REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Komu wysłać 1% podatku.

# Gunnara

25.02.2017 06:45

Poznajcie Fundację Pociecha Fundacja Pomocy Dzieciom "Pociecha" troszczy się o dzieci z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Wspieramy świetlice środowiskowe, które znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania dzieci i do których chodzą one po szkole. Tam przebywają bezpłatnie pod opieką pedagogów, którzy pomagają im w nauce, rozwijaniu hobby i organizują im czas wolny, oraz dostają posiłek. Świetlice istnieją po to, żeby dzieci, których rodzice są niewydolni wychowawczo, nie dorastały na ulicy, wagarując, ucząc się kraść, biorąc narkotyki i pijąc alkohol. Takie dzieci często stają się przestępcami lub dorosłymi, którzy nie potrafią sobie poradzić w społeczeństwie. Te placówki mają za zadanie uchronić je przed takim życiem. Każde dziecko zasługuje na lepszą przyszłość, niezależnie od pochodzenia. Pragniemy żyć w świecie, w którym wszystkie dzieci otrzymują równe szanse na start życiowy oraz mogą kształtować swoją przyszłość zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.
Misją Fundacji Pociecha jest zapewnienie dzieciom lepszej przyszłości.
Cele

# Gunnara

25.02.2017 06:52

Zapomniałam podać adres strony fundacji z którego można pobrać nr KRS: http://www.fundacjapociecha.pl/ Pomożecie Fundacji przez polubienie strony Fundacji na FB .facebook.com/FundacjaPociecha/ Od Fundacji dostajemy bezpłatny program do wypełniania PIT rocznego.

 margaretka

20.04.2017 12:11

Zapiszę sobie dane fundacji, bo jeszcze nie rozliczyłam podatku. Może się przydać :) Zastanawiam się, w jaki sposób się rozliczyć w tym roku - tradycyjnie czy przez internet? Tu znalazłam darmowy program do rozliczania https://abc-podatki.pl/program-pit/ . Korzystaliście może z niego?

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024