REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Korupcja w PIS !!!

# patriota

26.09.2006 23:23

Na TVN w programie " Teraz my " ukazali korupcje na ogromną skale. Przekupstwo partyjne- oferta stołków. Nigdy nie przypuszczałem że ekipa z która byłem sercem okaże się nie lepsza niż SLD...
To skandal - jako wyborca żądam głów " koruptorów " i pal licho taki syf.
Boli mnie to że...wierzyłem w odnowę moralną , prawdę i prawdziwą sprawiedliwość...
Efekt będzie taki że PO przejmie władzel, sprzeda resztę kraju i usunie raz na zawsze swe UBECKIE pochodzenie z WSI czy IPN. PIS ... dałeś ciała.

# z dystansem...

27.09.2006 02:09

eech.. niektórzy uważają się za patriotów, ale jak dojdzie co do czego to od razu wymiekają.. patrioto, może tak inny nick??
a zresztą, jak wiadomo TVN nigdy za PISem nie stała, więć teraz tymbardziej będą jakieś bzdury wymyślać - każdy wie, że kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą. przed ostatnimi wyborami też ta metoda była stosowana, ale jakoś wyborcy nie nabrali się na to, może zabrakło jednego kłamstwa do setki??

# siekierka kurpiowska

27.09.2006 07:10

A może inny nick " z dystansem"? Ciemny lud oczywiście kupi tłumaczenie Kaczyńskich, że o niczym nie wiedzieli, kupi też opowieść o walce PiS-u o wolność poglądów posłów Samoobrony, dla której zamierzano przenaczyć sejmowe ( czytaj MOJE i TWOJE) pieniądze.
Oczywiście tekst Mojzesowicza o tym, że trzeba dwa, trzy tygodnie po przejściu do PiS-u poczekać i dopiero wtedy dostać stołek żeby wyglądało, że się przechodzi z przekonania to Twoim zdaniem bzdura?
Mam świadomość, że Begerowa jako wzór cnót i strażniczka moralności poselskiej to bzdura. Najgorsze jest to, że ciemny lud to również kupi.
W następnych wyborach znowu wybierzemy Begerową, Kaczyńskich, Leppera, Kurskiego itp.., a później będziemy się dziwić, że wygląda to tak jak wcześniej.
Polityka to jedno wielkie bagno, w którym na palcach jednej ręki można policzyć ludzi, którzy trafili tam przypadkiem i faktycznie chcą coś zrobić( a raczej chcieli!). A bagno jest w każdym ugrupowaniu. Tym Prawym i Sprawiedliwym, tym, które się samobroni, tym które stoi na platformie i tym przefarbowanym z czerwonego.
Dlatego patrzmy na polityków Z DYSTANSEM.
I co istotniejsze dawajmy im rządzić jak najmniejszą ilością naszych pieniędzy. Im mniej stołków będą mieli w dyspozycji tym mniej skorumpowanych polityków na nich zasiądzie ( i nie chodzi tu tylko o rząd, ale i wszystkie spółki z udziałami.
Pozwólmy jeszcze politykom i partiom zawładnąć samorządami. Czy spodziewacie się, że tutaj będzie inaczej?

REKLAMA

# ten sam

27.09.2006 07:39

Dokładnie o to mi chodziło co tu " wyprodukował " siekiera. A Ty z " dystansem " - podły agitatorze ,zapewne radny - nie masz honoru. Bo takiego syfu dawno nie widzałem żeby się wypierać kiedy wszystko na taśmie... Wasza podłość drodzy radni polega na tym że liczą się stołki a prawdziwy patriotyzm polega na honorze , moralności , prawdzie -tej prawdzie która miała przyjść z PISem.
Więc wystaw lepiej buty wieśniaku na k. schodową i zamilcz.

# Ziuta

27.09.2006 07:48

Czyli edukacja Beger nie poszła na marne... IQ jej podskoczyło!

# PiSarz

27.09.2006 08:09

Ja bym się nie zdziwił jakby to był montaż, on może skłądał berger niemoralne propzycje związane z jej złotym warkoczem a specjaliści z PO i Samoołobrony dodali podkład głosowy

REKLAMA

# zagadka leśna

27.09.2006 08:12

trzeba natychmiast zdelegalizować PO i SLD bo wstrętnym prowokacjom nie będzie końca
po za tym (to uwaga do "tego samego") buty na klatkę schodowo wystawiajo jak wiadomo przedstawiciele elementu napływowego a ci rzecz jasna niczego nie świadomi zgodnie głosowali na przemalowanych aparatczyków i hmmmmm przedstawicieli "innego" narodu, który kiedyś licznie był reprezentowany w lubelskiem i łódzkiem, idąc za ich wygładzonym wizerunkiem okraszonym zapewnieniami o wolnej, liberalnej i nowoczesnej polsce, bez kłótni i swarów, buuuahahahahahahaaaa

 Mieszkaniec

27.09.2006 08:17

To genialna podłość, by poddać takiej próbie wierzenia politologiczne. Pokazano pospólstwu, co dzieje się za "ołtarzem". O dziwo, tylko w jednej "religii" odbywa się stale tak skrupulatny remanent, podczas gdy "antagonistyczni kapłani" to absolutne sacrum. Ale jak się ma takich Arcykapłanów nad sobą...
Patrioto, czy to ważne, jak wygrywa się wojny religijne?

# kpt Świst

27.09.2006 08:35

Jedno co mi się u nich podoba to to że potrafią iść w zaparte do końca.Po cichu to wydaje się mi że Mata Hari -Renata właściwie wypełnila misję wodza.
J -23 czy Tobie nie jest wstyd.

REKLAMA

# ---------

27.09.2006 11:03

A mnie denerwuje wypowiedz Kuchcińskiego- namaszczonego nieudolnego szefa PIS. Facet idze w zaparte...Ja wiem że mistrz Joda-Schetyna i reszta postkomuny w nowych ciuszkach demokracji szuka haka jak może ale to naprawdę była korupcja... Kiepsko też że szli PISowcyją rok temu z odnową moralną . Boli mnie fakt ze kraj i ludzie są traktowani jak swołedz Absurdy Kisiela tytuł art. z najnowszego Wprost , przy tym wymiękają . A ta swołedz to my- my wszyscy od prawa do lewa . Tekst na kasecie Lipińskiego utwórzmy dla posłów samoobrony fundusz...czyli nasze pieniądze dla cwaniaków . Tak więc jest ziarno prawdy jakim odpalił dyskusję patriota zapawa to wszystko o groteskę . Śmieszne jest to też że radni tu się wypowiadają jak mieszkańcy ( ratują stołeczki ) , czyż nie?

# only PO

27.09.2006 20:11

Ciekawe czemu znany ze swej "wszechobecności forumowej " jego "świętobliwość" Oracz Piotr nie omawia nowej - "Rywinowskiej " tyle że w wydaniu PISu , sytuacji??? Zatkało pana ministranta ? Przecież jesteś taki umoralniony , no nie?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA