REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Komunikacja miejska Tarchomin

# BARNABA

10.01.2005 12:15

Dziwi mnie zachowanie niektórych kierowców, którzy nie przestrzegaja zasady pierwszeństwa autobusu ruszającego z przystanku.

# malkontent

10.01.2005 12:34

albo się dopiero urodziłeś, albo dopiero sprowadziłeś na tarchomin - innej możliwości nie ma

# Kierowca autobusu 508

10.01.2005 13:24

Są takie mozliwości - staranowanie samochodu osobowego przez autobus (kierowca autobusu nie poniesie za to żadnej kary -osobowy nie ustąpił pierwszeństwa). Swoją drogą nawyk nie przepuszczania autobusu mają osoby przez długi czas zamieszkałe na terenach wiejskich, gdzie to nie obowiązuje.
Birąc pod uwagę wypowiedź Malkontenta - będę teraz polował na takich jak on - jedna mała stłuczka moim MANEM, a auto Malkontenta szlag trafi. Strzeż się Malkontencie (lub popierająca go osobo) autobusu 508

REKLAMA

# antybus

10.01.2005 14:44

Kierowco (chyba pseudo ) przeczytaj ustawę o ruchu drogowym a zdziwisz się jak zrozumiesz że za staranowanie też odpowiesz jako sprawca.

# Kierowca autobusu 508

10.01.2005 15:06

Staronowanie -no może przesadziłem, lecz lekkie puknięcie swoje zrobi. Razem z pasażerami autobus waży bardzo dużo, a nawet więcej, a więc uważajcie na mnie i przestrzegajcie przepisów. Co do pseudo - z całą pewnością nie nzwywam się tak jak mój nick, lecz z całą pewnością prowadzę bolida, o którym piszę.

# ja

12.01.2005 09:05

Witam!
A jeżeli ja jestem w połowie długości autobusu, to nie ma szans bym zdążyła zahamować. Miałam taki przypadek-autobus na Światowida wrzuca kierunkowskaz i od razu skręca, całe szczęście, że zdążyłam uciec na drugi pas i że nic nie jechało z naprzeciwka.

REKLAMA

# Jaco

12.01.2005 11:57

Przepuszczenie autobusu ruszającego z przystanku OK rozumiem, autobus jest duży i ciężko jest mu się włączyć do ruchu. Ale jak mi jeszcze raz, któryś baran kierujący autobusem zetnie skręt przejeżdżając na mój pas i o mało mnie nie taranując (ostatnio brakowały milimetry) to daję słowo, że nie ręczę za siebie i choć zazwyczaj jestem spokojny i nieśmiały to zatrzymam frajera, wyciągnę z bolida i sklepię mu machę. Nagminne przypadki ścinania skrętów przy Leader Price i Spółdzielni (bazarku).
Autobusiarze MZA !!! Jak wymagacie kultury od kierowców (tych co was nie przepuszczają z przystanków) sami się nią wykażcie (i nie ścinajcie skrętów).

# Pingwin

13.01.2005 09:41

Kierowco 508, popieram w pełni Twą wypowiedź!

# Spokojny

14.01.2005 15:20

Jaco - nigdy nie ścinam skrętów, palę całe. Nigdy nie widziałem aby ktoś ścinał skręty przy Lider Price i bazarku. W tym miejscach zawsze palili całe.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe