REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Marian

11.03.2024 21:43

Jeśli chodzi o Czaska to zgadzam się z Korwinem. Ideologia mu we łbie pomieszała. Z drugiej strony syn TW Justyny. Wszystko jasne. Komuna wróciła.

# SOS

11.03.2024 22:43

Jeśli warszawiacy znowu wybiorą d_upiarza, to będą chodzić z buta po 15-to minutowych gettach i jeść robaki zamiast mięsa. Za to zboczeńcy dostaną darmowe miejsca w hotelach żeby mogli się futrować.

# Kocur

12.03.2024 09:15

Ten koleś wywołuje u mnie dysonans poznawczy - za każdą, super racjonalną rzeczą, zaraz dowala czymś kompletnie od czapy. Ma w domu kapliczkę bogini Eris, czy tak chaos sieje dla zasady?

REKLAMA

# Ojciec doktor

12.03.2024 18:44

#Kocur napisał(a) 12.03.2024 09:15
Ten koleś wywołuje u mnie dysonans poznawczy - za każdą, super racjonalną rzeczą, zaraz dowala czymś kompletnie od czapy. Ma w domu kapliczkę bogini Eris, czy tak chaos sieje dla zasady?
To nie dysonans poznawczy, lecz zauważalne objawy lekkiej schizofrenii.

# Mirko

12.03.2024 21:16

#Ojciec doktor napisał(a) 12.03.2024 18:44

To nie dysonans poznawczy, lecz zauważalne objawy lekkiej schizofrenii.

To są argumenty na miarę przedstawiciela przeważającej grupy społecznej. Cyt JKM: "Głupich jest więcej niż mądrych"

# A kto i co?

21.03.2024 09:28

Panie redaktorze, cieszę się że sprawdziłeś ile osób jeździ metrem w Nowym Jorku i Seulu, ala szkoda że nie podałeś dla porównania, ile lini metra jest w tych miastach... To by może wytłumaczyło czemu tak dużo osób jeździ metrem.
New York - 27 lini, liczba ludności ponad 8mln
Seul - 10 lini, liczba ludności ponad 10 mln

REKLAMA

# Zawiedziona

25.03.2024 08:38

Korwin Mikke czasem ma trochę racji.Dlaczego LGBT ma mieć jakieś priorytety? Teraz to już jest chore.Niestety, niektóre pomysły pana Trzaskowskiego i jego ekipy są dla mnie
niezrozumiałe i wręcz szkodliwe.Nie ma na kogo głosować i taka odskocznią jest Korwin-Mikke.

# Arpa61

05.04.2024 16:05

Rafalala T. jest zdrów jak tusk. Jak prusak. Nie do zdarcia. Ulubieniec Jolanty Lange, pseudonim "Panna" członkini komanda zabójców w Służbie Bezpieczeństwa PRL, wydziału IV do walki z Kościołem katolickim. Ulubieniec wszystkich komunistów, pospolitych kryminalistów i osób klimatyczno-seksualno-wielopłciowych. Gdy zostanie znów prezydentem osobiscie będzie paskudził warszawskie pomniki, zakłócał koncerty, a jak rozkaże namiestnik IV Rzeszy, to i "najszcza" na jakiś kosciół. Oczywiście katolicki.

# Arpa61

05.04.2024 16:12

#Zawiedziona napisał(a) 25.03.2024 08:38
Korwin Mikke czasem ma trochę racji.Dlaczego LGBT ma mieć jakieś priorytety? Teraz to już jest chore.Niestety, niektóre pomysły pana Trzaskowskiego i jego ekipy są dla mnie
niezrozumiałe i wręcz szkodliwe.Nie ma na kogo głosować i taka odskocznią jest Korwin-Mikke.
Od kiedy komunista Rafał "Rafalala" Trzaskowski jest "panem"? - Rację się ma, albo nie. Wybory są demokratyczne, albo ich nie ma; bo wybór jest między czymś a czymś, a nie tym co ustalili ruski ambasador, Kiszczak z Jaruzelskim i pomniejszy płaz komunistyczny i konfidencki.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy