REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# PKU

28.10.2022 07:46

nie wiem jakim cudem blok na Sołtana drgał, skoro u mnie na Lencewicza nic nie było słychać. Jak grała Metallica czy Rammstein to wszystko na balkonie słyszałem, a teraz nic.
Jestem jak najbardziej za tym, żeby koncerty nadal się odbywały, bo alternatywą jest Stadion Narodowy z fatalną akustyką.

# Tolek_niebanan

28.10.2022 09:28

Mieszkam na Perzyńskiego (Słodowiec) i zależnie od ustawienia sceny bywa, że delikatnie wibrują u mnie szyby. Ale ostatni raz tak było na AC/DC, czyli daaawno. No ale słychać. Akustyka to dziwna bestia jest.

# Umc-umc-umc

28.10.2022 11:24

Zgredowskie marudzenie.

REKLAMA

# kris78

28.10.2022 12:47

To jest miejsce idealne na konterty, ludzie też chcą się gdzieś bawić. To miejsce jest idealne i takich koncertów, powino być tutaj wiecej!

# MagdaW

28.10.2022 15:18

Ostatnio to już rzzeczywiscie było przegięcie...na Chomicżówce trzeba było zamknąć okna żeby cokolwiek wioeczorem w TV obejrzeć :(

# flow

28.10.2022 21:56

Tyle tam było koncertów, naprawdę ciężkiej muzyki... aż w końcu na Macie komuś coś drgnęło?

REKLAMA

# Mieszkaniec Sołtana

29.10.2022 21:58

To może by tak pani radna zajęła się poważnieszymi sprawami. Mieszkam na Sołtana i u mnie nic nie drżało. A jak kościół dzwoni to nikomu nie przeszkadza?

# Dzwą

01.11.2022 20:48

#Mieszkaniec Sołtana napisał(a) 29.10.2022 21:58
A jak kościół dzwoni to nikomu nie przeszkadza?
Zazwyczaj przeszkadza stalinowcom którzy przybłąkali się do Polski w 1945 roku i ich niektórym potomkom.

# szarik

02.11.2022 13:32

Ojojoj, dwa koncerty były, hałasy do nocy! A jak ryczące samolociki z lotniska od 6 do 22 terroryzują hałasem 3 dzielnice to już "lotnisko było od kredy i jury, nie podoba się to wypad swoją wieś". Poproszę o jak najwięcej koncertów i owieranie bramek od południa, przynajmiej te latające traktory uziemione. Jak Metallica grała to sam miód na uszy :)

REKLAMA

# Rocco

23.08.2023 23:20

Gdyby to były normalne koncerty to ok. Ale jest darcie ryja pseudo raperów, piski 14 latków i nic poza basem. Imprezy w srodku tygodnia do 2-3 w nocy to przegięcie pały. Nie każdy uczy się w gimnazie i ma teraz wakacje. Gorąco jak diabli, ale okien nie można otworzyć, bo leci jakaś wiejska muzyka przez pół nocy.

# Mieszkaniec z ul. Wolfkego 16

24.08.2023 09:46

Kasa kasa kasa...ktoś z gminy chyba bierze za te ,,koncerty,, niezłą działkę skoro kilkanaście koncertów rocznie odbywa się na płycie aeroklubu który również przytula odpowiednią kasę. Obecnie (23-26 sierpnia 2023) ktoś sobie wymyślił by było kilka dni jazgotu do godz 23!!! Ludzie idą do pracy na rano okna nie zamkniesz bo lato w pełni a władcy bemowa sobie w środku tygodnia koncerty organizują... ja mieszkam na ul Wolfkego 16 i zawsze jest słychać odgłosy koncertu a intensywne dudnienie szczególnie drży cały blok mieszkańcy po zachodniej stronie ulicy Powstańców Śląskich wzywali Policję. O dziwo jak był koncert Jacsona nie było słychać nic!!! Obecnie Jeszcze scenę kretyni ustawili frontem do osiedla a nie w kierunku wysypiska śmieci...rozmawiałem kilka miesięcy temu z v-ce burmistrzem powskim od ,,rozrywek wszelakich,, w gminie Bemowo i powiedział...że ma kilkadziesiąt e-maiil z podziękowaniami za koncerty...ciekawe czy od mieszkańców Bemowa w pobliżu sceny mieszkających również... mojego głosu powscy ,,właściciele bemowa,, przy najbliższych wyborach na pewno nie dostaną!!!

# Mieszkaniec z ul. Wolfkego 16

24.08.2023 09:57

#Mieszkaniec Sołtana napisał(a) 29.10.2022 21:58
To może by tak pani radna zajęła się poważnieszymi sprawami. Mieszkam na Sołtana i u mnie nic nie drżało. A jak kościół dzwoni to nikomu nie przeszkadza?
Kościelne dzwony biją o godzi 12 w południe przez minutę i w innych sporadycznych sytuacjach Pogrzeb ,Świeta. Trzeba mieć wiele nienawiści do czyjejś wiary i obrzędów by pisać takie brednie...
#kris78 napisał(a) 28.10.2022 12:47
To jest miejsce idealne na konterty, ludzie też chcą się gdzieś bawić. To miejsce jest idealne i takich koncertów, powino być tutaj wiecej!
Byłem po 23 z psem na spacerze i widziałem tych Ludzi wracających po koncercie przez osiedle ..srednia wieku to grubo poniżej 17 roku życia....rodzice tych dzieciaków to mają wiedzę co ich małoletni robia?....

REKLAMA

# Maciek813

24.08.2023 20:03

Problemem nie są koncerty jako takie a jedynie czas ich realizacji i seryjność dzień po dniu (!) przez dni kilka (!) co czyni je nieznosną zmorą nocną dla setek tysiecy mieszkańców Bemowa i dzielnic okolicznych!
Przypuszczalnie, gdyby koncerty były pojedyńcze - to znaczy z wielodniowymi odstępami - i odbywały się wyłącznie w soboty i w niedziele w godzinach od 15:00 do 22:00 to nikomu, nie przyszło by do głowy głosować przeciw!
Muzykę kazdy lubi!
Zatem wołam głośno przekszykując dochodzące zza okna brumy i bangi!
PRECZ Z KONCERTAMI SERYJNYMI NA BEMOWIE TRWAJACYMI WIELE DNI - DZIEŃ PO DNIU - GRANYMI W DNI ROBOCZE PO GODZINIE DWUDZIESTEJ DRUGIEJ!!!
Przecież w tej dzielnicy jeszce ktoś pracuje!

# Jan z Żoliborza

24.08.2023 21:50

Mieszkam na Żoliborzu, na ulicy Broniewskiego. Ponad 3 km w linii prostej od tego baraniego spędu. Nie dało się spać wczoraj i dziś zapowiada się to samo. Podobnie jutro i popojutrze. Po wyjściu na klatkę schodową jest jeszcze głośniej. Między blokami dżwięk odbija się tak, jakby wszystko drżało. Wszystko dudni i nap*****la. Początkowo sądziłem, że może jakiś de*il puszcza tę muzykę z któregoś z okolicznych domów, więc zrobiłem rundkę po okolicy, aż dotarło do mnie, że stoi za tym wyższy poziom umysłowego spier****nia. Podjechałem autem w kierunku źródła hałasu i autentycznie szczęka mi opadła i serio zrobiło mi się żal ludzi mieszkającym w bezpośrednim otoczeniu lotniska. Władze miasta za nic mają obywateli, którzy żeby zrzucić się na ich wypłatę muszą cięzko pracować bez prawa do wypoczynku. Okazuje się, że problem istnieje od lat. Ja na takie k***y więcej głosu nie oddam.

# Mieszkanka Bemowa

24.08.2023 22:36

Te koncerty to jakiś żart! W Sylwestra fajerwerków puszczać nie można bo zwierzęta się boją ale 5 dni dudnić to jest ok! Mój pies cały drży razem z szybami w oknach, mam go przez 5 dni faszerować uspokajaczami??? Współczuję dodatkowo ludziom z małymi dziećmi. To jakaś pomyłka! Nie dość że dudni to rano człowiek musi wcześniej wstać żeby się wykąpać bo przy tych temperaturach zamknięte okna robią swoje...jednym słowem człowiek rano wstaje śmierdzący, zmęczony , z kwadratowa głową :(

REKLAMA

# Nicki

24.08.2023 23:16

Swoją droga to trzeba mieć totatalnie wy....ne na ludzi żeby wydać zgodę na kilkudniowy koncert w tygodniu, trwajacy do późnych godzin nocnych.
Taki kraj, zero szacunku.

# Z Broniewskiego

25.08.2023 22:39

Dudnią cały wieczór i pół nocy, od rana (i to chwilę po 7!!!) robią próby, jakby ludzie nie musieli spać i pracować, nie mówiąc o zwyczajnym odpoczynku, i to wszystko jeszcze w środku tygodnia. No miodzio!

# Alex

26.08.2023 01:04

W dzień rozbiórka budynku na Powązkowskiej, w nocy koncert.......

REKLAMA

# Mieszkaniec osiedla Piaski

26.08.2023 19:40

Kiedy wreszcie włodaże Bemowa wzaczną sie liczyć z mieszkańcami, i przestaną wydawać zgodę na koncerty nocą, co zakłóca sen mieszkańców Bemowa i okolicznych osiedli? Tego roku to już przegięcie, wczoraj, 25go aż szyby drżały w oknach

# Mieszkanka Woli

26.08.2023 23:25

Na Kole (Wola) tez slychac dudnienie. Jestem fanka muzyki, sama bylam na koncercie na lotnisku...mieszkam tu od lat, ale nigdy nie slyszalam stamtad halasu, a zwlaszcza 4 dni z rzedu... teraz jest "dopiero" 23:23, ale halas w tygodniu o 2 nad ranem to przesada.

# Mieszkanka osiedla Piaski

26.08.2023 23:41

Mieszkam niecały kilometr w linii prostej od lotniska, to co się dzieje w tym roku po prostu urąga już wszelkim normom. CZTERY dni łupaniny i to od środy, czyli podczas dni pracy. Próby za dnia, następnie huk basów do 2-3 w nocy. Cisza nocna jest od 22- czy to obowiązuje tylko mieszkańców blokow? Państwo w państwie. Gorąco a nawet nie da się uchylić okien. Skoro słychać to w promieniu kilku kilometrow, nawet na Woli czy Żoliborzu, to co dopiero my mamy powiedzieć? Lub mieszkańcy np Piastów Śląskich, bezpośrednio przy lotnisku. To jest SKANDAL. Rozumiem koncerty, ale JEDEN dzień i to w weekendy. Kilka dni pod rząd to jest już męczenie ludzi!

REKLAMA

# Nicka

27.08.2023 00:33

To już 4 dzień z rzędu!!!! Wpis z godziny ok 12.30 w nocy. Ostatni pożal się Boże artysta ma zacząć za 15 minut. Co oznacza, że skończy jak dobrze pójdzie o 1.30. Łomot straszny. Wyszłam na balkon z czujnikiem dźwięku 95 decybeli o polnocy... a mieszkam z 1,5 km od tego szajsu. Sa tacy co duzo blizej. Wszystko dudni i rezonuje.
To skandal, jeden dzień można zacisnąć żeby i przetrawć, ale 4 po rząd to koszmar.

# Amandaaa

27.08.2023 05:14

Nigdy mi nie przeszkadzały koncerty - ale ostatnie 4 dni to byla jakaś masakra. Mieszkam na Broniewskiego, do sceny mam kawałek. 4 dni hałasu (w niektóre dni od 13, bo były najwywraźniej jakies próby??) do godziny 2 w nocy. 4 dni praktycznie bez snu. Żaden z dotychczasowych koncertów na lotnisku nie był tak głośny jak te przez ostatnie dni. Jeśli ja na Broniewskiego z zamknietymi oknami momentami nie mogłam wytrzymać to pozostaje tylko wpółczuć tym co mieszkają w bliższych okolicach lotniska. Nie wiem jakim cudem ktoś zezwowlił na to , żeby po ciszy nocnej 4 dni z rzędu tak, za przeproszeniem, napierd alać. Szczególnie dziś, ostatni dzień, a nawet było słychać skandującą publiczność jakby krzyczeli mi dwa bloki dalej, o muzyce nie wspominając. Kolejna bezsenna noc. Dzięki.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA