REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Komunikacja miejska Tarchomin

# BARNABA

10.01.2005 12:15

Dziwi mnie zachowanie niektórych kierowców, którzy nie przestrzegaja zasady pierwszeństwa autobusu ruszającego z przystanku.

# malkontent

10.01.2005 12:34

albo się dopiero urodziłeś, albo dopiero sprowadziłeś na tarchomin - innej możliwości nie ma

# Kierowca autobusu 508

10.01.2005 13:24

Są takie mozliwości - staranowanie samochodu osobowego przez autobus (kierowca autobusu nie poniesie za to żadnej kary -osobowy nie ustąpił pierwszeństwa). Swoją drogą nawyk nie przepuszczania autobusu mają osoby przez długi czas zamieszkałe na terenach wiejskich, gdzie to nie obowiązuje.
Birąc pod uwagę wypowiedź Malkontenta - będę teraz polował na takich jak on - jedna mała stłuczka moim MANEM, a auto Malkontenta szlag trafi. Strzeż się Malkontencie (lub popierająca go osobo) autobusu 508

REKLAMA

# antybus

10.01.2005 14:44

Kierowco (chyba pseudo ) przeczytaj ustawę o ruchu drogowym a zdziwisz się jak zrozumiesz że za staranowanie też odpowiesz jako sprawca.

# Kierowca autobusu 508

10.01.2005 15:06

Staronowanie -no może przesadziłem, lecz lekkie puknięcie swoje zrobi. Razem z pasażerami autobus waży bardzo dużo, a nawet więcej, a więc uważajcie na mnie i przestrzegajcie przepisów. Co do pseudo - z całą pewnością nie nzwywam się tak jak mój nick, lecz z całą pewnością prowadzę bolida, o którym piszę.

# ja

12.01.2005 09:05

Witam!
A jeżeli ja jestem w połowie długości autobusu, to nie ma szans bym zdążyła zahamować. Miałam taki przypadek-autobus na Światowida wrzuca kierunkowskaz i od razu skręca, całe szczęście, że zdążyłam uciec na drugi pas i że nic nie jechało z naprzeciwka.

REKLAMA

# Jaco

12.01.2005 11:57

Przepuszczenie autobusu ruszającego z przystanku OK rozumiem, autobus jest duży i ciężko jest mu się włączyć do ruchu. Ale jak mi jeszcze raz, któryś baran kierujący autobusem zetnie skręt przejeżdżając na mój pas i o mało mnie nie taranując (ostatnio brakowały milimetry) to daję słowo, że nie ręczę za siebie i choć zazwyczaj jestem spokojny i nieśmiały to zatrzymam frajera, wyciągnę z bolida i sklepię mu machę. Nagminne przypadki ścinania skrętów przy Leader Price i Spółdzielni (bazarku).
Autobusiarze MZA !!! Jak wymagacie kultury od kierowców (tych co was nie przepuszczają z przystanków) sami się nią wykażcie (i nie ścinajcie skrętów).

# Pingwin

13.01.2005 09:41

Kierowco 508, popieram w pełni Twą wypowiedź!

# Spokojny

14.01.2005 15:20

Jaco - nigdy nie ścinam skrętów, palę całe. Nigdy nie widziałem aby ktoś ścinał skręty przy Lider Price i bazarku. W tym miejscach zawsze palili całe.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024