REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Andreas

21.10.2019 22:37

Brak zatok autobusowych przeszkadza zapiedalaczom, takim jak morderca pieszego z Sokratesa.
Na pohybel zmotoryzowanym aktywistom-mordercom.

# rolmopsy23

22.10.2019 08:56

Pewnie zrobią to samo badziewie co na Grójeckiej, miał być wielkie zmiany, ale Trzaskowski i jego zastępca przestraszyli się lobby kierowców. W sumie zmarnowana szansa, na coś by lepiej się żyło mieszkańcom. A Puchalski niech lepiej się zajmie brakiem bezpieczeństwa na Sokratesa, bo ZDM wciska kity, ze nie maja pieniędzy, a na Kondratowicza są.

 drugastrona

22.10.2019 11:17

Nie jestem pewien w 100%, ale wydaje mi się, że przebudowę Kondratowicza wykona wykonawca tego odcinka metra. Po budowie wykonawca ma obowiązek odtworzyć to, co na powierzchni, chyba że zamawiający każe mu zbudować co innego. Szkoda, że projekt przebudowy nie podoba się niektórym mieszkańcom. Przekonają się do niego dopiero wtedy, gdy nowe drzewa i ławki i poszerzone chodniki już będą gotowe.

REKLAMA

 jeremi

27.10.2019 09:50

Mnie się podoba ten projekt przebudowy. Dobrze, że coś się dzieje
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA