REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# insurgent

04.11.2016 11:09

szkoda tylko ze o 7:02 i 7:32, w Międzylesiu, nie można już wsiąść do SKM bo jest tak zapchana :/

# Fatso

05.11.2016 00:32

Mieszkając w pobliżu stacji Warszawa Choszczówka i niemal codziennie widząc też okolice stacji Warszawa Płudy, mogę jedynie pozazdrościć :-)

# gość

07.11.2016 18:42

To nie bedzie jednak 3-go toru? Bo jezeli budują i wkrótce skasują to szkoda pieniędzy.

REKLAMA

# Nec

08.11.2016 16:18

Naprawdę budują ten parking w Miedzeszynie, a już myślałem że na planach się skończyło. Z tego co wiem, parking nie będzie miał nawierzchni jak w Radości i Międzylesiu (z płyt ażurowych), a będzie to tłuczeń, dzięki temu w przypadku budowy 3 toru dla pociągów dalekobieżnych (Warszawa - Lublin / Rzeszów), rozbiorą krawężniki i po kłopocie, ale kiedy to będzie?

# Z Wawra

09.11.2016 09:48

Prawie wszystko rozumiem, ale czy to nie jest ...wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wszak tylko patrzeć, jak PKP przystąpią do budowy trzeciego toru dla pociągów ...średniej prędkości do granicy RP i nie jest to perpektywa odległa, ale to ma się dziac już od 2017 - wówczas jak powstanie ten tor, jak nie kosztem tychże parkingów?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break