kieszeniu nie chowa, jest mnóstwo zajęc bezpłatnych dla dzieci i seniorów, ale to już ślepych, zapatrzonych w wizje motłochu, nie interesuje. Przecież UD zrobił piękny parkingo-basen koło szkoly ;) własnie na tyle ich stać, na bajoro. A pan Baraniewski będzie tylko w salonie mercedesa awanturował się, że zbyt długo musi czekać na nowy model pojazdu.

# Dziadek parkingowy

25.01.2023 21:31

#mmm napisał(a) 25.01.2023 14:07
Jak dla mnie szkoda kasy
Dla Ciebie może i szkoda, ale nie jesteś sam na świecie. Powinieneś wstydzić się tak egoistycznego podejścia. Teraz przyszła taka moda, zgodnie z którą nadzwyczaj wielu ludzi uważa że najważniejsze jest tylko ich życie i ich odczucia, a inni się nie liczą. Tylko JA, JA, dla MNIE wszystko, bo MNIE się NALEŻY... Pewnie matka przez dwadzieścia kilka lat codziennie powtarzała że jesteś najwspanialszy i najważniejszy na świecie. Owszem, dla niej pewnie taki jesteś, ale są też inni ludzie tworzący społeczeństwo, w którym należy umiejętnie żyć. Nie żyjesz z mamusią na bezludnej wyspie, więc może czas już dorosnąć do życia w społeczeństwie?

REKLAMA

# mmm

26.01.2023 10:32

#ElBo napisał(a) 25.01.2023 17:39
Nie ma to jak być hipokrytą, 99% placy kościelnych, w tym parkingów, jest zamkniętych poza godzinami mszy. I co? nie ma problemu...
"99% placy kościelnych, w tym parkingów", nie leży przy szkole podstawowej na 800 uczniów

# mmm

26.01.2023 10:38

[quote]
Dla Ciebie może i szkoda, ale nie jesteś sam na świecie. Powinieneś wstydzić się tak egoistycznego podejścia. Teraz przyszła taka moda, zgodnie z którą nadzwyczaj wielu ludzi uważa że najważniejsze jest tylko ich życie i ich odczucia, a inni się nie liczą. Tylko JA, JA, dla MNIE wszystko, bo MNIE się NALEŻY... Pewnie matka przez dwadzieścia kilka lat codziennie powtarzała że jesteś najwspanialszy i najważniejszy na świecie. Owszem, dla niej pewnie taki jesteś, ale są też inni ludzie tworzący społeczeństwo, w którym należy umiejętnie żyć. Nie żyjesz z mamusią na bezludnej wyspie, więc może czas już dorosnąć do życia w społeczeństwie?
[quote]
kolejna projekcja dziadku
projektuj tak dalej, a będziesz może miał możliwośc wyrazić "świete" oburzenie, kiedy budynek kościoła będzie przerabiany na mieszkania/sklep/klub za naście lat

# Orto Graff

26.01.2023 16:21

#mmm napisał(a) 26.01.2023 10:38
kolejna projekcja dziadku
projektuj tak dalej, a będziesz może miał możliwośc wyrazić "świete" oburzenie, kiedy budynek kościoła będzie przerabiany na mieszkania/sklep/klub za naście lat
Masz srogi minus za nieudolne stosowanie zasad ortografii i interpunkcji. Do szkoły (podstawowej) WRRRÓĆ!!!

REKLAMA

# Granatnik

06.02.2023 12:50

skandalem jest dofinansowanie z miejskiej kasy dla najbogatszej instytucji w Polsce, która kosztuje Polaków co roku kilkanaście miliardów. Tych watykańskich urzędników stać na remonty i wszystko czego dusza zapragnie, więc ślę im brudny paluch lichockiej i życzę jak najszybszej laicyzacji społeczeństwa
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe