REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Gienek

12.03.2015 10:53

W tym roku mamy dwie możliwości aby podziękować partiom rządządzym za to i za całokształt. Do tej pory na nich głosowałem ale miarka się przebrała.

# Precz z komuną

13.03.2015 14:43

Gienek, skoro na nich głosowałeś, to jesteś frajerem. Dobrze chociaż, że nie boisz się do tego przyznać. Niestety, szkód spowodowanych przez takich naiwniaków jak Ty dopuszczeniem tej bandy do władzy długo nie da się naprawić...

# stec

13.03.2015 18:53

Mam rozwiazanie!!!! Dąbrowszczaki, ostanio chcieli zasponsorować Most łazienkowski kwotą 2 mln zł, moze do nich się zwrócić oni chętnie wydacza pieniadze przeznaczone dla Bemowian:P

REKLAMA

# żal.pl

13.03.2015 20:28

<brawo> radny Cichocki! ...

# vw garbus

14.03.2015 07:57

I to ma sens. Po co stale wydawać kasę na drogi, które i tak zaraz się zakorkują? Państwo ma w planie reaktywowanie do Zegrza połączenia kolejowego i to jest jedyna słuszna opcja.
A mi się marzy aby szyny został poprowadzone znacznie dalej do Serocka, Pułtuska, Przasnysza.

# Robert

14.03.2015 10:47

Garbus, Twoja naiwność już nawet nie jest śmieszna. Umiesz łączyć fakty To połącz obietnicę kolei z formacją obiecującą i czasem obietnicy. Umiesz czytać? To znajdź w zeszłorocznych obietnicach, gdzie jest planowana stacja końcowa tej linii. Podpowiem - w szczerym polu!

REKLAMA

 Daro

14.03.2015 16:18

Taki scenariusz wypadków przewidywałem od początku. Naiwnym zaserwowano odgrzewaną kiełbasę wyborczą, dziwne tylko że tyle osób dało się na to nabrać
Podejrzewam że tak samo będzie z reaktywacja trasy do Zegrza, gdzie do remontu 4-5 km torów i sieci trakcyjnej szuka się unijnych dofinansowań
Dla mnie jest to kolejna kiełbasa wyborcza bo IKEA potrafiła zreaktywować 20km trasę po 12 latach nieużywania za uwaga 150 tyś zł polskich

# Kwiatkowski z Gucina

15.03.2015 10:08

CZAS POMYŚLEĆ O TRANSPORCIE RZECZNYM (ŚRÓDLĄDOWYM) Z SEROCKA I ZEGRZA DO W-WY GDAŃSKIEJ (wodoloty). TO KOLEJNY NIEDOCENIANY W NASZYM KRAJU RODZAJ TRANSPORTU. Koszt wydaje się mniejszy niż inne jaselka z protestami włącznie. Na razie proponuję udroznic drogę za instytutem meteorologii
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024