REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Komunikacja do chrzanu.

# kierowca

05.09.2007 12:47

Cała Białołęka stoi w korkach.

# Lucyfer

08.09.2007 23:02

Bo korki są przez tych cwaniaków, co rano jeźdzą dookoła ronda przy komisariacie... bo każdy chce w myśliborską wjechać...

 jakubek

23.01.2008 19:01

Albo przez tych co zamiast wsiąść w autobus to jadą do centrum swoim samochodem. Zwróćcie uwagę, że w każdym samochodzie jedzie tylko jedna osoba!!! Rozumiem jak ktoś ma gdzieś do pracy daleko ale takich jest mało. Każdy jest wygodny woli jechać samochodem, a potem narzeka na korki. Powinno się wszędzie bus pasy obmalować i odgrodzić od ;pozostałych żeby buraki nie wjeżdżały.

REKLAMA

 Jellyeater

25.01.2008 17:57

Powinno się postawić karabiny maszynowe, i każdego buca jadącego buspasem powinno się likwidować (chociaż to i tak lekka i przyjemna śmierć, bo tak ogólnie to powinno się ich kołem łamać, ale przecież jesteśmy w Europie). Mają dwa pasy do stania i im mało. A po śmieci każdego buca średni iloraz inteligencji narodu by rósł. PO powinno wojsko wystawić. Chociaż tyle powinni dla Białołęki zrobić.

 jakubek

25.01.2008 18:22

Na zachodzie nie ma takiej możliwości żeby ktoś wjechał na bus pas. U nas tylko takie buractwo, cwaniactwo wszędzie się wpierdzielają byle być pierwszym. Kiedyś jak mnie sytuacja zmusiła do jechania samochodem do centrum stoję sobie kulturalnie w korku a tu ciągnie taki fiut w nowiutkim Volvo w garniturze z papieroskiem w ryju i komórą w łapie. Jak go nie wpuściłem to się tak oburzył, że coś zaczął skamleć . Takich buraków w bród co myślą, że jak ma brykę to jest panem i wszyscy go będą przepuszczać. I przez takich sk........wieli min. korki
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA