REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# PKU

28.10.2022 07:46

nie wiem jakim cudem blok na Sołtana drgał, skoro u mnie na Lencewicza nic nie było słychać. Jak grała Metallica czy Rammstein to wszystko na balkonie słyszałem, a teraz nic.
Jestem jak najbardziej za tym, żeby koncerty nadal się odbywały, bo alternatywą jest Stadion Narodowy z fatalną akustyką.

# Tolek_niebanan

28.10.2022 09:28

Mieszkam na Perzyńskiego (Słodowiec) i zależnie od ustawienia sceny bywa, że delikatnie wibrują u mnie szyby. Ale ostatni raz tak było na AC/DC, czyli daaawno. No ale słychać. Akustyka to dziwna bestia jest.

# Umc-umc-umc

28.10.2022 11:24

Zgredowskie marudzenie.

REKLAMA

# kris78

28.10.2022 12:47

To jest miejsce idealne na konterty, ludzie też chcą się gdzieś bawić. To miejsce jest idealne i takich koncertów, powino być tutaj wiecej!

# MagdaW

28.10.2022 15:18

Ostatnio to już rzzeczywiscie było przegięcie...na Chomicżówce trzeba było zamknąć okna żeby cokolwiek wioeczorem w TV obejrzeć :(

# flow

28.10.2022 21:56

Tyle tam było koncertów, naprawdę ciężkiej muzyki... aż w końcu na Macie komuś coś drgnęło?

REKLAMA

# Mieszkaniec Sołtana

29.10.2022 21:58

To może by tak pani radna zajęła się poważnieszymi sprawami. Mieszkam na Sołtana i u mnie nic nie drżało. A jak kościół dzwoni to nikomu nie przeszkadza?

# Dzwą

01.11.2022 20:48

#Mieszkaniec Sołtana napisał(a) 29.10.2022 21:58
A jak kościół dzwoni to nikomu nie przeszkadza?
Zazwyczaj przeszkadza stalinowcom którzy przybłąkali się do Polski w 1945 roku i ich niektórym potomkom.

# szarik

02.11.2022 13:32

Ojojoj, dwa koncerty były, hałasy do nocy! A jak ryczące samolociki z lotniska od 6 do 22 terroryzują hałasem 3 dzielnice to już "lotnisko było od kredy i jury, nie podoba się to wypad swoją wieś". Poproszę o jak najwięcej koncertów i owieranie bramek od południa, przynajmiej te latające traktory uziemione. Jak Metallica grała to sam miód na uszy :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA