REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# vlad palownik

27.10.2014 07:42

Kto pozwolił wogóle na wyasfaltowanie dróg w lesie? kuriozum.

# Tomek

28.10.2014 13:24

Wypadek na Tarchominie.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek 28.10.2014. na Tarchominie, w rejonie zjazdu z Mostu Północnego i Modlińskiej. Dostawczy mercedes uderzył w lawetę, a ta wpadła na chodnik i potrąciła stojącego tam człowieka. Mężczyzna w stanie ciężkim został odwieziony do szpitala.

# Wrr...

28.10.2014 14:34

Jak ostatnio na Ordonówny samochód dostawczy potracił pieszego, to (nie)liczni aktywiści i radni zafundowali wszystkim kierowcom progi zwalniające na tej ulicy.
Czy w związku z tym należy teraz oczekiwać progów na TMP i Modlińskiej?
Pozdrawiam zwolenników alternatywnie logicznego myślenia oraz odpowiedzialności zbiorowej.

REKLAMA

# Okropność

28.10.2014 15:40

Pięć aut zderzyło się na ulicy Płochocińskiej. Na jezdni utworzyły się korki, służby wprowadziły ruch wahadłowy.
Nie ma rannych, straż pożarna zabezpieczyła płyny, które wyciekały z aut.

# z Dąbrówki

28.10.2014 16:37

Wrr... Nie licz na to.

# szkliwo

02.11.2014 10:49

14-latek (słoik z Białołęki), który miał ponad 0,5 promila alkoholu we krwi, wybrał się na przejażdżkę autem swojego ojca wraz z kolegami. Nastolatek wiózł sześć osób, stracił panowanie nad kierownicą i auto dachowało. Kierujący pojazdem 14-latek (słoik z Białołęki) i pasażerowie w wieku od 17 do 18 lat trafili do szpitala. Do wypadku doszło w nocy z 31 października na 1 listopada, o godz. 1:25 w miejscowości Dębe Wielkie przy ul. Polnej 14. (relacja luźna mniej więcej podana za tvn warszawa)

REKLAMA

# Wrr...

02.11.2014 12:35

Dębe Wielkie to pod Mińskiem Mazowieckim, skąd więc teza że z Białołęki a nie np. z Wawra? Czyżby to jakiś Twój kolega?
A tak poza tym to pijanych kierowców i ich głupich pasażerów wcale mi nie szkoda. Dobrze że nie zabili nikogo normalnego, kto akurat mógł przechodzić wzdłuż drogi.

# su/mz z tvn warszawa

03.11.2014 09:58

"Cztery osoby zginęły pod Warszawą. Policja podsumowała akcję "Znicz"."
Cztery osoby nie żyją, a 33 zostały ranne w wypadkach, do których doszło od piątku do poniedziałku w Warszawie i okolicach. Stołeczna policja podsumowała akcję "Znicz 2014".
W sumie od piątku od 14.00 do poniedziałku do godzin porannych doszło do 27 wypadków. Odnotowano również 194 kolizje.
- Do śmiertelnych wypadków doszło w Grodzisku Mazowieckim, w Starych Babicach, w Wołominie i Choszczówce Stojeckiej koło Mińska Mazowieckiego - wymienia Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.
W trakcie akcji "Znicz" funkcjonariusze zatrzymali także 110 kierowców, którzy prowadzili samochód pod wpływem alkoholu.
Wzmożone kontrole, widorejestratory
Stołeczni policjanci patrolowali ulice, zwłaszcza w rejonach stołecznych nekropolii. Jak informują, szczególną uwagę zwracali na płynność ruchu oraz prowadzili wzmożone kontrole stanu technicznego pojazdów i sposobu przewożenia pasażerów. Dokonywali pomiarów prędkości i trzeźwości oraz kierowali ruchem, zwracali uwagę na niewłaściwe parkowanie, dbali o przejezdność głównych tras dojazdowych do najbardziej uczęszczanych miejsc związanych ze świętem. Bardzo dużą uwagę przywiązywali również do sposobu zachowania się pieszych.
Rok temu mniej zabitych
Jak informują funkcjonariusze, porównując akcję "Znicz 2014" do zeszłorocznej, odnotowano mniej kolizji, ale więcej osób zostało rannych i zabitych.
Podczas akcji "Znicz 2013" policjanci zatrzymali 51 osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu. W 2013 roku doszło do 261 kolizji i 27 wypadków drogowych, w wyniku których 2 osoby poniosły śmierć, a 27 zostało rannych.

# bf/b z tvn warszawa

03.11.2014 21:01

Motocyklista wjechał w rovera
Przy ulicy Marywilskiej motocyklista zderzył się z samochodem, którzy wyjeżdżał z terenu pobliskiej chłodni.
Do kolizji doszło na wysokości numeru 26. Według relacji świadków, kobieta kierująca samochodem marki Rover z terenu pobliskiej chłodni wyjeżdżała w ulicę Marywilską.
- Zanim wykonała ten manewr, przepuścił ją kierowca nadjeżdżającego w tym samym kierunku samochodu. Kiery rover skręcał w Marywilską, zza przepuszczającego ją auta, wyjechał motocyklista. Wtedy doszło do zderzenia - mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński i dodaje, że żaden uczestnik kolizji nie został poszkodowany.
Przez kilkanaście minut był utrudniony ruch ulicą Marywilską w kierunku centrum Białołęki.

REKLAMA

# su/b z tvn warszawa

04.11.2014 09:23

"nadpalone są także ekrany akustyczne"
Auto spłonęło w al. Prymasa Tysiąclecia. Utrudnienia w kierunku
Dw. Zachodniego
Pożar samochodu w al. Prymasa Tysiąclecia. Nikomu nic się nie stało, ale są duże utrudnienia w ruchu w kierunku Dworca Zachodniego.
Ogień wybuchł we wtorek po godz. 8.00 w samochodzie osobowym na jezdni pomiędzy ulicami Obozową i Czorsztyńską. - Na miejsce pojechał jeden zastęp straży pożarnej. Samochód jest już ugaszony. Nikt nie został poszkodowany - informuje Michał Konopka ze straży pożarnej. - W wyniku pożaru nadpaliły się także ekrany akustyczne - dodaje.
Jak mówi strażak, są bardzo duże utrudnienia w ruchu. Przejezdny jest tylko jeden pas ruchu w kierunku Dworca Zachodniego. Utworzył się duży korek.

# su/b z tvn warszawa

04.11.2014 14:51

kierowca ukarany mandatem
Ciężarówka z puszkami dachowała na drodze z Lublina
We wtorek rano samochód ciężarowy z przyczepą wpadł do rowu i dachował. Do zdarzenia doszło przed rondem w Kołbieli przy drodze krajowej nr 17 z Lublina do Warszawy. Przed godz. 12.00 samochód ustawiono na koła.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 7.00.
- Kierowca samochodu ciężarowego z przyczepą, który przewoził puszki na piwo, chcąc uniknąć zderzenia ze stojącymi przed rondem samochodami, zaczął gwałtownie hamować. Samochód dachował i wpadł do pobliskiego rowu - poinformował przed 10.00 Jarosław Sawicki z komendy w Otwocku. - Z samochodu trwa wypompowywanie paliwa - dodał.
Kierowca z mandatem
Kierowcy nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji został już ukarany mandatem.
- Do zdarzenia doszło około 1,5 kilometra przed rondem. Na miejscu jest siedem wozów strażackich w tym jednostka ratownictwa chemicznego z Warszawy - relacjonował przed 11.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak zapewniał Sawicki, nie było utrudnień w ruchu. - Będą jednak poważne, gdy na miejsce przyjedzie ciężki sprzęt i ustawi pojazd na koła. Wtedy ulica będzie całkowicie zablokowana - zapowiadał.
Ale ostatecznie obyło się bez problemów dla kierowców. Przed godz. 12.00 samochód został ustawiony na koła. - Cała akcja miała miejsce obok jezdni. Nie spowodowała więc żadnych utrudnień w ruchu. Teraz na miejsce musi przyjechać inny samochód, który zabierze palety z puszkami - informował Zieliński.
Kolizja w tym samym miejscu
Niedługo po pierwszym zdarzeniu, w tym samym miejscu doszło do kolejnego - kolizji trzech aut.
- Kierowcy nie zachowali ostrożności, przyglądali się wywróconej ciężarówce - wyjaśnił Sawicki. - Na czas wyciągania samochodu z rowu, krajowa "17" będzie zupełnie zamknięta - tłumaczył policjant.

# aka/kw (tvn warszawa)

04.11.2014 23:34

Wszedł na jezdnię w niedozwolonym miejscu
Śmiertelne potrącenie w Ołtarzewie
Dwóch mężczyzn przechodziło przez drogę w miejscu niedozwolonym, prawdopodobnie byli pod wpływem alkoholu. Jednego z nich potrącił samochód. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji. Potrącenie wywołało utrudnienia na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Ołtarzew niedaleko Warszawy.
Robert Opas z zespołu prasowego stołecznej policji poinformował: policja dostała zgłoszenie o wypadku o godz. 18.45.
- Dwóch mężczyzn przechodziło w niewyznaczonym miejscu przez dk2 w miejscowości Ołtarzew. Jeden z nich został potrącony przez samochód marki Mercedes, który jechał w kierunku Warszawy - powiedział asp. Opas.
Jak zapewnił, kierowca mercedesa był trzeźwy, jednak obaj piesi byli prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.
Reanimacja nic nie dała
Policja początkowo informowała, że potrącony mężczyzna był w stanie ciężkim, był reanimowany. Poszkodowanego jednak nie udało się uratować.
Drugiemu z mężczyzn nic się nie stało.

REKLAMA

# za tvn24.pl

06.11.2014 09:42

Pijany kierowca zabił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia.
Przy drodze w miejscowości Kraśnicza Wola (woj. mazowieckie, powiat grodziski) znaleziono ciało 39-letniego mężczyzny - informuje TVN24. Według policji, pieszy został potrącony, a prawdopodobny sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia. Po godzinie jednak zgłosił się na komendę - jak się okazało, miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 46-latek przyznał się, że jechał samochodem marki mitsubishi i doprowadził do śmierci pieszego - poinformowała st. asp. Zych. Mężczyzna zostanie przesłuchany jak wytrzeźwieje.

# su/ran z tvn warszawa

06.11.2014 11:30

ulica bracka zamknięta
Autobus ostro hamował w centrum. "Pięciu pasażerów poszkodowanych".
Autobus miejski ostro hamował na ulicy Brackiej. Jak informuje policja, pięciu pasażerów przewróciło się. - Zostali przewiezieni do szpitala - informuje komenda stołeczna.
Do zdarzenia doszło po godz. 9.00 na skrzyżowaniu ul. Brackiej i Nowogrodzkiej. - Według kierowcy autobusu na jezdnię wtargnął pieszy. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia musiał ostro hamować - informuje Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji. - Pięciu pasażerów przewróciło się. Zostali przewiezieni do szpitala z ogólnymi potłuczeniami - dodaje.
Jak zaznacza, policjanci wciąż ustalają szczegóły zdarzenia.
Ulica Bracka wyłączona jest z ruchu na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Żurawiej.

# jb/ran z tvn warszawa

06.11.2014 13:48

Informacje12:53 jedna osoba poszkodowana
Wał Miedzeszyński: auto na barierkach, ogromne korki
Dwa samochody zderzyły się na Wale Miedzeszyńskim pomiędzy ul. Afrykańską a gen. Fieldorfa "Nila". Jedno auto wylądowało na barierkach oddzielających jezdnię od pobocza. Jedna osoba została poszkodowana. Kierowcy jadący w kierunku Otwocka utknęli w ogromnym korku.
- Peugeot wjechał w tył będącego na skrajnie prawym pasie volkswagena, a ten po uderzeniu wylądował na barierkach oddzielających jezdnię od pobocza - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
- Kobieta z volkswagena była reanimowana i trafiła do szpitala - mówi Zieliński.
Jak informuje policja, kierujący peugeot był trzeźwy.
Kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami na Wale Miedzeszyńskim na jezdni w stronę Otwocka. - Na razie policja udrożniła tylko jeden pas ruchu. Korek w stronę Otwocka zaczyna się na wysokości zjazdu z Trasy Łazienkowskiej - powiedział przed godz. 13 Zieliński.

REKLAMA

# jb/gp z tvn warszawa

07.11.2014 11:01

spore utrudnienia w ruchu
Zderzenie dwóch osobówek i tira na Łopuszańskiej. Trzy osoby ranne.
Dwa samochody osobowe i ciężarówka zderzyły się na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Orzechowej we Włochach. Trzy osoby zostały ranne. Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia i policja. Kierowcy musieli liczyć się z ogromnymi utrudnieniami. Jadąc rano do pracy w kierunku Służewca Przemysłowego lepiej było omijać to miejsce.
Do wypadku doszło na ulicy Łopuszańskiej, na wysokości skrętu w Orzechową. - Ciężarówka jechała Łopuszańską w kierunku Al. Jerozolimskich. Kierowca próbował skręcić w lewo w Orzechową i wtedy doszło do zderzenia z dwoma samochodami osobowymi, jadącymi Łopuszańską w kierunku Mokotowa - informuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Trzy osoby trafiły do szpitala (początkowo policja informowała o czterech rannych). - Jedna w stanie ciężkim - dodaje Marcinczak. Kierujący samochodami biorącymi udział w wypadku byli trzeźwi.
Jak poinformowała nas podkom. Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, około godziny 9:40 przywrócono normalny ruch na Łopuszańskiej.
Od rana utrudnienia w ruchu były jednak bardzo duże. Policja musiała zamknąć ruch na Łopuszańskiej. - Służby zablokowały przejazd ulicą Łopuszańską w stronę Mokotowa. Po zjeździe z wiaduktu nad torami przy stacji Warszawa Raków, policja nakazuje skręcić kierowcom w prawo w "małą" Łopuszańską. Tą ulicą przejeżdża się pod wiaduktem i następnie samochody kierowane są boczną jezdnią, równoległą do Łopuszańskiej dalej w stronę Mokotowa - informował o godzinie 7.30 Lech Marcinczak.

# wp/mz z tvn warszawa

08.11.2014 00:42

kobieta trafiła do szpitala
Dachowanie na moście Poniatowskiego. "Przejazd do centrum zablokowany"
Na moście Poniatowskiego w Warszawie dachowało renault. Kierująca samochodem została zabrana do szpitala. Przejazd w kierunku centrum był zablokowany.
Do wypadku doszło około godziny 21.15. - Renault megane jechał w kierunku centrum. Na wysokości Wisłostrady samochód dachował - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Przejazd w kierunku centrum jest zablokowany - dodał.
W wypadku poszkodowana została kobieta, która jechała renault. Została odwieziona do szpitala.
Samochody i autobusy kierowane były przez policję zjazdem na Wisłostradę. Przed 22.00 korek ciągnął się od Wału Miedzeszyńskiego. Były utrudnienia w kursowaniu linii 111, 117 i 158.

# wp/mz z tvn warszawa

08.11.2014 10:00

wyjazdy na weekend i deszczowa pogoda
150 kolizji, 5 wypadków, zginął pieszy. Trudny piątek na ulicach
Policja przez cały piątek odnotowała 150 kolizji i pięć wypadków. Zginął jeden pieszy, potrącony przez samochód. Najgorsza sytuacja na drogach była wieczorem, od godz. 19.00. Stanęły główne ulice Warszawy i trasy wylotowe. Trudna sytuacja była też na Trasie Siekierkowskiej, gdzie samochód wpadł na barierki i moście Poniatowskiego, gdzie auto dachowało. Po tych zdarzeniach kierowcy stanęli w korkach. Dopiero przed 22.00 stołeczna policja podała, że ruch wraca do normy.
- Jeśli ktoś wyjeżdżał na długi weekend ok. 16.00, przejechał bez problemu - zaznacza Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji. - Kierowcy, którzy wyruszyli w trasę później utknęli w korkach - dodaje.
Swoje zrobiła też pogoda. Jezdnie były mokre po deszczu. Kolizji było więcej niż zazwyczaj.

# aolsz/ja z tvn warszawa

09.11.2014 07:36

Honda uderzyła w barierki.
Kierowca jechał za szybko.
Jechał za szybko, wpadł w poślizg i uderzył w barierki na Alei Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Nikomu nic się nie stał, kierowca hondy został ukarany mandatem. Film pokazujący efekt szybkiej jazdy, przesłał na Kontakt 24 Michał.
Zgłoszenie o kolizji na Trasie Toruńskiej wpłynęło do dyżurnego o godzinie 15.50
Jak przekazał nam asp. Robert Opas ze stołecznej policji, 42-letni kierowca jechał zbyt szybko - do czego przyznał się funkcjonariuszom sam - wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Szczęśliwie nic mu się nie stało.
- Kierowca został ukarany mandatem - powiedział oficer prasowy.

# kś/b z tvn warszawa

11.11.2014 13:01

Do wypadku doszło po północy
Wypadek na Trasie Łazienkowskiej. "Jedna osoba zmarła w szpitalu"
Do tragicznego wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na Trasie Łazienkowskiej. Na wysokości stadionu Legii auto uderzyło w barierki. Jedna z osób biorących udział w zderzeniu zmarła w szpitalu.
Do wypadku doszło o godz. 00.20. - Przy wjeździe na Trasę Łazienkowską kierująca hondą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w barierkę - mówi Aleksandra Wasiak z Komendy Stołecznej Policji.
W samochodzie, poza kierującą kobietą był jeszcze pasażer. - W wyniku zderzenia poszkodowane zostały obie osoby, zostały przewiezione do szpitala - informuje Nikodem Kiełbowicz z zespołu prasowego straży pożarnej. - Jedna z osób zmarła po przewiezieniu do szpitala - dodaje Wasiak.
Okoliczności wypadku bada policja. Służby nie precyzują czy chodzi o kierującą, czy pasażera.
Pierwszą informację o wypadku dostaliśmy na Kontakt 24.

# jb/b z tvn warszawa

12.11.2014 06:34

policja czeka na szczegółowe wyniki badań
Wjechał w sklep. "Prawdopodobnie pod wpływem narkotyków"
Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorek w okolicy skrzyżowania Głębockiej z Magiczną na Białołęce. Dostawczy transit wjechał w witrynę sklepową. Kierowca najprawdopodobniej był pod wpływem narkotyków.
- Zgłoszenie dostaliśmy około godz. 10.50. Młody mężczyzna prowadzący forda transita wjechał w witrynę sklepową - informuje asp. szt. Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego stołecznej policji.
Nikomu nic się nie stało. - Kierowca najprawdopodobniej był pod wpływem narkotyków. Na razie czekamy na wyniki badań krwi. Jeśli mężczyzna był pod wpływem środków odurzających będzie mu grozić do dwóch lat pozbawienia wolności - dodaje Oleszczuk.
Zdarzenie nie spowodowało żadnych utrudnień w ruchu.

# skąd inąd

12.11.2014 13:20

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką, do którego doszło na zakopiance w Lubniu (woj. małopolskie), 19 listopada ubiegłeg roku, kto pamiętą ?

# wp/ran z tvn warszawa

13.11.2014 02:42

nie żyje motocyklista
Śmiertelny wypadek na Radzymińskiej
Na ulicy Radzymińskiej motocykl zderzył się z samochodem. Kierowca jednośladu nie żyje. W kierunku Marek utworzył się korek.
Pierwsza informację dostaliśmy na warszawa@tvn.pl. "Na Radzymińskiej przed stacją Statoil miał miejsce wypadek z udziałem motocykla. Zamknięty jeden lub dwa pasy" - napisała Małgorzata.
"Zginął w zderzeniu"
Informacje potwierdził Andrzej Browarek ze stołecznej policji. - 30-letni motocyklista zginął po zderzeniu z volvo. Kierowca samochodu był trzeźwy. W kierunku Marek ruch odbywa się po jednym pasie - informował po godz. 20 policjant.
Do wypadku doszło w miejscu, gdzie al. Solidarności łączy się z Radzymińską. - Najprawdopodobniej volvo wyjeżdżało z "małej" Radzymińskiej i skręcało w kierunku Marek. Gdy kierowca włączał się do ruchu i zmieniał pas, doszło do zderzenia - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
- Motocykl uderzył w bok volvo - dodał. I zaznaczył, że jednoślad leżał około 150 metrów od miejsca zderzenia.
W kierunku wyjazdu z Warszawy utworzył się ogromny korek. Później zaczął stopniowo się zmniejszać.
Policjanci wyjaśniają, jak doszło do wypadku.

# su/ran z tvn warszawa

13.11.2014 10:24

przy stacji metra młociny
Zderzenie busa z autobusem.
"Dwie osoby ranne"
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło przy stacji metra Młociny. Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, utworzył się spory korek na zjeździe z Trasy Most Północnego.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 7.04. Volkswagen bus zderzył się z autobusem na ulicy Zgrupowania AK "Kampinos" - poinformował po 8.00 Andrzej Browarek ze stołecznej policji. - Dwie osoby z busa zostały ranne. Pasażerom autobusu nic się nie stało - dodał.
Utrudnienia w ruchu
Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl. - Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Zgrupowania AK "Kampinos" z Trasą Mostu Północnego. Autobus linii 203 skręcał w kierunku pętli - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Kiedy skręcał w jego bok uderzył volkswagen - dodał.
Jak poinformowała stołeczna policja, pojazdy zostały zepchnięte na pas zieleni przed przyjazdem policji.
- Są jednak utrudnienia w ruchu. Jadąc od mostu Północnego kierowcy mają tylko jeden pas ruchu. Utworzył się ogromny korek. Zaczyna się od węzła Pułkowa - powiedział przed 9.00 Węgrzynowicz.
Przed 10.00 policja udrożniła zablokowany pas. Do dyspozycji kierowców są już dwa pasy ruchu. Korek się rozładowuje.

# jkj

13.11.2014 16:24

Po co tu wklejasz każdą informację o wypadku w Warszawie?

# (TVN24/x-news)

14.11.2014 12:22

Dla odmiany spoza Warszawy (okazując przychylność jkj)
Podlaskie:
W wypadku zginęło dwoje pieszych
14 listopada 2014 (08:52) Dwoje pieszych zginęło w wypadku na drodze krajowej nr 65 w okolicach Białegostoku. Mężczyzna i kobieta wpadli pod rozpędzony samochód, przechodząc w nocy przez jezdnię w nieoświetlonym miejscu.Według policji, kierowca nie mógł dostrzec przechodniów, bo ci nie mieli na sobie żadnych odblaskowych elementów. Piesi zginęli na miejscu.

# kś z tvn warszawa

15.11.2014 10:38

Do wypadku doszło przed 4.00 rano
Zderzenie trzech aut na Woli, pięciu rannych
W sobotę nad ranem doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Żelaznej z ul. Grzybowską. Zderzyły się trzy samochody, pięć osób zostało rannych. Były utrudnienia. Zdjęcie przysłała na Kontakt 24 internautka Gabriela.
- O godz. 3.36 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech samochodów. Zderzyły się trzy pojazdy - toyota yaris, mitsubishi i volkswagen passat - powiedział Nikodem Kiełbowicz z zespołu prasowego straży pożarnej.
Pięciu rannych
Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Jak informują strażacy, w sumie pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku.
- Do szpitala pogotowie zabrało trzy osoby z toyoty, jedną z mitsubishi i jedną z volkswagena - sprecyzował Kiełbowicz.
Do 5.00 rano na skrzyżowaniu były utrudnienia.

# ran z tvn warszawa

17.11.2014 00:05

jedna osoba poszkodowana
16.11.2014 Samochód dachował na Sokolej
Na ulicy Sokolej mercedes zderzył się z volkswagenem, który dachował. Jedna osoba jest poszkodowana.
- Do zderzenia doszło na łuku, na wysokości PKP Stadion, na jezdni w kierunku Zamoyskiego - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - W efekcie volkswagen dachował - dodaje.
Ulica Sokola w kierunku Zamoyskiego była zamknięta dla ruchu.
Jedna osoba została poszkodowana, ale udzielono jej pomocy na miejscu.

# wp/mz z tvn warszawa

18.11.2014 09:40

17.11.2014 21:30 cztery samochody rozbite
"Czołowe zderzenie z dwoma audi". Poważny wypadek na Ursynowie
Po wypadku czterech aut, w którym ranna została jedna osoba, ulica Rodowicza Anody w kierunku Kabat była całkowicie zablokowana.
Do zderzenia doszło przed godziną 19, w okolicy skrzyżowania z Ciszewskiego.

# wp z tvn warszawa

20.11.2014 00:35

19.11.2014 19:47
Zderzenie z tramwajem.
Strażacy odcięli dach

# wp/mz z tvn warszawa

20.11.2014 12:42

Na skrzyżowaniu Wiertniczej i Lentza saab zderzył się z mitsubishi. Kobieta, która spowodowała kolizję, została ukarana mandatem w wysokości 250 złotych. Według świadków miała tłumaczyć, że zagapiła się na plakat wyborczy.
Do zderzenia doszło około godziny 10. - Mitsubishi jechał Wiertniczą od al. Wilanowskiej i skręcał w lewo w Lentza - przekazał Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Prowadząca samochód kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnej strony audi - dodał.
Po uderzeniu mitsubishi przejechał przez chodnik i zatrzymał się w krzakach, przy studni wody oligoceńskiej.
- Kobieta kierująca mitsubishi za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem w wysokości 250 złotych - podała Edyta Adamus ze stołecznej policji. - Oboje kierowcy byli trzeźwi - dodała.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, kobieta tłumaczyła, że zapatrzyła się na plakat wyborczy.
- Sprawcą była pani, która jest kandydatką na radną - poinformowała Edyta Adamus.

# su/mz z tvn warszawa

21.11.2014 12:12

zderzenie samochodu tramwajów warszawskich z osobówką
Wypadek zablokował tramwaje
w centrum. Jedna osoba ranna
Wypadek dwóch samochodów osobowych zablokował w piątek ok. 8.00 torowisko na ulicy Marszałkowskiej. Jedna osoba została ranna. Tramwaje nie kursowały w obu kierunkach. Zderzenie spowodowało duże utrudnienia dla kierowców w porannym szczycie.
Utrudnienia w ruchu tramwajów trwały niespełna pół godziny. Zakończyły się około 8.30.
Instruktor ranny
- Doszło do zderzenie naszego radiowozu, jadącego na sygnale, z samochodem osobowym - informowała po 8.00 Monika Wierzbicka z Tramwajów Warszawskich. - Instruktor nadzoru ruchu został ranny. Trafił do szpitala - dodała.
Blokada torów, korek
W wyniku wypadku zablokowane było torowisko. - Tramwaje nie kursują w obu kierunkach - podała Wierzbicka.
Kierowcy stanęli w korku.
- Jadę od pl. Bankowego w kierunku Świętokrzyskiej i od ul. Senatorskiej utknąłem w gigantycznym korku. Po prostu się stoi - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

# su/mz z tvn warszawa

22.11.2014 00:02

21.11.2014 korek na trasie
Kolizja zakorkowała Trasę Łazienkowską. Kierująca po alkoholu
Kolizja dwóch samochodów osobowych spowodowała spory korek na Trasie Łazienkowskiej. - Lewy pas w stronę Ochoty jest zablokowany - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Okazało się, że kobieta, która prowadziła jedno z aut, była "po kieliszku".
Do zderzenia doszło około 10.00 pod placem Na Rozdrożu. - W kolizji brały udział seat i honda - relacjonował po 10.00 Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak poinformowała po 10.00 stołeczna policja, prowadząca seata miała 0,24 promile alkoholu we krwi. - Jest to stan po użyciu alkoholu i jest to wykroczenie - wyjaśniła Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji.
Lewy pas trasy w stronę Ochoty był zablokowany. Utworzył się korek.
"Zatrzymane prawo jazdy"
Włodarska po 12.00 poinformowała, że policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. - Cały czas na miejscu trwają czynności. Kobieta zostanie wypuszczona, ale sprawa trafi do sekcji wykroczeń - dodała.

# ran z tvn warszawa

24.11.2014 08:14

23.11.2014 były utrudnienia na grochowskiej
Zderzenia auta z autobusem. Jedna osoba poszkodowana.
Na ulicy Grochowskiej samochód osobowy zderzył się z autobusem. Jedna osoba została poszkodowana, były utrudnienia w ruchu.
- Do zderzenia doszło przy skrzyżowaniu z ulicą Wspólna Droga, na jezdni w kierunku ronda Wiatraczna - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. - Fiat punto zderzył się z miejskim autobusem - dodaje.
Na miejsce pojechały służby. - Poszkodowana została jedna osoba z samochodu osobowego - mówi Piotr Antonowicz z biura prasowego straży pożarnej.
Jak informuje Tomasz Oleszczuk z biura prasowego stołecznej policji, samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w autobus.
Utrudniony był przejazd ulicą Grochowską w kierunku ronda. - Przez chwilę zablokowane były trzy pasy. Samochód osobowy został ściągnięty na pas zieleni po drugiej stronie ulicy - zaznacza Szmelter.

# wp/b z tvn warszawa

25.11.2014 00:57

24.11.2014 dwa pasy zablokowane
Dachowanie w Al. Jerozolimskich. Dwie osoby poszkodowane
W Al. Jerozolimskich fiat dachował po zderzeniu z naczepą samochodu ciężarowego. Dwie osoby potrzebowały pomocy ratowników pogotowia.
- Około 18.30 w okolicach Łopuszańskiej fiat zderzył się z ciężarówką. W wyniku zderzenia samochód osobowy dachował. W rejonie zderzenia wyłączone są dwa pasy w kierunku centrum - informowała po godzinie 19 Iwona Jurkiewicz z biura prasowego stołecznej policji.
- Zwężenie nie powoduje utrudnień - uspokaja Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Dwie osoby poszkodowane
Policjanci wstępnie ustalili przebieg zderzenia. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że opel zajechał drogę fiatowi. Jego kierowca odbił chcąc uniknąć zderzenia. Fiat dostał zahaczył o naczepę ciężarówki, a następnie dachował - relacjonuje reporter.
Z informacji policji wynika, że dwie osoby, które brały udział w zderzeniu zostały na miejscu opatrzone przez lekarzy pogotowia.

# mg/aw z tvn warszawa

26.11.2014 20:02

Zderzenie kolejki WKD z osobówką. Utrudnienia
Kolejka Warszawskiej Kolei Dojazdowej zderzyła się z samochodem osobowym w miejscowości Granica. Ruch pociągów w miejscu wypadku jest wstrzymany. Nie ma informacji o poszkodowanych. Pierwszą wiadomość o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Mariusza.
O wypadku mówi asp. Piotrem Świstakiem z Komendy Stołecznej Policji. - O godz. 18.16 dostaliśmy informację o zderzeniu kolejki WKD z osobowym volkswagenem w miejscowości Granica. Nie wiemy jeszcze, jak mogło dość do wypadku - powiedział policjant.
Z pierwszych informacji wynika, że żadna osoba nie ucierpiała.
Utrudnienia
- Na czas działań służb zamknięty został ruch pociągów w obu kierunkach - poinformował asp. Świstak. Dodał również, że samochody przejeżdżają przez przejazd wahadłowo.
Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna. - Strażacy przy użyciu specjalnego sprzętu usuwają samochód z torów. Trudno powiedzieć, jak długo to potrwa - powiedziała kom. Dorota Nowak.

# su/ran z tvn warszawa

28.11.2014 08:15

Blisko Białołęki
Zderzenie ciężarówki z busem.
"5 osób rannych"
Samochód ciężarowy i bus zderzyły się w Nowym Dworze Mazowieckim - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Są ranni, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Thommmee i Żołnierzy Września w Nowym Dworze Mazowieckim.
Drogowcy informują, że rannych zostało pięć osób.
Utrudnienia w ruchu
"Samochody osobowe poruszają się poboczem, natomiast samochody ciężarowe oczekują na przejazd" - informuje w komunikacie GDDKiA.
"Przewidywany czas trwania utrudnienia ok. 3h" - podali o 7.39 drogowcy.

# wp/mz z tvn warszawa

29.11.2014 11:31

saab rozbił się na słupie
Nocny wypadek na Lazurowej.
Nie żyje 18-letni kierowca
Na ulicy Lazurowej doszło w nocy do wypadku. Saab uderzył w słup. Z rozbitego samochodu strażacy wydobyli dwie osoby. Życia kierowcy nie udało się uratować.
Informację o wypadku dostaliśmy na skrzynkę warszawa@tvn.pl. - Na ulicy Lazurowej saab ściął słup i leży w rowie. Wypadek wygląda bardzo poważnie - napisał internauta buliki.
Straż wydobyła dwie nieprzytomne osoby
Potwierdzają to służby. - O godzinie 4.15 miał miejsce wypadek. Z rozbitego samochodu ewakuowane zostały dwie nieprzytomne osoby - informuje Nikodem Kiełbowicz z warszawskiej straży pożarnej. Strażacy musieli wyciąć drzwi i słupek. - Jedna osoba była z przodu, druga z tyłu - dodaje Kiełbowicz.
Z informacji policji wynika, ze saab jechał ulicą Lazurową od strony Górczewskiej. - Na wysokości skrzyżowania z Człuchowską kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem - mówi Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.
Samochód uderzył w betonowy słup. - Saab ściął betonowy słup na dwóch nogach i zatrzymał się w rowie około 50 metrów dalej - podaje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl, który był w miejscu wypadku.
Kierowca zmarł w szpitalu
Jak przekazuje Jurkiewicz, zderzenie skończyło się tragicznie. - Kierowca i pasażer w ciężkim stanie zostali odwiezieni do szpitala. Po dwóch godzinach 18-latek, który kierował saabem, zmarł w szpitalu. Pasażer jest w bardzo ciężkim stanie - informuje policjantka.

# su z tvn warszawa

04.12.2014 11:46

Kolizja na Woli. "Opel zawisł na słupku"
W środę (3.12) przed 17.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Smoczej. Nikomu nic się nie stało. Były utrudnienia w ruchu.
- W kolizji brał udział opel i suzuki. W wyniku zderzenia opel odbił się i wpadł na biało-czerwony słupek w taki sposób, że na nim zawisł - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Niezbędna była pomoc straży pożarnej, która podniosła samochód i zdjęła go ze słupka - dodaje.
Nikomu nic się nie stało. Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia.
Były utrudnienia w ruchu. - Z największymi utrudnieniami musieli liczyć się kierowcy jadący ul. Anielewicza od strony al. Jana Pawła II do ul. Smoczej.

# ran/lulu z tvn warszawa

05.12.2014 08:41

04.12.2014 Potrącenie w Al. Ujazdowskich.
Pieszy w ciężkim stanie
Samochód terenowy potrącił pieszego w Al. Ujazdowskich. Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Po wypadku utrudniony był przejazd w stronę Mokotowa.
- Do wypadku doszło ok. godz. 19.30 przy skrzyżowaniu z ulicą Wilczą. Do potrącenia doszło na przejściu bez sygnalizacji - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejsce przyjechały pogotowie i policja. - Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala - mówi Zieliński.
Jak dodaje Piotr Świstak ze stołecznej policji, mężczyzna był nieprzytomny. Zaznacza, że do wypadku doszło na przejściu oznakowanym, ale bez sygnalizacji.
Po wypadku utrudniony był ruch w Al. Ujazdowskich w kierunku pl. Na Rozdrożu.

# wp//lulu z tvn warszawa

05.12.2014 21:03

duże utrudnienia po południu
Wypadek na S8, ranni kobieta i dziecko. Trasa już przejezdna
Na S8 w kierunku Poznania zderzyły się 4 samochody. Po wypadku przejezdny był tylko jeden pas, co zakorkowało trasę. Od 19.00 ruch odbywa się już całą szerokością jezdni.
Do wypadku doszło po godzinie 17.00. - Samochody zderzyły się przed węzłem Lazurowa - powiedział Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
Dwie osoby ranne
- W wypadku udział brały dwa samochody marki Volkswagen i toyota. Na uszkodzone samochody najechała skoda - sprecyzowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji. - Ranna została kobieta kierująca jednym z volkswagenów oraz dziecko podróżujące drugim - dodała Jurkiewicz.
- Jak mówią świadkowie, kobieta kierująca golfem uderzyła w tył passata, który - popchnięty - najechał na toyotę. Po tym zderzeniu golf został wyrzucony na lewy pas i tam uderzyła w niego skoda - przekazał Szmelter.
Utrudnienia
Przejazd S8 jest mocno utrudniony. Policja o 18.00 podała, że w miejscu wypadku przejezdny był tylko jeden pas. Jak dodał Szmelter, korek ciągnie się co najmniej kilka km - do Trasy AK. - Prosimy kierowców o omijanie tego rejonu - zalecała Jurkiewicz.
- Samochody są właśnie usuwane na pas awaryjny i wciągane na lawety. Policja udrożniła już dwa pasy - poinformował o godzinie 19.00 Szmelter. Po chwili dodał, że ruch odbywa się już całą szerokością jezdni, ale kierowcy jadą bardzo powoli.

# aka/ja z tvn warszawa

06.12.2014 15:06

"prawdopodobnie zderzyły się czołowo"
Cztery osoby ranne, dwa rozbite auta. Wypadek na Bemowie
Cztery osoby zostały ranne w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na Bemowie. Jak podaje policja, pojazdy prawdopodobnie zderzyły się czołowo. Zdjęcie na Kontakt 24 nadesłał internauta Łukasz.
Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku o godzinie 13.25.
- Na ul. Wrocławskiej na wysokości nr 3 doszło do wypadku z udziałem chevroleta i forda. Samochody prawdopodobnie zderzyły się czołowo - powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.
Jak poinformowała, cztery osoby zostały ranne, ale na razie nie wiadomo, jak poważny jest ich stan.
- Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wciąż pracują na miejscu i kierują ruchem. Należy liczyć się z utrudnieniami w tym miejscu - podkreśliła podkom. Jurkiewicz.

# su/lulu z tvn warszawa

09.12.2014 11:11

kierowcy muszą korzystać z objazdów
W popsutego tira wjechał drugi.
Kilka godzin utrudnień na A2
Ruch na autostradzie A2 w kierunku Poznania był utrudniony przez kilka godzin po tym, jak we wtorek rano, w rejonie węzła Wiskitki, zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Wyznaczono objazdy.
- Tuż przed węzłem Wiskitki stał zepsuty tir. Uderzył w niego inny samochód ciężarowy. Jeden z kierowców poczuł się źle, został przewieziony do szpitala na przebadanie - poinformował po 7.00 w rozmowie z tvnwarszawa.pl Rafał Jeżak z zespołu prasowego Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji. - Droga jest zablokowana - dodał.
Po godz. 8.00 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że zblokowany jest już tylko prawy pas w kier. Poznania.
- Utrudnienia mogą potrwać do ok. 11.00 - prognozowała GDDKiA. Po 10.00 poinformowała o końcu utrudnień.
Drogowcy proponują objazd: z węzła Grodzisk Mazowiecki na drogę wojewódzką 579, do miejscowości Radziejowice, potem krajową "ósemką" do drogi krajowej nr 50 i z powrotem na A2.

# tak

09.12.2014 12:45

#Mieszkaniec Czeremchowej napisał(a) 09.12.2014 12:02
Wczoraj wieczorem człowiek wpadł pod rozpędzony samochód. Dokładnie w tym miejscu, gdzie kilka lat temu mieszkańcy starali się o zamontowanie progów zwalniających. Niestety Dzielnica odmówiła. Dlaczego? Człowiek, który wczoraj odjechał karetką zakrwawiony, połamany i wrzeszczący z bólu zapewne nie odniósłby żadnych obrażeń, gdyby samochód musiał zwolnić na progu.
Zwracamy się z prośbą do nowych radnych o zajęcie się sprawą progów na Czeremchowej. Są potrzebne w kilku miejscach na tej długiej prostej. Szczególnie w rejonie skrzyżowania z Prząśniczek oraz po obu stronach wjazdu do hotelu Pod Lasem, gdzie często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Który radny jest gotowy zająć się sprawą?
tutaj jest miejsce na tego rodzaju wiadomości

# wp/r z tvn warszawa

10.12.2014 09:01

09.12.2014 21:
Zderzenie skody z autobusem.
Rodzice i małe dzieci do szpitala.
Na Marywilskiej, pod Trasą Toruńską, skoda zderzyła się z autobusem miejskim. Cztery osoby trafiły do szpitala.
Informacja o wypadku dotarła do policji po godzinie 20.20. - Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Cztery osoby trafiły do szpitala: dwoje dorosłych i dwoje dzieci - informuje Piotr Świstak ze stołecznej policji.
Osobową skodą, która brała udział w wypadku podróżowała rodzina z małymi dziećmi. - W zderzeniu poszkodowane zostały 2- i 5-letnie dzieci - precyzuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak informuje Świstak wszystkie osoby które trafiły do szpitala po badaniach zostały zwolnione do domu. - Szczęśliwie autobusem linii 176 nie jechał w tym momencie żaden pasażer - dodaje policjant.
- Do zderzenia doszło najprawdopodobniej z winy kierowcy skody, który zmieniał pas - informuje Świstak.
Na miejsce przyjechały cztery karetki pogotowia ratunkowego, 3 zastępy straży pożarnej i policja. Samochody służb blokują dwa pasy Marywilskiej w kierunku Płochocińskiej

# kś/b z tvn warszawa

10.12.2014 19:06

poszkodowana do szpitala
Potrącenie kobiety na Woli.
Nie kursowały tramwaje
Na ul. Wolskiej doszło do potrącenia pieszego przez tramwaj. Przez 45 min tramwaje nie kursowały w kierunku centrum.
Wypadek miał miejsce na ul. Wolskiej przy skrzyżowaniu z ul. Redutową. - Tramwaj linii 10 jadący w kierunku centrum potrącił pieszą przechodzącą przez tory. Poszkodowana została zabrana do szpitala - Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodaje, na miejscu swoje działania prowadzili policja i nadzór ruchu Tramwajów Warszawskich. ZTM informował o utrudnieniach w kursowaniu tramwajów linii 8, 10, 26 i 27 w kierunku Centrum.

# bf/lulu z tvn warszawa

11.12.2014 17:51

Wyjeżdżała spod sklepu spożywczego. Wtedy doszło do zderzenia
Dla pewnej kobiety poranne zakupy zakończyły się pechowo. Kiedy odjeżdżała ze sklepowego parkingu, w jej auto z impetem wjechała mazda. Wszystko działo się przy ulicy Lucerny, w rejonie skrzyżowania z ulicą Antenową.
- Do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Traktu Lubelskiego - mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.
Jak dodał, z relacji świadków wynika, że kierująca hondą chciał zrobić zawrotkę, ruszając spod sklepu spożywczego. - Prawdopodobnie nie zauważyła nadjeżdżającej mazdy. Wtedy doszło do zderzenia - opisuje Zieliński.
Siłą uderzenia była na tyle duże, że mazda odbiła się i uderzyła w betonową latarnię.
Na miejscu policja kieruje ruchem wahadłowo. ZTM informuje, że możliwe są opóźnienia w kursowaniu linii autobusowych 119, 142, 213, 219 i 702.

# mocne fragmenty z onetu

11.12.2014 19:32

9 grudnia...na obwodnicy Krakowa doszło do tragedii. W tirze jadącym w stronę Katowic doszło do wystrzału opony. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wielka ciężarówka przerwała bariery, zjechała na przeciwny pas ruchu i z ogromnym impetem uderzyła w nadjeżdżającego Opla. Jechała nim młoda kobieta razem z dzieckiem... To był Opel Astra...Cały impet uderzenia skupił się na tej części samochodu, gdzie siedziała (kierująca autem). Tymczasem na tylnym foteliku siedział przerażony czteroletni chłopiec...Był przytomny, ale nie płakał. Łkał jak maleńkie przerażone dziecko, przeżył straszne uderzenie, na siedzeniu obok umierała jego matka... ludzie stojący obok...Byli bierni. Stali i patrzyli, niektórzy wyjęli telefony komórkowe i robili zdjęcia, albo kręcili filmy... i patrzyli bezczynnie. Tymczasem z tira zaczęło wylewać się paliwo...telefony (komórkowe)...służyły do robienia zdjęć...Obwodnica Krakowa była nieprzejezdna jeszcze przez kilka godzin. Nawet po przywróceniu ruchu tworzyły się korki powodowane przez kierowców, którzy zwalniali prawie do zera, by zrobić zdjęcia rozbitych aut stojących na poboczu i miejsca, w którym doszło do tragedii. Współcześni gapie są uzbrojeni w nowoczesny sprzęt pozwalający zaistnieć w rozmowach czy na portalach społecznościowych.
Obowiązek prawny
Dziś udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach to obowiązek każdego, kto jest świadkiem takiego zdarzenia, wynikający z Kodeksu drogowego. Mówi o tym również Kodeks karny: artykuł 162, §1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

# su/lulu z tvn warszawa

12.12.2014 09:26

zderzenie osobowego citroena z ciężarówką
Poranny wypadek przy bulwarach.
Trzeba było zamknąć Wisłostradę
Poranny wypadek samochodu ciężarowego z osobowym na Wisłostradzie. Jedna osoba została ciężko ranna. Przed 8.00 arterię całkowicie zablokowano w kierunku Łomianek. Utrudnienia trwały około 25 minut. Pierwszą informację i zdjęcie z miejsca wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do zdarzenia doszło na wysokości ulicy Grodzkiej w piątek po 5.00.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 5.28 - poinformował tvnwarszawa.pl po 6.00 Nikodem Kiełbowicz z warszawskiej straży pożarnej. - W zderzeniu brały udział samochód ciężarowy i osobowy. Niezbędna była nasza pomoc, bo kierowca osobówki był uwięziony w pojeździe. Za pomocą narzędzi hydraulicznych wydostaliśmy mężczyznę i przekazaliśmy go pogotowiu ratunkowemu. Trafił do szpitala - dodał strażak.
- W wyniku zderzenie ciężarówka z naczepą wpadła na teren budowy bulwarów wiślanych - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Duże utrudnienia
Są utrudnienia w ruchu. - Uciekajmy i omijajmy Wisłostradę - ostrzegał nasz reporter.
Najpierw zablokowane były dwa pasy w kierunku Łomianek. - Samochody stoją już przed tunelem na wysokości CNK - podawał Zieliński. - Na jezdni w drugą stronę też utworzył się korek, bo kierowcy zwalniają, by zobaczyć, co się stało - dodał.
Jak przewidział nasz reporter, przed 8.00 arteria została całkowicie zablokowana. Wszystko przez akcję ciężkiego sprzętu, który wyciąga ciężarówkę z placu budowy bulwarów. Te utrudnienia trwały około 25 minut.
O 8.20 zablokowany jest już tylko prawy pas ruchu.
Straty na budowie
Zieliński informował, że w wyniku wypadku uszkodzony został nowo wybudowany mur bulwarów.
Policja na miejscu wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

# su/lulu z tvn warszawa

12.12.2014 11:40

Dwie osoby ciężko ranne pod Warszawą. Zabrał je śmigłowiec
W piątek rano na krajowej "17" w miejscowości Wiązowna samochód osobowy wjechał w drzewo. Uderzenie było na tyle poważne, że dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga była zablokowana.
Do wypadku doszło około 8.00.
- Kobieta, prowadząca opla w kierunku Lublina, zjechała z trasy i uderzyła w drzewo. Wraz z pasażerem zostali zabrani przez śmigłowiec LPR do warszawskiego szpitala. Według lekarzy ich stan był bardzo ciężki - informuje Jarosław Sawicki z komendy policji w Otwocku.
Zajechał drogę?
Obecnie policja poszukuje kierowcy chryslera.
- Według świadków i ustaleń policji, kierowca chryslera wyjechał na krajową "17" z podporządkowanej ulicy i zajechał kobiecie drogę. Ta, chcąc uniknąć zderzenia, skręciła kierownicę i wjechała w drzewo.
Na miejscu była także straż pożarna, która zabezpieczyła miejsce wypadku.
Przez kilkadziesiąt minut trasa była zablokowana w obu kierunkach.

# su/lulu z tvn warszawa

12.12.2014 17:56

Smart koziołkował w al. Stanów Zjednoczonych. Kierowca wypadł
Wypadek w al. Stanów Zjednoczonych. Jedna osoba została ranna. - Wypadła z pojazdu, gdy auto koziołkowało na pasie zieleni - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do zdarzenia doszło w piątek po 9.00 na wysokości Kanału Wystawowego.
- Smart jechał al. Stanów Zjednoczonych w kierunku Ostrobramskiej. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn uderzył w krawężnik i zaczął koziołkować. Kierowca wypadł z pojazdu - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.- Mężczyzna trafił do szpitala - dodaje.
Są utrudnienia w al. Stanów Zjednoczonych w kierunku centrum. - Lewy pas jest zablokowany przez służby - informuje Zieliński. - Utworzył się korek - dodaje.

# su/lulu z tvn warszawa

16.12.2014 10:06

kierowca zasłabł
Zderzenie dwóch aut. Utrudnienia
na Trasie Siekierowskiej i moście
Ponad godzinę trwały utrudnienia po zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym na estakadzie Trasy Siekierkowskiej. Jeden pas ruchu w stronę Ursynowa był zablokowany. - Najprawdopodobniej kierowca osobówki zasłabł i dlatego doszło do wypadku - poinformował reporter tvnwarszawa.pl.
Do zderzenia doszło po godzinie 8.00.
Stanęły trasa i most
- Osobowy nissan mocno otarł się lewym bokiem o samochód dostawczy. Karoseria jest zniszczona. Po zderzeniu zablokowany jest prawy pas na estakadzie Trasy Siekierkowskiej od strony Gocławia w stronę Ursynowa. Utworzył się korek na trasie i moście Siekierkowskim - relacjonował o 9.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Kierowcą nissana zajęło się pogotowie ratunkowe.
Jak sugerował nasz reporter, osoby, które chcą ominąć zakorkowaną estakadę, powinny wcześniej zjechać z trasy na ulicę Czerniakowską. Przed 10.00 poinformował o końcu utrudnień.
Policja wyjaśni okoliczności zdarzenia.
Początkowo służby przewidywały, że wypadek może być poważniejszy. Dlatego na miejsce przyjechało wielu strażaków. Szukając miejsca, niektórzy z nich wjechali na trasę pod prąd. - Kierowcy byli zdziwieni - przekazał Lech Marcinczak.

# kś/b z tvn warszawa

18.12.2014 21:35

Zderzenie forda z citroenem.
Dwie kobiety ranne
Na skrzyżowaniu Grochowskiej i Międzyborskiej doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe, a kierujące nimi kobiety zostały ranne. Są duże utrudnienia w ruchu, jeden pas w kierunku centrum jest zajęty.
W wypadku brały udział ford k i citroen. Po zderzeniu z fordem, citroen uderzył jeszcze w latarnię.
- Za kierownicą obu samochodów siedziały kobiety. Obie zostały poszkodowane, kierującą fordem z pojazdu ewakuowali strażacy - mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu pracują służby, wypadek powoduje duże utrudnienia. Policja kieruje ruchem. - Samochody kierowane są w Międzyborską lub Podskarbińską - informuje reporter.

# su/b z tvn warszawa

19.12.2014 12:56

Renault potrącił rowerzystę po zderzeniu z peugeotem
Dwa samochody osobowe zderzyły się w piątek rano w centrum. W wyniku uderzenia jedno z aut wpadło na rowerzystę. Jeden z kierowców został ranny.
Do wypadku doszło przed godz. 10.00 na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. - W zderzeniu brały udział renault i peugeot. Oba samochody wpadły na chodnik - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Tam renault dodatkowo potrącił rowerzystę i wpadł na słup latarni - dodaje.
Rowerzyście nic się nie stało. - Ranny został kierowca renault - informuje reporter.
Nie ma większych utrudnień w ruchu. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

# ran/lulu z tvn warszawa

19.12.2014 23:51

Grójecka bez tramwajów.
Zderzenie na torach, kierowca zakleszczony.
W piątek ok. 16.40 na ulicy Grójeckiej opel zderzył się tramwajem. Jedna osoba została ranna. Ruch na torach był wstrzymany przez kilkadziesiąt minut.
- Do zderzenia auta z tramwajem doszło na wysokości ulicy Harfowej - mówi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
- W zderzeniu brał udział tramwaj linii 15 jadący w kierunku Okęcia. Jedna osoba z auta została ranna - podaje Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.
Policja dodaje, że kierowca opla został zakleszczony w aucie.
Utrudnienia na torach
Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, od godz. 16.40 zablokowany był ruch tramwajowy na ul. Grójeckiej w obu kierunkach. Utrudnienia dotyczyły linii 7, 9, 15.

# kś z tvn warszawa

20.12.2014 12:07

na skrzyżowaniu nie działają światła
Wypadek na Wiertniczej, mercedes dachował, kierowca ciężko ranny
Na ul. Wiertniczej doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody: opel z mercedesem. Jeden z kierowców w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Są utrudnienia w kierunku Konstancina.
Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 10.00. - Opel zderzył się z mercedesem, mercedes dachował - mówi tvnwarszawa.pl Piotr Świstak z zespołu prasowego komendy stołecznej.
Najprawdopodobniej kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa. Policja bada okoliczności zdarzenia.
Kierowca ciężko ranny
Podczas zdarzenia mercedes dachował, pojazd był podnoszony na koła przez strażaków.
- Kierowca został zabrany do szpitala - informuje Świstak. Policja potwierdza, że podczas wypadku nie działała w tym miejscu sygnalizacja świetlna.

# gk/tka z tvn warszawa

21.12.2014 12:21

zderzenie na Gocławiu
Zderzył się z taksówką i porzucił auto. Ranny pasażer
Policja szuka kierowcy mercedesa, który w nocy z soboty na niedzielę na jednym z warszawskich skrzyżowań zderzył się z taksówką i porzucił swoje auto. Informację i zdjęcie z miejsca wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do zdarzenia doszło około północy na skrzyżowaniu ulicy Bora-Komorowskiego z Afrykańską.
Jak powiedział asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, mercedes najechał na tył taksówki. - Pasażerka dacii trafiła do szpitala, ale została już niego wypisana - poinformował policjant.
Policja szuka kierowcy mercedesa. W momencie przyjazdu służb, nie było go na miejscu. - Najważniejsze jest teraz, aby ustalić kto prowadził ten samochód i dlaczego oddalił się z miejsca zdarzenia - dodał asp. Świstak.

# jb/r z tvn warszawa

22.12.2014 10:20

Samochód utknął w dziurze.
"Auto wisiało w powietrzu"

# kś z tvn warszawa

23.12.2014 09:26

Zderzenie na moście. "W jednym
z pojazdów urwało się koło"

# jasiek

24.12.2014 12:29

Ulica była zablokowana
Wypadek na Powiślu. Straż rozcięła opla, by wydobyć rannego
Furgonetka kuriera... Pewnie jakieś 90 km/h między kamienicami. Dzisiaj spotkałem kuriera konkurencyjnej firmy ja skręcał w prawo z prędkością ok. 50 km/h i wyniosło go pod przeciwległy krawężnik na mój pas. Szczęśliwie jechałem przepisowe 40 km/h bo bym chyba łeb bydlakowi urwał.

# jb/r z tvn warszawa

30.12.2014 09:09

Duże utrudnienia w ruchu
Czołowe zderzenie na Szosie Lubelskiej.
Dwie osoby ranne, duże utrudnienia
Na Szosie Lubelskiej, w Wesołej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich wylądował w przydrożnym rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo, poboczem.
Do zdarzenia doszło przed godziną 8 rano. - Na Szosie Lubelskiej, niedaleko skrzyżowania z Traktem Lubelskim, czołowo zderzyły się ford i fiat. Ten pierwszy wylądował w rowie - mówi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu zdarzenia są cztery zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia oraz policja. - Dwie osoby trafiły do szpitala. Strażacy musieli przy pomocy sprzętu hydraulicznego uwolnić mężczyznę z fiata - dodaje Marcinczak.
Szosa Lubelska była zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy, który odbywa się poboczem. - Kierowcy próbują szukać alternatywnego przejazdu przez boczne uliczki przy domach jednorodzinnych. W obu kierunkach tworzą się korki - relacjonuje Marcinczak.

# ran z tvn warszawa

02.01.2015 22:31

Ford skosił słup sygnalizacji.
"Nie zauważył, że kończy się pas"
Przy ulicy Płowieckiej ford skosił słup sygnalizacji świetlnej, a następnie na nim zawisł. Potrzebna była pomoc strażaków.
- Na wysokości numeru 87 mężczyzna prowadzący forda nie zauważył, że kończy mu się pas drogi, przejechał przez chodnik i uderzył w słup sygnalizacji świetlnej przy przejściu dla pieszych - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Auto powaliło słup, a później na nim zawisło. - Pojazd musieli ściągać strażacy - zaznacza Węgrzynowicz.
I dodaje, że nikt nie został poszkodowany, nie ma też utrudnień w ruchu.

# jb/r z tvn warszawa

07.01.2015 12:04

Poranne kolizje na S8 i S2
Po przedłużonym weekendzie ruch na warszawskich ulicach wrócił do codziennej normy. Do dwóch kolizji doszło na trasie S8 i do jednej na Południowej Obwodnicy Warszawy.
O zdarzeniach informuje stołeczna policja. - Na trasie S8, na wysokości ulicy Lazurowej doszło do kolizji dwóch fordów. Niedaleko, na wjeździe na trasę z Górczewskiej renault zderzyło się ze skodą - mówi Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.
Do kolejnej kolizji doszło na trasie S2. - Między węzłem Konotopa, a al. Krakowską toyota zderzyła się z volkswagenem. Samochody zostały już zepchnięte na pobocze - informuje Jurkiewicz.
Obserwują i powodują utrudnienia
Kolizje nie powodowały znacznych utrudnień ruchu.
- Większy problem mamy z innymi kierowcami, którzy zwalniają i obserwują zdarzenie drogowe, gdy na miejscu są już odpowiednie służby. To powoduje korki. Apelujemy, by kierowcy w takich sytuacjach nie utrudniali ruchu - dodaje Jurkiewicz.

# su z tvn warszawa

10.01.2015 18:04

Peugeot wjechał w bariery przy
al. Prymasa Tysiąclecia
Były utrudnienia w ruchu. Lewy pas był zablokowany w kierunku mostu.

# su/lulu z tvn warszawa

26.03.2015 13:24

poranne utrudnienia na Grochowskiej
Kobieta potrącona przy przystanku. Tramwaje nie jeździły na Gocławek
Po wypadku przez około 40 minut wstrzymany był ruch tramwajowy na Grochowskiej, w kierunku ronda Wiatraczna.
Do potrącenia kobiety doszło na wysokości ul. Czapelskiej.
- Kobieta przebiegała przez torowisko, bo najprawdopodobniej chciała zdążyć na tramwaj w przeciwnym kierunku. Wtedy została potrącona przez ruszający w kierunku ronda Wiatraczna skład. W wyniku zderzenia, upadła na przystanek - relacjonował o 8.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Jest nieprzytomna. Na miejsce wezwano karetkę. Z urazem głowy pojechała do szpitala - dodał.
Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, z od ok. 7.50 do 8.30 z utrudnieniami musieli liczyć się pasażerowie linii 3, 6, 9, 24. Ruch tramwajowy w kierunku ronda Wiatraczna był wstrzymany. Tramwaje jadące w kierunku pętli GOCŁAWEK zawracane były na rondzie Wiatraczna.

# wrzos/lulu z tvn warszawa

27.03.2015 18:26

"będzie śledztwo"
Ogromne korki po wypadku na moście. 1,5 godz. od Starego Miasta na Bielany.
Piątkowy szczyt na ulicach jest dziś wyjątkowo odczuwalny. Utrudnienia spotęgował wypadek na moście Północnym, do którego doszło przed 16.00, po bielańskiej stronie. - Są utrudnienia w ruchu przy wjeździe na przeprawę, w kierunku Białołęki - informuje reporter tvnwarszawa.pl. Stanęła Wisłostrada. Mocno zakorkowanych ulic jest jednak dużo więcej.
- Na moście Północnym kierowca zatrzymał samochód i wysiadł z niego, aby coś sprawdzić w aucie. W tym momencie uderzył w niego mercedes. Mimo reanimacji potrącony kierowca zmarł - relacjonował o 16.00 reporter tvnwarszawa.pl, Lech Marcinczak. - Na miejscu pracują policja i straż pożarna - dodał. Wezwano też prokuratora.
- Około 15:30 samochód marki mercedes potrącił mężczyznę - potwierdził nasze informacje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. - W sprawie zostanie wszczęte śledztwo, które wyjaśni okoliczności zdarzenia - dodał.
Duże utrudnienia w popołudniowym szczycie
Największy problem z przejazdem mają wjeżdżający na most od strony Wisłostrady, którzy chcą jechać w kierunku Białołęki.
Targeo.pl ostrzega, że podróż Wisłostradą od Starego Miasta do mostu Północnego (ok. 7 km) może zająć nawet półtorej godziny.
- Kierowca cysterny widział całe zdarzenie w lusterku swojego auta. Zatrzymał się, aby udzielić pomocy oraz poczekał na policję, żeby przekazać informacje na temat tego, jak doszło do zdarzenia - przekazał reporter tvnwarszawa.pl po rozmowie z kierowcą tego pojazdu.

# ep/r z tvn warszawa

31.03.2015 09:01

30.03.2015 21:25 utrudnienia w kierunku centrum
Wypadek na Czerniakowskiej.
Pijanego złapali inni kierowcy.
3 samochody zderzyły się na dolnym Mokotowie. Jak podaje policja, jeden z kierowców miał 2,45 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wypadku dwa pasy Czerniakowskiej w kierunku centrum zostały zablokowane.
- Na wysokości ul. Chełmskiej kierujący audi wjechał w tył toyoty, która uderzyła w lancię. Kierowca audi był pod wpływem alkoholu - opisuje Agnieszka Hamelusz ze stołecznej policji. - Pasażerka toyoty została przewieziona do szpitala - dodaje.
- Pijanego zatrzymali świadkowie zdarzenia. Teraz, skuty kajdankami, przebywa w radiowozie - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - 2 z 3 pasów w kierunku centrum na Czerniakowskiej zostały zablokowane. Na miejscu tworzą się korki - dodaje.
- W samochodzie było czterech facetów, w takim samym stanie, jak kierowca. Gość zaczął uciekać między bloki, ale go złapaliśmy. Jeden z kolegów też próbował - opowiada z kolei świadek wypadku, który pomagał złapać pijanego kierowcę.

# ep//ec z tvn warszawa

31.03.2015 15:28

autobus nie mógł przejechać z powodu radiowozu
Na jednym pasie uszkodzone auto, drugi blokował radiowóz. Stłuczka na Poleczki.
Na skrzyżowaniu Puławskiej i Poleczki w kierunku wyjazdu z Warszawy zderzyło się osobowe BMW z samochodem dostawczym. W kierunku Piaseczna utworzyły się spore korki. Przez kilka minut skrzyżowanie było zablokowane przez autobus, który nie mógł przejechać przez Poleczki, jeden z pasów ruchu zajmował też radiowóz.
- Skrzyżowanie było zablokowane przez około 10 minut do czasu, gdy BMW nie zostało zabrane przez lawetę - relacjonuje obecny na miejscu reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.
Jeden ze świadków twierdzi, że słyszał, jak policjanci opryskliwie zwracali się do kierowcy autobusu. Kierowca chciał przejechać przez jeden z pasów jezdni na ul. Poleczki, początkowo był wolny, jednak chwilę później zajął go radiowóz. - Jak wjechałeś, to sobie stój - mieli wielokrotnie powiedzieć do kierowcy funkcjonariusze.
Jeszcze przed godz. 10. ich wóz nadal stał na skrzyżowaniu w tym samym miejscu. Drugi pas był już przejezdny.
Na miejscu była też karetka pogotowia, która zbadała kierowcę osobówki.
"Policja dbała o bezpieczeństwo"
O komentarz do zachowania funkcjonariuszy poprosiliśmy w komendzie stołecznej. - Policjanci są odpowiedzialni za bezpieczeństwo na miejscu zdarzenia i to oni muszą oszacować, co jest najlepsze w danej sytuacji. Najwyraźniej uznali, że konieczne jest zajęcie tego pasa, aby nie doszło do wypadku. Autobus musiał w takiej sytuacji poczekać kilka minut - powiedziała nam Agnieszka Włodarska z KSP.
Przedstawicielka komendy nie chciała komentować nieuprzejmego zachowania policjantów. - To tylko relacja jednej ze stron, ja o czymś takim nie słyszałam - mówi nam.

# kś/r z tvn warszawa

01.04.2015 09:24

wypadek w nieporęcie
Nieporęt: BMW uderzyło w drzewo.
Pasażerka zginęła na miejscu
W Nieporęcie doszło do śmiertelnego wypadku. - Kierowca BMW jechał ulicą Jana Kazimierza, wjechał w drzewo - informuje Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego komendy stołecznej.
Do wypadku doszło przed godziną 7.30. Samochodem podróżowały trzy osoby. Na miejscu zginął jeden z pasażerów, a nie jak wcześniej podawaliśmy - kierowca samochodu. Pozostałe dwie osoby są w szpitalu.
- Kierowca srebrnego BMW najprawdopodobniej nie zapanował nad kierownicą i z dużą siłą uderzył w drzew, o czym świadczą uszkodzenia samochodu - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, strażacy przy pomocy ciężkiego sprzętu musieli wycinać pasażerów pojazdu.
Są utrudnienia na ul. Jana Kazimierza.

# rambo z zegarynki

01.04.2015 11:14

te a po so to kopiujesz < gupi czy jak

# su/ec z tvn warszawa

04.04.2015 19:38

jedna osoba trafiła do szpitala
Mercedes uderzył w betonowe bariery. Prowadził pijany policjant?
Wypadek na moście Poniatowskiego w Warszawie. Samochód osobowy uderzył w betonowe bariery. Jedna osoba została ranna. W wypadku uczestniczył pijany policjant. - Ustalamy, czy to on siedział za kółkiem - poinformowała komenda stołeczna.
Do zdarzenia doszło w sobotę przed 7.00. - Według relacji świadków, kierowca mercedesa jechał mostem z centrum w kierunku Pragi Południe. Przy estakadzie zjazdowej na Wał Miedzeszyński stracił panowanie nad kierownicą, przejechał przez przejście dla pieszych oraz wysepkę i uderzył w betonowa barierę - relacjonował około 9.00 z miejsca zdarzenia Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu była policja. - Ustalamy między innymi, kto prowadził samochód. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Jednego z nich pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala przed przybyciem funkcjonariuszy. Drugi z mężczyzn nie pamięta momentu wypadku - poinformował rano Robert Opas ze stołecznej policji. Jak dodał, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Miał około 2 promile we krwi.
Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, auto prowadził policjant pod wpływem alkoholu.
Czy drugi z mężczyzn także był pijany? - Jego stan zdrowia nie pozwolił na przebadanie go na miejscu. Po przewiezieniu mężczyzny do szpitala stwierdzono, że ma około promila alkoholu we krwi - powiedział Opas.
Po godz. 18 policjant poinformował, że sprawę przejęła prokuratura na Pradze Południe. - Pod nadzorem prokuratury zabezpieczyliśmy wszystkie ślady, a kolejne czynności są już w gestii śledczych - zaznaczył Opas.
Prowadził policjant?
Przed 13.00 Opas poinformował, że mężczyzna, który został na miejscu wypadku i nie pamięta, co się wydarzyło, to funkcjonariusz policji. - Osoba przebywająca w szpitalu, jest osobą cywilną - dodał.
Policja wciąż nie potwierdziła, że samochodem kierował pijany policjant. Zapewnia jednak, że jeżeli się to potwierdzi, komendant stołecznej policji wdroży procedurę wydalenia go ze służby.
Funkcjonariusze pracowali, używając nowych kamer. Na miejscu wypadku był także prokurator.
Zablokowany był wjazd z Wału na most w kierunku ronda Waszyngtona.

# su/b z tvn warszawa

07.04.2015 17:58

Opel dachował na węźle Łopuszańska. Ranne dziecko.
Zderzenie dwóch samochodów na węźle Łopuszańska. W wyniku uderzenia jedno z aut dachowało. Ranne zostało 6-letnie dziecko.
Do wypadku doszło we wtorek po godz. 8.00. - Brały w niej udział chevrolet i opel - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - W wyniku zderzenia opel dachował - dodaje.
- Do szpitala trafiło 6-letnie dziecko, które przewożono oplem - poinformowała nas Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji. I dodała, że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Utrudnienia dla pasażerów
Zdarzenie spowodowało utrudnienia dla kierowców. - Zablokowany jest przejazd ul. Łopuszańską w kierunku ul. Kleszczowej oraz przejazd Alejami Jerozolimskimi w kierunku centrum - ostrzegał Marcinczak.
Problemy dotknęły także pasażerów komunikacji miejskiej. Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, linie autobusowe 187, 517, 717 i ZS1 zostały skierowane na trasę objazdową: od skrzyżowania Alej Jerozolimskich z Łopuszańską ulicami Kleszczową, Chrobrego i Popularną.

# za tvn warszawa

08.04.2015 15:49

Opel na torowisku, tramwaje stanęły. Ranna kobieta.
Przed godz. 15 w al. Krakowskiej na wysokości stacji PKP Rakowiec doszło do zderzenie tramwaju z samochodem osobowym. Jedna osoba została ranna. Ruch tramwajowy w obu kierunkach był zablokowany przez ok. 20 minut.
Jak donosił z miejsca zdarzenia reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, ranna osoba to kierująca oplem kobieta. - Była zakleszczona w aucie, ale jej stan jest dobry - relacjonował reporter. Kobietę odwieziono do szpitala.
Jak doszło do zderzenia? - Opel jechał Grójecką, podobnie jak tramwaj, w kierunku centrum. Kierująca samochodem postanowiła skręcić w lewo na przejeździe i wtedy została uderzona. Jeszcze przez kilka metrów auto było pchane po torach, aż zatrzymało się na skrzyżowaniu Grójeckiej z Harfową - opisywał Zieliński.
Utrudnienia dla trzech linii (7, 9, 15)
Po wypadku ruch tramwajowy w obu kierunkach był zablokowany.

# su/ec z tvn warszawa

09.04.2015 10:50

Zderzenie BMW z volvo na Ursynowie.
Poranna kolizja na Ursynowie spowodowała duże utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Rosoła i Gandhi. Nikomu nic się nie stało.
Policja zgłoszenie otrzymała w czwartek po 8.00. W zderzeniu brał udział BMW i volvo. - Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu. Obecnie samochody są już uprzątnięte - relacjonuje po 9.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu nic się nie stało - dodaje.
Policja ustala przyczyny zdarzenia.

# kś/r z tvn warszawa

10.04.2015 20:54

Kobieta potrącona na pasach.
"Przechodziła na zielonym świetle".
Na skrzyżowaniu Wiertniczej i Nałęczowskiej doszło do potrącenia. Jak informuje policja, poszkodowana trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło po godz. 14.00. - Kobieta została potrącona na pasach, najprawdopodobniej przechodziła na zielonym świetle - mówi Edyta Adamus z zespołu prasowego komendy stołecznej.
I dodaje, że kobieta została zabrana do szpitala.
Na miejscu były chwilowe utrudnienia w kierunku Wilanowa.

# kś z tvn warszawa

12.04.2015 19:01

rover uderzył w słup trakcyjny
Wypadek na Okopowej.
Dwie osoby ciężko ranne.
Wypadek na ulicy Okopowej. Samochód marki Rover wjechał w słup trakcyjny. Dwie osoby zostały poważnie ranne. Są utrudnienia.
Do zdarzenia doszło na wysokości centrum handlowego, na jezdni w kierunku ronda Radosława.
- Samochód uderzył w słup trakcyjny. Zarówno kierowca, jak i pasażer odnieśli poważne obrażenia. Jeden z nich nieprzytomny został zabrany do szpitala z podejrzeniem krwiaka mózgu - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodaje, uszkodzenia samochodu były tak duże, że strażacy musieli wycinać poszkodowanych za pomocą ciężkiego sprzętu.
Utrudnienia
Zablokowane są dwa pasy ruchu.
Na miejscu pracuje policja. Jak donosi nasz reporter, funkcjonariusze wykonują pomiary za pomocą zestawów z kamerami 3D.

# ep/b z tvn warszawa

13.04.2015 08:19

wstrzymano tramwaje na Towarowej
Zderzenie dwóch aut na Woli.
Iveco na słupie, tramwaje stanęły.
Na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Okopową zderzyły się dostawcze iveco z osobowym mitsubishi. Pierwsze auto wpadło na słup trakcji tramwajowej. Na kilka minut zatrzymano ruch tramwajów na ul. Towarowej w kierunku al. Solidarności.
- Na miejscu jest straż pożarna oraz pogotowie - informuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Na Towarowej, w kierunku al. Solidarności wstrzymano ruch na torach. Jednak po kilku minutach samochody uprzątnięto i wszystko wróciło do normy - dodaje.

# za tvn warszawa

14.04.2015 21:10

motocyklista do szpitala.
Aleje stanęły po zderzeniu
na pl. Starynkiewicza.
Około godzinę kierowcy musieli liczyć z utrudnieniami po wpadku w Alejach Jerozolimskich. Przed 9.00 na pl. Starynkiewicza samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Zablokowane były dwa pasy w kierunku ronda Czterdziestolatka.
Policja zgłoszenie otrzymała o godz. 8.46. - Zderzyły się samochód marki BWM i motocykl. Kierowca jednośladu trafił do szpitala - poinformowała Edyta Adamus ze stołecznej komendy. - Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodała.
Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. - Dwa pasy alej w kierunku ronda Czterdziestolatka są zablokowane - relacjonował po 9.00 Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. Utworzył się korek. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 10.00.

# jk/lulu z tvn warszawa

16.04.2015 11:59

kolizja koło stadionu narodowego
Chciał uciec z miejsca kolizji.
Zatrzymali go inni kierowcy.
Sprawca kolizji w al. Poniatowskiego próbował uciec. Drogę zablokowało mu jednak dwóch świadków zderzenia. Zabrali mu kluczyki i wezwali policję. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do kolizji doszło po godz. 9.00 w al. Poniatowskiego, na jezdni w kierunku Pragi. Kierujący fiatem uderzył w tył toyoty i chciał uciec z miejsca zdarzenia - opisali świadkowie.
- W pościg za uciekającym kierowcą ruszyło dwóch mężczyzn, którzy jechali w samochodzie obok i widzieli całe zdarzenia. Udało się im zatrzymać mężczyznę na wysokości ul. Francuskiej. Zajechali mu drogę samochodem - informował po 10.00 nasz reporter, Tomasz Zieliński.
Dodał, że zabrali mu kluczyki i wezwali policję.
Był po alkoholu
- Po przebadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu we krwi. Został zabrany na komendę - informował Zieliński.
Edyta Adamus ze stołecznej komendy sprecyzowała, że kierowca wydmuchał 1,33 promila.
Nie było większych utrudnień w ruchu w związku z tym zdarzeniem.
- Policjanci zajmują skrajny prawy pas al. Poniatowskiego w pobliżu Francuskiej.
Kierowcy muszą się liczyć z nieco spowolnionym przejazdem w tym rejonie - ostrzegał Zieliński.

# ran/b z tvn warszawa

17.04.2015 17:35

jedna osoba zabrana na badania
Zderzenie czterech aut. Korek na moście Śląsko-Dąbrowskim.
Na moście Śląsko-Dąbrowskim zderzyły się cztery auta. Kierowcy jadący w kierunku Pragi muszą się liczyć z utrudnieniami.
Do zderzenia doszło w piątek ok. godz. 16.15. - Samochody najeżdżały na siebie. Najpierw opel w tył fiata, fiat w peugeota, a ten w stojącego przed nim opla - relacjonuje Zieliński.
I dodaje, że jedna osoba została zabrana przez karetkę pogotowia na badania.
- Samochody zjechały już na chodnik, ale na jezdni jest olej i szkło. Dlatego pozostałe auta muszą jechać torowiskiem. Utworzył się korek - tłumaczy Zieliński.

# ep/b z tvn warszawa

19.04.2015 10:30

uwolnili ich strażacy
Czołowe zderzenie w Wawrze. Kierowca i pasażer audi w szpitalu.
Osobowe audi zderzyło się z dostawczym fordem przy ul. Zwoleńskiej w Wawrze. Kierowca i pasażer osobówki zostali odwiezieni do szpitala.
- Do wypadku doszło w pobliżu skrzyżowania z ul. Motylkową. Zderzenie było czołowe, dwie osoby musiały być hospitalizowane - informuje podkom. Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej. Funkcjonariuszka dodaje, że kierowca dostawczaka został przebadany alkomatem - był trzeźwy. Już w szpitalu zbadany ma zostać także kierujący osobówką.
- Osoby z audi musiały być uwalnianie z pomocą strażaków, którzy musieli naciąć zmiażdżoną karoserię - dodaje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Podkreśla, że na miejscu nie ma już utrudnień dla innych kierowców.

# ran/lulu z tvn warszawa

20.04.2015 14:48

utrudnienia w ruchu.
Kolizja i korek na Trasie Siekierkowskiej. "Kierowcy zabrakło paliwa".
Na estakadzie prowadzącej z Trasy Siekierkowskiej na Czerniakowską w kier. Wilanowa po 8.00 rano zderzyły się dwa auta. Jeden pas ruchu był zablokowany. Spowodowało to duże utrudnienia w porannym szczycie.
- Do zderzenia renault i fiata doszło ok. godz. 8.10 - informował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Według relacji świadków kobieta prowadząca fiata zatrzymała się, bo zabrakło jej paliwa. Wtedy w jej tył uderzyła prowadząca renault - dodał.
Nikt nie został ranny - podała stołeczna komenda. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia i na razie nie udziela informacji w tej sprawie.
W porannym szczycie były duże utrudnienia w ruchu. - Utworzył się korek. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość - ostrzegał jeszcze po 9.00 nasz reporter.

# za tvn warszawa

20.04.2015 23:16

Kolizja dwóch taksówek i BMW przy Chałubińskiego.
Przy ul. Chałubińskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Wspólną doszło do kolizji dwóch taksówek i BMW. Zablokowany był prawy pas jezdni w kierunku Al. Jerozolimskich.
Były niewielkie utrudnienia.
Kierowca renault został ukarany mandatem i 6 punktami karnymi za niedostosowanie prędkości na drodze. Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

# su/lulu z tvn warszawa

24.04.2015 13:16

Wypadek w al. Wilanowskiej. Ranny motocyklista.
Dwa samochody osobowe oraz motocykl zderzyły się al. Wilanowskiej. Kierowcy stanęli w korku, bo część ulicy była zablokowana.
Policja zgłoszenie otrzymała w piątek o 9.00.
- W sumie w wypadku brały udział dwa samochody osobowe - audi i opel - oraz motocykl marki honda - poinformowała Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji. - Motocyklista został zabrany do szpitala. Karetka została wezwana także do kierującej audi - dodała.
Po wypadku były utrudnienia w kierunku Doliny Służewieckiej.

# b/ec z tvn warszawa

25.04.2015 12:07

Zderzenie opla z wojskowym honkerem. Jedna osoba ranna.
Jedna osoba została odwieziona do szpitala po zderzeniu osobowego opla z wojskowym honkerem w Rembertowie.
Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 8. - W wyniku zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Marsa, Żołnierskiej i Rekruckiej jedna osoba została poszkodowana. Z niewielkimi obrażeniami została odwieziona do szpitala - poinformował tvnwarszawa.pl Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.
Teren zdarzenia zabezpieczała straż pożarna. - Dostaliśmy zgłoszenie o godz. 8.02. Na miejsce udał się jeden zastęp i zabezpieczył płyny, które wyciekły z jednego z aut - podał Nikodem Kiełbowicz ze straży pożarnej.

# su/r z tvn warszawa

29.04.2015 08:13

Krajowa "7" zablokowana.
Śmiertelny wypadek w Mrokowie.
Śmiertelny wypadek na krajowej 7. - W pobliżu miejscowości Mroków doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym - informują drogowcy. Przejazd w kierunku Warszawy jest zablokowany.
Jak informuje w środę po 5.00 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w zderzeniu, na trasie między Grójcem a Warszawą zginęła jedna osoba. Nikt inny nie został ranny.
Dokładnie do wypadku doszło w Mrokowie na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ul. Rejonowej. - W wypadku brał udział tir przewożący cement oraz opel - informuje Piotr Świstak ze stołecznej policji. - W wyniku zderzenia nie żyje 23-letni mężczyzna - dodaje.
Jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana. Drogowcy nie informują, jak długo potrwają utrudnienia.
Policja kieruje samochody na objazdy ulicami Mrokowa.

# ło/ran z tvn warszawa

04.05.2015 11:23

Długi weekend na drogach
Policja podsumowuje majówkę. 311 kolizji, 49 nietrzeźwych kierowców.
Stołeczna policja podsumowała weekend majowy na drogach. Doszło do 14 wypadków, zginęła jedna osoba.
- Na terenie garnizonu warszawskiego od piątku do niedzieli doszło do 311 kolizji oraz 14 wypadków drogowych, podczas których 16 osób zostało rannych. Jedna osoba zginęła na wysokości miejscowości Nasielsk - mówi aspirant Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.
Zatrzymanych zostało również 49 nietrzeźwych kierowców. - Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowiedzą oni przed sądem - informuje policja.

# ep z tvn warszawa

05.05.2015 11:46

przez chwilę trwały utrudnienia
Zderzenie tramwaju z tirem, szyba rozbita w drobny mak.
Przed godz. 10. na ul. Grójeckiej tramwaj linii 7 zderzył się z tirem. Na miejscu kolizji przez chwilę występowały utrudnienia w ruchu.
- Do zderzenia doszło na wysokości ul. Wawelskiej. Tramwaj jechał od strony Okęcia do centrum, tir od Wawelskiej w kierunku Al. Jerozolimskich - informuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.
W wyniku zderzenia, w tramwaju wybita została przednia szyba. Nikomu z kierujących oraz pasażerów nic się nie stało.

# ło/lulu z tvn warszawa

05.05.2015 22:35

Przebiegał przez jezdnię,
potrąciły go dwa auta.
Po godzinie 20.00 młody mężczyzna został potrącony przez samochód w al. Zielenieckiej. Siła, z jaką uderzył w niego ford, spowodowała, że człowiek przeleciał na drugą stronę ulicy. Tam został potrącony drugi raz, tym razem przez peugeota.
Jak podał nasz reporter, około 20-letni mężczyzna - wraz z grupą znajomych - przebiegał w niedozwolonym miejscu przez aleję Zieleniecką, przed rondem Waszyngtona. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami został zabrany przez karetkę. - Na miejscu są dwa patrole policyjne - poinformował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak przekazał Piotr Świstak ze stołecznej komendy, policjanci zgłoszenie o wypadku dostali o 20.20. Kierowcy byli trzeźwi.Utrudnienia
Po wypadku zablokowane były dwa pasy ruchu alei Zielenieckiej. - Jeden w kierunku ronda Waszyngtona, drugi w przeciwnym - powiedział po 21.00 reporter tvnwarszawa.pl.

# za TW Fulik (kopia)

12.05.2015 09:44

Wypadek w Płudach, wiadukt był nieprzejezdny.
W poniedziałkowe popołudnie (11.05.2015) na wiadukcie w Płudach doszło do kolizji trzech samochodów.
Świadkowie twierdzą, że jadący w kierunku Modlińskiej volkswagen nagle zjechał na przeciwległy pas drogi, uderzył w tył próbującego go wyminąć lexusa, po czym czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka mitsubishi. Pasażerkę volkswagena przewieziono do szpitala, pozostali uczestnicy wypadku odnieśli niegroźne obrażenia.
Wiadukt w Płudach był przez pewien czas nieprzejezdny.
(PS.Wszystkie wypadki umieszczamy tradycyjnie w tej dyskusji).

# ep/lulu z tvn warszawa

12.05.2015 20:18

duże utrudnienia w ruchu
Zderzenie czterech aut przy Narodowym. Ranni kierowcy.
We wtorek koło południa 4 samochody zderzyły się na Wybrzeżu Szczecińskim, na wysokości Stadionu Narodowego. 2 osoby są poszkodowane. Ruch w kierunku mostu Świętokrzyskiego był bardzo utrudniony przez około 2 godziny.
- Kierująca hondą przebiła barierki rozdzielające jezdnie i uderzyła w jadące z naprzeciwka osobowe renault oraz ciężarówkę. W renault uderzył także kierujący dostawczym mitsubishi, który nie zdążył wyhamować - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.
Kierowcy osobówek trafili do szpitala.
Duże utrudnienia w ruchu
Jak podał nasz reporter, ruch na jezdni w kierunku mostu Świętokrzyskiego był bardzo utrudniony. Tworzyły się korki.
- Korek sięga Gocławia - ostrzegał nasz czytelnik Mariusz w mailu przesłanym na warszawa@tvn.pl.
Targeo.pl podawało, że o 13.00 od ulicy Lotaryńskiej do Wybrzeża Szczecińskiego podróż trwała prawie godzinę.
- Na czas wykonywania pomiarów jezdnia w obu kierunkach będzie całkowicie zablokowana - poinformowała z kolei Edyta Adamus ze stołecznej policji. O godz. 13.30 przekazała informację o odblokowaniu jezdni w kierunku mostu Łazienkowskiego oraz jednego pasa w kierunku Świętokrzyskiego.
- Samochody zostały uprzątnięte, a droga jest już całkowicie przejedna - podsumował o godz. 13.45 Tomasz Zieliński.

# ło z tvn warszawa

13.05.2015 12:18

Policja kieruje ruchem
Motocyklista uderzył w drzewo. Zginął na miejscu .
Młody mężczyzna, jadąc na motorze z dużą prędkością, uderzył w drzewo. Zginął na miejscu. Zdarzenie miało miejsce na trasie numer 631 pomiędzy Markami a Zielonką.
Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna gwałtownie zjechał z prostej drogi, policja ustala okoliczności tego tragicznego wypadku - poinformowała Agnieszka Włodarska z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej. Na trasie wprowadzono ruch wahadłowy.
- Występują ogromne utrudnienia w ruchu w kierunku Marek oraz w drugą stronę - informuje podkom. Iwona Jurkiewicz z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej.

# su z tvn warszawa

14.05.2015 09:08

Zderzenie tramwaju z autobusem komunikacji miejskiej na Mokotowie. Nikomu nic się nie stało. Torowisko było zablokowane.
Do zdarzenia doszło około 6.30 na skrzyżowaniu ulic Woronicza i Wołoskiej. - Tramwaj linii 10 i autobus linii 116 wyjeżdżały z zajezdni. Skład chciał przejechać przez skrzyżowanie na wprost, w kierunku al. Niepodległości, a kierowca autobusu skręcił w prawo w ul. Wołoską, w kierunku Domaniewskiej i wtedy doszło do zderzenia - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Torowisko było zablokowane przez około 20 minut.

# ło/r z tvn warszawa

14.05.2015 20:59

Kolizja na moście Poniatowskiego
zablokowała pas na 6 godzin.
Wczesnym popołudniem na moście Poniatowskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden pas ruchu w kierunku Pragi był zablokowany przez kilka godzin, bo policja czekała, aż lekarze ustalą, w jakim stanie są poszkodowane. Ostatecznie zdarzenie sklasyfikowano jako kolizję, co oznacza, że żadna z osób nie była ranna.
Do zderzenia doszło około 13:30, a utrudnienia trwały około 6 godzin.
- Ze wstępnych informacji wynikało, że poszkodowane zostały dwie osoby, natomiast po badaniu lekarskim ostatecznie wiemy, że nic się nikomu nie stało. Policja również zakończyła swoje czynności - poinformowała po godzinie 19 policja.

# kś z tvn warszawa

15.05.2015 18:28

Kobieta wjechała w latarnię. Jest ranna.
Na skrzyżowaniu ul. Patriotów i ul. Świtezianki doszło do wypadku. Kobieta prowadząca samochód osobowy wjechała w latarnię. Jest ranna.
- Latarnia, w którą wjechała kobieta, jest tak uszkodzona, grozi przewróceniem. Zabezpieczają JĄ strażacy - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
- Zgłoszenie dostaliśmy o 17.40. Policja jedzie na miejsce - przekazuje Robert Opas z zespołu prasowego komendy stołecznej.

# ło/b z tvn warszawa

25.05.2015 11:26

były utrudnienia w ruchu.
Zderzenie hondy i peugeota.
Dwie osoby ranne.
W poniedziałek rano na skrzyżowaniu Idzikowskiego i Witosa doszło do zderzenia dwóch aut. Zablokowane są trzy pasu ruchu w kierunku mostu Siekierkowskiego.
Do zdarzenia doszło przed godz. 7. - Dwie osoby z hondy z lekkimi obrażeniami trafiły do szpitala. Zablokowane są trzy pasy ruchu w kierunku mostu Siekierkowskiego - informował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu są policja oraz straż pożarna.
- Drobnych utrudnień powinni się spodziewać kierowcy, jadący Idzikowskiego od Gołkowskiej - powiedziała nam o godz. 7.50 Agnieszka Hamelusz z zespołu prasowy komendy stołecznej.
- Wciąż zablokowany jest jeden pas ruchu na Idzikowskiego w kierunku mostu Siekierkowskiego - sprecyzował Marcinczak.

# nareszcie coś rodzimego

25.05.2015 18:08

Na skrzyżowaniu ulic Milenijnej i Światowida doszło do zderzenia hyundaia z autobusem linii 509. W jego wyniku czterech pasażerów autobusu zostało poszkodowanych, jeden z nich trafił do szpitala.
Do zderzenia doszło na ul Światowida na przeciwko hipermarketu.
Kierowca osobówki jechał z przodu i zahamował. Wtedy w jego tył wjechał autobus.
Osobie kierującej samochodem nic się nie stało.
Oba pojazdy są rozbite.
Dodatkowo zniszczona została także ławka na przystanku.

# su z tvn warszawa

26.05.2015 15:31

Skoda dachowała po zderzeniu z renault. Ranna kobieta.
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Żoliborzu. Jedno z aut dachowało. Ranna została kobieta.
Do wypadku doszło po 8.00 na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Włościańskiej. - W zderzeniu uczestniczyły renault i skoda - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Kobieta prowadząca skodę chciała skręcić w lewo z ul. Broniewskiego w ul. Włościańską. Z naprzeciwka jechał kierowca renault i wtedy doszło do zderzenia - dodaje.
W wyniku wypadku skoda dachowała.- Kobieta prowadząca auto została ranna - mówi reporter.
Jak informuje stołeczna policja, kobieta trafiła do szpitala. - Zostanie ukarana mandatem - mówi Iwona Jurkiewicz ze stołecznej komendy.

# su/lulu z tvn warszawa

27.05.2015 21:13

są duże utrudnienia w ruchu
Dwa tramwaje zderzyły się na Pradze. Jedna osoba ranna.
W zderzeniu dwóch tramwajów na skrzyżowaniu ulic Targowej i Ząbkowskiej ucierpiała jedna osoba. Są utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu. Nie jeżdżą tramwaje. Zdjęcie i nagranie dostaliśmy na Kontakt 24.
W wypadku brały udział linie 6 i 25. - W tył 25 uderzyła linia 6 - przekazał Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.
- Jedna osoba została ranna. Jest to osoba podróżująca tramwajem - powiedziała Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.
Duże utrudnienia
Jak podał przed 19.00 Zarząd Transportu Miejskiego, zablokowany jest ruch tramwajowy na ul. Targowej (przyst. ZĄBKOWSKA) w obu kierunkach. Linie 3, 6, 13, 25, 26, 28 kursują z opóźnieniami.
Po 19.00 linie 13 i 28 jadące w kierunku krańców KOŁO i OS. GÓRCZEWSKA kierowane są: Targową - al. Zieleniecką - mostem Poniatowskiego - Al. Jerozolimskimi - Towarową (linia 28 Okopową do ronda Radosława) i dalej własnymi trasami.
Linie 6 i 28 jadące w kierunku krańców DW. WSCHODNI i GOCŁAWEK zawracane są na krańcu RATUSZOWA-ZOO.
Linie 3 i 25 jadące w kierunku krańców GOCŁAWEK i BANACHA zawracane są na krańcu RATUSZOWA-ZOO.
Linie 3, 6, 25, 26 jadące w kierunku krańców ANNOPOL, METRO MŁOCINY i OS. GÓRCZEWSKA zawracane są na krańcu DW. WSCHODNI.
Linie 13 i 26 jadące w kierunku krańców KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA i WIATRACZNA zawracane są: ... - al. Solidarności - Jagiellońska - Ratuszowa - Targowa - al. Solidarności - ..
Problem z przejazdem miały także autobusy linii 138, 156, 170, 338.
W rejonie skrzyżowania Ząbkowskiej z Targową możliwe są też utrudnienia dla kierowców.

# ło/lulu z tvn warszawa

28.05.2015 21:46

Trzy osoby ranne w wypadku na Banacha. Strażacy uwolnili pasażerkę.
- Na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury i Banacha zderzyły się dwa samochody osobowe. Poszkodowane zostały trzy osoby - poinformował przed 17.00 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Były utrudnienia w ruchu w kierunku lotniska.
- Ford, który najprawdopodobniej jechał w kierunku lotniska, uderzył w bok renault. W zderzeniu zostały poszkodowane trzy osoby. Pasażerka renault nie mogła wydostać się z auta. By ją uwolnić, strażacy rozcięli niemal cały bok samochodu - dodał Węgrzynowicz.
Występowały duże utrudnienia w ruchu na Żwirki i Wigury w kier. lotniska.
- Nie ma już utrudnień w ruchu w rejonie skrzyżowania. Policja zakończyła swoje czynności - poinformowała o 19.30 Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej.

# su z tvn warszawa

29.05.2015 11:48

utrudnienia w ruchu
"Wjechała na czerwonym".
Zderzenie na skrzyżowaniu.
Zderzenie samochodu dostawczego renault z osobową hondą na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Idzikowskiego. Są utrudnienia w kierunku mostu Siekierkowskiego.
- Według relacji świadków kobieta prowadząca hondę jechała al. Witosa w kierunku mostu Siekierkowskiego. Na skrzyżowanie wjechała na czerwonym świetle i dlatego w jej bok uderzył kierowca dostawczego renault - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
W samochodzie osobowym oprócz kobiety podróżowało dziecko . - Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Obydwoje zostali opatrzeni na miejscu - informuje Węgrzynowicz.
Przez chwilę na miejscu były dwie karetki pogotowia. - Przejeżdżający obok ambulans zatrzymał się, żeby zobaczyć, czy nikt nie wymaga pomocy - wyjaśnia Węgrzynowicz.
Są utrudnienia w kierunku mostu Siekierkowskiego. Utworzył się korek.

# su/lulu z tvn warszawa

01.06.2015 18:38

"11" zderzyła się z audi.
Ranna pasażerka.
Jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodu z tramwajem w al. Jana Pawła II. Przez pół godziny składy nie kursowały w obu kierunkach.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 9.56. Na skrzyżowaniu z ul. Nowolipki tramwaj linii 11, jadący w kierunku rodna Radosława, zderzył się z samochodem osobowym. Jedna pasażerka tramwaju została poszkodowana - przekazał Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.
Jak podała stołeczna policja, w zderzeniu brało udział audi. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem wymusiła pierwszeństwo przejazdu i dlatego doszło do zderzenia - powiedziała Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej komendy.
Przez około pół godziny występowały utrudnienia dla linii 11, 17, 33, 41. Składy nie kursowały w obu kierunkach. ZTM wprowadził objazdy.

# ło/r z tvn warszawa

02.06.2015 21:26

Zderzenie dwóch aut
i motocykla w centrum.
Taksówka, samochód dostawczy oraz motocykl zderzyły się na skrzyżowaniu Grzybowskiej z al. Jana Pawła II. Były utrudnienia.
Do zderzenia doszło około 17. Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, przez 20 minut zablokowany był ruch tramwajowy w kierunku ronda ONZ.
- Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Nikt nie odniósł obrażeń. W okolicy tego skrzyżowania trzeba się było spodziewać drobnych utrudnień w ruchu - poinformował asp. Piotr Świstak z komendy stołecznej.

# jb/ran z tvn warszawa

04.06.2015 22:51

Zderzenie motocykla z autobusem.
Na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej oraz Cyryla i Metodego motocykl zderzył się z autobusem - informuje policja. Pasażerowie komunikacji miejskiej musieli liczyć się z utrudnieniami.
Do zdarzenia doszło około godziny 17. - Na skrzyżowaniu Jagiellońskiej oraz Świętych Cyryla i Metodego motocykl zderzył się z autobusem linii 509. Do kierującego motocyklem została wezwana karetka pogotowia - informuje podkomisarz Iwona Jurkiewicz z biura prasowego stołecznej policji.
Po zderzeniu autobusy linii 125, 509, 516 były kierowane na objazdy.
Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 18.25 - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

# ło/ran z tvn warszawa

05.06.2015 17:31

Osobówka dachowała na Tarchominie. "Dwie osoby w szpitalu".
Samochód osobowy dachował na skrzyżowaniu ulic Myśliborskiej i Światowida. Zdjęcie dostaliśmy na skrzynkę warszawa@tvn.pl.
Informacje o zdarzeniu potwierdza stołeczna policja.
- O 16.10 dostaliśmy zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej i Światowida doszło do zderzenia toyoty z mitsubishi, w wyniku którego jeden z samochodów dachował - poinformował Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji. - Kierowca wraz z pasażerem toyoty trafili do szpitala. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku - dodaje.
O godz. 16.25 ZTM podał informacje, że zablokowany jest przejazd ul. Światowida w kierunku Nowodworów. Autobusy linii 101, 152, 186, 509 kierowane są na trasę objazdową.
W rejonie skrzyżowania występują drobne utrudnienia w ruchu.

# mz/sk z tvn warszawa

07.06.2015 20:43

"Jeep wylądował na boku". Wypadek koło Wólki Kosowskiej.
Dwa pojazdy zderzyły się na krajowej "7" koło Wólki Kosowskiej. Jedna osoba jest ranna. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Informację i zdjęcie przesłał na Kontakt 24 internauta elektrownik.
"Wypadek na DK7. Jeep wylądował na boku" - poinformował jeden z internautów.
Policja potwierdza, że ok. godz. 19:20 na alei Krakowskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów .
- Na razie mamy informację o jednej osobie rannej. Była uwalniana z samochodu - podała stołeczna policja.
Funkcjonariusze są na miejscu i ustalają okoliczności zdarzenia.
>> CZYTAJ TEŻ NA PORTALU KONTAKT24 <<

# su/r z tvn warszawa

08.06.2015 10:26

11 rannych, 9 wypadków,
61 zatrzymanych praw jazdy.
9 wypadków, 11 osób rannych i 109 kolizji - to bilans długiego weekendu na stołecznych drogach. Jak informuje stołeczna policja, zatrzymano także 61 praw jady.
Dane policyjne obejmują okres od czwartku do niedzieli i dotyczą jedynie Warszawy.
- Tegoroczny długi weekend był bezpieczniejszy niż zeszłoroczny - ocenia Agnieszka Włodarska z biura prasowego stołecznej policji. - W tamtym roku w stolicy doszło do 16 wypadków, w których 19 osób zostało rannych. W tym odnotowaliśmy 9 wypadków, a 11 osób zostało poszkodowanych - dodaje.
Dobra informacja jest taka, że nie doszło do żadnego śmiertelnego wypadku.
Ponadto w Warszawie miało miejsce 109 kolizji.
Nietrzeźwi, zatrzymane prawa jazdy
Niestety stołeczni funkcjonariusze wciąż zatrzymują nietrzeźwych kierowców. - Od czwartku do niedzieli policjanci zatrzymali 32 osoby, które prowadziły samochód po kieliszku - mówi Włodarska.
W związku z zaostrzonymi przepisami, funkcjonariusze zatrzymali na trzy miesiące prawa jazdy 61 osobom. - Przekroczyły one prędkość o ponad 50 km/h - wyjaśnia Włodarska.
W ościennych powiatach doszło do 7 wypadków. Nikt nie zginął.

# ło/lulu z tvn warszawa

09.06.2015 11:13

Zderzenie w samym centrum. Stanęły tramwaje.
Samochód osobowy zderzył się z tramwajem przy ul. Marszałkowskiej, przed rondem Dmowskiego. Występowały utrudnienia w ruchu w kierunku placu Konstytucji.
- Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 10.00. Renault, próbując zawrócić przez torowisko, wjechało wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Ma uszkodzone lewe nadkole oraz lusterko - poinformował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
I zaznaczył, że jeden z pasażerów tramwaju skarżył się na ból kręgosłupa, został przebadany przez lekarzy. Był nietrzeźwy.
Występowały utrudnienia w ruchu tramwajowym od placu Bankowego do placu Konstytucji.

# kab/tka z tvn warszawa

09.06.2015 21:15

Wypadek trzech aut na S2.
Ford na boku. Ranni.
Zderzenie trzech samochodów na trasie S2, na pograniczu Piastowa i Warszawy. Jedno z aut przewróciło się na bok. Dwie osoby trafiły do szpitala. Pierwszą informację o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.
- Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy o godz. 10.45 - mówi kpt. Karol Kroć, rzecznik pruszkowskiej straży pożarnej.
- Na ekspresówce zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Do wypadku doszło na pograniczu Piastowa i Warszawy - tłumaczy rzecznik.
Dwie kobiety ranne
W wyniku zderzenia na boku wylądował ford focus. - Dwie jadące nim kobiety trafiły do szpitala - dodaje strażak.
- Drugim autem, które brało udział w tym zderzeniu, jest volkswagen passat - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu wypadku przez cztery godziny zamknięty był skrajny lewy pas jezdni w stronę Okęcia. Jak podała o godz. 14:45 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia zakończyły się.
Jak informuje policja, wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

# ło z tvn warszawa

10.06.2015 11:32

Zderzenie dwóch osobówek
na Siekierkowskiej. Korki.
- Na Trasie Siekierkowskiej, za kościołem, doszło do zderzenie dwóch samochodów osobowych. Zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku Mokotowa. Korek jest już od ronda Marsa - alarmuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
- To niegroźna kolizja. Lancia najechała na tył mazdy. Kierowcy spisują oświadczenie i blokują jeden pas ruchu. Przez to tworzą się spore korki - dodaje reporter.
- Nikomu nic się nie stało. Jeden z samochodów jest na tyle uszkodzony, że nie może zjechać o własnych siłach - powiedział st. asp. Robert Opas z komendy stołecznej.

# fragmenty za tvn warszawa

12.06.2015 09:59

A2 zablokowana w stronę Warszawy po zderzeniu czterech aut.
Do groźnego wypadku doszło na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Feliksów (woj. mazowieckie).
Do zdarzenia doszło na trasie Skierniewice - Warszawa. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zderzyły się dwa auta osobowe, ciężarówka i bus. Ranna została jedna osoba. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia, ponieważ jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana.
Około godziny 7 GDDKiA poinformowała, że utrudnienia potrwają około dwie godziny.

# fragment za tvn warszawa

16.06.2015 08:58

Korki po wypadku na moście.
Na moście Siekierkowskim jeszcze przed porannym szczytem doszło do zderzenia czterech samochodów, co spowodowało duże utrudnienia w ruchu na Trasie Siekierkowskiej i dojazdach do niej.
- Do zdarzenia doszło przed 7.00 na moście Siekierkowskim. To było typowe najechanie - poinformował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Sprecyzował, że zdarzeniu brały udział 4 samochody dostawcze.
- Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - podał Piotr Świstak z komendy stołecznej.

# ło/r z tvn warszawa

03.07.2015 11:38

Wypadek na Korkowej.
Dwie osoby w szpitalu.
Dwa samochody zderzyły się na ulicy Korkowej w Wawrze. Kierujący trafili do szpitala.
Opel uderzył w bok samochodu dostawczego iveco na skrzyżowaniu ulic Korkowej i Naddnieprzańskiej. Karetka pogotowia zabrała kierowców do szpitala.
- Z samochodu dostawczego wyciekło paliwo, dlatego strażacy polali pianą oba samochody oraz ulicę - poinformował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Zaznaczył, że uszkodzone samochody stały na ulicy, natomiast nie powodowało to utrudnień w ruchu.
- Kierowcę jednego z samochodu na miejscu przebadano alkomatem. Był trzeźwy. Drugi zostanie przebadany w szpitalu, ze względu na stan zdrowia - poinformowała Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej.

# ło/b z tvn warszawa

08.07.2015 16:41

Pijana uderzyła w barierki
na Trasie Siekierkowskiej.
Na Trasie Siekierkowskiej renault uderzyło w barierki oddzielające jezdnie. Jak poinformowała policja, kobieta, która prowadziła auto była pijana.
Do kolizji doszło w środę po godzinie 14.00 na Trasie Siekierkowskiej na rozwidleniu w kierunku Płowieckiej i węzeł Marsa. Kobieta prowadziła po alkoholu.
- Miała w wydychanym powietrzu ponad 2,5 promila alkoholu, nie miała uprawnień do prowadzenia samochodu, nigdy nie zrobiła prawa jazdy. Sprawa zostanie przekazana do sądu - poinformowała Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej.
- Kobieta, która prowadziła samochód powiedziała, że przeprasza i bardzo żałuje, że prowadziła samochód w takim stanie. Dodatkowo przyznała, że piła dzisiaj alkohol - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl, który rozmawiał z kobietą.
Z uszkodzonego samochodu wylał się olej. Przez około półtorej godziny zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Rembertowa.

# ło/lulu z tvn warszawa

09.07.2015 20:00

Audi rozbiło się na latarni.
Kierowca do szpitala.
Audi wjechało w latarnię na skrzyżowaniu koło Metra Wilanowska. Rannego kierowcę zabrała karetka pogotowia. Występują drobne utrudnienia w ruchu.
Do zdarzenia doszło około godz. 13.30 na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej. Osobowe audi wjechało w latarnię. Kierowcę zabrała karetka pogotowia. Był przytomny.
- W tym miejscu występują niewielkie utrudnienia w ruchu - poinformował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak podała stołeczna policja, kierowca najprawdopodobniej jechał za szybko. Był trzeźwy.

# su/r z tvn warszawa

15.07.2015 11:32

"samochod jest doszczętnie zniszczony".
BMW wbiło się pod 709.
"To cud, że kierowca żyje".
Dwa autobusy miejskie i samochód osobowy zderzyły się w środę rano na Puławskiej. Jedna osoba została ranna. Na miejscu są służby.
- Według świadków, autobus miejski 709 stał na przystanku, na wysokości Wyścigów. Kierowca BMW chciał go ominąć i zmienił pas na środkowy. Wtedy uderzył w niego autobus linii 331 - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - W wyniku zderzenia osobówka wpadła pod stojący autobus - dodaje.
BMW jest doszczętnie zniszczone. - To cud, że kierowca żyje - dodaje nasz reporter.
Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Pasażerom autobusów nic się nie stało. Auta są na bocznym pasie ul. Puławskiej, w kierunku Piaseczna. Są niewielkie utrudnienia.

# popi/aw z tvn warszawa

19.07.2015 11:28

Wjechał w kałużę, wpadł w poślizg i owinął się wokół słupa.
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło w Radzyminie. Jedną z poszkodowanych osób do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informację oraz zdjęcia na Kontakt 24 nadesłał krzyleszcz.
Do wypadku doszło przy ul. Korczaka w Radzyminie o godz. 19:40 w sobotę.
- Kierujący oplem prawdopodobnie wjechał w kałużę po czym wpadł w poślizg i wjechał w słup - poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.
Interweniował śmigłowiec LPR
Trzy osoby zostały zabrane do szpitala, w tym jedna przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

# su/ran z tvn warszawa

20.07.2015 20:29

Pijany kierowca uciekał kradzioną toyotą,
Nawet 10 lat więzienia grozi 29-latkowi, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Po pościgu okazało się, że auto, którym jechał było kradzione, a sam kierowca pod wpływem alkoholu.
Mężczyzna został zatrzymany w ubiegłym tygodniu. W miejscowości Grzędy przed godziną 5 rano w czwartek policjanci, podczas kontroli drogowej przy krajowej "7", zauważyli toyotę poruszającą się z nadmierną prędkością. Kierowca się nie zatrzymał. Policjanci rozpoczęli pościg.
Skradziona toyota
W miejscowości Wola Mrokowska udało się funkcjonariuszom zatrzymać samochód. Okazało się, że kierowca - Mariusz P. jest nietrzeźwy. Miał blisko promil alkoholu w organizmie.
Funkcjonariusze zauważyli też, że w stacyjce zamiast kluczyków znajduje się "łamak", a na fotelu pasażera urządzenie do zagłuszania fal radiowych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że pojazd został skradziony z terenu Kielc.
Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kradzieży z włamaniem do pojazdu. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Mariusz P. został objęty policyjnym dozorem.

# ło/r z tvn warszawa

21.07.2015 08:54

Dwa passaty zderzyły się na Puławskiej.
Są ranni i duże utrudnienia.
We wtorek rano na Ursynowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Są duże utrudnienia na Puławskiej, w kierunku Piaseczna.
Zderzenie dwóch passatów miało miejsce na wysokości przystanku Karczunkowska, na jezdni w kierunku Piaseczna. Są duże utrudnienia.
- Korki zaczynają się już na wysokości POW - poinformował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
- Zablokowane są dwa pasy w kierunku wyjazdu z Warszawy. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne - poinformowała Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej policji.
Zaznaczyła, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

# ło/b z tvn warszawa

22.07.2015 21:01

Maluch potrącił pieszego, wpadł na przystanek i zderzył się z hondą.
Maluch potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Grójeckiej. Potem wpadł na przystanek i skończył po drugiej stronie torowiska, gdzie uderzyła go osobowa honda.
Do zdarzenia doszło około godz. 14 na Ochocie. Stary fiat 126 jechał Grójecką od strony Okęcia w kierunku centrum. Przy skrzyżowaniu z Korotyńskiego potrącił pieszego, następnie uderzył w przystanek tramwajowy, przeciął torowisko, a na jezdni w przeciwnym kierunku wpadł wprost przed nadjeżdżającą hondę.
- Z relacji świadków wynika, ze pieszy wtargnął na jezdnię. Na szczęście maluch nie uderzył nikogo na przystanku tramwajowym - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl i dodał, że malucha prowadził młody mężczyzna, który był w szoku.
- Kierowca malucha był trzeźwy - poinformowała nas Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej.
Utrudnienia na Grójeckiej były w obu kierunkach i trwały ponad 2,5 godziny.

# Wypadek z Błękitnego 24

23.07.2015 10:51

Tragedia pod Garwolinem.
Zdjęcia z Błękitnego 24.
4 osoby zginęły, a 21 osób zostało rannych w wypadku ukraińskiego autobusu na trasie Lublin - Warszawa pod Garwolinem.

# su/b z tvn warszawa

24.07.2015 11:37

Zderzenie opla z volkswagenem
na Wybrzeżu Helskim.
Wypadek na skrzyżowaniu ulic Wybrzeże Helskie i Ratuszowej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna. Były duże utrudnienia dla kierowców - korki w obu kierunkach na Wybrzeżu Helskim.
Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 9.00. - Według relacji świadków, kierowca volkswagena wyjeżdżał z ul. Ratuszowej i skręcał w lewo w ul. Wybrzeże Helskie w kierunku mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Kierowca opla jechał Wybrzeżem Helskim w kierunku mostu Gdańskiego. Wtedy doszło do zderzenia - relacjonował przed 10.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Najprawdopodobniej kierowca opla wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ustali to jednak policja - dodał.
"Kierowcy trzeźwi"
Ranna została pasażerka opla. Trafiła do szpitala. Policja wyjaśnia na miejscu okoliczności zdarzenia. - Kierowcy byli trzeźwi - powiedział Konrad Bucholc ze stołecznej policji.
Były spore utrudnienia w ruchu w obu kierunkach. Utworzyły się korki. - Samochody są już usunięte z jezdni - poinformował po 10.00 Bucholc.

# fragment za tvn warszawa

25.07.2015 22:01

Niebezpieczne sytuacje na skrzyżowaniu.
Jeżdżą na czerwonym w al. Krakowskiej.
Do bardzo niebezpiecznych sytuacji dochodzi na skrzyżowaniu al. Krakowskiej z Południową Obwodnicą Warszawy w stronę wyjazdu z miasta. Kierowcy nagminnie łamią przepisy i przejeżdżają na czerwonym świetle. Sygnalizację świetlną częściowo zasłania tam wiadukt obwodnicy. Orientację utrudniają też nietypowo umieszczone znaki drogowe. - Choć w żaden sposób nie usprawiedliwia to kierowców, którzy łamią przepisy - zaznacza Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Komentarz "~Armagedon"a
"Znak drogowy wbity w sygnalizator... To jakaś kpina!"

# sc/aw z tvn warszawa

28.07.2015 11:20

Tir rozbił się na filarze.
Trzy osoby ranne.
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej S2 na trasie Opacz - Warszawa (woj. mazowieckie). Informacje i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.
Do wypadku doszło około godz. 2.35 w nocy. Na zdjęciach nadesłanych przez Reportera 24 widać tira, który z impetem uderzył w filar drogowy.
Trzy osoby ranne
Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. Zablokowana była jezdnia w kier. al. Krakowskiej. Początkowo GDDKiA podawało na swojej stronie, że utrudnienia zakończyły się ok. godz. 7.45. Jednak ze względu na rozlany na trasie olej, zamknięcie tego fragmentu drogi przedłużono do godz. 12. Ruch odbywa się jezdnią boczną.
W okolicy zdarzenia tworzą się korki.
Na miejscu pracowała policja.

# kś/r z tvn warszawa

29.07.2015 10:23

Nie chcieli ustąpić, w końcu się pobili.
Operator TVN Turbo rozdzielił kierowców.
Najpierw agresywna jazda, potem awantura i w końcu rękoczyny. Dziennikarz TVN Turbo nagrał telefonem komórkowym bójkę między dwoma kierowcami.
Sytuacja miała miejsce na światłach na skrzyżowaniu Nałęczowskiej i Sobieskiego, w pobliżu naszej redakcji. W kierunku Wiertniczej, przed skrzyżowaniem są tam wymalowane dwa pasy ruchu. Za skrzyżowaniem jest już tylko jeden, a ulica gwałtownie się zwęża.
To właśnie tam kierowcy próbowali się ścigać. Nagrał to dziennikarz TVN Turbo, który jechał z operatorem za dwoma krewkimi kierowcami. - To wyglądało jak pościg. Żaden nie chciał przepuścić drugiego przed przed zwężeniem, każdy chciał być pierwszy, chciał wygrać. Gdy już jechali jeden za drugim, pierwszy przyhamował, drugi go wyprzedził i zrobił to samo, ale tym razem zatrzymując się na ulicy. Obaj wyszli z aut i się zaczęło - relacjonuje Łukasz Byśkiniewicz.
Kierowców rozdzielił... operator
Walczących kierowców rozdzielił inny kierowca oraz operator Damian Denel.
O komentarz do tej sytuacji poprosiliśmy psychologa transportu Andrzeja Markowskiego. - Klasyczny przykład zawłaszczania terytorium, "to jest moje". Ośmieliłeś się, więc musisz dostać w nos - tłumaczy.
Nasi dziennikarze nagranie pokazali także Krzysztofowi "Diablo" Włodarczykowi, z którym spotkali się później - Ładny, krótki prawy - zażartował pięściarz. - Nie powiem, że to prostactwo, ale panowie, więcej myślenia i argumentów słownych, niekoniecznie rękoczynów. Nie jestem za takim rozwiązywaniem jakichkolwiek spraw - dodał były mistrz świata w boksie.
Jak relacjonują dziennikarze TVN Turbo, dwaj kierowcy rozjechali się w swoją stronę. Policja nie była wzywana do zdarzenia.

# ran z tvn warszawa

30.07.2015 23:55

Mercedes zderzył się z autobusem. "Trzy osoby poszkodowane".
Na Wale Miedzeszyńskim mercedes zderzył się z miejskim autobusem.

 Lkan

31.07.2015 23:33

Co to wszystko ma wspólnego z Wałuszewską? To jest jakaś kronika wypadków.

# ep/r z tvn warszawa

03.08.2015 23:58

Kolizja na Mokotowie.
Zderzenie dwóch osobówek.
Volskwagen i renault zderzyły się na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej z ul. Rodziny Hiszpańskich. Kierowca jednego z aut, z niewielkimi obrażeniami trafił do szpitala.
Do zderzenia doszło ok. godz. 17. - Kierujący renault skręcał w prawo z ul. Rodziny Hiszpańskich, jednak nie wyrobił się na zakręcie i trafił na przeciwległy pas, zajeżdżając drogę kierowcy volkswagena - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.
W al. Wilanowskiej przez około kwadrans trwały utrudnienia w ruchu. Na miejsce przyjechały pogotowie oraz straż pożarna, która zabezpieczyła oba auta przed wyciekiem paliwa.
Kierowca volkswagena z niewielkimi obrażeniami pojechał do szpitala na obserwację.

# ło/r z tvn warszawa

07.08.2015 00:05

Zderzenie na drodze krajowej numer 50.
Spalony samochód, zablokowana trasa.
Na drodze krajowej numer 50, w miejscowości Tabor koło Celestynowa, samochód osobowy zderzył się z dostawczym i ciężarowym. Jedna osoba została ranna. Droga była zablokowana w obu kierunkach.
- W wyniku zderzenia osobówka stanęła w płomieniach. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowaną osobę - poinformował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
- Świadkowie zdarzenia wyciągnęli nieprzytomną kobietę z płonącego renault i udzielili pierwszej pomocy - poinformował kom. Jarosław Sawicki z policji w Otwocku.
Dopiero po godzinie 22 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o końcu utrudnień w miejscowości Tabor. Krajowa "50" była zablokowana przez 3 godziny. To trasa uczęszczana przez ciężarówki. Może minąć sporo czasu zanim korki się rozładują.
GDDKiA proponowała objazdy przez miejscowości Lipówki, Dziecinów i Ostrówek. W miejscowościach Sobiekursk i Kołbiel byli policjanci, którzy kierowali kierowców na objazdy.

# su z tvn warszawa

10.08.2015 12:51

Zderzenie autobusów na Słowackiego. Ranni i utrudnienia.
Zderzenie dwóch autobusów na ul. Słowackiego. - Jeden pojazd wjechał w drugi - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Są ranni. Na miejscu są służby. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ulica została zablokowana.
Do wypadku doszło przed 12.00 na skrzyżowaniu z ul. Krechowiecką. - W tył stojącego autobusu linii 114 uderzył autobus linii 116 - relacjonował po 12.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Osiem osób zostało rannych. Trafiły do szpitala. Część pasażerów wciąż jest opatrywana na miejscu.
Zamknęli ulicę
Ulica została całkowicie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Krechowieckiej do Suzina. Na miejscu są także cztery zastępy straży pożarnej oraz policja.

# ank/popi z tvn warszawa

11.08.2015 12:43

utrudniania na krajowej 50
Tiry zmiażdżyły busa. Dwie osoby zginęły.
Dwie osoby zginęły w wypadku na krajowej "50". W Mszczonowie (woj. mazowieckie) zderzyły się dwa tiry i bus. Według ustaleń policji, na tira najechał bus, a na busa drugi tir. Informację o wypadku dostał serwis Kontakt24.
Do wypadku doszło około godziny 10 na krajowej "50", dwa kilometry przed rondem w Mszczonowie. - Pierwszy jechał tir, który hamował, w jego tył najechał bus, a na busa drugi tir - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 dyżurny z policji w Żyrardowie.
- Na razie nie wiadomo, dlaczego tir zaczął hamować. Na miejscu są policjanci, którzy próbują to ustalić - dodała nadkom. Edyta Marczewska z policji w Żyrardowie.
Zmiażdżony bus
Bus został zmiażdżony. - Podróżowały nim dwie osoby, które zginęły na miejscu - mówiła.
Do szpitala trafił kierowca tira. - Mężczyzna był w szoku, nie odniósł żadnych obrażeń, mimo to, ze względu na jego złe samopoczucie został zabrany do szpitala - mówił dyżurny policji.
Na miejscu było też pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Utrudnienia
Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Mszczonów. - Staramy się, żeby ten ruch przebiegał sprawniej. Jest to droga, po której przede wszystkim jeżdżą tiry. I trzeba zadbać o to, żeby kierowcy mogli dojechać bezpieczniej i bez większych utrudnień - zaznaczyła nadkom. Marczewska.

# su/r z tvn warszawa

12.08.2015 12:49

Marsa: dostawczy bus na boku.
Na Marsa, w rejonie skrzyżowania z Okularową, samochód dostawczy zderzył się z osobowym i wywrócił się na bok. Nikomu nic się nie stało.
- W kolizji brał udział dostawczy ford i osobowy mercedes - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - w wyniku zderzenia ford przewrócił się na bok - dodaje.
Nikomu nic się nie stało. Policja jedzie na miejsce.

# ło/b z tvn warszawa

14.08.2015 16:59

Wypadek w Wilanowie.
"Motocyklista ciężko ranny".
Samochód osobowy zderzył się z motocyklem w Wilanowie. Ranny motocyklista został odwieziony do szpitala.
Do zdarzenia doszło w piątek po południu na skrzyżowaniu Przyczółkowej i Branickiego.
- Z relacji świadków wynika, że seat zajechał drogę motocyklowi, a ten uderzył w bok osobówki. Ciężko ranny motocyklista został odwieziony do szpitala - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 13.38. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - poinformował nas Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji.
Były utrudnienia w ruchu w kierunku Konstancina. - Jeden pas ruchu był zablokowany - opisywał reporter.

# kś/b z tvn warszawa

17.08.2015 12:49

Wypadek na wysokości Mickiewicza
Zderzenie trzech aut na Trasie AK. Jedna osoba ranna.
W poniedziałek rano na Trasie Armii Krajowej doszło do wypadku. Zderzyły się trzy samochody, jedna osoba została ranna. Były duże utrudnienia w kierunku Marek.
Zderzenie miało miejsce około 7.00, na wysokości wiaduktu ul. Mickiewicza.
- Najprawdopodobniej podczas jazdy skoda popsuła się, kierowca stanął, wtedy w jego tył uderzyła druga skoda, a w nią wjechał samochód transportowy. Całkowicie zablokowany jest prawy pas, a lewy częściowo. Ruch odbywa się środkiem. Kierowcy jadą wolno między autami, które brały udział w wypadku - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Ponieważ jeden z samochodów przesunął barierę oddzielającą jezdnie, także kierowcy jadący w przeciwnym kierunku musieli zwalniać. Na miejscu są pogotowie i policja.
Jedna osoba ranna
- W wyniku zderzenia, jedna osoba została ranna i przewieziono ją do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - przekazał Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego komendy stołecznej.
Były duże utrudnienia w kierunku Marek. Jak podał Oleszczuk, po godz. 9.00 ruch został udrożniony.

# ło/b z tvn warszawa

18.08.2015 23:54

Wjechał pod prąd, czołowo uderzył w autobus. Cztery osoby ranne.
Na Potockiej przed skrzyżowaniem z Gwiaździstą samochód wiozący śmieci zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Cztery osoby zostały ranne. Były utrudnienia w ruchu.
Zdarzenie potwierdziła policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15.38. Zderzyły się samochód dostawczy i autobus linii 122 - poinformował st. asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.
Cztery osoby ranne
- W prawidłowo jadący autobus czołowo uderzył samochód dostawczy, który jechał pod prąd. Z relacji świadków wynika, że nawet nie hamował - poinformował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Ranne zostały cztery osoby; jedna z samochodu dostawczego i trzy z autobusu - dodał.
Samochód dostawczy ma całkowicie zniszczoną szoferkę, strażacy musieli wycinać zakleszczonego kierowcę. Dookoła rozsypały się śmieci, które przewoził samochód. Ucierpiał także autobus: ma zdewastowaną maskę, wybitną przednią szybę, w drobny mak rozsypała się także ta w drzwiach bocznych w środkowej części pojazdu.
Trzy godziny utrudnień.
Ulica Potocka była zablokowana w obu kierunkach przez ponad trzy godziny.

# su/sk z tvn warszawa

19.08.2015 20:31

Zderzenie BMW i subaru.
"Kierowca wjechał na czerwonym" .
Zderzenie BMW z subaru na Pradze Południe. Nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło w środę przed 10.00 na skrzyżowaniu ulic Ostrobramskiej i Rodziewiczówny.
- Według relacji świadków kierowca subaru jechał ul. Rodziewiczówny i chciał przeciąć skrzyżowanie w kierunku Jubilerskiej. Ostrobramską w kierunku węzła Marsa jechał kierowca BMW - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Najprawdopodobniej kierowca BMW wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle - dodał.
Ruch jest niewielki, więc kolizja nie powodowała większych utrudnień w ruchu.
- Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł - poinformowała Agnieszka Włodarska z Komendy Stołecznej Policji.

# jb z tvn warszawa

22.08.2015 18:23

Kolizja na Czerniakowskiej. Opel ściął latarnię.
Kolizja opla i audi na skrzyżowaniu Czerniakowskiej, Nowosieleckiej i Bartyckiej. Jeden z samochodów ściął latarnię drogową. Ruch w stronę Wilanowa może być spowolniony.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Czerniakowskiej, Nowosieleckiej i Bartyckiej.

# za tvn warszawa

25.08.2015 12:56

Fiat na dachu po zderzeniu z alfą.
Dwie ranne osoby.
Na skrzyżowaniu ulic Gwiaździstej i Krasińskiego zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby zostały ranne. Są utrudnienia.
Policja zgłoszenie wypadku dostała o 10.40. - Na skrzyżowaniu zderzyła się alfa romeo z fiatem. W wyniku wypadku fiat dachował - informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.
Jak mówi Jurkiewicz, ranna została kierująca fiatem. - Do kierowcy alfy także wezwano pogotowie. Mężczyzna został jednak opatrzony na miejscu - mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Utrudnienia
Kierowcy byli trzeźwi. Przyczyny wypadku są badane. Skrzyżowanie blokują rozbite samochody. Nie tworzą się jednak korki.
Z utrudnieniami muszą liczyć się pasażerowie komunikacji miejskiej. Jak informuje ZTM, w związku z zablokowanym przejazdem ul. Krasińskiego w kierunku pl. Wilsona linie 114, 118, 185 kierowane na trasę objazdową: ... - Wybrzeże Gdyńskie - Gwiaździsta - Potocka - Mickiewicza - pl. Wilsona - ...
Autobusy pomijają przystanek CZARNIECKIEGO 02.

# ep/r z tvn warszawa

27.08.2015 16:10

zderzyły się dwie skody
Wypadek na rogu Leszna i Okopowej.
Jeden z kierowców trafił do szpitala.
Dwie skody zderzyły się na skrzyżowaniu Leszna i Okopowej. Na miejscu nie było poważniejszych utrudnień. Jeden z kierowców trafił do szpitala.
- Do wypadku doszło ok. godz. 9. Jedno z aut wymusiło pierwszeństwo - opisuje sytuację Edyta Adamus ze stołecznej policji.
Jak dodał nasz reporter Tomasz Zieliński, przez kilka minut na skrzyżowaniu występowały drobne utrudnienia w ruchu.

# kk/b z tvn warszawa

28.08.2015 20:40

Pijany wjechał w radiowóz.
Potem próbował uciec.
2,8 promila alkoholu w organizmie miał Kamil B., który wjechał w tył policyjnego auta na Ursynowie. Potem próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Mężczyzna był wcześniej karany za jazdę "na podwójnym gazie".
"Kwadrans po pierwszej w nocy policjanci z Ursynowa nieoznakowanym radiowozem jechali ulicą Puławską. W pewnym momencie na tył radiowozu najechał ford. Kierujący fordem zaczął uciekać z miejsca kolizji. Policjanci rozpoczęli pościg, mimo uszkodzeń w aucie. Po chwili dogonili go i zatrzymali"

# ep/r z tvn warszawa

30.08.2015 18:40

auto w rowie przy modlińskiej
Dachowanie z 1,6 promila.
Stracił panowanie i prawo jazdy.
Osobowy citroen dachował i wpadł do rowu rozdzielającego jezdnie Modlińskiej. Kierowca stracił panowanie nad samochodem. Jak się później okazało, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.
Kierowca jechał samochodem z żoną, która w efekcie wypadku została odwieziona do szpitala. On sam na miejscu został zbadany alkomatem.
- Policjanci ustalili, że w organizmie miał 1,6 promila alkoholu - powiedziała nam Ewa Sitkiewicz z komendy stołecznej.
Po godz. 11 na miejscu nadal trwały czynności policyjne. W zdarzeniu nie uczestniczyły inne pojazdy

# su z tvn warszawa

01.09.2015 13:13

Wypadek na Andersa.
Ranny motocyklista.
Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym na Andersa. Jedna osoba została ranna, trafiła do szpitala. - Wprowadzono ruch wahadłowy - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
- Według relacji świadków kierowca motocykla jechał ul. Andersa w kierunku centrum. Kobieta prowadząca forda jechała w przeciwnym kierunku. Chciała jednak zawrócić i wtedy uderzyła w jednoślad - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Ranny motocyklista trafił do szpitala - dodaje.
Są utrudnienia. Wprowadzono ruch wahadłowy.

# su/r z tvn warszawa

03.09.2015 10:38

Uciekał przed policją,
uderzył w autobusy.
Policyjna kontrola przy Dworcu Wileńskim zakończyła się pościgiem i wypadkiem. Nad ranem, na Jagiellońskiej uciekający samochód uderzył w autobusy. Trzy osoby zostały ranne. Ulica była zablokowana w kierunku Tarchomina.
- O 3.30 na ul. Wileńskiej policja prowadziła rutynową kontrolę. Zatrzymała kierowcę peugeota. Okazało się, że pasażer samochodu jest poszukiwany przez policję w Ostrowi Mazowieckiej w związku z rozbojem - poinformowała po 7.00 Ewa Szymańska-Sitkiewicz z biura prasowego stołecznej policji. - Kiedy policjanci chcieli go zatrzymać, kierowca zablokował auto i ruszył. Doszło do pościgu - dodała.
Na ul. Jagiellońskiej, na wysokości numeru 88 uciekający kierowca uderzył w dwa autobusy. - W wyniku zderzenia trzy osoby zostały ranne, w tym kierowca i pasażer osobówki - dodała.
Utrudnienia dla kierowców
Przez kilka godzin ulica Jagiellońska była zablokowana od ul. Batalionu Platerówek do mostu Grota-Roweckiego.
Jak poinformował po godz. 4 ZTM, autobusy jadące ul. Jagiellońską w kierunku północnym kierowane są na trasy objazdowe już od ronda Starzyńskiego, przez rondo Żaba, Odrowąża i Marywilską do Płochocińskiej i Toruńską do Modlińskiej.
O utrudnieniach na Jagiellońskiej poinformowali także internauci na skrzynkę warszawa@tvn.pl.
Od Batalionu Platerówek nie ma przejazdu. Policja wstrzymuje ruch i każe zawracać. Dalej na wysokości przystanku Śliwice swoją trzy radiowozy - napisał internauta Kamil.
Na Jagiellońskiej w stronę Legionowa doszło do dużego wypadku. Stoją dwa autobusy, i w poprzek pasów bardzo rozbity samochód osobowy. Na miejscu jest kilka radiowozów. Ruch jest wstrzymany, trzeba korzystać z objazdu - poinformował Doriana 1313.
Utrudnienia zakończyły się po 8.00.

# kś/sk z tvn warszawa

07.09.2015 19:54

Wypadek na Radzymińskiej.
Dwie osoby w szpitalu.
Na ul. Radzymińskiej doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Do zderzenia doszło po godz. 15.00.
- Zderzyły się skoda i honda, w wyniku czego dwie osoby trafiły do szpitala - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
Są utrudnienia na Radzymińskiej. - Mimo, że od wypadku minęły już dwie godziny, nadal są utrudnienia - podkreśla reporter.

# jk/b z tvn warszawa

08.09.2015 18:25

Chevrolet potrącił dwie kobiety przy Modlińskiej.
Przy ul. Modlińskiej kierujący chevroletem potrącił dwie kobiety. Jak podaje stołeczna policja, do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Poszkodowane kobiety przewieziono do szpitala.
Policja informację o potrąceniu dostało ok. godz. 14.30. - Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 8. Kierujący chevroletem potrącił dwie kobiety - przekazała Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej policji. Jak dodała, obie poszkodowane zostały niezwłocznie przewiezione do szpitala.
Jak podała policja, kobiety zostały potrącone na przejściu dla pieszych. - Kierowca był trzeźwy. Policjanci będą prowadzić teraz dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia - przekazała przed godz. 16 Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej policji.
Przez kilkadziesiąt minut kierowcy jadący w kierunku centrum musieli liczyć się z utrudnieniami. Po godz. 15.30 chevrolet blokujący jeden z pasów został zepchnięty z jezdni. - Samochody mogą już swobodnie przejechać, nie ma żadnych utrudnień - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

# kś z tvn warszawa

12.09.2015 14:06

Wypadek na moście Gdańskim. Kierowca BMW trafił do szpitala.
Wypadek na moście Gdańskim. Kierowca BMW dwukrotnie wjechał w bariery energochłonne. Trafił do szpitala. Są duże utrudnienia.
Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 13. - Kierujący BMW uszkodził tył i przód pojazdu. Trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu pracuje straż pożarna, pomoc drogowa i policja. - Są duże utrudnienia, zablokowany jest jeden pas w kierunku Arkadii i w kierunku Pragi - ostrzega reporter.
Jak dodaje, tworzą się niewielkie korki.

# ło/ec z tvn warszawa

13.09.2015 23:16

Tragiczny wypadek na Pradze. "Motocyklista ślizgiem wjechał pod audi".
Wypadek z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego na Pradze Północ. - Pomimo długiej reanimacji motocyklisty nie udało się uratować - poinformował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 14 na ulicy Ratuszowej, tuż przed skrzyżowaniem z Jagiellońską. - Audi najprawdopodobniej wyjeżdżało z miejsca parkingowego, natomiast motocykliście nie udało się wyhamować. Niefortunnie ślizgiem wjechał pod samochód i zaklinowała mu się głowa - relacjonował reporter.
Na miejsce udała się straż pożarna, aby specjalistycznym sprzętem wydostać motocyklistę spod kół. - Strażacy przy pomocy sprzętu pneumatycznego wydostali mężczyznę. Został on przekazany w ręce lekarzy - powiedział mł. kpt. Nikodem Kiełbowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.
- Mężczyzna pomimo długiej reanimacji zmarł - zakończył Marcinczak.
Jak poinformował dyżurny policji, kierowca audi był trzeźwy. Na Ratuszowej przez ponad 4 godziny były utrudnienia w obu kierunkach. Ruchem kierowała policja.

# sc/tka z tvn warszawa

14.09.2015 21:30

Uderzył w auto i uciekł. Zarejestrowała to kamera. "Od początku jechał dziwnie".
Biały bus pędzi lewym pasem jedną z warszawskich ulic. W pewnym momencie zjeżdża do środka, uderza w jadącą obok taksówkę i ucieka. Widać to na nagraniu, jakie otrzymaliśmy na Kontakt 24 od świadka. - Jechał naprawdę niebezpiecznie. Chciałbym, by został ukarany

# kz//tka z tvn warszawa

15.09.2015 23:51

Śmierć po zderzeniu z ciężarówką. Motocyklista nie miał szans.
Motocyklista zderzył się z ciężarówką na wiadukcie nad autostradą A2 w Pruszkowie. Kierowca jednośladu pomimo akcji reanimacyjnej zmarł na miejscu. Informację dostaliśmy na Kontakt 24.
Zgłoszenie o wypadku wpłynęło na policje we wtorek około godz. 19.20.
- Motocyklista zderzył się z ciężarówką. Pomimo akcji reanimacyjnej, motocyklista, 45-letni mężczyzna, zmarł na miejscu - poinformowała st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
Utrudnienia na drodze
Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy.
Policja ustala okoliczności wypadku. Na miejscu pracuje prokurator.
Jak poinformowała GDDKiA, zablokowany jest wjazd z drogi wojewódzkiej 719 na A2 w kierunku Poznania.

# kś/b z tvn warszawa

17.09.2015 13:30

Most Grota stanął w korku po zderzeniu tira z hondą.
W czwartek rano na moście Grota-Roweckiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Nikt nie został ranny, ale kolizja spowodowała duże utrudnienia w ruchu.
Do kolizji doszło tuż za wjazdem na most od strony ul. Modlińskiej.
- Tir zderzył się z osobową hondą. Kierowca hondy wjechał w tira, odbił się się od niego i uderzył w barierki. Chociaż zdarzenie wyglądało groźnie, nikomu nic się nie stało, kierowcy wyszli z pojazdów o własnych siłach - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak precyzuje policja, do zdarzenia doszło po godz. 5.00. - Tir zderzył z osobówką. Zajęte są dwa pasy w kierunku Bielan, ruch odbywa się jednym - informował Piotr Świstak z komendy stołecznej policji.
Po kolizji, kierowcy utknęli w korku. - Irytują się i trąbią na siebie - mówił reporter.
Uszkodzone barierki
Na miejsce przyjechała policja, która wygrodziła teren. - Na jezdni jest dużo odłamków szkła, płynów, plastiku. Dopóki to nie zostanie usunięte, kierowcy będą musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami - ostrzegał przed 8.00 rano Węgrzynowicz.
Serwis targeo.pl informował, że korek na Trasie Toruńskiej zaczyna się już na wysokości ul. Ostródzkiej, ma ok. 5 km długości, a przejazd na tym odcinku może zająć ponad godzinę.
Problemy z dojechaniem na miejsce zdarzenia miały też służby. - Zostały wezwane przed godz. 6.00, a na miejsce dojechały dopiero teraz. Zaczęły sprzątanie jezdni - przekazał przed godz. 8.00 Węgrzynowicz.
Wcześniej z pasów ruchu usunięto auta, które brały udział w zderzeniu. Ruch został udrożniony po godz. 8.00.

# ło/b z tvn warszawa

18.09.2015 20:15

Zderzenie na rondzie Daszyńskiego. Trzy osoby poszkodowane.
Dwa samochody osobowe zderzyły się na rondzie Daszyńskiego. - Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w kierunku placu Zawiszy. Są osoby poszkodowane - poinformował Artur Węgrzynowicz. Przez blisko godzinę trwały utrudnienia.
Zdarzenie miało miejsce przed godz. 17. Zderzyły się volvo z volkswagenem. - Zablokowany jest przejazd przez rondo Daszyńskiego w kierunku placu Zawiszy. Policja kieruje ruchem - relacjonował reporter.
- Informację otrzymaliśmy o 16.30. Dwóch pasażerów z volvo oraz kobieta z drugiego samochodu zostali przewiezieni do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia - poinformowała Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volvo przejechało na czerwonym świetle.
Obok druga kolizja
Tuż obok wypadku miało miejsce drugie zderzenie, motocyklista wjechał w bok osobówki. - Kierowcy najprawdopodobniej zapatrzyli się na poprzedni wypadek. Jednak tym razem nic nikomu się nie stało - powiedział Węgrzynowicz.
O ok. godz. 17.20 samochody zostały usunięte z drogi i ruch został udrożniony.

# za L Marcinczak z tvn warszawa

21.09.2015 08:47

Czołowe zderzenie z samochodem ciężarowym. Trzy osoby ranne.
Wypadek na Trakcie Brzeskim. Jak informuje nasz reporter, trzy osoby zostały ranne. Kierowcy muszą liczyć się z ogromnymi utrudnieniami w ruchu. Ulica jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu są służby.
Do wypadku doszło po 7.00 na wysokości ul. Cisowej w Zakręcie. - Czołowo zderzył się samochód ciężarowy z naczepą oraz bus - relacjonuje Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl. - Trzy osoby zostały ranne - dodaje.
- Do szpitala w ciężkim stanie trafił kierowca busa - informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Ranni zostali także dwaj pasażerowie samochodu - dodaje.
Ogromne utrudnienia
Ulica zablokowana jest całkowicie w obie strony. Na miejscu są służby. - Policja wprowadziła objazdy - mówi reporter.
Utworzyły się ogromne korki. - Większe oczywiście w kierunku Warszawy - informuje Marcinczak.
Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do 11.00.

# ministrante

21.09.2015 10:13

DZIEJE POCZĄTKÓW ŚWIATA I LUDZKOŚCI
Świat stworzony przez Boga1
1
1 Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. 2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch2 Boży unosił się nad wodami.
3 Wtedy Bóg rzekł:

# qwertyuiop

21.09.2015 10:14

Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi,

# jk/b z tvn warszawa

21.09.2015 19:14

Zderzenie trzech aut na wjeździe
do Warszawy. Tworzą się korki.
W poniedziałek po godz. 16 w miejscowości Łazy za Jankami zderzyły się trzy auta. Jak informowała policja, były duże utrudnienia w al. Krakowskiej w kierunku stolicy. Informację i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24 od Dosiora.
Na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ul. Łączności w Łazach zderzyły się trzy samochody osobowe. - Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu są policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia - przekazał po godz. 17 Maciej Blachliński z komendy policji w Piasecznie.
Jak ostrzegał policjant, kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami na wjeździe do Warszawy. - Przez kilkadziesiąt minut przejazd al. Krakowską w kierunku Warszawy był zablokowany. Obecnie udrożniony został jeden pas - poinformował policjant.
Jak po godz. 17 podawał serwis targeo.pl, kierowcy musieli zwolnić już na wysokości Jabłonowa.

# hjk

22.09.2015 07:33

Po śmierci Jozuego Izraelici tak się pytali Pana:

# hjk

22.09.2015 07:33

Któż z nas pierwszy wystąpi do walki przeciwko Kananejczykom?

# jk/r z tvn warszawa

22.09.2015 09:28

Kolizja na Trasie Toruńskiej.
Wywrotka zderzyła się z renault.
We wtorek rano na Trasie Toruńskiej, przed węzłem Łabiszyńska doszło do zderzenia wywrotki i samochodu osobowego. - Nikt nie został ranny. Nie ma większych utrudnień w ruchu - poinformował nasz reporter.
Do zderzenia doszło na jezdni lokalnej w kierunku Marek. - Samochód osobowy blokuje lewy pas ruchu, ma uszkodzony przód. Wywrotka stoi w zatoczce i nie utrudnia ruchu - przekazał przed godz. 8 reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.
Jak dowiedział się nasz reporter, ciężarówka najprawdopodobniej zjechała na pas, którym jechał renault, zderzyła się z nim. Następnie osobówka uderzyła w barierki energochłonne.
Zablokowany jeden pas
Na miejsce wezwana została policja i pogotowie. - Nikt nie został ranny - poinformował Zieliński.
Jak dodał, na miejscu nie ma też większych utrudnień w ruchu, choć zblokowany jest lewy pas w kierunku Marek. - Samochody jadą płynnie pozostałymi dwoma pasami, choć część kierowców zwalnia przed miejscem wypadku - zaznaczył.
Po godz. 9 policja poinformowała, że ruch na zablokowanym pasie został przywrócony. - W tym miejscu nie ma już utrudnień - przekazała Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej policji.

# su/b z tvn warszawa

25.09.2015 11:16

Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Warszawą. Ruch wahadłowy.
W miejscowości Stary Konik w okolicy Mińska Mazowieckiego motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Kierowca jednośladu zginął na miejscu. Droga jest zablokowana - ruch odbywa się wahadłowo.
- Do wypadku z udziałem motocyklisty i volvo doszło po godz. 7.00. Kierowca jednośladu zginął na miejscu - informuje Piotr Świstak ze stołecznej policji.
Jak relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl, do szpitala odwieziono jedną osobę z samochodu osobowego.
Są duże utrudnienia. Wprowadzono ruch wahadłowy jednym pasem. - Na miejsce przyjedzie prokurator, który wraz z policją będzie wyjaśniać okoliczności wypadku - dodaje.
Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.00.

# za tvn warszawa

28.09.2015 09:40

Most Poniatowskiego: zderzenie
skody, subaru i volkswagena.
Zderzenie trzech samochodów na moście Poniatowskiego. Nikomu nic się nie stało. Jeden pas w kierunku centrum jest zablokowany.
Kolizja miała miejsce na lewym pasie mostu, przed Wisłą, po stronie praskiej. - Brały w niej udział skoda, subaru i volkswagen - relacjonuje po 9.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu nic się nie stało.
Są utrudnienia w kierunku centrum.

# su/sk z tvn warszawa

29.09.2015 11:52

Zderzenie z samochodem ciężarowym.
Zderzenie trzech samochodów na krajowej "7" w Łomiankach. Kierowcy jadący w kierunku Warszawy musieli liczyć się z utrudnieniami. Informacje i zdjęcie otrzymaliśmy od internauty o nicku spad na Kontakt 24.
Do kolizji doszło przed 6.00 przy skrzyżowaniu z ul. Wiślaną. - W zderzeniu brał udział samochód ciężarowy DAF, renault i mercedes sprinter - informuje Ewa Szymańska-Sitkiewicz z biura prasowego policji. - Nikomu nic się nie stało - dodaje.
Jak informuje Szymańska-Sitkiewicz, kierowcy byli trzeźwi.
Zablokowany był prawy pas w kierunku Warszawy. Po godz. 9 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że utrudnienia się zakończyły.

# jb/sk z tvn warszawa

30.09.2015 20:43

Wypadek na Kochanowskiego. Samochód zderzył się z motocyklem.
Na ulicy Kochanowskiego na Bielanach samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Ulica jest zablokowana w obu kierunkach. Motocyklista został odwieziony do szpitala. Pierwszą informację dostaliśmy na Kontakt 24.
Do zdarzenia doszło na odcinku Kochanowskiego między Rudnickiego a Galla Anonima. - Najpewniej kierujący mazdą chciał skręcić na miejsce parkingowe i zajechał drogę motocyklowi yamaha - mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodaje, motocyklista z poważnym urazem ręki trafił do szpitala.
Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie. Ulica jest nieprzejezdna w obu kierunkach.
- W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie przystanku KOCHANOWSKIEGO występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 103, 122, 180, 409 - (oba kierunki). Wprowadzono objazd w/w linii ulicami: Kochanowskiego - Galla Anonima - Broniewskiego - Rudnickiego - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

# su z tvn warszawa

01.10.2015 10:44

Motocyklista ranny po zderzeniu z toyotą.
Wypadek na Powiślu. Na skrzyżowaniu Dobrej i Jaracza motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Jedna osoba została ranna. Są utrudnienia w ruchu.
Do zderzenia doszło przed 9.00. - Jak relacjonują świadkowie kierowca toyoty jechał ulicą Jaracza i chciał przeciąć ul. Dobrą. Ulicą Dobrą w kierunku ul. Tamki jechał motocyklista. Wtedy doszło do zderzenia - mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu są służby. - Kierowca jednośladu został ranny. Trafił do szpitala - informuje Zieliński. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Są utrudnienia w ruchu na ul. Dobrej.

# za tvn warszawa

02.10.2015 20:07

Marszałkowska:
zderzenie radiowozu z "74".
W piątek rano na ul. Marszałkowskiej radiowóz policyjny zderzył się z tramwajem.
- Przed godziną 8.00 doszło do kolizji tramwaju linii 74 z policyjnym radiowozem. Radiowóz ma spore uszkodzenia, na miejscu od 8:00 są już służby. Są utrudnienia w kursowaniu tramwajów w kierunku pl. Konstytucji - napisał internauta.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że policjant kierujący radiowozem nie zachował ostrożności przy skręcaniu w lewo i dlatego doszło do zderzenia - informuje Edyta Adamus ze stołecznej policji.
Jak dodaje, nikomu nic się nie stało. Tramwaje kursują normalnie.

# stańczyk

02.10.2015 20:37

#za tvn warszawa napisał(a) 02.10.2015 20:07
Marszałkowska:
zderzenie radiowozu z "74".
W piątek rano na ul. Marszałkowskiej radiowóz policyjny zderzył się z tramwajem.
- Przed godziną 8.00 doszło do kolizji tramwaju linii 74 z policyjnym radiowozem. Radiowóz ma spore uszkodzenia, na miejscu od 8:00 są już służby. Są utrudnienia w kursowaniu tramwajów w kierunku pl. Konstytucji - napisał internauta.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że policjant kierujący radiowozem nie zachował ostrożności przy skręcaniu w lewo i dlatego doszło do zderzenia - informuje Edyta Adamus ze stołecznej policji.
Jak dodaje, nikomu nic się nie stało. Tramwaje kursują normalnie.
Zgodnie z przepisami tramwajarz powinien zjechać na pobocze, zatrzymać się, zdjąć czapkę i z szacunkiem pochylić głowę. Ten odrażający sprawca przerażającej katastrofy do końca życia powinien teraz w jaskrawej odblaskowej kamizelce zbierać psie kupy w Parku Szczęśliwickim, rzecz jasna pod osobistym nadzorem kierowcy uderzonego radiowozu Przecież powszechnie wiadomo, że kiedy na horyzoncie pojawia się radiowóz, to należy zjechać na pobocze, zatrzymać się, zdjąć czapkę i z szacunkiem pochylić głowę.

# wypadek na trasie

10.10.2015 11:45

Wypadek na S8: wysypała się biżuteria,
droga była zablokowana.
- Utrudnienie na trasie S8 w pobliżu węzła Opacz. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Jedna osoba została ranna - poinformowała przed 7.00 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Przez ponad trzy godziny trasa w kierunku centrum była całkowicie zablokowana.
Do wypadku doszło w sobotę około 6.00 na trasie S8.
- Zderzył się osobowy fiat z samochodem ciężarowym z odkrytą naczepą, który przewoził jakieś betonowe konstrukcje - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Jak poinformowała stołeczna policja, ranny został mężczyzna z samochodu osobowego. Trafił do szpitala.
Jak zauważył nasz reporter, z fiata wysypały się, wyglądające na złote, różnego rodzaju przedmioty - sztućce, biżuteria. - Policjanci skrupulatnie zbierają teraz wszystko w jedno miejsce - powiedział.
- Nie mają one jednak żadnej większej wartości - zapewnił Piotr Świstak ze stołecznej policji.
Trasa zablokowana
Na miejscu funkcjonariusze kierowali ruchem. - - Trasa do centrum jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą wjechać na Południową Obwodnicę Warszawy (trasa S2) i pojechać albo w kierunku węzła Konotopa albo w kierunku węzła Puławska - powiedział Marcinczak. Utworzył się korek.
Około 9.30 policja udrożniła dwa pasy ruchu w kierunku centrum.

# ran/sk z tvn warszawa

11.10.2015 12:45

Wjechał w skrzynkę z gazem. "Kierowca w stanie krytycznym".
Nad ranem samochód wjechał w skrzynkę z gazem przy ul. Paderewskiego. Mężczyzna w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala. Auto jest zniszczone. Zdjęcia i pierwsze informacje dostaliśmy od internauty na Kontakt24.
Do wypadku doszło ok. godz. 3 na wysokości numeru 35a.
- Ford mondeo wjechał w skrzynkę z gazem, która znajduje się przy jednej z posesji

# stańczyk

11.10.2015 12:58

#ran/sk z tvn warszawa napisał(a) 11.10.2015 12:45
Wjechał w skrzynkę z gazem. "Kierowca w stanie krytycznym".
Nad ranem samochód wjechał w skrzynkę z gazem przy ul. Paderewskiego. Mężczyzna w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala. Auto jest zniszczone. Zdjęcia i pierwsze informacje dostaliśmy od internauty na Kontakt24.
Do wypadku doszło ok. godz. 3 na wysokości numeru 35a.
- Ford mondeo wjechał w skrzynkę z gazem, która znajduje się przy jednej z posesji
Powinien znaleźć się prawnik, który udowodni, że w rzeczywistości winę ponoszą: monter skrzynki zamontowanej na wysokości nieodpowiedniej dla gabarytów samochodu, projektant chodnika wykonanego z niejezdnych materiałów , mieszkaniec domu (bo okno uchylił tak, że spowodował silny podmuch wiatru wytrącający auto z toru jazdy) a nie diver, ktory jechal tam 50 (wg swojego subiektywnego odczucia)

# za tvn warszawa

12.10.2015 08:21

Dachowanie na Grójeckiej.
Utrudnienia w kierunku centrum.
Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Korotyńskiego. Jedno z aut dachowało. Zablokowane są dwa pasy ulicy w kierunku centrum. Korki.
Do kolizji forda i audi doszło przed 8.00. - W wyniku zderzenia ford dachował.
Są duże utrudnienia w ruchu w kierunku centrum. Zablokowane są dwa pasy ruchu. - Korek na Grójeckiej jest po horyzont.

# jb z tvn warszawa

13.10.2015 10:19

Dachowanie na Łopuszańskiej. Utrudnienia w ruchu.
Na Łopuszańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedno z aut dachowało. Utrudniony jest ruch w kierunku Al. Jerozolimskich.
- Opel zderzył się z land roverem. Jedno z aut leży na dachu na jezdni w kierunku Al. Jerozolimskich. Jedna osoba została poszkodowana - mówił przed godziną 8 rano Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Zdarzenie potwierdza policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy około 7.34. Na Łopuszańskiej, około 200 metrów przez skrzyżowaniem z Al. Jerozolimskimi dachował samochód. W wyniku tego zdarzenia dwa inne auta zostały uszkodzone - mówi Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.
Po godzinie 8.30 policja przedstawiła inną wersję wydarzeń. - Doszło do zderzenia land rovera z fordem. Ten drugi dachował. W zdarzeniu brał udział też opel. Jedna osoba z land rovera trafiła do szpitala - twierdzi Edyta Adamus z KSP.
Ruch Łopuszańską w stronę Al. Jerozolimskich jest znacznie utrudniony.

# jk/r z tvn warszawa

18.10.2015 16:41

Kolizja przy moście Siekierkowskim
Chciał zjechać z mostu, uderzył w barierki.
Opel uderzył w barierki przy zjeździe z mostu Siekierkowskiego. - Nikt nie został ranny. Samochód prawdopodobnie wpadł w poślizg - poinformowała policja.
Służby zgłoszenie o zdarzeniu dostały o godz. 13.53. - Opel astra uderzył w barierki przy zjeździe z mostu Siekierkowskiego na Wał Miedzeszyński, po praskiej stronie - przekazała Magdalena Bieniak z komendy stołecznej policji.
Jak wyjaśniła, nikt nie został ranny. - Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce ustalają okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie auto wpadło w poślizg - poinformowała policjantka.

# za tvn warszawa

19.10.2015 11:13

Mercedes na barierkach.
Wisłostrada w korku.
Mercedes uderzył w barierki na Wisłostradzie. - Nikomu nic się nie stało. Są utrudnienia w ruchu - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do kolizji doszło w poniedziałek po 7.00, na wysokości Cytadeli. - Kobieta prowadząca mercedesa jechała od centrum w kierunku mostu Grota-Roweckiego. Na łuku straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w barierki. W tym miejscu często dochodzi od wypadków - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało - dodaje.
Są utrudnienia w ruchu. Lewy pas jest zablokowany.

# szprycha

19.10.2015 12:53

#za tvn warszawa napisał(a) 19.10.2015 11:13
Mercedes na barierkach.
Wisłostrada w korku.
Mercedes uderzył w barierki na Wisłostradzie. - Nikomu nic się nie stało. Są utrudnienia w ruchu - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do kolizji doszło w poniedziałek po 7.00, na wysokości Cytadeli. - Kobieta prowadząca mercedesa jechała od centrum w kierunku mostu Grota-Roweckiego. Na łuku straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w barierki. W tym miejscu często dochodzi od wypadków - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało - dodaje.
Są utrudnienia w ruchu. Lewy pas jest zablokowany.

To wszystko przez tych rozwydrzonych rowerzystów, cyklistów na jednym kole i agresywnych pieszych :D

# jk/sk z tvn warszawa

20.10.2015 10:54

"Kierowca zakleszczony w aucie"
Zderzenie na Wołoskiej.
Utrudnienia w porannym szczycie.
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Wołoskiej i Odyńca na ponad dwie godziny sparaliżowało ruch w tym rejonie. - Straż musiała wycinać kierowcę zakleszczonego w aucie. Trzeba uważać na utrudnienia w ruchu - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl.
Jak poinformował nasz reporter, Tomasz Zieliński, do wypadku doszło kilka minut przed godz. 7 na nowo wybudowanym rondzie.
- Zderzyły się skoda fabia i dostawczy mercedes. Po uderzeniu samochód osobowy przejechał około 25 metrów i stanął w poprzek ul. Odyńca. Kierowca osobówki został zakleszczony w aucie - relacjonował.
Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej. - Strażacy wycięli poszkodowanego. Z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala - przekazał Zieliński.
Utrudnienia w ruchu
Przez ponad dwie godziny kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Największe utrudnienia są na ul. Odyńca. Zablokowany jest pas w kierunku ul. Wołoskiej. Z kolei samochód dostawczy blokuje ul. Wołoską w kierunku centrum - ostrzegał nasz reporter.
Jak dodał, samochody i autobusy skierowane zostały na trasy objazdowe. Dotyczyło to linii: 136, 138, 141, 172, Z-1.
Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego, ruch w tym rejonie został przywrócony przed godz. 9.

# maaaagdaleeena

20.10.2015 13:08

#jk/sk z tvn warszawa napisał(a) 20.10.2015 10:54
"Kierowca zakleszczony w aucie"
Zderzenie na Wołoskiej.
Utrudnienia w porannym szczycie.
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Wołoskiej i Odyńca na ponad dwie godziny sparaliżowało ruch w tym rejonie. - Straż musiała wycinać kierowcę zakleszczonego w aucie. Trzeba uważać na utrudnienia w ruchu - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl.
Jak poinformował nasz reporter, Tomasz Zieliński, do wypadku doszło kilka minut przed godz. 7 na nowo wybudowanym rondzie.
- Zderzyły się skoda fabia i dostawczy mercedes. Po uderzeniu samochód osobowy przejechał około 25 metrów i stanął w poprzek ul. Odyńca. Kierowca osobówki został zakleszczony w aucie - relacjonował.
Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej. - Strażacy wycięli poszkodowanego. Z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala - przekazał Zieliński.
Utrudnienia w ruchu
Przez ponad dwie godziny kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Największe utrudnienia są na ul. Odyńca. Zablokowany jest pas w kierunku ul. Wołoskiej. Z kolei samochód dostawczy blokuje ul. Wołoską w kierunku centrum - ostrzegał nasz reporter.
Jak dodał, samochody i autobusy skierowane zostały na trasy objazdowe. Dotyczyło to linii: 136, 138, 141, 172, Z-1.
Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego, ruch w tym rejonie został przywrócony przed godz. 9.

Nic skomplikowanego tam nie widzę i mam ubaw jak nie potrafią wyjechac z dorgi podporzadkowanej.To skutek braku umiejętności i znajomości przepisów! Nie wspominając o tych ignorantach drogowych!!

# za tvn warszawa

21.10.2015 10:19

Volkswagen wjechał w przystanek.
Ranna kobieta.
W środę rano kierowca busa potrącił kobietę stojącą na przystanku tramwajowym w al. Jana Pawła II. Ranna, trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu, w kierunku centrum.
Do wypadku doszło przed 7.00 w rejonie skrzyżowania z ul. Anielewicza. - Kierowca volkswagena transportera jechał od strony ronda Radosława, w kierunku al. Solidarności - informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył pieszą - dodaje.
Jak opisuje nasz reporter, samochód wjechał w przystanek tramwajowy. - Uszkodzone są barierki i ławka - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.- Ruch tramwajowy odbywa się normalnie - dodaje.
Są utrudnienia dla kierowców. Lewy pas jest zablokowany w kierunku centrum.

# jurekogórek

21.10.2015 21:10

#za tvn warszawa napisał(a) 21.10.2015 10:19
Volkswagen wjechał w przystanek.
Ranna kobieta.
W środę rano kierowca busa potrącił kobietę stojącą na przystanku tramwajowym w al. Jana Pawła II. Ranna, trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu, w kierunku centrum.
Do wypadku doszło przed 7.00 w rejonie skrzyżowania z ul. Anielewicza. - Kierowca volkswagena transportera jechał od strony ronda Radosława, w kierunku al. Solidarności - informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył pieszą - dodaje.
Jak opisuje nasz reporter, samochód wjechał w przystanek tramwajowy. - Uszkodzone są barierki i ławka - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.- Ruch tramwajowy odbywa się normalnie - dodaje.
Są utrudnienia dla kierowców. Lewy pas jest zablokowany w kierunku centrum.
Jeźdzę tamtędy codziennie przed 6:00 rano. Obcy kierowcy pchają się na lewy pas mimo, że prawy wolny. Dwa zakręty są niebezpieczne dla takich kierowców. Ale oni nie lubią wyprzedzać tramwaje, które w ich miejscowościach nie istnieją.

# su/sk z tvn warszawa

22.10.2015 12:19

Na Trakcie Brzeskim potrącono kobietę.
Potrącenie kobiety na Trakcie Brzeskim w rejonie skrzyżowania z ul. Jana Pawła II. Są utrudnienia w kierunku wyjazdu z Warszawy. - Utworzył się korek - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło przed 7.00. - Kobieta narodowości ukraińskiej została potrącona przez mazdę - informuje Piotr Świstak ze stołecznej policji. - Ranna trafiła do szpitala - dodaje.
Funkcjonariusze na miejscu badają okoliczności wypadku.
- Najprawdopodobniej kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Są utrudnienia w ruchu. - Jeden pas z dwóch na Trakcie Brzeskim jest zablokowany. Utworzył się korek w kierunku wyjazdu z miasta - relacjonuje reporter.

# BartekBartek

22.10.2015 13:14

#su/sk z tvn warszawa napisał(a) 22.10.2015 12:19
Na Trakcie Brzeskim potrącono kobietę.
Potrącenie kobiety na Trakcie Brzeskim w rejonie skrzyżowania z ul. Jana Pawła II. Są utrudnienia w kierunku wyjazdu z Warszawy. - Utworzył się korek - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło przed 7.00. - Kobieta narodowości ukraińskiej została potrącona przez mazdę - informuje Piotr Świstak ze stołecznej policji. - Ranna trafiła do szpitala - dodaje.
Funkcjonariusze na miejscu badają okoliczności wypadku.
- Najprawdopodobniej kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Są utrudnienia w ruchu. - Jeden pas z dwóch na Trakcie Brzeskim jest zablokowany. Utworzył się korek w kierunku wyjazdu z miasta - relacjonuje reporter.

W trym miejscu źle działa przycisk na pieszych usytuowane na słupie . Po naciśnięciu przycisku NATYCHMIAST zapala się czerwone światło.I dlatego jest tam sporo kolizji i potrąceń właśnie przez błąd w ustawieniu sygnalizacji. Jeśli tego nie poprawią możemy śmiało czekać na kolejna kolizje i potrącenia .

# kacperek

22.10.2015 19:58

#su/sk z tvn warszawa napisał(a) 22.10.2015 12:19
Na Trakcie Brzeskim potrącono kobietę.
Potrącenie kobiety na Trakcie Brzeskim w rejonie skrzyżowania z ul. Jana Pawła II. Są utrudnienia w kierunku wyjazdu z Warszawy. - Utworzył się korek - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło przed 7.00. - Kobieta narodowości ukraińskiej została potrącona przez mazdę - informuje Piotr Świstak ze stołecznej policji. - Ranna trafiła do szpitala - dodaje.
Funkcjonariusze na miejscu badają okoliczności wypadku.
- Najprawdopodobniej kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Są utrudnienia w ruchu. - Jeden pas z dwóch na Trakcie Brzeskim jest zablokowany. Utworzył się korek w kierunku wyjazdu z miasta - relacjonuje reporter.

To na tyle zachęcający wynik, aby te akcje powtarzać ze dwa razy w tygodniu i rozszerzyć. W ten sposób ograniczy się ludzi działających nielegalnie. Pozostaje jeszcze życzyć sukcesu w podjętej akcji sprawdzenia kierowców. Rozbudowany rynek w branży kolizji i wypadków jest zabójczy dla pieszych i rowerzystów - trzeba bezwzględnie z tym walczyć.

# za ank,ło/aw, z tvn warszawa

26.10.2015 10:48

Dwa zderzenia na A2. Korek
na odcinku kilkunastu kilometrów.
Do dwóch kolizji w odległości ośmiu kilometrów doszło na autostradzie A2 na odcinku Wiskitki

# ROCZNICA za tvn warszawa

27.10.2015 17:22

Mokotów:
dostawczak na boku.
Zderzenie samochodu osobowego z dostawczym na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Wałbrzyskiej. - Dostawczak leży na boku - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Film ze zdarzenia otrzymaliśmy od internauty marecki na Kontakt 24.
Do kolizji doszło we wtorek po 7.00. - Według relacji świadków, kierowca dostawczego mercedesa jechał Rolną i chciał wjechać w al. KEN. Ulicą Wałbrzyską w kierunku Puławskiej jechał kierowca osobowego opla. Wtedy doszło do zderzenia, w wyniku którego dostawczak przewrócił się na bok
Są utrudnienia w al. KEN w kierunku Ursynowa. - Ulica początkowo całkowicie była zablokowana przez samochód dostawczy. Na miejsce wezwano straż pożarną, która ustawiła samochód na koła i go ściągnęła na bok. Teraz na miejsce ma przyjechać ekipa sprzątająca. Do tego czasu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami - mówi reporter.
Strażacy także zabezpieczyli płyny, które wylały się z samochodu.

# ran/r z tvn warszawa

29.10.2015 13:47

Zderzenie na Wisłostradzie.
"2 osoby zabrano do szpitala".
Dwa samochody zderzyły się na Wisłostradzie, przy moście Gdańskim.

# cyrlix

30.10.2015 10:34

Trasa S8: renault wbiło się w ciężarówkę.
Wypadek samochodu osobowego z ciężarowym na trasie S8. Jedna osoba została ranna. Były ogromne utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy. Ranna została kobieta prowadząca renault.
"Wczoraj było jescze ciekawiej. Około godziny 17:30 na tej trasie w stronę Warszawy pocinał sobie środkowym pasem rowerzysta!!!!!
Niby 21 wiek a ludzie zamiast być mądrzejsi to stają się głupsi."

# zgrzytek

30.10.2015 13:45

#cyrlix napisał(a) 30.10.2015 10:34
Trasa S8: renault wbiło się w ciężarówkę.
Wypadek samochodu osobowego z ciężarowym na trasie S8. Jedna osoba została ranna. Były ogromne utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy. Ranna została kobieta prowadząca renault.
"Wczoraj było jescze ciekawiej. Około godziny 17:30 na tej trasie w stronę Warszawy pocinał sobie środkowym pasem rowerzysta!!!!!
Niby 21 wiek a ludzie zamiast być mądrzejsi to stają się głupsi."
To dlatego, że nie ma dróg alternatywnych. Pojeździj rowerem w okolicy to się przekonasz, bo trasę zbudowali, ale o pieszych, rowerzystach i zwierzętach zapomnieli. Zawsze znajdzie się jakiś amator skrótu.

# zgroza

31.10.2015 10:33

Pijany wjechał w przystanek i uciekł. Zginęło dwóch pieszych.
Kierowca volvo wjechał w nocy w przystanek autobusowy przy Marszałkowskiej i śmiertelnie potrącił dwóch mężczyzn. Jak informuje policja, kierujący osobówką był pijany - miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Informację i zdjęcia z wypadku dostaliśmy na Kontakt 24.
Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, ok. godz. 1, na rogu ulic Marszałkowskiej z Hożą. - Kierowca volvo z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przystanek autobusowy - powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 kom. Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.
Jak dodała, mężczyzna potrącił dwóch innych mężczyzn. Mimo reanimacji, nie udało się ich uratować.
2 promile i ucieczka
- Mężczyźni, którzy zginęli, mieli 33 i 47 lat. Znajdowali się przy wiacie przystankowej, więc najprawdopodobniej czekali na nocny autobus - sprecyzował później w rozmowie z tvnwarszawa.pl Robert Opas. - Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia, pieszo. Został złapany na Mokotowie - dodał.
Jak podała policja, 35-letni kierowca volvo był pod wpływem alkoholu. Miał blisko dwa promile. - Mężczyzna został zatrzymany. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora - przekazała Szymańska-Sitkiewicz. Kierowca nie został na razie przesłuchany. Musi wytrzeźwieć. Autem jechały także dwie pasażerki. Jak podała policja, również były pijane.

# słoik płacący podatki

01.11.2015 10:36

Policja podsumowuje dotychczasowe działania w ramach akcji "Znicz". Od piątku do szóstej rano w niedzielę doszło do dziewięciu wypadków, funkcjonariusze zatrzymali również 17 nietrzeźwych kierowców a to dopiero półmetek świąt grobowych.

# kierowca MZA

01.11.2015 10:41

A ilu kierowców po NARKOTYKACH zatrzymano w Warszawie? Oni są również potencjalnymi zabójcami, bardziej bezkarnymi... Problem jest bardzo poważny, ci po NARKOTYKACH są niewidoczni podczas gdy pijani są "na widelcu"...

# popieram popieram

02.11.2015 13:47

Włączyli ruch i w sobotę już był pierwszy wypadek, do tego brak znaków drogowych pionowych i poziomych mówiących o organizacji ruchu na wysepkach z dużym krawężnikiem po środku jezdni. Kto wymyślił stawianie kloców na środku jezdni?!?! Kto za to odpowiada?! I dlaczego nasze pieniądze zostały wyrzucone na pseudo remont i pseudo nową organizację ruchu?!
To jedna wielka pomyłka, jeżdżą slalomem, jeżdżą dużo wolniej, przez co nie można wyminąć tramwaju czy autobusu na przystanku, bo został tylko jeden pas na wysokości przystanków. Postawiono całe mnóstwo wysepek, krawężników, które nic nie dają, a w razie stłuczki, czy awarii pojazdu, nie będzie możliwości wyminięcia go.

# kierowca MZA

02.11.2015 18:56

Policja podsumowuje dotychczasowe działania w ramach akcji "Znicz". Od piątku do 5 rano w poniedziałek, funkcjonariusze zatrzymali 39 nietrzeźwych kierowców. Doszło także do dziewięciu wypadków. O tych po narkotykach informacji brak.

# ło/r z tvn warszawa

03.11.2015 10:44

Samochód dostawczy uderzył w latarnię na Białołęce.
Z niewyjaśnionych przyczyn samochód dostawczy zjechał na pobocze i ściął betonową latarnię na ulicy Fletniowej przy skrzyżowaniu z Bieszczadzką. Na miejscu są służby.
Do zdarzenia doszło po godz. 8. - Samochód osobowy marki Mercedes zjechał na pobocze i ściął betonową latarnię. Nic nikomu się nie stało, ale połamana latarnia zawisła nad ulicą - poinformował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodał, do kierowcy mercedesa przyjechała karetka pogotowia. Został zbadany na miejscu.
Fletniowa nieprzejezdna
Ulica Fletniowa jest nieprzejezdna, natomiast ze względu na to, że jest to osiedlowa uliczka, nie powoduje to większych utrudnień.
Na miejscu jest straż pożarna, która usuwa zwaloną latarnię.

# Paulinka

03.11.2015 12:24

Nowy dzień i nowe wyczyny Jana w mercedesie , bo niby chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem , takie bajki to niech swojej starej opowiada.

# za tvn warszawa

04.11.2015 23:58

Kilka godzin utrudnień na S8.
Dwa zderzenia blokowały wylotówkę.
Dwa zderzenia na S8 przez kilka godzin utrudniały kierowcom wyjazd ze stolicy. Po godz. 15 w miejscowości Wolica pod Warszawą zderzyła się osobówka z samochodem ciężarowym. Kilkadziesiąt minut później, na tej samej trasie zderzyły się osobówka i tir.
Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 14 na wysokości ulicy Sękocińskiej. Na miejscu była straż pożarna oraz policja. - Toyota chciała zawrócić i wjechała wprost pod tira - poinformowała Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
Do kolejnego zdarzenia na tej samej trasie doszło kilkadziesiąt minut później. - Na Bemowie, na wysokości ulicy Lazurowej, w kierunku wyjazdu z Warszawy, ford zderzył się z tirem, w wyniku czego dachował - powiedziała Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

# za tvn warszawa

05.11.2015 11:27

Trzy samochody zderzyły się na Siekierkowskiej.
Zderzenie trzech samochodów na Trasie Siekierkowskiej. - Samochody blokują zjazd z trasy na Wał Miedzeszyński - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
W kolizji brał udział ford, peugeot i seat.
Na miejscu jest policja i straż pożarna.

# linuks

05.11.2015 12:15

#za tvn warszawa napisał(a) 05.11.2015 11:27
Trzy samochody zderzyły się na Siekierkowskiej.
Zderzenie trzech samochodów na Trasie Siekierkowskiej. - Samochody blokują zjazd z trasy na Wał Miedzeszyński - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
W kolizji brał udział ford, peugeot i seat.
Na miejscu jest policja i straż pożarna.
Zapierdzielał ostro i wylądował w rowie.

# ło/r z tvn warszawa

10.11.2015 23:49

Zderzenie dwóch osobówek
z nieoznakowanym radiowozem.
Na skrzyżowaniu ulic Belwederskiej i Chełmskiej zderzyły się fiat, volkswagen oraz nieoznakowany samochód policyjny. Były utrudnienia w ruchu.
Na miejscu była karetka oraz policja. - Nieoznakowany radiowóz wjechał na sygnale, na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Kierowcy dwóch pozostałych samochodów nie zachowali należytej ostrożności i doszło do zderzenia - informowała o godz. 14.30 Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.
Jak dodała kierowcy byli trzeźwi, nic się nikomu nie stało.
Do zdarzenia doszło po godz. 14. Jak informował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl, zablokowane były trzy pasy ul. Belwederskiej kierunku ul. Jana III Sobieskiego oraz jeden pas w kierunku ul. Dolnej.

# fragmenty za tvn warszawa

12.11.2015 17:30

Wypadek na Marsa.
"Jedna osoba ciężko ranna".
Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Marsa i Rekruckiej. Jedna osoba została ranna. Na miejscu utworzyły się korki.
...
Prawdopodobnie kierowca mercedesa stracił panowanie nad autem, a potem uderzył w samochód dostawczy i jeszcze dwa sygnalizatory.
...
Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie.

# ło/ z tvn warszawa

16.11.2015 13:36

Zderzyła się z volkswagenem, urwała zawieszenie.
Na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Puławskiej zderzyły się saab i volkswagen. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku al. Niepodległości.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem. - Kobieta, kierująca saabem, najprawdopodobniej wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyła się z innym samochodem osobowym - poinformował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodał, siła uderzenia spowodowała, że w saabie urwało się zawieszenie tylnego koła. Nic nikomu się nie stało.

# su/r z tvn warszawa

18.11.2015 12:48

Kolizja pięciu aut,
Al. Jerozolimskie stały w korku.
W środę rano Aleje Jerozolimskie, w kierunku centrum miasta, stanęły w ogromnym korku. - Przed 7 na wiadukcie nad torami kolejowymi doszło do kolizji - poinformowała stołeczna policja.
W zderzeniu brało udział pięć aut: dwa volkswageny, renault, BMW i audi. - Zablokowany jest prawy pas pomiędzy wiaduktem nad torami kolejowymi, a tym przy centrum handlowym - poinformował przed 8.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Korek miał kilka kilometrów długości.

# su/r z tvn warszawa

23.11.2015 08:22

Skoda z lancią zderzyły się na Trakcie Brzeskim.
Zderzenie dwóch samochodów na Trakcie Brzeskim. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w kierunku centrum. - Kierowcy zwalniają i się przyglądają - informuje stołeczna policja.
Do wypadku doszło po 6.00. - Na wysokości numeru 59 zderzyła się skoda i lancia - informuje Iwona Jurkiewicz ze straży pożarnej. - Kierowca skody został zabrany do szpitala - dodaje.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Są utrudnienia w kierunku centrum. - Chociaż samochody zostały zepchnięte na pobocze, kierowcy zwalniają, żeby zobaczyć, co się stało - mówi Jurkiewicz.

# su z tvn warszawa

26.11.2015 12:54

Rowerzystka potrącona na Mokotowskiej. "Jechała ścieżką".
Rowerzystka została potrącona na pasie dla cyklistów na ul. Mokotowskiej. - Trafiła do szpitala - informuje stołeczna policja.
Wypadek miał miejsce w czwartek po godzinie 8. - Dostaliśmy informację, że kobieta jadąca na rowerze ścieżką rowerową została potrącona przez kierowcę toyoty - informuje Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji. - Cyklistka trafił do szpitala - dodaje.
Na razie nie wiadomo, jak doszło do potrącenia. - Jest to ustalane. Kierowca toyoty, jak i cyklistka byli trzeźwi - odpowiada Włodarska. Wypadek nie powoduje utrudnień w ruchu.
Ścieżka rowerowa, która powstała pomiędzy al. Armii Ludowej i pl. Zbawiciela jest kotrapasem, to oznacza, że rowerzyści poruszają się po niej w przeciwnym kierunku niż ruch samochodowy.

# su/b z tvn warszawa

27.11.2015 09:25

Łazienkowska w korku po zderzeniu czterech aut. Nie żyje mężczyzna.
Na Trasie Łazienkowskiej za Wisłostradą zderzyły się cztery samochody. Zablokowane są dwa pasy ruchu. - Przejezdny jest tylko buspas - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Są ogromne korki w stronę centrum.
Informację o zdarzeniu policja otrzymała ok. godz. 7.15.
- Kierowca lublina jechał mostem w kierunku centrum. Najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, uderzył w barierki i w trzy inne pojazdy - dwa BMW i volkswagena - informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Pomimo podjętej reanimacji kierowcy nie udało się uratować - dodaje.
Są duże utrudnienia w ruchu. - Zablokowane dwa pasy, przejezdny jest tylko buspas. Utworzyły się ogromne korki sięgające ul. Zamienieckiej - ostrzega Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

# su/r z tvn warszawa

28.11.2015 13:51

Jechał Rozbrat 180 km/h.
Kierowca pijany, pasażer nie żyje.
Tragiczny wypadek na rondzie Sedlaczka: rozpędzony do około 180 km/h mercedes ściął sygnalizację, przeleciał pod Trasą Łazienkowską, uderzył w mur i zatrzymał się na drzewie. 19-letni pasażer zginął nie miejscu, 25-letni kierowca trafił do szpitala. Był pijany.
Do wypadku doszło w sobotę około 6.30, w rejonie ronda Sedlaczka. - Na odcinku około 150 metrów widać części samochodu - relacjonowała miejsca wypadku Małgorzata Telmińska, reporterka TVN24. - Nikt nie ma wątpliwości, że mercedes musiał pędzić z olbrzymią prędkością - dodała.
Na miejsce pojechał także nasz reporter. - Jechał ul. Rozbrat od Książęcej. Gdy dojeżdżał do ronda Sedlaczka, ściął dwa sygnalizatory, wpadł na środek ronda, przejechał między filarami, otarł się o latarnię i - od strony pasażera - z impetem uderzył w mur. Odbił się i tyłem uderzył w drzewo - opisywał Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Możliwe, że samochód koziołkował. Jego dach też jest pognieciony - dodał.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kierowca mógł pędzić nawet 180 km/h. Dokładną prędkość będą badali biegli z zakresu wypadków drogowych.
Kierowca pijany
- W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 19-letni pasażer samochodu - poinformował przed 9.00 Piotr Świstak ze stołecznej policji. - Do szpitala w ciężkim stanie trafił kierowca - dodał.
Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu we krwi. - Okazało się, że miał 2,5 promila - powiedział po 11.00 Świstak.
Na miejscu trwały także oględziny, między innymi ciała 19-latka.
Na czas pracy służb rondo wyłączono częściowo z ruchu. Policja blokowała wjazd od strony Myśliwieckiej, Rozbrat i Łazienkowskiej. - Można wjechać jedynie z ul. Łazienkowskiej w prawo w ul. Rozbrat i ul. Rozbrat pojechać w prawo w ul. Myśliwiecką w górę - mówił reporter.

# zgroza

29.11.2015 11:10

#su/r z tvn warszawa napisał(a) 28.11.2015 13:51
Jechał Rozbrat 180 km/h.
Kierowca pijany, pasażer nie żyje.
Tragiczny wypadek na rondzie Sedlaczka: rozpędzony do około 180 km/h mercedes ściął sygnalizację, przeleciał pod Trasą Łazienkowską, uderzył w mur i zatrzymał się na drzewie. 19-letni pasażer zginął nie miejscu, 25-letni kierowca trafił do szpitala. Był pijany.
.
W miejscu, gdzie w sobotę doszło do tragicznego wypadku, palą się znicze a sprawca wypadku walczy o życie w szpitalu. Dokładną prędkość będą badali biegli z zakresu wypadków drogowych.

# su/r z tvn warszawa

02.12.2015 10:45

"119" zderzyło się z fordem.
Zderzenie samochodu dostawczego z autobusem pod Trasą Siekierkowską. Nikomu nic się nie stało.
Do kolizji doszło na zjeździe z trasy w kierunku Wawra. - Kierowca dostawczego forda wymusił pierwszeństwo przed zjeżdżającym z trasy autobusem linii 119 - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
W zderzeniu nikomu nic się nie stało.

# Zgryźliwy

02.12.2015 13:42

Masakra! Polscy kierowcy postrachem europejskich dróg!

# linuks

02.12.2015 13:44

Piraci drogowi w autobusach. Taka prawda.

# kz/popi/su z tvn warszawa

04.12.2015 12:23

BMW i opel zderzyły się
na obwodnicy. Ranni.
W czwartek w nocy na Południowej Obwodnicy Warszawy (S2) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak poinformowała przed godz. 23 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, były utrudnienia w ruchu w kierunku Poznania.
Do wypadku doszło pomiędzy węzłem Krakowska a węzłem Opacz. - Zderzyły się dwa samochody osobowe. BMW uderzyło w tył hamującego opla

# za ran z tvn warszawa

05.12.2015 11:25

Tramwaj śmiertelnie potrącił kobietę. Utrudnienia na Puławskiej.
Na ulicy Puławskie tramwaj śmiertelnie potrącił kobietę. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Do wypadku doszło po godz. 9 na przystanku przy skrzyżowaniu z ulicą Odyńca.
- Tramwaj linii numer 10 śmiertelnie potrącił 84-letnią kobietę

# jb/r z tvn warszawa

07.12.2015 17:19

#su/r z tvn warszawa napisał(a) 28.11.2015 13:51
Jechał Rozbrat 180 km/h.
Kierowca pijany, pasażer nie żyje.
Tragiczny wypadek na rondzie Sedlaczka: rozpędzony do około 180 km/h mercedes ściął sygnalizację, przeleciał pod Trasą Łazienkowską, uderzył w mur i zatrzymał się na drzewie. 19-letni pasażer zginął nie miejscu, 25-letni kierowca trafił do szpitala. Był pijany.
Do wypadku doszło w sobotę około 6.30, w rejonie ronda Sedlaczka. - Na odcinku około 150 metrów widać części samochodu - relacjonowała miejsca wypadku Małgorzata Telmińska, reporterka TVN24. - Nikt nie ma wątpliwości, że mercedes musiał pędzić z olbrzymią prędkością - dodała.
Na miejsce pojechał także nasz reporter. - Jechał ul. Rozbrat od Książęcej. Gdy dojeżdżał do ronda Sedlaczka, ściął dwa sygnalizatory, wpadł na środek ronda, przejechał między filarami, otarł się o latarnię i - od strony pasażera - z impetem uderzył w mur. Odbił się i tyłem uderzył w drzewo - opisywał Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Możliwe, że samochód koziołkował. Jego dach też jest pognieciony - dodał.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kierowca mógł pędzić nawet 180 km/h. Dokładną prędkość będą badali biegli z zakresu wypadków drogowych.
Kierowca pijany
- W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 19-letni pasażer samochodu - poinformował przed 9.00 Piotr Świstak ze stołecznej policji. - Do szpitala w ciężkim stanie trafił kierowca - dodał.
Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu we krwi. - Okazało się, że miał 2,5 promila - powiedział po 11.00 Świstak.
Na miejscu trwały także oględziny, między innymi ciała 19-latka.
Na czas pracy służb rondo wyłączono częściowo z ruchu. Policja blokowała wjazd od strony Myśliwieckiej, Rozbrat i Łazienkowskiej. - Można wjechać jedynie z ul. Łazienkowskiej w prawo w ul. Rozbrat i ul. Rozbrat pojechać w prawo w ul. Myśliwiecką w górę - mówił reporter.
Jest zarzut dla kierowcy mercedesa, który rozbił się na Myśliwieckiej.
Prokuratura w Śródmieściu postawiła Pawłowi K. zarzut spowodowania po alkoholu wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Chodzi o zdarzenie ze skrzyżowania Myśliwieckiej, Rozbrat i Łazienkowskiej, do którego doszło w ostatnią sobotę listopada. 25-latkowi grozi 12 lat więzienia.
Po zdarzeniu stan zdrowia mężczyzny podejrzewanego o spowodowanie wypadku nie pozwalał na jego przesłuchanie. Udało się to dopiero po kilku dniach.
- Paweł K. usłyszał zarzut spowodowania w stanie nietrzeźwości - 1,85 promila alkoholu we krwi - wypadku drogowego, w następstwie którego śmierć poniósł pasażer Maksym W.

# su/b z tvn warszawa

09.12.2015 08:05

"kierująca wpadła w poślizg"
Alfa romeo na barierach estakady.
Na estakadzie al. Prymasa Tysiąclecia alfa romeo uderzyło w barierki. Są utrudnienia w dojeździe do al. Armii Krajowej w kierunku mostu Grota-Roweckiego.
Do kolizji doszło w środę przed godz. 6. - Kobieta jadąca alfa romeo al. Prymasa Tysiąclecia w kierunku al. Armii Krajowej na estakadzie wpadła w poślizg i uderzyła w bariery - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Kobiecie nic się nie stało, ale na wszelki wypadek wezwano karetkę pogotowia - dodaje.
Prawy pas jest zablokowany. - Do dyspozycji kierowców jest tylko jeden pas. Tworzą się niewielkie korki - ostrzega reporter.
Niebezpieczne sytuacje
Jak opisuje reporter, samochód stoi w takim miejscu, że jadący od strony Ochoty kierowcy go nie widzą.
- Dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, w ostatnim momencie hamują. Zniszczone zostały już dwa trójkąty ostrzegawcze - relacjonuje Marcinczak.

# jk/sk z tvn warszawa

12.12.2015 23:47

Zderzenie dwóch aut
przy Puławskiej.
Na skrzyżowaniu ul. Poleczki i Puławskiej zderzyły się dwa auta. - Jedna z pasażerek była wycinana z auta. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Przez kilkadziesiąt minut skrzyżowanie było częściowo zablokowane.
Na miejsce zdarzenia, do którego doszło przed godz. 15, wezwano policję i straż pożarną. Jak poinformował nasz reporter, Artur Węgrzynowicz, w kolizji brały udział renault i skoda.
- Strażacy wycinali drzwi w jednym z aut, aby wydostać pasażerkę - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl. Kobieta nie odniosła jednak poważnych obrażeń.
- To była kolizja. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali na miejscu przebadani przez pogotowie - przekazała Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej policji.
Przez kilkadziesiąt minut przejazd przez skrzyżowanie Poleczki z Puławską był utrudniony. Jak poinformował nasz reporter, przed godz. 15.30 auta zostały zepchnięte na pobocze. - Na miejscu nie ma już utrudnień - podkreślił.

# jk/sk z tvn warszawa

17.12.2015 11:01

Fiat na barierkach, kierująca w szpitalu.
Na Prymasa Tysiąclecia kierująca fiatem wpadła w poślizg i uderzyła w barierki - taką informację otrzymaliśmy w czwartek rano na Kontakt24. Jak poinformowała policja, kobieta została przewieziona do szpitala.
Pierwsze informacje o zdarzeniu i zdjęcie z miejsca wypadku otrzymaliśmy od fryzjer2015. "Około godziny 5:47 na wiadukcie z zjazdu z al. Prymasa Tysiąclecia w kierunku Marek - Powązkowskiej, kierująca fiatem wpadła w poślizg i uderzyła w barierki" - napisał na Kontakt24.
Informacje potwierdziła policja. - Kobieta kierująca autem została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia - przekazała przed godz. 7 Magdalena Bieniak z komendy stołecznej policji.
Zablokowany był prawy pas ruchu w kierunku Marek.

# su/b z tvn warszawa

18.12.2015 15:28

Zderzenie ciężarówki z tramwajem. Zablokowane skrzyżowanie.
Kolizja na skrzyżowaniu ulic Annopol i Odlewniczej. Zderzyła się ciężarówka z tramwajem. Utrudnienia dla pasażerów i kierowców trwały ponad godzinę.
- W zderzeniu brała udział linia 3 i DAF - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - W wyniku uderzenia ciężarówka wpadła na przejście dla pieszych i skosiła sygnalizator świetlny - dodał.
W wyniku kolizji, skład wykoleił się. Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, ruch tramwajowy na ul. Annopol został zablokowany w obu kierunkach. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

# su z tvn warszawa

19.12.2015 13:38

Chevrolet i opel na barierach. Zderzenie na Czerniakowskiej.
Dwa samochody zderzyły się na Czerniakowskiej, pod Trasą Siekierkowską. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu są służby.
Do kolizji doszło w sobotę przed godz. 13. - Według relacji świadków kierowca chevroleta jechał ul. Czerniakowską w kierunku centrum. Kiedy przecinał skrzyżowanie z al. Witosa, z lewej strony, na czerwonym świetle, wjechał kierowca opla, i tak doszło do zderzenia - informuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. - W wyniku zderzenia oba auta wpadły w bariery energochłonne - dodaje.
Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale żaden z kierowców nie wymagał opieki medycznej.
Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia. Są utrudnienia w kierunku centrum. Zablokowane są dwa pasy ruchu ul. Czerniakowskiej.

# jb/sk z tvn warszawa

20.12.2015 10:56

Osobówką wjechała w radiowóz. Kolizja na krajowej "7".
Niebezpieczna noc w podwarszawskich Łomiankach. Najpierw na krajowej siódemce samochód osobowy potrącił pieszego. Kilkadziesiąt minut później w tym samym miejscu doszło do kolizji. W stojący przy drodze, oświetlony radiowóz policjantów, którzy pracowali przy potrąceniu, wjechało inne auto.
Do pierwszego zdarzenia doszło w nocy na drodze krajowej nr 7 w Łomiankach.

# według su/r z tvn warszawa

22.12.2015 10:38

Śmiertelne potrącenie na Bemowie.
Na Bemowie tramwaj linii 23 potrącił kobietę. Pomimo reanimacji, zmarła. Przez trzy godziny składy kursowały objazdami. Uruchomiono zastępczą linię autobusową.
Do wypadku doszło po godz. 6 na ul. Radiowej, przy przystanku Orlich Gniazd.
- Tramwaj linii 23 jadący w kierunku pętli Nowe Bemowo potrącił kobietę. Trwa jej reanimacja - relacjonował około 6.30 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Na miejscu jest straż pożarna oraz służby Tramwajów Warszawskich - dodał.
Tuż przed godz. 7 Węgrzynowicz poinformował, że kobiety nie udało się uratować. - Według relacji świadków przechodziła przez torowisko w niedozwolonym miejscu - dodał.

# su/r z tvn warszawa

23.12.2015 12:07

Mokotów: kia skosiła sygnalizator, skoda wjechała w kwiaciarnię.
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Mokotowie. Jedna osoba została ranna. - W wyniku wypadku jedno z aut uderzyło w pobliską kwiaciarnię, drugie skosiło sygnalizator świetlny - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło po godz. 7 na skrzyżowaniu ulic Rakowieckiej i Wiśniowej. - Zderzyła się kia ze skodą - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, w wyniku uderzenia skoda wjechała w bok pobliskiej kwiaciarni, a kia skosiła sygnalizator świetlny.
Jak informuje stołeczna policja, dwie osoby zostały ranne. W tym kierowca skody. Obie trafiły do szpitala.

# Mepkuno

23.12.2015 19:39

#su/r z tvn warszawa napisał(a) 23.12.2015 12:07
Mokotów: kia skosiła sygnalizator, skoda wjechała w kwiaciarnię.
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Mokotowie. Jedna osoba została ranna. - W wyniku wypadku jedno z aut uderzyło w pobliską kwiaciarnię, drugie skosiło sygnalizator świetlny - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Niedobra Kia! Niegrzeczna Skoda! Redaktorzy piszą tytuły i artykuły wskazujące samochody jako sprawców wypadków. To naprawdę jest niepoważne i nieprofesjonalne.

# jb/ran z tvn warszawa

24.12.2015 08:26

Śmiertelne potrącenie na Pradze.
W środę wieczorem w al. Solidarności osobowe audi potrąciło pieszego. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Informację o wypadku dostaliśmy na Kontakt24.
- Koło godziny 21:30 samochód audi tt potrącił śmiertelnie człowieka - napisał Patryk.
Zdarzenie potwierdza policja. - W al. Solidarności między Szwedzką a Naczelnikowską, audi potrąciło pieszego, który pokonywał jezdnię w niedozwolonym miejscu - mówi Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.
I dodaje, że mimo reanimacji 37-letni mężczyzna zmarł.
Nie ma już utrudnień w ruchu.

# kś/sk z tvn warszawa

29.12.2015 11:35

Ford uderzył w stojący radiowóz.
Korek na Wybrzeżu Kościuszkowskim.
Na Wybrzeżu Kościuszkowskim doszło do wypadku. Uszkodzone są trzy samochody, w tym radiowóz. Jeden z policjantów trafił do szpitala.
Zderzenie miało miejsce tuż przed godz. 9.00 rano, ok. 100 metrów przed mostem Poniatowskiego.
- Radiowóz stał na poboczu, policjanci mierzyli prędkość aut jadących w kierunku Mokotowa. Prawdopodobnie na ich widok kierowca forda przyhamował i wjechał w niego peugeot. W wyniku uderzenia obróciło go i uderzył w radiowóz - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodaje, jedna osoba została ranna. - To policjant, został już odwieziony do szpitala - precyzuje Zieliński.
Jeden pas w kierunku Mokotowa jest zablokowany.

# kś/ło/b z tvn warszawa

30.12.2015 10:08

Honda przejechała leżącego mężczyznę. Zmarł w szpitalu.
We wtorek na ul. Marynin samochód osobowy przejechał po leżącym mężczyźnie. W środę rano policja poinformowała, że człowiek zmarł w szpitalu.
Do wypadku doszło we wtorek. Samochód marki Honda przejechał mężczyznę, który leżał na jezdni.
Na miejscu była policja i dwie karetki pogotowia. - Mężczyzna był reanimowany i trafił do szpitala - informowała wtedy Agnieszka Włodarska z Komendy Stołecznej Policji. - Kierowca hondy był trzeźwy - dodała Włodarska.
W środę rano policja potwierdziła, że mężczyzna zmarł w szpitalu.

# Zygfryda

31.12.2015 15:05

#kś/ło/b z tvn warszawa napisał(a) 30.12.2015 10:08
Honda przejechała leżącego mężczyznę.
Do wypadku doszło we wtorek. Samochód marki Honda przejechał mężczyznę.
policja potwierdziła, że mężczyzna zmarł w szpitalu.
Wszystko dokładnie sprawdzamy, wciąż zgłaszają się nowi świadkowie. Stołeczna policja trzeci dzień szuka kierowcy.

# jk/ec z tvn warszawa

01.01.2016 12:47

Tragiczny wypadek w sylwestrową noc. Zginęła kobieta, kierowca BMW pijany.
Na Woli zderzyły się BMW i citroen. Jedna osoba zginęła. - Kierowca BMW miał ponad 1,7 promila alkoholu

# kś/r z tvn warszawa

02.01.2016 11:27

Wypadek na Mokotowie.
Jedna osoba w szpitalu.
Na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej z ul. Modzelewskiego doszło do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z autokarem. Jedna osoba jest ranna.
Do zderzenia doszło w sobotę rano. - Kierowca osobówki musiał zostać przewieziony do szpitala. Obrażenia nie są poważne, ale potrzebował pomocy medycznej - przekazał na antenie TVN 24 Marcin Żebrowski, prowadzący program "Wstajesz i weekend".
Na miejscu zdarzenia pracuje straż pożarna i policja. Utrudnień nie ma.

# su/ec z tvn warszawa

08.01.2016 08:52

Zderzenie w tunelu Wisłostrady. Utrudnienia.
Dwa samochody osobowe zderzyły się w tunelu Wisłostrady. - W karetce opatrywana jest jedna osoba - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Prawy pas w kierunku Mokotowa jest zablokowany. Na miejscu jest policja.
Do zderzenia opla z toyotą doszło po godz. 8. - Dodatkowo toyota uderzyła w ścianę tunelu - mówi Artur Węgrzynowicz, reporter tvnarszawa.pl.
Jak informuje policja, to była kolizja. - Nikt nie został ranny - mówi Edyta Adamus ze stołecznej policji.
Prawy pas jest zablokowany. - Korki się jednak nie tworzą - zapewnia Węgrzynowicz.

# Nikomu nic się nie stało

09.01.2016 11:09

Ostrobramska: ford na barierach. "Kobieta unikała zderzenia z renault".
Samochód osobowy zawisł na barierkach na Ostrobramskiej. Nikomu nic się nie stało. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
- Jak relacjonują świadkowie kobieta jechała fordem ul. Ostrobramską w kierunku węzła Marsa. Kiedy miała zielone światło, na skrzyżowanie z ul. Rodziewiczówny wyjechał jej kierowca renault. Kobieta chcąc uniknąć zderzenia skręciła mocno kierownicą i ścięła słup sygnalizacji świetlnej, po czym wjechała na bariery odgradzające jezdnie

# ran/r z tvn warszawa

11.01.2016 12:40

Korek po kolizji 4 aut przed mostem Siekierkowskim.
Cztery samochody zderzyły się przed wjazdem na most Siekierkowski w kierunku Gocławia. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, tworzą się spore korki.
Policja podaje, że do kolizji doszło ok. godz. 7.40.
- Około 200 metrów przed mostem Siekierkowskim. W zderzeniu brały udział skoda, audi, kia i volkswagen

# kś/r z tvn warszawa

19.01.2016 11:47

Zderzenie porsche i volkswagena.
"Za kierownicą kobieta z ambasady Rosji".
Na skrzyżowaniu Wołoskiej i Odyńca doszło do kolizji. Volkswagen zderzył się z porsche, które miała prowadzić "młoda kobieta z ambasady Rosji".
Na miejscu jest reporter tvnwarszawa.pl. - Volkswagen, prawdopodobnie na czerwonym świetle, uderzył w porsche cayenne. Jak nieoficjalnie udało mi się dowiedzieć, porsche prowadziła młoda kobieta z ambasady Rosji - przekazuje Mateusz Szmelter.
- Podczas uderzenia uszkodzona została latarnia i sygnalizator świetlny - dodaje reporter.
Na miejsce przyjechało pogotowie. Jak informuje Edyta Adamus z zespołu prasowego komendy stołecznej, nikt jednak nie został ranny.
Zablokowany jest jeden pas ruchu na ulicy Wołoskiej w stronę centrum.

# su/b z tvn warszawa

25.01.2016 11:39

Zderzyły się na skrzyżowaniu.
Renault skończyło na słupie.
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Ochocie. - Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Są utrudnienia w ruchu.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Kopińskiej. - W kolizji brały udział renault i opel - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. - Do jednej osoby na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Ta jednak odmówiła pomocy - dodaje.
Są utrudnienia w ruchu. - Samochody blokują skrzyżowanie. Najtrudniejsza sytuacja jest na ul. Kopińskiej w kierunku Alej Jerozolimskich - informuje reporter.
Jak doszło do zderzenia? - Według relacji świadków, kobieta kierująca renault skręcała z ul. Kopińskiej w lewo, w ul. Grójecką. Kobieta kierująca oplem jechała prosto, ul. Wawelską w ul. Kopińską. Wtedy doszło do zderzenia - relacjonuje Węgrzynowicz.
Na miejscu są służby: policja i straż pożarna.

# ło/b z tvn warszawa

26.01.2016 11:51

Wypadek na Wisłostradzie. Strażacy wycinali zakleszczonego kierowcę.
Zderzenie trzech aut na Wisłostradzie w kierunku wyjazdu z Warszawy. - W seacie był zakleszczony kierowca. Strażacy musieli go wycinać - informował reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło ok. godz. 8 na Wybrzeżu Gdyńskim na wysokości Cytadeli. - Zderzył się osobowy seat oraz dwa samochody dostawcze: peugeot i volkswagen. Kierowca z seata trafił do szpitala - poinformował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Najprawdopodobniej śliska nawierzchnia oraz nadmierna prędkość przyczyniły się do zderzenia - dodał reporter.
Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej. Były utrudnienia, jeden pas ruchu był zablokowany.

# su/ran z tvn warszawa

29.01.2016 11:18

Zderzenie dwóch aut w Broniszach. "Kierowca fiata miał 2 promile".
Dwa samochody zderzyły się w Broniszach. Nikomu nic się nie stało. - Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu - informuje policja.
Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o godz. 8.30. - Do zderzenia iveco z fiatem stilo doszło na ul. Piastowskiej - informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Nikomu nic się nie stało - dodaje.
Okazuje się, że po przebadaniu alkomatem kierowców, jeden był pod wpływem alkoholu. - To kierowca fiata, który wydmuchał 2 promile

# kś/r z tvn warszawa

30.01.2016 15:39

BMW wbiło się w barierki na trasie S8.
Na S8, w kierunku Marek doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca BMW wbił się w barierki między zjazdem a główną trasą. Są niewielkie utrudnienia.
Kolizja wyglądała bardzo poważnie, choć kierowcy nic się nie stało. - Barierka przebiła samochód niemal na wylot, przeszła przez silnik, kabinę pasażera i wylądowała na tylnych siedzeniach - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Na miejscu pracują służby. - Kierowca nie dostosował prędkości do warunków ruchu i zostanie ukarany mandatem - przekazuje Robert Opas z zespołu prasowego stołecznej komendy.
Jak dodaje, 26- letniemu kierowcy nic się nie stało. Są za to niewielkie utrudnienia w kierunku Marek.

# Yolka

31.01.2016 11:32

Średnio raz na 1-2 tygodnie:) rozbija się jakiś samochód. Nikt mnie nie przekona, że nie robi tego z premedytacją - jednakowo mocno wciska rozganiając samochody, co pedał przyspieszenia. Rozbije samochód i do domu wcześniej zjedzie i bezpieczniej by było jakby postawili tam światła

# su/b z tvn warszawa

01.02.2016 13:47

Chciał zawrócić, zderzył się z renault.
"Miał ponad 2 promile".
Dwa samochody osobowe zderzyły się na pl. Trzech Krzyży. Jak poinformowała stołeczna policja, jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.
- Rozbite renault i skoda blokują środek zjazdu z pl. Trzech Krzyży w Nowy Świat i Książęcą - podał przed godz. 9 Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 8.30. Kierowca skody jechał ulicą Książęcą w górę i chciał zawrócić. Wtedy zderzył się z kierowcą renault, który jechał z naprzeciwka. 54-letni kierowca skody "wydmuchał" 2,3 promila - poinformował Robert Opas ze stołecznej policji.
Nikomu nic się nie stało, ale były utrudnienia w ruchu. Jak doprecyzował Szmelter, dwa pasy pl. Trzech Krzyży w kierunku ul. Książęcej i jeden pas pl. Trzech Krzyży w kierunku ronda de Gaulle'a były zablokowane.

# LLU

01.02.2016 21:14

Ważną rolę odgrywa tu świadomość własnych ograniczeń i dostosowanie do nich swojej techniki jazdy.
Stacja krwiodawstwa dla promilanta ? Kierowca promilant chyba chciałby od razu oddać pół litra czystej technicznie krwi...

# Wypadek Polskiego Busa

03.02.2016 11:15

Makabryczny wypadek Polskiego Busa. Są ofiary.
Poważny wypadek Polskiego Busa na A2. Do tragedii doszło na wysokości Skierniewic. Wiadomo, że jedna osoba nie żyje. Świadkowie relacjonowali, że widok na miejscu zdarzenia jest makabryczny, a przód autobusu całkowicie miażdżony.
Do wypadku Polskiego Busa doszło na autostradzie A2 w okolicach Skierniewic. Autobus zderzył się z ciężarówką. Kierowca Polskiego Busa zginął na miejscu, a kilku pasażerów zostało rannych

# sebaxxis

04.02.2016 12:19

zepsuta osobówka miała prawo stać na pasie awaryjnym - właśnie po to pas ten jest na autostradach... a gapiostwo kierowcy ciężarówki, która uderzyła w tę osobówkę jest czymś co nie powinno się nigdy zdarzyć - bo to oznacza, że kierowca zjechał z wyznaczonego pasa ruchu... co do kierowcy autobusu - nie zachował bezpiecznej odległości - ale mogło to wynikać albo z jego bezmyślności albo z uprzejmości tzn może chciał wyprzedzić ciężarówkę i się do niej zbliżał na prawym pasie, aby lewym śmigały sobie dalej osobówki... niestety nie zdążył już zmienić pasa, bo ciężarówka nagle zahamowała, a on był zbyt blisko....

# rubellla

05.02.2016 12:32

Codziennie tamtedy jeżdżę i za kazdym razem widuję takich cwaniaków.

# ło/r z tvn warszawa

09.02.2016 10:24

Zderzenie czterech aut na Patriotów.
Kobieta w szpitalu.
Zderzenie czterech samochodów osobowych na ul. Patriotów. - Są utrudnienia, szczególnie w kierunku Pragi Południe - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do zderzenia doszło po godz. 8 na ul. Patriotów, przed skrzyżowaniem z ul. Michalinki. - Zderzyły się toyota, hyundai, volkswagen i ford. Jedno auto uderzało w tył drugiego - tłumaczy Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodaje, kobieta kierująca hyundaiem trafiła do szpitala.
Na miejscu jest również straż pożarna. - Ulica ma po jednym pasie ruchu w każdym z kierunków. Pas w kierunku Pragi jest zablokowany, ruchem kierują strażacy - informuje Węgrzynowicz.

# ło/ran z tvn warszawa

11.02.2016 11:18

Wjechał w barierki na Woli. "Utrudnienia w kierunku centrum".
W al. Prymasa Tysiąclecia samochód osobowy wjechał w barierki oddzielające jezdnie. - Nikomu nic się nie stało, ale spowodowało to utrudnienia w kierunku centrum - informuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do kolizji doszło po godz. 9 na wysokości Cmentarza Wojskowego. - Kierowca na łuku z nieustalonych przyczyn uderzył w barierki - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodaje, nic nikomu się nie stało, ale spowodowało to utrudnienia w ruchu w kierunku ulicy Górczewskiej.

# su/b z tvn warszawa

12.02.2016 12:35

Kabrioletem wpadł w barierki. Zakorkował Wisłostradę.
Kierowca samochodu osobowego uderzył w barierki na Wisłostradzie. - Są utrudnienia w kierunku Łomianek - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Na miejscu są służby.
Zdjęcie ze zdarzenia przed mostem Pónocym dostaliśmy od naszego czytelnika Andrzeja. Policja otrzymała zgłoszenie o godz. 8.23. - Początkowo mieliśmy informacje o zderzeniu trzech samochodów. Ale po przyjechaniu policjantów na miejsce okazało się, że tylko jedno auto brało udział w kolizji. Kierowca mercedesa uderzył w barierki - poinformowała Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji.
Olej na drodze
Kierowcy nic się nie stało. Był trzeźwy. - Kabriolet ma zniszczony przód i tył - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
Przed godziną 10 udało się usunąć samochód z jezdni. - Ale kierowcy wciąż muszą liczyć się z utrudnieniami. Na około 100-metrowym odcinku drogi wyciekł olej. Trwa jego usuwanie - informuje reporter.
Zablokowane są dwa pasy z trzech w kierunku Łomianek. Utworzył się korek sięgający ul. Gwiaździstej.

# Jot Es

15.02.2016 05:20

#su/b z tvn warszawa napisał(a) 12.02.2016 12:35
Zablokowane są dwa pasy z trzech w kierunku Łomianek. Utworzył się korek sięgający ul. Gwiaździstej.

Autobusy skierowano na objazdy m.in. ulicą uroczą. Utrudnienia zakończyły się.
W planach były konkursy do stworzenia miłej, przyjaznej atmosfery. Dlatego kierowcy stali w ogromnych korkach na drodze, mimo że były bardzo duże utrudnienia.spotykamy się pod pałacem, chociaż przekonywali w zaproszeniu na wydarzenie nad opisem kolizji. Bardzo podobnie jest na trasie Toruńskiej.

# su/r z tvn warszawa

16.02.2016 09:58

20-latka potrącona na pasach na rondzie Daszyńskiego.
Potrącenie pieszej na rondzie Daszyńskiego. - Młoda kobieta trafiła do szpitala - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
- Według relacji świadków kierowca toyoty jechał ul. Prostą i skręcał w prawo w ul. Towarową w kierunku pl. Zawiszy. Wtedy potracił młodą ok. 20-letnią kobietę, która przebiegała przez przejście dla pieszych - informuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Dziewczyna trafiła do szpitala - dodaje.
Według świadków miała czerwone światło.
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

# arczynuch

16.02.2016 13:06

#su/r z tvn warszawa napisał(a) 16.02.2016 09:58

- Według relacji świadków kierowca toyoty potracił młodą ok. 20-letnią kobietę, która przebiegała przez przejście dla pieszych -
Wchodzisz do mięsnego i się dziwisz, że nie ma tam sałaty.

# su/b z tvn warszawa

17.02.2016 11:59

Zderzenie dwóch samochodów na Czerskiej. - Jedno z aut przewróciło się na bok - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło przed godz. 9 przy skrzyżowaniu z ulicą Gagarina. - W zderzeniu brały udział hyundai i audi. Teraz hyundai leży na boku - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jedna osoba została poszkodowana. - Została przebadana na miejscu - informuje Zieliński.
Na miejscu są policja i straż pożarna, która ustawia samochód na koła. Są utrudnienia w ruchu. Nie można skręcić z ulicy Gagarina w Czerską.

# benek

17.02.2016 12:41

#arczynuch napisał(a) 16.02.2016 13:06
Wchodzisz do mięsnego i się dziwisz, że nie ma tam sałaty.
MARIAN mówiłeś, że już nie będziesz PIŁ

# arczynuch

19.02.2016 02:01

#benek napisał(a) 17.02.2016 12:41
MARIAN mówiłeś, że już nie będziesz PIŁ
Cyrk bez zwierząt, to jak zoo bez zwierząt.

# benek

20.02.2016 11:39

#arczynuch napisał(a) 19.02.2016 02:01
Cyrk bez zwierząt, to jak zoo bez zwierząt.
Też jestem za dzikością, czyli za publiczną toaletą dla psów z całej okolicy.

# jb/r z tvn warszawa

22.02.2016 00:15

Wjechał w płot. "Żona zgłosiła, że mąż jeździ po alkoholu".
Na ogrodzeniu jednej z posesji przy Bronowskiej skończyła się "niedzielna przejażdżka" kierowcy citroena. Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany, a fakt, że w takim stanie wsiada "za kółko" zgłosiła policjantom jego żona.
Do zdarzenia doszło przy Bronowskiej, na wysokości numeru 34.

# za tvn warszawa

25.02.2016 10:51

Kolizja samochodu ciężarowego i osobowego na Łopuszańskiej, na wiadukcie nad linią WKD. Jak informuje stołeczna policja, nikt nie został ranny. Są za to utrudnienia w kierunku Mokotowa.

# buba

25.02.2016 13:51

#jb/r z tvn warszawa napisał(a) 22.02.2016 00:15
Wjechał w płot... " mężczyzna był kompletnie pijany...
Coraz więcej takich agresorów, nienawidzących świata i ludzi dookoła.

# kz/aw z tvn warszawa

26.02.2016 10:19

Wjechał w latarnię. Kierowca w szpitalu.
Latarnia przewróciła się na samochód osobowy, który wcześniej w nią wjechał na alei Sikorskiego. Kierowca trafił do szpitala. Informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Policja otrzymała zgłoszenie w czwartek o godz. 23.35. Na zdjęciu widać uszkodzone auto, na które spadła latarnia.
- Kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w latarnię - poinformował st. asp. Robert Opas z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.
Jak dodał policjant, kierowca z urazem nogi trafił do szpitala. Był trzeźwy. Pasażerowi, który z nim podróżował, nic się nie stało.
Na drodze były utrudnienia.

# ran/gp z tvn warszawa

27.02.2016 13:35

Tramwaj zderzył się z busem.
"Dwie osoby poszkodowane".
Tramwaj zderzył się z samochodem dostawczym na placu Inwalidów. Dwie osoby zostały poszkodowane. Były utrudnienia na torach.
Do zderzenia doszło ok. godz. 9.30. - Dostawczak wjechał na przejazd przez tory i doszło do zderzenia z tramwajem linii 15 jadącym w kierunku centrum

# wszystko jasne.

27.02.2016 16:37

Mogliby to towarzystwo puszczać gdzieś poza miastem. Poza tym powinni ponosić koszty tego bałaganu szczególnie jeśli by im zależało na poprawie sytuacji. Takie zdarzenia powodują dodatkowe korki, które będą kosztowały kilka dodatkowych litrów paliwa i innych kierowców też, że nie wspomnę o utrudnieniach w komunikacji miejskiej a to już większe koszty: kto za to zwróci???

# motoryzacja

27.02.2016 17:11

W świetle obowiązujących obecnie przepisów, masowe akcje kontrolowania trzeźwości kierowców są... nielegalne!
Otóż policjant ma prawo sprawdzić trzeźwość kierowcy w dwóch przypadkach. Gdy ma uzasadnione podejrzenie, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub gdy kierowca popełni wykroczenie. Żadna z tych przesłanek nie wchodzi w grę, gdy policjanci blokują drogę i sprawdzają trzeźwość wszystkich uczestników ruchu. A to oznacza, że wcale nie trzeba poddawać się woli policjanta i poddawać kontroli...

# ran/sk z tvn warszawa

29.02.2016 11:15

Zderzenie trzech aut na Grochowskiej.
Kolizja trzech aut na ulicy Grochowskiej. Informację o zderzeniu dostaliśmy na Kontakt24.
Do kolizji doszło ok. godz. 8.20, w okolicy Wspólnej Drogi.
"Auta zjechały już na boczną uliczkę i nie blokują ruchu"

# za tvn warszawa

03.03.2016 13:04

Wypadek z udziałem radiowozu. Policjant w szpitalu.
Zderzenie citroena i radiowozu na Targówku. Do szpitala trafił jeden z policjantów. Informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do zderzenia doszło około godziny 21.00, na rogu ulic Kołowej i Św. Wincentego.
- W tył radiowozu uderzył osobowy citroen. Jedna osoba z radiowozu została przewieziona do szpitala - poinformował asp. sztab. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.
Jak dodał, kierowca citroena był trzeźwy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności, w jakich doszło do zderzenia.

# xeds

03.03.2016 13:06

Jakoś przy takich stłuczkach policja nigdy nie wzywa karetki do cywilów, nikomu nie proponują wizyty w szpitalu. Gdy policjant bierze udział w stłuczce: hospitalizacja jest gwarantowana.

# Stacho

03.03.2016 13:07

Oni są bardzo eteryczni.

# su z tvn warszawa

04.03.2016 11:33

Zderzenie na skrzyżowaniu, al. Niepodległości w korku.
Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Batorego. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok. - Są duże utrudnienia w ruchu - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.
Do kolizji doszło koło godz. 7. - Zderzył się osobowy mercedes z volkswagenem busem - poinformował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - W wyniku zderzenia bus przewrócił się na bok - dodał.
Na miejsce przyjechała straż pożarna, która ustawiła samochód na koła.
Były duże utrudnienia w al. Niepodległości w kierunku Ursynowa. - Ulica jest częściowo zablokowana - poinformował Węgrzynowicz.
Jak podała stołeczna policja, nikomu nic się nie stało. - Kierowcy byli trzeźwi - mówił Tomasz Oleszczuk z biura prasowego KSP.

# ran/b

06.03.2016 12:32

Wjechał oplem w barierki.
"Miał blisko promil alkoholu".
Opel wjechał w słupki u zbiegu ulic Goworka i Spacerowej. Okazało się, że kierowca auta był pod wpływem alkoholu.
Policja otrzymała zgłoszenie o godz. 10.22. - 62-latek kierował oplem corsa, nie zapanował nad samochodem wpadł w poślizg i uderzył w barierki

# Patryk

07.03.2016 13:11

Czyli na jezdni oprócz "świętych" bez OC będziemy mieć świętych pajaców.
Gdzie te czasy kiedy na każdej ulicy stał "milicjant" z białą otoczką pasa i wciskał mandaty.
Teraz na jednego Warszawiaka przypada 0,002 Policjanta a po za tym oni takimi sprawami się nie zajmują.

# graffitiso

08.03.2016 01:26

zwykła stłóczka na siedem dni

# su/r z tvn warszawa

08.03.2016 12:34

Zderzenie dwóch samochodów.
Utrudnienia na Siekierkowskim.
Kolizja na moście Siekierkowskim. Są utrudnienia w kierunku węzła Marsa.
Policja zgłoszenie otrzymała przed godz. 11. - Mamy informacje o kolizji dwóch samochodów - informuje Piotr Świstak ze stołecznej policji.
Na miejsce dotarł nasz reporter. - Zderzył się opel z subaru. Opel stoi w poprzek jezdni, subaru tyłem do jazdy - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikt nie został ranny - dodaje.
Są bardzo duże utrudnienia. - Jest przejezdny tylko jeden pas ruchu. Utworzył się gigant korek - mówi reporter.

# agniecha bachruta

09.03.2016 13:15

W efekcie końcowym stanął ,ale czy kierowca dojeżdżający do pasów był w stanie przewidzieć co zrobi tamten ? Tak naprawdę to są sekundy i trzeba się znaleźć w danej sytuacji ,żeby wiedzieć co by się tak naprawdę zrobiło.

# Franciszek

10.03.2016 16:41

Sami "mądrzy" się tutaj rozpisują.

# ło/gp z tvn warszawa

20.03.2016 23:49

Ściął słupki, staranował dwa auta
Kierowca mazdy staranował samochody zaparkowane przy ul. Elbląskiej na Żoliborzu. - Odmówił badania na zawartość alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostanie pobrana krew - tłumaczy policja. Pierwszą informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Tuż za skrzyżowaniem z Saperską i Przasnyka w kierunku Krasińskiego, kierowca mazdy skosił słupki oddzielające jezdnię od chodnika. - Uszkodzone zostały również dwa samochody osobowe: peugeot i mitsubishi - mówi Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.
Jak dodaje policjant, kierowca odmówił badania na zawartość alkoholu w organizmie. - Został zatrzymany, zostanie pobrana mu krew do badań - zaznacza.

# su/sk z tvn warszawa

21.03.2016 13:09

toyota spadła z nasypu
Pijany kierowca tira spowodował wypadek. "Zatrzymali go świadkowie".
Na skrzyżowaniu ulic Strażackiej i Żołnierskiej samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. - Kierowca tira odjechał po zdarzeniu. Świadkowie zatrzymali go kilometr dalej - informuje reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodaje stołeczna policja, był pod wpływem alkoholu. Miał 2,6 promila.
Policja zgłoszenie o wypadku otrzymała po godz. 9. - Na skrzyżowaniu ulic Strażackiej i Żołnierskiej zderzył się kierowca toyoty z tirem. W wyniku wypadku samochód osobowy spadł z nasypu. Kierowca został ranny - mówi Piotr Świstak ze stołecznej policji.
- Kierowca ciężarówki został zatrzymany kilometr dalej przez świadków zdarzenia - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Okazuje się, że był pijany. - Po przeliczeniu we krwi miał 2,6 promila alkoholu - dodaje Piotr Świstak.

# su/r z tvn warszawa

24.03.2016 14:39

Toyota dachowała po zderzeniu z volkswagenem.
W nocy z środy na czwartek samochód osobowy dachował w Śródmieściu. Zdjęcia i informacje dostaliśmy od Zbigniewa na Kontakt 24.
Policja zgłoszenie otrzymała o 23.15. - Na skrzyżowaniu ulic Koszykowej, Natolińskiej i al. Róż zderzył się volkswagen z toyotą. Nikomu nic się nie stało - informuje w czwartek rano Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. - W wyniku zderzenia uszkodzone zostały jeszcze dwa inne zaparkowane samochody - mini i volkswagen - dodaje.
W wyniku kolizji, toyota dachowała. - Kierowca volkswagena został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi - mówi Oleszczuk.

# olszak

25.03.2016 00:21

#su/r z tvn warszawa napisał(a) 24.03.2016 14:39
W wyniku kolizji, toyota dachowała.
Do dachowania doszło bo prawdopodobną przyczyną była nadmierna prędkość, nic nikomu się nie stało, ale były utrudnienia zarówno dla kierowców w kierunku Mokotowa

# su/b z tvn warszawa

25.03.2016 13:43

Autobus potrącił kobietę
Autobus potrącił kobietę na Bemowie. Były utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Człuchowskiej. Komunikacja kursowała objazdami.
Jak poinformowała stołeczna policja, zgłoszenie otrzymali po 11. - Kierowca autobusu linii 189 potrącił kobietę - mówiła Ewa Szymańska-Sitkiewicz ze stołecznej policji. - Kierowca był trzeźwy - dodała.
- Poszkodowana trafiła do szpitala

# ran/sk z tvn warszawa

26.03.2016 10:05

Czołowe zderzenie na Bielanach. Kierowca BMW z promilami, bez prawa jazdy.
Dwa samochody zderzyły się czołowo w sobotę rano na ulicy Estrady. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu. Jak podaje policja, łącznie trzy osoby trafiły do szpitala.
Do wypadku doszło ok. godz. 7. Z ustaleń policji wynika, że BMW wyprzedzało opla, następnie uderzyło czołowo w jadące z naprzeciwka auto

# kz/r z tvn warszawa

27.03.2016 12:03

19-latek rozbił audi w al. Krakowskiej.
"Z samochodu wypadł silnik".
Nocny wypadek w al. Krakowskiej. - Kierowca audi uderzył w słup z tak dużą siłą, że z samochodu wypadł silnik, a inne części samochodu były porozrzucane na całym przystanku - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło ok 23:00 przy al. Krakowskiej 102, w kierunku centrum, tuż za parkingiem P&R. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi TT stracił panowanie nad autem, otarł się o inny samochód i uderzył w betonowy słup tuż przy przystanku - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.
Uszkodzony został słup trakcji tramwajowej, na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja, służby techniczne oraz dwie karetki. - W audi podróżowały cztery osoby - mówi Robert Opas z wydziału prasowego policji. - Wszyscy byli przytomni, poruszali się o własnych siłach, zostali zabrani do szpitala.
19-letni kierowca audi był trzeźwy. Stracił prawo jazdy.

# ło/r z tvn warszawa

28.03.2016 22:15

Audi dachowało na węźle Opacz.
Samochód audi dachował na trasie Salomea - Wolica, na jezdni w stronę centrum, tuż za węzłem Opacz. Wracający ze świąt z południa Polski musieli liczyć się z utrudnieniami. Zablokowane były trzy pasy.
Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Na miejscu była policja.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 16.20. Kierowca audi znajduje się pod opieką lekarzy, był trzeźwy. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia - tłumaczyła Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.
Zablokowane były 3 pasy w kierunku stolicy, ruch odbywał się pozostałymi dwoma.

# su/r z tvn warszawa

31.03.2016 08:14

Wisłostrada: citroen na barierkach.
Korek w rejonie mostu Północnego.
Kierowcy jadący Wisłostradą w stronę centrum muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Za mostem Północnym citroen wpadł na barierki. Jak poinformowała stołeczna policja, dwie osoby zostały poszkodowane.
Do zdarzenia doszło około godz. 7. Na miejsce wezwano straż pożarną. - Na czas sprzątania zamknięte była całkowicie jezdnia w kierunku centrum - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Potem jeden pas został udrożniony.
- Obecnie do dyspozycji są dwa pasy ruchu - mówi reporter. Kierowcy wjeżdżający do Warszawy utknęli w korku.
Jak podała stołeczna policja, dwie osoby zostały poszkodowane. Trafiły do szpitala.

# gość

31.03.2016 19:24

Dwie osoby poszkodowane... Jakiś debil rozlał olej na Wisłostradzie na odcinku od Pułkowej do trasy Toruńskiej. Jezdna była bardzo śliska, był problem z manewrami.

# Basia

31.03.2016 19:29

Dobrze, że kierowcy nie są troglodytami i nie każdy zwalnia do zera żeby sobie dokładnie obejrzeć rozbite samochody, wtedy to dopiero byłby niezły kocioł pomimo wypadku

# nawet o dwudziestej

31.03.2016 20:13

Caly dzien duzy korek na Wislostradzie do centrum!!!!!!

# scytkaj

31.03.2016 22:06

Kierowca autobusu został ukarany mandatem w wysokości 250 złotych. Mężczyzna był trzeźwy.

# za tvn warszawa

01.04.2016 19:42

Czołowe zderzenie na Estrady.
Dwa rozbite samochody i dwie osoby ranne to bilans wypadku, do którego doszło na Bielanach. Były utrudnienia w ruchu.
Do wypadku doszło w piątek po godz. 6.00. - Na wysokości numeru 45 czołowo zderzyła się honda i daewoo - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Kobiety, które prowadziły samochody, zostały ranne. Trafiły do szpitala - dodał.
Na miejsce wezwano straż pożarną, która zabezpieczyła miejsce wypadku. Policja wyjaśniała okoliczności zdarzenia.
Autobusy na objazdy
Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej musieli liczyć się z z bardzo dużymi utrudnieniami.

# scytkaj

01.04.2016 22:38

Skrzyżowanie to nie należy do "najłatwiejszych". Szczególnie skręt w lewo z autobusem z naprzeciwka nie ułatwia zadania. No ale są kierowcy co mają przenikliwy wzrok i się jeszcze boczkiem dopychają prosto pod jadące samochody albo na pieszych.

# za tvn warszawa

04.04.2016 13:48

Hyundai zderzył się z "24".
Tramwaj linii 24 zderzył się z hyundaiem na skrzyżowaniu al. Waszyngtona i Międzyborskiej. Jak informuje reporter tvnwarszawa.pl, dwie osoby trafiły do szpitala.
Do wypadku doszło po godz. 12. - Dwie osoby z niewielkimi obrażeniami trafiły do szpitala - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, ze wstępnych ustaleń wynika, że hyundai wjechał wprost pod nadjeżdżający tramwaj.
- Skład jechał w kierunku ronda Wiatraczna.
Utrudnienia dotyczą również kierowców. - Auta nie mogą skręcić z Waszyngtona w Międzyborską, ponieważ przejazd blokują tramwaje.

# kz/b z tvn warszawa

10.04.2016 23:14

Jechał osiedlową uliczką, uderzył w dwa samochody. Chciał uciec.
Kierowca audi uderzył w dwa zaparkowane przy drodze samochody. Zaczął uciekać, ale właściciel jednego z uszkodzonych samochodów złapał go ulicę dalej. Jak twierdzi, od sprawcy kolizji czuć było alkohol.
Do zdarzenia doszło ok. 13 przy ulicy Tołstoja. Kierowca audi uderzył w zaparkowane wzdłuż osiedlowej uliczki opla i forda.
Kolizję potwierdza policja. - Mężczyzna z nieznanych nam przyczyn uderzył w dwa samochody, później uciekł z miejsca zdarzenia - informuje Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. - Ustalamy przyczyny, pojawiła się informacja, że kierowca był pijany - dodaje.
Jak relacjonuje z kolei Mateusz Szmelter, całe zdarzenie z balkonu zaobserwował właściciel jednego z samochodów, w który uderzył mężczyzna. - Kierowca opla wybiegł z mieszkania i pobiegł za sprawcą wypadku. Od sprawcy zdarzenia czuł alkohol, mężczyzna chciał się "jakoś z nim dogadać" - tłumaczy Mateusz Szmelter.
Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

# ło/sk z tvn warszawa

12.04.2016 21:37

Kolizja mercedesa i renault na Białołęce.
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu Marywilskiej i Płochocińskiej. - Jedna osoba była badana w karetce - tłumaczy reporter tvnwarszawa.pl..
- Zderzył się mercedes z renault. Były niewielkie utrudnienia w ruchu na ul. Płochocińskiej jadąc od strony Nieporętu w kierunku centrum - tłumaczy Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak dodaje, jedna kobieta z mercedesa była badana w karetce.

# kz/r z tvn warszawa

16.04.2016 08:23

Jechali pijani i bez świateł.
Nie wiadomo, który kierował.
W nocy, w al. Stanów Zjednoczonych zderzyły się dwa auta. Pasażerowie jednego z nich byli pijani.
Do zderzenia doszło na wysokości ul. Afrykańskiej, na jezdni w kierunku Grochowa. Subaru uderzyło w samochód marki Kia.
- W skutek zderzenia subaru uderzyło w drzewo i zatrzymało się na pasie zieleni, a kia wyrwała barierki oddzielające jezdnie i przodem uderzyła w betonowy filar kładki - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Kobieta i mężczyzna z kii byli przytomni. Zostali zabrani do szpitala.
Subaru podróżowało dwóch mężczyzn. - Jak wynika z relacji świadków, nie mieli włączonych świateł. Nagle zjechali na inny pas i bokiem uderzyli w drugie auto - dodaje nasz reporter.
Na miejscu pojawiła się policja, pogotowie i straż pożarna. - Zgłoszenie dostaliśmy tuż po północy - potwierdza Iwona Jurkiewicz z wydziału prasowego policji. - Mężczyźni, którzy podróżowali subaru, byli pijani. Nadal nie wiemy, kto kierował i tym samym kto poniesie konsekwencje prawne - dodaje.

# kz/r z tvn warszawa

16.04.2016 21:35

Trzy samochody zderzyły się w Al. Jerozolimskich.
Tuż przed 11 trzy samochody zderzyły się w Al. Jerozolimskich. - Tworzył się spory korek w stronę Pragi, kierowcy stali już przy rondzie Dmowskiego - informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.
- Do kolizji doszło najprawdopodobniej podczas zmiany pasa ruchu - mówił nasz reporter. - Na miejscu była policja, która ustalała szczegóły - tłumaczy.
Kierowcy byli trzeźwi. Według relacji świadków jedna osoba została zabrana do szpitala, jednak policja tego nie potwierdza.
Zablokowane były dwa pasy ruchu w stronę Pragi. Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami.

# ms/b z tvn warszawa

17.04.2016 12:27

Kolizja volkswagena z furgonetką.
Przewoziła materiały radioaktywne.
Przed godz. 10 na drodze krajowej numer 50 w Sobiekursku doszło do kolizji furgonetki przewożącej materiały radioaktywne z samochodem osobowym. Przez prawie trzy godziny trasa było zablokowana w obu kierunkach.
- Do zderzenia doszło w Sobiekursku, jadąc od Kołbieli w stronę Góry Kalwarii, jeszcze przed skrzyżowaniem z drogą Warszawa-Puławy. Samochód dostawczy peugeot boxer oznaczony symbolem promieniowania zderzył się z volkswagenem - podał Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Grupa chemiczna w akcji
Jak doszło do kolizji? - Peugeot uderzył w tył volkswagena, ten skasował barierkę i skończył na pasie zieleni. W peugeocie uszkodzenia są niewielkie, volkswagen jest uszkodzony poważniej - mówił Zieliński.
Na miejsce przyjechała policja, która zabezpieczała teren. Wyznaczono objazdy.
- Samochody osobowe nie mają problemy, jadą objazdami. Gorzej mają ciężarówki, które nie mają jak zawrócić i objechać miejsca kolizji. One utknęły i muszą poczekać na udrożnienie drogi - relacjonował reporter. - Na miejscu jest grupa chemiczna, teren jest otaśmowany. Strażak za pomocą aparatu pomiarowego zmierzył skalę promieniowania, na szczęście nie przekroczyło normy - dodał.
Materiał radioaktywny został przeniesiony do auta zastępczego i odwieziony.

# Realista

17.04.2016 21:56

#ms/b z tvn warszawa napisał(a) 17.04.2016 12:27
Kolizja volkswagena z furgonetką.
Przewoziła materiały radioaktywne.
Materiał radioaktywny został przeniesiony do auta zastępczego i odwieziony.
Proponuję wozić te materiały, jeszcze skuterami w plecakach...

# kz/r z tvn warszawa

21.04.2016 15:50

Trasa Łazienkowska stała po zderzeniu trzech aut na moście.
Trzy auta zderzyły się na moście Łazienkowskim. - Zablokowane były dwa pasy w kierunku Saskiej Kępy. Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
- Zderzyły się trzy samochody, dwa dostawcze i jeden osobowy ford - mówił Zieliński. Jak dodawał, uszkodzona była również barierka energochłonna.
Na miejscu pojawiła się policja, dwa zastępy straży pożarnej i karetka. - Zgłoszenie przyjęliśmy o 7:30 - mówił Tomasz Oleszuk z wydziału prasowego policji. - Do wypadku doszło około 500 metrów za Torwarem - dodawał.
- Tworzyły się spore korki, ponieważ do dyspozycji kierowców był tylko jeden pas ruchu. Jedna osoba trafiła do szpitala. - informował Tomasz Zieliński.

# ms/b z tvn warszawa

22.04.2016 21:21

Tramwaj potrącił rowerzystę na Grochowskiej.
Potrącenie rowerzysty przez tramwaj na Grochowskiej. Chłopakowi nic poważnego się nie stało.
Około godziny 17 tramwaj potrącił około 15-letniego chłopaka na ulicy Grochowskiej, na wysokości numeru 355. Według wstępnych ustaleń, chłopak przejeżdżał Grochowską przez przejście dla pieszych. Wtedy potrącił go tramwaj linii 26.
- Karetka zabrała go do szpitala, ale jego obnażenia nie wyglądały groźnie - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Przez około pół godziny wstrzymany był ruch tramwajowy w stronę ronda Wiatraczna - dodaje. Utrudnienia dotyczyły linii 3, 6, 22 i 26.
- Chłopak bez poważniejszych dolegliwości został profilaktycznie zabrany do szpitala - potwierdził st. asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

# za tvn warszawa

23.04.2016 11:51

Kolizja na Powstańców Śląskich.
Audi wjechało w barierki.
W sobotę rano doszło do kolizji na ulicy Powstańców Śląskich. - Samochód wjechał w barierki - informuje straż pożarna. Były utrudnienia w ruchu tramwajowym.
Do kolizji doszło w pobliżu skrzyżowania ulicy Powstańców Śląskich i Górczewskiej. - Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 6.53. Samochód uderzył w barierki odgradzające pasy ruchu. Na miejsce udał się jeden zastęp straży pożarnej - informuje Nikodem Kiełbowicz ze straży pożarnej.

# kw/r z tvn warszawa

23.04.2016 14:07

Pułkowa: łoś wbiegł pod samochód.
Na drugiej jezdni kolizja trzech aut.
Łoś wpadł pod samochód na ulicy Pułkowej. - Przebiegał przez jezdnię, zginął na miejscu. Toyota, w którą uderzył, ma zniszczony przód i bok - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Chwilę później, na drugiej jezdni doszło do kolizji trzech aut.
Do zdarzenia doszło około godziny 10.40, 300 metrów za skrzyżowaniem Pułkowej i Wóyckiego, na jezdni w kierunku Warszawy.
- Łoś przebiegał przez jezdnię. Wpadł na toyotę. Leży na poboczu martwy. Samochód ma zbitą przednią szybę, uszkodzony przód i drzwi od strony kierowcy

# ran/sk z tvn warszawa

25.04.2016 10:45

BMW pod naczepą.
Dwie osoby ranne.
BMW wjechało pod naczepę samochodu ciężarowego przy ulicy Mszczonowskiej w Jankach. Dwie osoby zostały ranne. Są utrudnienia na jezdni w kierunku Warszawy.
Do wypadku doszło ok. godz. 8 na wysokości ulicy Przelotowej. Jak doszło do wypadku?
- Pojazd ciężarowy wyjeżdżał z ulicy Przelotowej, a BMW jechało prawdopodobnie z nadmierną prędkością ulicą Mszczonowską w stronę Warszawy

# za tvn warszawa

29.04.2016 14:56

Zderzenie pięciu aut na S2.
Pięć aut zderzyło się na S2. Zablokowany był jeden pas ruchu, kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami.
Samochody zderzyły się w okolicy 457 kilometra na odcinku węzeł Konotopa - węzeł Opacz. Jak informowała GDDKiA nikt nie został ranny. Na trasie tworzyły się korki.
"Zablokowany był lewy pas ruchu w kierunku ul. Puławskiej. Ruch odbywał się prawym i środkowym pasem - czytaliśmy w komunikacie GDDKiA"
Jak informował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl ok. 9.15 samochody zjechały na skrajnie prawy pas. - Ruch był nadal spowolniony, ale korek znacznie się zmniejszył - dodawał.
Na miejscu pojawiła się policja i służba drogowa.

# wypadek na białołęce

04.05.2016 00:41

Dwie osoby ranne.
We wtorek po południu na skrzyżowaniu Płochocińskiej i Cieślewskich zderzyły się dwa auta. Dwie osoby karetki odwiozły do szpitala.
Do wypadku doszło ok. godz. 15.45. - W zderzeniu brały udział dwa osobowe auta: citroen i skoda. Podróżowały nimi łącznie trzy osoby.
Na miejscu pojawiły się dwie karetki pogotowia. - Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala.
Były utrudnienia na Płochocińskiej na dojeździe do skrzyżowania.
(wyjątki z tvn warszawa)

# kz/b z tvn warszawa

04.05.2016 10:22

Dwa zderzenia na S8.
"Korek ma kilka kilometrów".
Dwa zderzenia na trasie S8 w kierunku Poznania. Jak relacjonują reporterzy tvnwarszawa. pl na trasie tworzą się ogromne korki.
Do pierwszego zderzenia doszło w okolicach węzła Warszawska, zablokowany jest lewy pas w kierunku Poznania. - Rozbite są dwa samochody: BMW i opel. Wygląda na to, że to pierwsze auto wjechało w tył drugiego - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.
I dodaje, że nikomu nic się nie stało.
Niedaleko druga kolizja
Z kolei kilka kilometrów wcześniej, tuż za wiaduktem ul. Słowackiego (okolice węzła Marymoncka) zderzyły się kolejne auta. - Suzuki uderzyło w tył hondy, a ta wylądowała na barierkach - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
Zdarzenie potwierdza policja. - Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 8.30, nikomu nic się stało, kierowcy byli trzeźwi - mówi nam Magdalena Bieniak ze stołecznej policji.
Zablokowane są dwa z trzech pasów ruchu. Na miejscu tworzą się ogromne korki. Jak podaje GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.30.

# kw/sk z tvn warszawa

06.05.2016 23:59

Zderzenie fiata i citroena.
Kierowca w szpitalu.
W piątek wieczorem doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Ciszewskiego z al. Komisji Edukacji Narodowej. Zderzyły się dwa auta: fiat i citroen. Jak relacjonują świadkowie, kierowca fiata został ranny.
Do wypadku doszło obok marketu na Ursynowie, około godziny 20.30. Jak poinformowali nas czytelnicy Kontakt 24, na miejscu pojawiła się policja, pogotowie i cztery zastępy straży pożarnej.
Oba auta są rozbite. Czarny citroen ma potłuczony przód, zaś seicento przód i bok od strony kierowcy.
Jak podaje portal haloursynow.pl, najbardziej ucierpiał kierowca seicento. Strażacy wyciągali go z auta. Ciężko ranny trafił do szpitala. Kobieta kierująca citroenem nie doznała większych obrażeń.
Na miejscu zdarzenia kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

# ran/b z tvn warszawa

09.05.2016 10:57

Wypadek w Markach, ranne dziecko. Sznur aut na wylotówce.
Dwa samochody zderzyły się w al. Piłsudskiego w Markach. Zablokowane są dwa pasy ruchu. Ranne zostało 5-letnie dziecko.
Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ulicy Szkolnej. - W zdarzeniu brały udział toyota i renault

# ran/sk z tvn warszawa

10.05.2016 13:22

Grójecka: subaru wjechało w volvo.
Dwa samochody zderzyły się na ulicy Grójeckiej. Były utrudnienia na jezdni w kierunku placu Narutowicza.
Do zderzenia doszło przed skrzyżowaniem z ulicą Niemcewicza.

# ms/r z tvn warszawa

11.05.2016 11:24

Dwie kolizje na S8.
Stoją obie jezdnie.
Na trasie S8 w rejonie węzła Mory doszło do dwóch kolizji, na jezdniach w obu kierunkach. Są duże utrudnienia.
Na jezdni w kierunku Żoliborza zderzyły cztery auta: dacia, nissan, BMW i renault. Policja kierowała tam ruchem. - Są utrudnienia w ruchu - informowała Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji. - Nie mam informacji, żeby ktoś w tym zdarzeniu został ranny - dodała.
- Zablokowane są 2 z 4 pasów w kierunku Żoliborza, w tym zjazd w ulicę Poznańską - relacjonował z kolei reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Na miejscu są dwa zastępy straż pożarnej - dodaje.
Druga kolizja na drugiej jezdni
Mniej więcej w tym samym czasie doszło do drugiej, na jezdni w stronę Pruszkowa, między Morami a Konotopą. - Zablokowany jest środkowy pas. W kolizji uczestniczyły samochód dostawczy, dwa samochody osobowe i platforma z wysięgnikiem - relacjonuje Marcinczak.

# ms/r z tvn warszawa

11.05.2016 23:55

Wypadek radiowozu w Wawrze.
Przy ul. Skalnicowej, na wysokości numeru 12 zderzyły się dwa samochody: policyjna kia i skoda. Na miejscu były dwie karetki, które badały poszkodowanych. Dwóch policjantów trafiło do szpitala.
- Wygląda na to, że kierowca skody stracił panowanie jadąc po łuku i uderzył w radiowóz - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Na miejscu były dwie karetki, których załogi badały policjantów, a następnie zabrały mundurowych do szpitala. - dodawał.
Policja potwierdza, że doszło do zderzenia. - Na miejscu było pogotowie i policja, która przeprowadza czynności sprawdzające. Policjanci trafili do szpitala. Wstępna kwalifikacja zdarzenia to wypadek - informuje asp. Tomasz Oleszczuk z biura prasowego komendy stołecznej.

# ran z tvn warszawa

12.05.2016 11:43

Zderzenie dwóch aut na S8.
Zderzenie aut na trasie S8 w okolicach ulicy Lazurowej. Były spore utrudnienia na jezdni w kierunku wyjazdu z miasta.
- Do zderzenia doszło około 100 metrów za Lazurową patrząc od Wisły - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Brały w nim udział mercedes i skoda.
Jak zaznacza reporter tvnwarszawa.pl, zablokowany był jeden pas w stronę wyjazdu z Warszawy.
Policja podaje, że nikt nie został ranny.

# za tvn warszawa

14.05.2016 23:47

Kierowca BMW uderzył w latarnię.
Wypadek na al. Prymasa Tysiąclecia.

# ms/sk z tvn warszawa

16.05.2016 07:58

Mercedes wjechał w opla, opel w sygnalizator. Nie działają światła.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Łopuszańskiej z Orzechową. Jedna osoba trafiła do szpitala. Jak informuje policja, tworzyły się duże utrudnienia w ruchu w kierunku al. Krakowskiej.
- Sytuacja wyglądała mniej więcej tak, że około 5.55 na skrzyżowaniu, na czerwonym świetle zatrzymał się opel, po czym uderzył w jego tył ciężarowy mercedes, popychając opla na sygnalizator świetlny - mówi nam Edyta Adamus z zespołu prasowego komendy stołecznej policji.
Jak dodaje - na tym skrzyżowaniu nie działają światła i są utrudnienia w kierunku al. Krakowskiej. Jedna osoba, pasażer opla, trafiła do szpitala.
Jak podaje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński - największym problemem jest to, że nie ma świadka, ale mimo to kończą się już działania policyjne. Laweta zabiera opla, ale nadal nie działają uszkodzone po zderzeniu światła na przejściu dla pieszych.

# kw/b z tvn warszawa

17.05.2016 13:50

Wypadek na Batorego. Kierująca renault wycinana przez strażaków.
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Batorego i al. Niepodległości. - Zderzyły się dwa auta. Kobieta jadący jednym z nich była wycinana przez strażaków. Są duże utrudnienia w ruchu - mówi reporter tvnwarszawa.pl.
Do wypadku doszło o godz. 11.49. - Zderzyły się ze sobą opel i renault. Kobieta kierująca renault była wycinana przez strażaków. Trafiła do szpitala - relacjonuje Lecz Marcinczak z tvnwarszawa.pl. - Kierowca drugiego samochodu wyszedł o własnych siłach - dodaje.
Renault ma uszkodzony bok, a opel przód samochodu. Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu na ulicy Batorego. - Przyblokowane są dwa pasu ruchu od placu Unii Lubelskiej - dodaje.
Na miejscu są policja, straż pożarna i karetka pogotowia.

# kw/gp z tvn warszawa

21.05.2016 18:07

Samochód osobowy zderzył się z cysterną. Nie żyje jedna osoba.
Tragiczny wypadek na Szosie Lubelskiej pod Warszawą.

# ran/ec z tvn warszawa

22.05.2016 12:49

Zderzenie trzech aut zatrzymało Siekierkowską.
Trzy samochody zderzyły się na Trasie Siekierkowskiej. Utrudniony był przejazd w kierunku ulicy Czerniakowskiej.
Do zderzenia doszło przed godziną 9.
- Brały w nim udział trzy pojazdy: alfa romeo, fiat ducato i autobus

# źródło: "Tu Stolica"

24.05.2016 07:56

Horror na Wałuszewskiej.
Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś około 16:00.
- Kierowca prowadzący volkswagena polo stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo - poinformowała Komenda Stołeczna Policji. - Kierowca w stanie ciężkim został zabrany do szpitala.
Samochód musiał poruszać się z ogromną prędkością, o czym świadczy skala zniszczeń: auto jest niemal owinięte wokół drzewa. To kolejny niemal jednakowy wypadek na Wałuszewskiej. Kierowcy pędzący tą ulicą notorycznie przekraczają dozwoloną prędkość i niekiedy rozbijają się o drzewa.

# vivmix

24.05.2016 12:46

#źródło: "Tu Stolica" napisał(a) 24.05.2016 07:56
Horror na Wałuszewskiej.
- Kierowca prowadzący volkswagena polo stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo -
To kolejny niemal jednakowy wypadek na Wałuszewskiej. Kierowcy notorycznie rozbijają się o drzewa.

Szkoda jeźdźca i fajnego sprzętu. To jakieś przekleństwo. Na wszelkich bogów olimpu gdyby jechał przepisowe 15 km/h to nic by mu się nie stało.

# ank/popi z tvn warszawa

28.05.2016 17:56

Daewoo na barierkach, volkswagen potrącił policjanta i świadka.
Najpierw jedno z aut uderzyło w barierki, a chwilę potem inne, w tym samym miejscu, potrąciło dwie osoby, między innymi policjanta. Pierwsze informacje i zdjęcia z wypadku na Trasie Siekierkowskiej otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 5.50. - Wszystko zaczęło się od tego, że kierowca daewoo uderzył w barierki. Zdarzenie widziała kierująca renault, która się zatrzymała i wysiadła z pojazdu - powiedziała redakcji Kontaktu 24 podkom. Iwona Jurkiewcz z Komendy Stołecznej Policji.
Na miejscu pojawili się również policjanci. - W pewnym momencie kierowca innego samochodu, volkswagena, potrącił policjanta i świadka zdarzenia, czyli kobietę z renault - tłumaczyła policjantka.
Policjant i świadek w szpitalu
Na zdjęciach, które otrzymaliśmy na Kontakt 24 widać trzy rozbite samochody. Wszystkie mają zniszczone maski.
Podkom. Iwona Jurkiewcz oznajmiła, iż zarówno policjant, jak i kobieta zostali przewiezieni do szpitala.
Kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi. - Oczywiście wyjaśniamy, jak doszło do potrącenia policjanta i kobiety z renault - zakończyła podkom. Jurkiewicz.

# ran/r z tvn warszawa

30.05.2016 10:51

Samochód pod ciężarówką.
Gigantyczny korek na S8.
Pięć pojazdów zderzyło się na trasie S8, w rejonie węzła Konotopa - informuje policja. Jeden z samochodów wbił się pod ciężarowy. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, trzeba liczyć się z ogromnymi utrudnieniami w ruchu.
Do zderzenia doszło w okolicach ulicy Przyparkowej, na jezdni w kierunku węzła Konotopa. Policja informuje o kolizji pięciu aut.

# sto n ka

30.05.2016 15:27

Nie od dziś wiadomo, że autochtoni nie powodują ani wypadków ani kolizji; ani w Warszawie ani w Polsce. Co więcej, przyjezdni celowo doprowadzają do zdarzeń na drodze, bo wiedzą, że nigdy nie będą prawdziwymi warszawiakami i nie będą się mogli tym chwalić u siebie na wsi.

# ran z tvn warszawa

31.05.2016 08:12

Zderzenie 2 aut, uszkodzona sygnalizacja.
"Chaos przy moście".
Na zjeździe z mostu Świętokrzyskiego w stronę Sokolej zderzyły się dwa samochody. Uszkodzona jest sygnalizacja świetlna. - Na miejscu tworzą się ogromne korki, a na skrzyżowaniu panuje chaos - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.
Do kolizji doszło u zbiegu zjazdu z mostu z Wybrzeżem Szczecińskim.
- Zderzyły się ford i toyota. Nie ma rannych, kierowcy byli trzeźwi - informuje Rafał Retmaniak z biura prasowego stołecznej policji.
Uszkodzone zostały jednak barierki sygnalizator świetlny. Na miejscu pracują policjanci.
- Ponieważ nie działa sygnalizacja to na skrzyżowaniu panuje chaos. Są też ogromne korki w obu kierunkach na Wybrzeżu Szczecińskim - dodaje Węgrzynowicz.

# skw/b/md z tvn warszawa

31.05.2016 20:44

Wypadek w al. Solidarności
Zderzenie motocykla z lexusem. Motocyklista trafił do szpitala.
W al. Solidarności motocyklista zderzył się z osobowym lexusem. Były duże utrudnienia samochodów w kierunku placu Bankowego.
Do wypadku doszło przed 15 na odcinku między placem Bankowym a tunelem Trasy W-Z. Przez ok. 20 minut nie jeździły tramwaje linii 4, 13, 18, 20, 23 i 26.
- Ruch szynowy już został przywrócony, natomiast auta stoją w korku w stronę placu Bankowego - mówił Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Kierujący motocyklem doznał obrażeń i został zabrany przez karetkę. Strażacy usuwają wielką plamę oleju. Policja ustala przebieg zdarzenia - dodał
Przed godziną 17 policja podała, że ruch w tym miejscu odbywa się płynnie. - Samochody zostały usunięte. Plama oleju została posprzątana. Na miejscu nie ma już utrudnień - poinformował starszy aspirant Piotr Świstak z komendy stołecznej i dodał, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

# wo w ow

31.05.2016 22:08

No i się zaczęło: blokada ruchu w obie strony.

# md/r z tvn warszawa

01.06.2016 09:45

Grodzisk Mazowiecki
Tir zderzył się z pociągiem.
Składy WKD utknęły w zajezdni.
Trwa usuwanie skutków nocnego zderzenia pociągu WKD z ciężarówką. Składy wciąż nie wyjechały na trasy, co powoduje potężne problemy dla pasażerów z Grodziska i Pruszkowa. Ruch ma być wznowiony po godzinie 9.
Duże utrudnienia czekały rano mieszkańców Grodziska i Pruszkowa, którzy chcieli dostać się do centrum Warszawy. Na torach cały czas są tylko trzy składy WKD. Pozostałe utknęły w zajezdni po tym, jak w jej sąsiedztwie ciężarówka zderzyła się z pociągiem.
W wyniku zderzenia, pociąg kolei WKD wykoleił się. Od wczesnego poranka trwają prace nad jego usunięciem. - Pociąg jest podnoszony za pomocą poduszek pneumatycznych. Do tej pory udało się postawić pierwszą - przednią - część wagonu na torach, trwa ustawienie drugiej - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.
Ciężarówka uderzyła w pociąg
Do samego zderzenia doszło po północy, na niestrzeżonym przejeździe przy ul. Nadarzyńskiej. - Nikomu na szczęście nic się nie stało - informował na antenie TVN24 brygadier Krzysztof Kryniszewski ze straży pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.
- Nikt nie odniósł obrażeń, natomiast uszkodzenia pojazdów są poważne i likwidacja skutków zderzenia wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Trwają prace na miejscu. Jesteśmy w trakcie przywracania pociągu na tory - powiedział przed 7 rano dyspozytor WKD.
Bilety działają w SKM i KM
W związku z utrudnieniami, obowiązuje honorowanie wszystkich rodzajów biletów WKD na odcinku Grodzisk Mazowiecki - Warszawa Śródmieście w pociągach spółki Koleje Mazowieckie - KM oraz w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej.
"Na odcinku Grodzisk Mazowiecki Radońska - Grodzisk Mazowiecki Piaskowa - Podkowa Leśna Główna będzie funkcjonować zastępcza komunikacja autobusowa" - czytamy na stronie WKD
3 dostępne składy WKD będą kursować na trasie Podkowa Leśna - Śródmieście co 45 - 60 minut. Dyżurny ruchu WKD Krzysztof Mekocki zapewnia, że pociągi wyjadą na tory od razu po otwarciu trasy.

# skw/b z tvn warszawa

02.06.2016 12:39

S8: skoda na barierkach.
Korek aż do Wisły.
Rano na trasie S8 w rejonie węzła Konotopa w kierunku Poznania kierowca skody wjechał w bariery ochronne. Były duże utrudnienia w ruchu, korek zaczynał się za Wisłą.
Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 7. Kierowca osobowej skody z nieznanych na razie przyczyn uderzył w bariery energochłonne.
- Odbił się od nich wylądował na sąsiednim pasie. Kierowcy nic się nie stało - mówił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Na miejscu jest policja. Auto ściągnięto już na bok - podał po godz. 8.
Na wylocie z Warszawy były duże utrudnienia w ruchu. Korek zaczynał się już po drugiej stronie Wisły - na wysokości ul. Jagiellońskiej.

# kz/gp z tvn warszawa

03.06.2016 21:57

Po kolizji zablokowana Łopuszańska.
Dwa samochody zderzyły się w Alejach Jerozolimskich. Zamknięta była ul. Łopuszańska w kierunku Kleszczowej, kierowcy utknęli w korku.
Do kolizji doszło na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej. Zderzyły się dwa auta - audi i infiniti. Jak relacjonuje nasz reporter, na miejsce przyjechała karetka, ratownicy opatrzyli poszkodowanych, nikt nie trafił do szpitala.
- Zgłoszenie dostaliśmy o 18:34, kierowcy byli trzeźwi - mówi Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej policji.
Utrudnienia w ruchu
Z kolei Tomasz Zieliński ostrzegał przed utrudnieniami w ruchu. Zamknięta była ul. Łopuszańska w kierunku Kleszczowej, kierowcy utknęli w korku.
Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, policja i karetka.

# cytat z "JFA"

05.06.2016 23:48

"Wszystkie wypadki na Wałuszewskiej mają miejsce na północnym pasie drogowym, kierynek od ul. Płochocińskiej do ul. Bohaterów"

# kz z tvn warszawa

05.06.2016 23:59

Ranni w zderzeniu na moście Siekierkowskim.
Zderzenie na moście Siekierkowskim. Jak informuje straż pożarna, wypadek sparaliżował ruch w kierunku Mokotowa.
Do zderzenia doszło chwilę przed 22. Zderzyły się dwa samochody.
- Wszyscy podróżujący wyszli o własnych siłach, jednak dwie osoby trafiły do szpitala - mówi Michał Konopka i ostrzega przed utrudnieniami w ruchu. - Zablokowane są trzy pasy w kierunku Mokotowa - dodaje.
Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej, karetka i policja, która ustali szczegóły zdarzenia.

# md z tvn warszawa

06.06.2016 10:02

Dachowanie na S2. Korki.
Duże utrudnienia czekają kierowców jadących drogą S2 w kierunku ul. Puławskiej. Na ekspresówce tir zderzył się oplem.
- Około godziny 8 mercedes z naczepą uszkodził opla i volkswagena. W wyniku wypadku opel dachował - informuje Edyta Adamus z zespołu prasowego stołecznej policji.
Do wypadku doszło na S2 za węzłem Konotopa, na wysokości ul.Warszawskiej.
Pojazdy stoją już na poboczu, ale tworzy się korek z powodu kierowców, którzy zwalniają, obserwując zdarzenie. Utrudnień spodziewać należy się na S2 od węzła Konotopa. Korek utworzył się także na S8.
Kierowcy wszystkich pojazdów biorących udział w wypadku byli trzeźwi.

# entrinder

06.06.2016 12:36

#md z tvn warszawa napisał(a) 06.06.2016 10:02

W wyniku wypadku opel dachował
Do wypadku doszło na S2 za węzłem Konotopa, na wysokości ul.Warszawskiej.
Kierowcy wszystkich pojazdów biorących udział w wypadku byli trzeźwi.

Najczęściej to nie warunki intelektualne a brak wyniesionej z domu kultury. Pięknie by było gdyby się nagle ludzie przestali aż tak spieszyć. Po co się spieszyć skacząc pomiędzy pasami dla 5 minut różnicy (i spalenia litra paliwa więcej ? Zmieńcie kulturę jazdy to wszystko się naturalnie poukłada.

# ran/b z tvn warszawa

08.06.2016 10:09

Zderzenie audi i daewoo.
Od Powsina w korku.
Dwa samochody zderzyły się na ulicy Przyczółkowej w Wilanowie. W porannym szczycie tworzyły się korki w kierunku centrum.
Do zderzenia doszło po godz. 7 na jezdni prowadzącej z Konstancina.
- Audi jechało ulicą Drewny, a daewoo z bocznej Przyczółkowej. Lanos prawdopodobnie zajął środkowy pas, a nie prawy, który służy do włączenia się do ruchu. Wówczas doszło do zderzenia

# alex/sk z tvn warszawa

09.06.2016 22:37

Szybkościomierz zatrzymał się na ponad 100 km/h
Golfem wpadł na drzewa.
Policja szuka kierowcy.
Rozbitego na drzewie czarnego golfa zastali policjanci przy ul. Braci Leśnych (droga wojewódzka 721) pod Pruszkowem. Pojazd był pusty. Policja szuka teraz kierowcy.
- Zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do nas kilka minut po siódmej - mówi Karolina Kańka, oficer prasowy komendy powiatowej policji w Pruszkowie.
Jak relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl, wygląda na to, że osoba prowadząca auto straciła panowanie nad kierownicą, a samochód zjechał na pobocze.
- Golf na początku uderzył w dwa drzewa, a w końcu "zaparkował" na trzecim - relacjonuje reporter.
Kańka zaznacza, że gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, auto było puste.
Pojazd jest zdemolowany. Rozbita jest przednia część auta. Tylna klapa bagażnika została wyrwana. Szybkościomierz golfa zatrzymał się na ponad 100 km/h.
- Nie wiemy jaka była przyczyna opuszczenia samochodu przez kierowcę. Postępowanie ustali, kto jest właścicielem pojazdu i kto kierował nim w czasie zdarzenia - mówi Karolina Kańka.

# ran/b z tvn warszawa

15.06.2016 12:21

Opel dachował na S2.
Samochód dachował na trasie S2. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na wyjeździe z Warszawy.
Do zdarzenia doszło w środę po godz. 9. - Za węzłem Opacz w kierunku Konotopy dachował samochód

# skw/r z tvn warszawa

21.06.2016 10:27

Kolizja na S8:
ciężarówka zderzyła się z hondą.
Kolizja ciężarówki z osobową hondą na trasie S8, w kierunku Poznania, na wysokości Gwiaździstej. Utrudnienia zaczynały się jeszcze na Wybrzeżu Gdyńskim.
Na miejscu policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia. - O godzinie 7.17 na drodze S8, na wysokości ulicy Gwiaździstej samochód ciężarowy zderzył się osobowa hondą. Nikt nie ucierpiał, obaj kierowcy byli trzeźwi - powiedziała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej komendy.
Utrudnienia na dojeździe do S8 zaczynają się już przed łącznicą mostu na Wybrzeżu Gdańskim.
Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, dosyć szybko udrożniono wszystkie pasy jezdni, jednak kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami, jak niemal każdego ranka w tym miejscu.

# za tvn warszawa

22.06.2016 09:30

W środę rano na Trasie Armii Krajowej na Żoliborzu w kierunku Marek doszło do kolizji trzech samochodów, w tym ciężarówki. Niedługo później na Targówku w stronę Bemowa w wypadku uczestniczyły trzy auta. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w obu kierunkach.
Zdarzenie na wiadukcie nad ulicą Broniewskiego miało miejsce około godziny 6.20. Na miejscu działała policja. Utrudnienia w ruchu zaczynają się już na wysokości Radiowej i Obozowej.
- W kolizji wzięły udział trzy samochody: audi, peugeot i ciężarówka volvo. Ta ostatnia blokuje pas, więc w tym miejscu są utrudnienia - ostrzegał asp. szt. Tomasz Oleszczuk. - Na podobnej wysokości na jezdni w przeciwnym kierunku była inna kolizja - dwóch aut osobowych. Jednak mamy informację, że ta nie utrudnia jazdy w stronę Bemowa - dodał.
Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do kolizji doszło przy zmianie pasów jezdni przez samochody. - Audi ma obtarty bok - podawał.
Jak podała przed godz. 7.30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, przewidywany czas trwania utrudnień na trasie S8 ok. dwie godziny.

# za tvn warszawa

22.06.2016 12:06

Do kolizji z udziałem trzech samochodów doszło po godz. 7.20. na jezdni w przeciwnym kierunku. - Na wysokości ulicy Głębockiej zderzyły się audi, ford i volkswagen. Kolizja także powoduje piętrzenie się ruchu - informowała policja.
- Prawdopodobnie tutaj także do wypadku doszło w czasie zmiany pasów jezdni. W wypadku ucierpiała jedna osoba, którą zabrano do szpitala. Na miejscu jest policja, były również dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy zasypali wycieki z aut i odłączyli akumulatory. Nie trzeba było nikogo wycinać - relacjonował Zieliński. - Są duże utrudnienia w ruchu - dodawał.

# skw/b z tvn warszawa

22.06.2016 13:44

Mazda wjechała w mur nad przejściem dla pieszych.
Na Wisłostradzie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca mazdy uderzył w mur otaczający schody prowadzące na wiślane bulwary. Szczęśliwie, w momencie zderzenia nikt nimi nie przechodził.
Do zdarzenia doszło na jezdni Wisłostrady w kierunku północnym, na wysokości ulicy Grodzkiej, ok. godz. 11. Jak informuje reporeter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, prawdopodobnym sprawcą kolizji był kierowca hyundaia.
- Jego auto uderzyło w tył mazdy i zepchnęło ją wprost na mur nad podziemnym przejściem na bulwary wiślane. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, której się udało zepchnąć auta na bok. Jednak wciąż częściowo blokują prawy pas w kierunku Żoliborza. Utworzył się duży korek - informuje Zieliński.
Ponadto strażacy wyjęli cześć betonowych płyt z muru, bo mogłyby stwarzać zagrożenie. Przejście na bulwary zostało zamknięte dla pieszych.

# alex/sk z tvn warszawa

23.06.2016 10:51

Zderzenie czterech aut na S2.
Na drodze S2 ok. 400 m za Aleją Krakowską zderzyły się cztery auta. Jedna osoba odniosła obrażenia.
Auta wpadły na siebie - zadziałał tzw. efekt domina. Zablokowany był lewy pas ruchu w kierunku ul. Puławskiej. Dwa auta zostały zabrane na lawetach.
Kilka minut przed godz. 10 policja poinformowała, że samochody uczestniczące w kolizji zostały
usunięte na pobocze, a ruch odbywa się już bez zakłóceń.

# kemot

24.06.2016 01:59

Jaki reporter, taki materiał. Jaki serwis takie dziennikarstwo. Przy ich polocie to infrastruktura wskazuje jak jest dobrze wykombinowane. ;)

# md/b z tvn warszawa

24.06.2016 10:19

Dwie osoby ranne, skoda na barierkach. Wawelska w korku.
Zderzenie skody i volvo na ulicy Wawelskiej. Jedno z aut wylądowało na barierce oddzielającej jezdnie. Zablokowany jest lewy pas ruchu w stronę skrzyżowania z Żwirki i Wigury.
W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. - Karetka zabrała je do szpitala - informuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.
I dodaje, że na miejscu są duże utrudnienia w ruchu.
- Wypadek miał miejsce na odcinku pomiędzy Grójecką a Żwirki i Wigury. Korek utworzył się na całej długości tej trasy i sięga aż do Hali Kopińskiej - mówi Szmelter.
Według świadków, z którymi rozmawiał nasz reporter, skoda jechała Wawelską do strony Żwirki i Wigury. Kierujący tym pojazdem chciał skręcić w lewo w ulicę Marii Skłodowskiej-Curie. Podczas wykonywania skrętu auto zderzyło się z jadącym naprzeciwko volvo.
Na miejscu pracują policja i straż pożarna.

# md/b z tvn warszawa

24.06.2016 16:03

Skuterzysta zderzył się z volkswagenem na Grzybowskiej.
Zderzenie skutera i osobowego volkswagena na ul. Grzybowskiej. Na krótkim odcinku między Karolkową a Towarową ulica była zablokowana.
- Kierowca skutera został poszkodowany. Na miejscu zajmuje się nim ekipa pogotowia. Mężczyzna ma uraz kręgosłupa - informował przed godz. 10.30 Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. Na miejsce przyjechała także policja i straż pożarna.
Kierująca volkswagenem passatem jechała Grzybowską od ulicy Karolkowej. - Z relacji świadków wynika że zajechała drogę skuterowi - podał nasz reporter.
Po wypadku zablokowano ulicę Grzybowską między Karolkową a Towarową. Występowały utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 102. Przed 11 ruch wznowiono.
Kierowca skutera i kierująca passatem byli trzeźwi.

# maj ster

25.06.2016 06:04

#md/b z tvn warszawa napisał(a) 24.06.2016 16:03
Kierowca został poszkodowany.
samochód po drodze uderzył w dwa słupki i latarnię, a już na parkingu w dwa samochody na zimówkach.

# md z tvn warszawa

01.07.2016 20:29

Wjechała w barierki przy przystanku.
Samochód uderzył w barierki oddzielające torowisko od jezdni - informował reporter tvnwarszawa.pl. W piątek rano tylko jeden pas Grochowskiej w stronę centrum był przejezdny.
Do zdarzenia doszło za rondem Wiatraczna w kierunku Dworca Wileńskiego. Jak informował nasz reporter Artur Węgrzynowicz, strażacy musieli wycinać samochód, który wjechał w barierki oddzielające torowisko od ulicy.
- Według relacji świadków, kobieta jadąca fordem z niewiadomych przyczyn straciła panowanie nad autem i wjechała w barierki tuż przed przystankiem tramwajowym - mówił Artur Węgrzynowicz.
W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

# ran/r z tvn warszawa

02.07.2016 09:59

Samochód osobowy dachował na ul. Radarowej. Ulica była zablokowana, kierowca jest pod opieką pogotowia.
Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 2. - Według świadków kierowca hondy wykonał gwałtowny manewr i dachował

# z tvn warszawa

02.07.2016 21:16

Śmiertelnie potrącił nastolatkę. To pirat drogowy, miał już odbierane prawo jazdy.
Mężczyzna, który śmiertelnie potrącił nastolatkę na ulicy Targowej, to notoryczny pirat drogowy. Mimo że policja odebrała mu prawo jazdy, regularnie wsiadał za kierownicę - dowiedział się portal tvn24.pl.
Według naszych informacji w momencie śmiertelnego potrącenia 14-latki za kierownicą sportowej hondy siedział Kamil G. Jak ustaliliśmy, to 26-letni mieszkaniec Warszawy doskonale znany policjantom z "drogówki".
Jeździł bez prawa jazdy.
Jak sprawdziliśmy, w lutym 2015 roku Kamilowi G. "cofnięto uprawnienia do kierowania samochodem". W tym czasie przynajmniej trzykrotnie wsiadł za kierownicę. Bo tyle razy zatrzymywali go policjanci m.in. z Pilawy i warszawskiego Wawra. Za każdym razem policjanci stawiali mu zarzuty z artykułu 180a kodeksu karnego, który przewiduje karę grzywny lub nawet dwóch lat więzienia za jazdę bez uprawnień. Mimo tego odzyskał prawo jazdy ponownie w lutym tego roku. Do piątkowego wypadku miał 1 punkt karny.
Kamil G. mimo młodego wieku ma już długą kryminalną historię - stawiano mu zarzuty oszustw, wyłudzeń i składania fałszywych zeznań - dowiedział się portal tvn24.pl. Interesowało się nim Centralne Biuro Śledcze.
Ostro rusza ze świateł
Mężczyzna 1 lipca wieczorem przy skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynę.
Według policji kierowca był trzeźwy w momencie zderzenia. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku.
Jak ustaliła reporterka tvn24 świadkowie zdarzenia twierdzą, że nastolatka wybiegła pod koła samochodu, ponieważ biegła za piłką.
Z kolei Reporter 24 Raz zarejestrował przejazd czerwonej hondy na kilka minut przed wypadkiem. Na nagraniu widać, jak sportowa honda z dużą prędkością rusza ze świateł na skrzyżowaniu al. Solidarności ze Szwedzką i po chwili znika z pola widzenia.
Po chwili autor nagrania dojeżdża do skrzyżowania al. Solidarności z Targową

# z tvn warszawa

03.07.2016 12:30

Kobieta straciła panowanie nad autem i wypadła z drogi w okolicy skrzyżowania ul. Ostrobramskiej z al. Stanów Zjednoczonych - informuje reporter tvnwarszawa.pl.
Według relacji świadków, kobieta jechała ul. Ostrobramską w kierunku mostu Łazienkowskiego. Z niewiadomych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i wylądowała na boku.
- Podróżowała z synem i pieskiem, pasażerowie nie ucierpieli. Na miejsce przyjechało pogotowie,

# md/ec/kw/sk

03.07.2016 19:05

#z tvn warszawa napisał(a) 02.07.2016 21:16
Śmiertelnie potrącił nastolatkę. To pirat drogowy, miał już odbierane prawo jazdy.
Kierowca czerwonej hondy, który śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynkę na ul. Targowej, w niedzielę usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym - informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga.
- Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i na wniosek prokuratura w dniu dzisiejszym został aresztowany na okres dwóch miesięcy - mówi rzecznik Łukasz Łapczyński.
Sprawca wypadku, 26-letni Kamil G. został zatrzymany w sobotę popołudniu. Jeszcze w niedzielę rano trwały czynności prokuratorskie.
Wcześniej jeździł bez uprawnień
Jak już pisaliśmy, mężczyzna jest dobrze znany warszawskiej "drogówce".
Jak ustalił reporter tvn24.pl, w lutym 2015 roku Kamilowi G. "cofnięto uprawnienia do kierowania samochodem". W tym czasie przynajmniej trzykrotnie wsiadł za kierownicę. Bo tyle razy zatrzymywali go policjanci m.in. z Pilawy i warszawskiego Wawra. Za każdym razem policjanci stawiali mu zarzuty z artykułu 180a kodeksu karnego, który przewiduje karę grzywny lub nawet dwóch lat więzienia za jazdę bez uprawnień.
Mimo tego odzyskał prawo jazdy ponownie w lutym tego roku. Do piątkowego wypadku miał 1 punkt karny. Kamil G. mimo młodego wieku ma już długą kryminalną historię - stawiano mu zarzuty oszustw, wyłudzeń i składania fałszywych zeznań - dowiedział się portal tvn24.pl.
Tragedia na Targowej
Mężczyzna 1 lipca wieczorem przy skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynę. Według policji kierowca był trzeźwy w momencie zderzenia. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku.
Jak ustaliła reporterka tvn24, świadkowie zdarzenia twierdzą, że nastolatka wybiegła pod koła samochodu, ponieważ biegła za piłką.
Z kolei Reporter 24 Raz zarejestrował przejazd czerwonej hondy na kilka minut przed wypadkiem. Na nagraniu widać, jak sportowa honda z dużą prędkością rusza ze świateł na skrzyżowaniu al. Solidarności ze Szwedzką i po chwili znika z pola widzenia.
Po chwili autor nagrania dojeżdża do skrzyżowania al. Solidarności z Targową

# młyn wodny

05.07.2016 10:24

#z tvn warszawa napisał(a) 02.07.2016 21:16
Śmiertelnie potrącił nastolatkę.
Jeździł bez prawa jazdy.
"Drogi publiczne traktował jak tor rajdowy", "Absolutna głupota" - tak policja i kierowca rajdowy oceniają jazdę Kamila G. I mimo że kierowca warszawskiej drogówce znany jest doskonale - po warszawskich ulicach jeździł całkowicie legalnie. Jak do tego doszło? Materiał "Faktów" TVN.
Kierowca czerwonej hondy, który śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynkę na ul. Targowej, w niedzielę usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze... WIĘCEJ

# md/ec z tvn warszawa

05.07.2016 13:22

Zderzenie autobusów na Ursynowie. Cztery osoby w szpitalu.
Dwa autobusy zderzyły się na wysokości pętli Ursynów Północny naprzeciwko SGGW. - Czterech pasażerów ze 179 jest w szpitalu - informuje Edyta Adamus z Komendy Stołecznej.
- Według relacji świadków, kiedy jeden z autobusów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, drugi nie zdążył wyhamować i wjechał w jego tył - mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.
Pojazdy są znacznie uszkodzone. - Autobus linii 179 najechał na tył autobus 503, czterech pasażerów ze 179 jest w szpitalu - precyzuje Edyta Adamus z KSP.
Są utrudnienia w ruchu w alei Jana Rodowicza Anody. Zablokowany jest wjazd na pętlę autobusową. W związku z tym występują opóźnienia w kursowaniu autobusów 179 i 193.

# paranoja

06.07.2016 09:27

#młyn wodny napisał(a) 05.07.2016 10:24

Śmiertelnie potrącił nastolatkę.
Jeździł bez prawa jazdy.
Policja informowała, sądy nie wiedziały. Odzyskał prawo jazdy, zginęła 14-latka.

# Jonhoe

06.07.2016 13:22

#z tvn warszawa napisał(a) 02.07.2016 21:16
Śmiertelnie potrącił nastolatkę. To pirat drogowy, miał już odbierane prawo jazdy.
Policja informowała, sądy nie wiedziały. Czy można było uniknąć tragedii?
"Zatem zawiódł przepływ informacji, wymiar sprawiedliwości nie wiedział, że ma do czynienia z notorycznym piratem drogowym."

# alex/r z tvn warszawa

07.07.2016 10:03

Poranne utrudnienia na S79.
Rano, na zjeździe z Południowej Obwodnicy Warszawy w trasę S79 doszło do kolizji. W porannym szczycie poważnie utrudniony był dojazd do "Mordoru".
Na zjeździe zderzyły się trzy samochody osobowe. Zablokowany był lewy pas łącznicy w kierunku Okęcia i Służewca.
Utrudnienia w ruchu trwały ok. 1,5 godziny. Były poważne, bo w porannym szczycie obwodnicą i trasą S79 do pracy w "Mordorze" dojeżdża tędy wiele osób.

# alex/r z tvn warszawa

07.07.2016 17:59

Mercedes wjechał w tira w al. Prymasa Tysiąclecia.
W alei Prymasa Tysiąclecia, na jezdni w stronę Powązkowskiej, przed wiaduktem nad Obozową mercedes zderzył się z ciężarówką.
- Do zdarzenia doszło ok. godz. 8. Kierująca samochodem została ukarana przez policjantów mandatem i punktami karnymi - relacjonuje Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego KSP.

# alex z tvn warszawa

08.07.2016 20:34

Zderzenie czterech aut.
Dwie osoby w szpitalu.
Cztery auta zderzyły się na Mokotowie. Ranne i zabrane do szpitala zostały dwie osoby. Informacje i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24.
Przed godziną 13 na skrzyżowaniu al. Niepodległości i Odyńca doszło do zderzenia, w którym wzięły udział cztery samochody: skoda, lexus, volkswagen i opel (taksówka). Ranne i zabrane do szpitala zostały dwie osoby - jedna ze skody i jedna z opla.
Po wypadku wystąpiły utrudnienia i policjanci kierowali ruchem na skrzyżowaniu.

# ran/b z tvn warszawa

09.07.2016 17:41

Śmiertelny wypadek na "7".
Zginęła rowerzystka.
Kierująca volkswagenem potrąciła śmiertelnie rowerzystkę w Dziekanowie Leśnym.
Do wypadku doszło ok. godz. 23 w piątek na drodze krajowej numer 7. - Volkswagen passat potrącił śmiertelnie rowerzystkę. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności zdarzenia

# md/mś z tvn warszawa

11.07.2016 07:51

Zderzenie 5 aut na Czerniakowskiej. Jedna osoba w szpitalu.
Jedna osoba trafiła do szpitala po kolizji pięciu aut na skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Gagarina. Pojazdy zderzyły się jadąc w kierunku Wilanowa. Informacje i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt24.
Wiadomość od internauty potwierdza policja. - Około 6.45 doszło do zderzenia pięciu aut. Obecnie pracujemy na miejscu - powiedziała Katarzyna Balcer z zespołu prasowego policji.
Na miejscu jest reporter tvnwarszawa.pl - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Wilanowa - mówił o 7.40 Lech Marcinczak.

# md/mś z tvn warszawa

11.07.2016 10:03

#md/mś z tvn warszawa napisał(a) 11.07.2016 07:51
Zderzenie 5 aut na Czerniakowskiej. Jedna osoba w szpitalu.
Jedna osoba trafiła do szpitala po kolizji pięciu aut na skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Gagarina. Pojazdy zderzyły się jadąc w kierunku Wilanowa. Informacje i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt24.
Wiadomość od internauty potwierdza policja. - Około 6.45 doszło do zderzenia pięciu aut. Obecnie pracujemy na miejscu - powiedziała Katarzyna Balcer z zespołu prasowego policji.
Na miejscu jest reporter tvnwarszawa.pl - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Wilanowa - mówił o 7.40 Lech Marcinczak.
- Korek może sięgać aż za most Łazienkowski. Policja zaczęła kierować ruchem - ostrzega nasz reporter. Korek robi się coraz większy. Wisłostrada stoi aż do mostu Świętokrzyskiego.
Według relacji świadków, fiat bravo jadący w kierunku Wilanowa uderzył w skodę, która odbiła się i uderzyła w ciężarówkę. W wyniku wypadku ucierpiały jeszcze kia i bus renault. Jedna osoba, która jechała skodą została zabrana do szpitala.

# md/r z tvn warszawa

12.07.2016 10:29

Pięć samochodów, dwie kolizje na S8. Jedno auto wjechało pod drugie.
Dwie kolizje na trasie S8, na Bemowie. W sumie zderzyło się pięć samochodów. Są duże utrudnienia w kierunku Konotopy. Pierwsze zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24.
Do kolizji doszło około godziny 8 na wysokości ulicy Lazurowej, na jezdni w kierunku węzła Konotopa. Dokładny przebieg wydarzeń ustala policja. - Zderzyło się łącznie pięć aut, nikt nie został ranny - informuje Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej.
Jedna z kolizji miała dość niecodzienny finał: jeden z samochodów znalazł się pod drugim. Do drugiej doszło tuż obok.
Na miejscu pracuje policja, która kieruje ruchem. Mimo to, na trasie są duże utrudnienia. - Samochody utknęły w korku - relacjonuje reporter tvn warszawa.pl Artur Węgrzynowicz.
Według GDDKiA, zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Poznania. Tylko prawy pas jest przejezdny.

# kw/sk z tvn warszawa

13.07.2016 11:17

Subaru na dachu. "Nie dostosował prędkości do warunków".
W środę rano doszło do wypadku na trasie S8. - Subaru dachowało, jedna osoba trafiła do szpitala - informuje reporter tvnwarszawa.pl. Były duże utrudnienia w ruchu.
Wypadek miał miejsce kilkanaście minut przed godziną 7. Doszło do niego na trasie S8, a konkretniej pomiędzy S79 (która umożliwia zjazd z S8 do Lotniska Chopina) a ulicą Puławską.
- Na dachu jest samochód osobowy marki subaru. Jedna osoba trafiła do szpitala - dowiadujemy się od Lecha Marcinczaka, reportera tvnwarszawa.pl. Na miejscu zdarzenia była straż pożarna, która zabezpieczyła pojazd i przewróciła go na koła.
Przyczyną zdarzenia były najprawdopodobniej niekorzystne warunki pogodowe.
Kierowcy poruszający się w tej okolicy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami. - Zablokowane były dwa pasy ruchu S8 w kierunku ul. Puławskiej. Przejezdny był tylko jeden pas - mówił Marcinczak.

# kw z tvn warszawa

13.07.2016 11:52

Kierowca tico zakleszczony. Zderzenie na Modlińskiej.
Poważny wypadek na Białołęce, na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Kowalczyka. - Zderzy

# wypadek

13.07.2016 11:56

VW Caddy wjechał w bok Tico. Jak wiadomo ten koreański maluch jest z papieru, więc skutki są tragiczne. Duży korek na Modlińskiej w kierunku Jabłonnej

# kw/sk z tvn warszawa

13.07.2016 13:17

"Wpadł w poślizg". Policyjny radiowóz na barierkach.
Wypadek radiowozu na al. Stanów Zjednoczonych. - Policyjna kia wpadła w poślizg. Jest poważnie uszkodzona i nie nadaje się do dalszej jazdy - mówi reporter tvnwarszawa.pl.
Do zdarzenia doszło na al. Stanów Zjednoczonych, dokładnie na wysokości ul. Afrykańskiej, przed fotoradarem. - Radiowóz policji wpadł w poślizg. Wjechał na pas zieleni i uderzył w znajdujące się na nim barierki, które oddzielają jezdnie - informuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.
Auto zatrzymało się na barierkach. - Kia jest mocno uszkodzona. Nie nadaje się do dalszej jazdy, ale policjantom z radiowozu nic się nie stało - dodaje nasz reporter.
Na miejscu są też inni policjanci. Wydarzenie nie generuje utrudnień w ruchu.

# deszczowa aura

13.07.2016 13:42

#kw z tvn warszawa napisał(a) 13.07.2016 11:52
Kierowca tico zakleszczony. Zderzenie na Modlińskiej.
Poważny wypadek na Białołęce, na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Kowalczyka.

#wypadek napisał(a) 13.07.2016 11:56
VW Caddy wjechał w bok Tico. Jak wiadomo ten koreański maluch jest z papieru, więc skutki są tragiczne. Duży korek na Modlińskiej w kierunku Jabłonnej
znając takich na 99% myślał - mam VW Caddy, więc mogę gnać ile chcę. Po prostu człek rozsądek zostawił w domu.

# tutejsza

14.07.2016 00:06

To skrzyżowanie (Modlińska/Kowalczyka) to masakra,również dla pieszych. Skręcający w lewo z Modlińskiej w Konwaliową nie widzą, albo udają,że nie widzą pieszych,którzy mają wtedy zielone... Jeden się zatrzyma, drugi nie. Po tym, jak raz mnie omal nie potrącił taki jeden, w ogóle nie wchodzę na pasy,jak nie mam pewności,że się zatrzymają (mimo iż to JA mam zielone!) Tam powinni zrobić światło dla jadących w lewo, żeby jechali bez kolizyjnie, tak, żeby pieszy miał czerwone. Bo wielu kierowców chyba w ogóle nie wie, że pieszy ma tam zielone...

# Żeraniak

14.07.2016 10:06

#tutejsza napisał(a) 14.07.2016 00:06
To skrzyżowanie (Modlińska/Kowalczyka) to masakra,również dla pieszych. Skręcający w lewo z Modlińskiej w Konwaliową nie widzą, albo udają,że nie widzą pieszych,którzy mają wtedy zielone... Jeden się zatrzyma, drugi nie. Po tym, jak raz mnie omal nie potrącił taki jeden, w ogóle nie wchodzę na pasy,jak nie mam pewności,że się zatrzymają (mimo iż to JA mam zielone!) Tam powinni zrobić światło dla jadących w lewo, żeby jechali bez kolizyjnie, tak, żeby pieszy miał czerwone. Bo wielu kierowców chyba w ogóle nie wie, że pieszy ma tam zielone...

100% racji. To skrzyżowanie wymaga przebudowy. Zarowno pod katem pieszych jak i obsłużenia ruchu z Kowalczyka, Krzyżówki, Łopianowej gdzie buduje się na potęgę i niedługo sie tam pojawi kolejne kilka tysięcy ludzi i kilka tysięcy samochodów. A skrzyżowanie nie jest na to absolutnie przygotowane, skret jest bardzo kolizyjny, źle ustawione światła. Na szczescie nie trzeba robić wielkiej przebudowy a przesterowanie swiatel, wymalowanie pasow, moze wysepki itp. Czy władze dzielnicy to zauwaza czy musi ktos zginac żeby sie tym zajely??

# PamPam

14.07.2016 10:44

#tutejsza napisał(a) 14.07.2016 00:06
To skrzyżowanie (Modlińska/Kowalczyka) to masakra,również dla pieszych. ...
#Żeraniak napisał(a) 14.07.2016 10:06

100% racji. To skrzyżowanie wymaga przebudowy. Zarowno pod katem pieszych jak i obsłużenia ruchu ... Czy władze dzielnicy to zauwaza czy musi ktos zginac żeby sie tym zajely??
Może tego nie widzą, sądząc po ich bierności podczas gdy siedzą w ciepłych pokojach na swoim urzędzie popijając napoje ze słodkimi uśmiechami.

# kz/sk z tvn warszawa

14.07.2016 21:20

Sprawą zajmuje się policja
Uderzył w toyotę.
Porzucił kluczyki i auto.
Kierowca zarejestrowanego we Francji forda uderzył w zaparkowaną na poboczu toyotę, zostawił kluczyki w stacyjce i opuścił miejsce zdarzenia. - Ustalamy szczegóły - mówi Edyta Adamus z biura prasowego komendy stołecznej policji.
Do zdarzenia doszło na wysokości ul. Potrzebnej 3 we Włochach. - Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 1 w nocy, kierowca forda z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w toyotę - informuje policja.
Z kolei reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz przypuszcza, że kierowca samochodu na francuskich numerach z dużą prędkością wyszedł z łuku. - Wszystko wskazuje na to, ze kierowca forda z dużą siłą uderzył w toyotę, którą odrzuciło na trawnik - mówi.
I dodaje, że ford ma całkowicie zniszczony przód, wystrzeliły też poduszki powietrzne, po lewej stronie widać krew. - Samochód był prawdopodobnie przygotowany do sprzedaży, z tyłu leży kartka z parametrami - wyjaśnia.
Szczegóły zdarzenia ustala policja.

# kz/sk/mś z tvn warszawa

14.07.2016 23:45

Poszukiwany kierowca tira na białoruskich numerach.
- Będziemy ustalać tożsamość prowadzącego ciężarówkę - powiedział asp. Rafał Retmaniak z wydziału prasowego stołecznej komendy. Kierowca tira uderzył w dwa auta na trasie S8 i odjechał. Jedno z uderzonych aut dachowało. W kolizji nikt nie ucierpiał.
Do zderzenia doszło około godziny 12 przed wiaduktem, na wysokości ulicy Słowackiego, w stronę Poznania. Jak relacjonowali świadkowie, sprawcą utrudnień był kierowca ciężarówki, który jechał na białoruskich numerach rejestracyjnych.
Jak ustalili policjanci drogówki, winnym zajścia był prowadzący tira. Teraz jest poszukiwany.
- Sprawa trafiła do wydział ruchu drogowego, do sekcji wykroczeń drogowych. Policjanci przy pomocy świadków i monitoringu będą ustalać tożsamość kierowcy ciężarówki, który jest winny kolizji - powiedział asp. Rafał Retmaniak.
Korek na 6 km
Jak informował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl, zderzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu. Godzinę po wypadku korek miał 6 km. Sięgał ul. Annopol.
- Zablokowany był lewy pas trasy. Nikomu nic się nie stało - mówił Węgrzynowicz.
Trasa S8 odkorkowała się dopiero po godzinie 15.00.

# za tvn warszawa

15.07.2016 18:26

Kolizja trzech aut
Wielki korek po małej kolizji w Alejach Jerozolimskich.
W piątek rano kierowcy jadący Alejami Jerozolimskimi od strony Pruszkowa musieli liczyć się z utrudnieniami. Po kolizji, na wysokości skrzyżowania z ulicą Popularną, utworzył się duży korek.
Zator powstał z powodu zderzenia trzech samochodów. Na miejscu pracowała policja, bardzo szybko udało się usunąć pojazdy, ale utrudnienia trwały długo po ich usunięciu. Doszło do wycieku oleju i zablokowany był jeden pas ruchu.
W kolizji brały udział kia, volkswagen i toyota.
- Według relacji świadków, doszło do klasycznego najechania. Jeden z samochodów zahamował, a kolejne uderzyły w jego tył - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl
Policja poinformowała, że nikomu nic się nie stało.
Około godziny 8 korek sięgał ulicy Ryżowej po stronie Al. Jerozolimskich oraz węzła Opacz na drodze krajowej numer 7.
Trudno uwierzyć, że taka mała kolizja zablokowała aż pięć pasów ruchu w tym miejscu.
Ostatecznie, korek rozładował się około godziny 9.

# pajmtes

15.07.2016 20:34

#za tvn warszawa napisał(a) 15.07.2016 18:26
Kolizja trzech aut
Wielki korek po małej kolizji w Alejach Jerozolimskich.
W piątek rano kierowcy jadący Alejami Jerozolimskimi od strony Pruszkowa musieli liczyć się z utrudnieniami. Po kolizji, na wysokości skrzyżowania z ulicą Popularną, utworzył się duży korek.
Zator powstał z powodu zderzenia trzech samochodów. Na miejscu pracowała policja, bardzo szybko udało się usunąć pojazdy, ale utrudnienia trwały długo po ich usunięciu. Doszło do wycieku oleju i zablokowany był jeden pas ruchu.
W kolizji brały udział kia, volkswagen i toyota.
Oto, że promil kierowców jest zwyczajnymi głupkami bez wyobraźni trzeba ich ukarać wszystkich

# kz/popi z tvn warszawa

16.07.2016 19:52

Wypadek na DK 17
Śmierć na miejscu. Zderzył się z ciężarówką.
Kierowca volkswagena zginął na miejscu po czołowym zderzeniu z ciężarówką na krajowej "17" w miejscowości Puznówka (woj. mazowieckie). Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od portalu wirtualnygarwolin.pl.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena jadącego w kierunku Warszawy z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką - poinformował asp. sztab. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.
Utrudnienia na dk 17
Jak dodał policjant, kierowca auta zginął na miejscu. Z kolei 52-letni kierowca ciężarówki nie odniósł poważnych obrażeń. Był trzeźwy.
Są utrudnienia. Droga jest zablokowana. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, policja kieruje na objazdy przez miejscowości Pilawa, Dziecinów i Kołbiel.

# 48 ~Zep

16.07.2016 21:38

#kz/popi z tvn warszawa napisał(a) 16.07.2016 19:52
Wypadek na DK 17
Śmierć na miejscu. Zderzył się z ciężarówką.
Kierowca volkswagena zginął na miejscu po czołowym zderzeniu z ciężarówką na krajowej "17" w miejscowości Puznówka (woj. mazowieckie).

To najlepsza ilustracja stanu tej służby w Polsce. Maksimum przywilejów, praktycznie zero obowiązków.

# md z tvn warszawa

17.07.2016 21:18

Na wale miedzeszyńskim
BMW na ogrodzeniu. Kierowca stracił panowanie nad autem.
Kierowca BMW stracił panowanie na autem, przeciął pas zieleni i wjechał w drzewo przed sklepem rowerowym na Wale Miedzeszyńskim. Zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu.
Jak donosi nasz reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz mężczyzna jechał w kierunku Otwocka - Według relacji świadków, stracił panowanie nad pojazdem, przejechał pas zieleni i ściął drzewo - mówił nasz reporter.
Rannego młodego mężczyznę i jego pasażerkę zabrało pogotowie.

# madareks

17.07.2016 21:26

"Tam jest łuk, aby stracic tam panowanie nad autem - trzeba jechać powyżej 120 km/h ."

# md/sk z tvn warszawa

17.07.2016 21:53

Ściął sygnalizację, wpadł na wysepkę. Jedna osoba nie żyje, druga w szpitalu.
Kierowca citroena wjechał w wysepkę dla pieszych na Bielanach, na której stały trzy osoby. Na miejscu zginęła potrącona starsza kobieta, druga była reanimowana i trafiała do szpitala. Zdjęcia z miejsca zdarzenia dostaliśmy na Kontakt 24.
Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 16 na skrzyżowaniu Conrada, Reymonta i Kochanowskiego. Na wysepce stały trzy osoby - dwie z nich miały ze sobą rowery. - Kierowca citroena stracił panowanie nad samochodem i wjechał w wysepkę dla pieszych, na której oczekiwały trzy osoby. W wyniku wypadku zmarła jedna z osób czekających na zielone światło - powiedział Piotr Świstak z zespołu prasowego stołecznej policji. Druga była reanimowana, trafiła do szpitala.
- To był bardzo poważny wypadek. Na miejsce były trzy karetki pogotowia i straż pożarna - dodał Świstak.
Zginęła 82-latka.
Kobieta, która zginęła miała 82-lata, reanimowana była 46-latka. Trzeciej osobie oczekującej na wysepce nic się nie stało.
Według ustaleń policji, 66-letni kierowca jechał od ulicy gen. Maczka w stronę Bielan. On też został ranny.
Przyczyny wypadku ustali teraz prokuratura.
Na miejsce udał się reporter TVN24 Łukasz Gonciarski, który rozmawiał z policją.
- Kierowca jechał z Bemowa, w kierunku ulicy Reymonta. Na skrzyżowaniu z ulicą Kochanowskiego z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w dwie kobiety, które stały na wysepce oddzielające pasy jezdni. Kierowca był trzeźwy, został zabrany do szpitala - mówił po godz. 18 w rozmowie z reporterem Piotr Świstak.
Zasłabł za kierownicą?
Według reportera TVN24 pierwsze nieoficjalne informacje wskazywały, że kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Łukasz Gonciarski zapytał rzecznika policji, czy taki wariant jest brany pod uwagę.
- Tak, oczywiście każdy wariant bierzemy pod uwagę. Na miejscu jest prokurator, oczywiście są policjanci z sekcji wypadkowej ruchu drogowego. Te okoliczności są badane, w późniejszym terminie będziemy mogli powiedzieć co było przyczyną tego wypadku - odpowiedział Świstak
Kolejny śmiertelny wypadek
To kolejny śmiertelny wypadek, do którego doszło w lipcu na ulicach Warszawy. Na początku miesiąca kierowca hondy śmiertelnie potrącił 14-latkę.

# unormowana

18.07.2016 12:36

#md/sk z tvn warszawa napisał(a) 17.07.2016 21:53
Ściął sygnalizację, wpadł na wysepkę. Jedna osoba nie żyje, druga w szpitalu.
Na początku miesiąca kierowca hondy śmiertelnie potrącił 14-latkę.
Prędkość samochodu była pewnie duża, stało się nieszczęście i trzeba powstrzymać pieszych bez problemu myśląc o tym że przechodzą przez przejście dla pieszych na ulicy opanowanej przez młodych mistrzów kierownicy.

# kokolino

18.07.2016 17:01

Póki co większość wypadków z przekroczeniem prędkości powodują młode leszcze "miszcze prędkośći" które mają orzeszki w głowie, wybujałe ego i małego "przyjaciela" w majtach.
To im przydałyby się dodatkowe badania i obowiązkowy psycholog.

# md/mś z tvn warszawa

18.07.2016 18:52

Pijany spowodował kolizję
Dwa promile we krwi i 6-letni syn w aucie.
28-letni mężczyzna spowodował kolizję w Pruszkowie. Był pijany - miał dwa promile alkoholu we krwi. W samochodzie wiózł swego 6-letniego syna.
- Na ulicy Plantowej kia ceed, zderzyła się z volkswagenem passatem - takie zgłoszenie otrzymał dyżurny komendy w Pruszkowie. Na miejsce pojechała policja, straż pożarna i karetka. W kii nie było kierowcy. Świadkowie wskazali, że samochód prowadził mężczyzna, który siedzi pod pobliskim blokiem.
Nie chciał się przyznać
Początkowo mężczyzna nie chciał przyznać się do prowadzenia pojazdu. Po kilku chwilach zmienił zdanie. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Został zatrzymany i przewieziony do aresztu policyjnego.
Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Dobrowolnie poddał się karze pięciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata oraz zakazowi prowadzenia wszelkich pojazdów na okres trzech lat.

# kz/b z tvn warszawa

22.07.2016 10:41

Zderzenie BMW i busa na rondzie Czterdziestolatka.
Kolizja dwóch samochodów na rondzie Czterdziestolatka. Są niewielkie utrudnienia w ruchu.
- Zderzyły się dwa samochody: BMW i fiat. Nikomu nic się nie stało - mówi nasz reporter Mateusz Szmelter. I dodaje, że żaden z kierowców nie przyznaje się do winy. Przyczyny kolizji bada policja.
Kolizję potwierdza policja. - Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 8.20, jesteśmy na miejscu, ustalamy okoliczności zdarzenia - mówi Iwona Jurkiewicz z wydziału prasowego komendy stołecznej.
Są małe utrudnienia w ruchu na rondzie Czterdziestolatka: w kierunku Marszałkowskiej oraz Wawelskiej.

# kz/b z tvn warszawa

22.07.2016 13:06

Wypadek na trasie AK. Pasażerka motocykla w szpitalu.
Samochód dostawczy zderzył się z motocyklem na trasie AK. Pasażerka podróżująca jednośladem trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło na odcinku między mostem Grota-Roweckiego a ul. Mickiewicza. Na jezdni w stronę Bemowa zderzyły się dostawcze iveco i motocykl.
- Zgłoszenie dostaliśmy tuż przed godz. 10. Kierowcy byli trzeźwi, jedna osoba trafiła do szpitala - mówi Iwona Jurkiewicz z wydziału prasowego komendy stołecznej.
I dodaje, że chwilę po zdarzeniu pojazdy znalazły się na buspasie. - Trasa nie powinna się korkować - twierdzi Jurkiewicz.
Z kolei Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl mówi, że najprawdopodobniej to kierowca samochodu dostawczego zajechał drogę motocykliście. - Trasa nie jest zakorkowana, ale ruch jest spowolniony, kierowcy zwalniają, żeby zobaczyć co się stało - relacjonuje.

# ran/gp z tvn warszawa

23.07.2016 21:05

Przy pomniku Lotnika
Zderzenie na Ochocie: auto na boku.
Dwa samochody zderzyły się u zbiegu ul. Wawelskiej oraz Żwirki i Wigury. Jedno z aut przewróciło się na bok.
Do zderzenia doszło ok. godz. 15 przy pomniku Lotnika.
- Brały w nim udział opel i subaru. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie

# md/mś z tvn warszawa

25.07.2016 07:59

Zderzenie dwóch aut na trasie Siekierkowskiej.
Dwa pojazdy zderzyły się na trasie Siekierkowskiej na wysokości skrzyżowania z Czerniakowską. Pojazdy zostały zepchnięte na pobocze, ale na miejscu są utrudnienia.
Na miejscu jest policja.
- To była kolizja. Zderzyły się dwa pojazdy. Udało się je zepchnąć na pobocze. Policjanci pracują na miejscu, i wyjaśniają przyczyny zdarzenia - powiedział Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.

# md/mś z tvn warszawa

25.07.2016 14:49

Odbił się od barierek i wjechał w autobus.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano, na wjeździe z ulicy Czerniakowskiej w kierunki Doliny Służewieckiej 200 metrów za skrzyżowaniem z ulicą Beethovena.
Na miejscu była policja.
- To była kolizja. Zderzyły się dwa pojazdy. Udało się je zepchnąć na pobocze. Policjanci pracują na miejscu, i wyjaśniają przyczyny zdarzenia - powiedział Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.
Jak dowiedział się od świadków nasz reporter, to była kolizja autobusu z toyotą. - Osobówka jadąc zahaczyła o barierki, następnie odbiła się i uderzyła w pojazd komunikacji miejskiej - powiedział Artur Węgrzywnowicz, reporter tvnwarszawa.pl
Nasz reporter ostrzegał przed korkami. - Rozbita toyota stoi na lewym pasie ruchu, i utrudnia przejazd ciężarówkom oraz autobusom. Z racji porannego szczytu tworzą się korki - mówił rano Artur Węgrzynowicz. Sytuacja unormowała się około 10.

# alex/b z tvn warszawa

26.07.2016 13:17

Tramwaj potrącił dziewczynę.
Na skrzyżowaniu Rembielińskiej i Bazyliańskiej tramwaj potrącił młodą dziewczynę.
Ok. godz. 10.10 na skrzyżowaniu ulic Rembielińskiej i Bazyliańskiej tramwaj linii 4 potrącił dziewczynę przebiegającą przez przejście dla pieszych. W niedługo potem na miejscu wypadku był nasz reporter Tomasz Zieliński, który był świadkiem tego, jak potrąconą zabrała karetka pogotowia.
- Motorniczy był trzeźwy. Szczegóły zdarzenia wyjaśni wszczęte postępowanie - mówi Tomasz Oleszczuk z biura prasowego KSP.
Kilka minut po godz. 11 nasz reporter poinformował, że ruch został przywrócony.
Bezpośrednio po zdarzeniu przez kilkadziesiąt minut zablokowany był przejazd w rejonie skrzyżowania. Wystąpiły utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 1, 3, 4, 25. Składy zostały skierowane na trasy objazdowe. Uruchomiona została autobusowa linia zastępcza Z.

# alex/b z tvn warszawa

26.07.2016 13:56

Potrącony przez samochód.
Motocyklista ranny po zderzeniu z hyundaiem.
Kolizja osobowego hyundaia i motocykla marki KTM. Motocyklista trafił do szpitala.
Do zderzenia doszło na ul. Gen. Maczka, na odcinku od Powstańców Śląskich do Rudnickiego.
- Do kolizji doszło ok. godz. 11. Kierująca hyundaia potrąciła motocyklistę. Mężczyznę zabrało pogotowie ratunkowe, auto jest tylko nieznacznie uszkodzone - informuje nasz reporter Tomasz Zieliński. - Zablokowany jest prawy pas ruchu, utrudnienia nie są znaczne - dodaje.
- Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie wyjaśni szczegóły zdarzenia - mówi Tomasz Olaszczuk z biura prasowego KSP.

# md/r z tvn warszawa

27.07.2016 12:58

Dwie osoby ranne w zderzeniu opla i nissana na Gocławiu.
Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu Bora-Komorowskiego i Fieldorfa, na Gocławiu. Jak informował reporter tvnwarszawa.pl, byli ranni.
Według policji, ranne zostały dwie osoby. - Po godzinie 8 na skrzyżowaniu doszło do zderzenia opla i nissana. Kierowca nissana, razem z pasażerką opla trafili do szpitala - poinformował Piotr Świstak.
W wyniku wypadku oba samochody zostały bardzo zniszczone.
- Według relacji świadków, kierowca opla, podczas skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przed jadącym na wprost nissanem. Ten, uderzył przodem w bok dostawczego opla - dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.
Na miejscu funkcjonariusze ustalali przebieg zdarzenia. Samochody znajdowały się na środku skrzyżowania, ale - jak twierdził nasz reporter - nie powodowały większych utrudnień. Przed 10 na miejscu nie było już utrudnień, a samochody zostały uprzątnięte.

# kz/r z tvn warszawa

28.07.2016 11:44

Zderzenie na Pradze. Seat skosił latarnię.
Rozbity samochód i skoszona latania na Pradze Północ. - Kierowca skody zajechał drogę prowadzącej seata - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.
Do zdarzenia doszło na ul. Starzyńskiego, pomiędzy rondem Żaba a Namysłowską, na jezdni w kierunku centrum. - Kierująca skodą zajechała drogę kierującej seata. Ta straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w latarnię - mówił Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
I dodawał, że nikomu nic się nie stało. - Latarnia jest do wymiany, na miejscu pojawiła się ekipa od oświetlenia ulic.
Policja zgłoszenie otrzymała o godzinie 8.10. - Obie panie były trzeźwe - informował Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego stołecznej policji.

# za wawalove.pl

01.08.2016 08:47

Wesoła: 55-latka śmiertelnie potrąciła kobietę .
Do dramatycznego wypadku doszło w Wesołej, na Trakcie Brzeskim w sobotę. 55-latka, która kierowała volksvagenem potrąciła pieszą. Kobieta zmarła na miejscu. Miała 33 lata.
Jak udało nam się dowiedzieć z biura prasowego stołecznej policji, o godzinie 21:10 kierowca volksvagena potrącił kobietę na oznakowanym przejściu bez sygnalizacji świetlnej, na Trakcie Brzeskim 68. Piesza zmarła na miejscu. Policja dodaje również, że 55-latka po uderzeniu kobiety straciła panowanie nad kierownicą. - W wyniku tego, kierowca uderzył w kolejny samochód. Jednak nikomu nic się nie stało - informują funkcjonariusze.
Policja wraz z prokuraturą będą prowadzić dochodzenie w tej sprawie. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym 55-latce może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

# seria wypadków

19.08.2016 20:12

1.dwie osoby ranne
Dachowanie na trasie S2.
"Ciężarówka zajechała mi drogę"
Na trasie S2 samochód osoby wypadł z pasa ruchu i dachował. Seat wpadł na barierki i dachował. Były utrudnienia w ruchu.
- Do zdarzenia doszło około 17.30 na trasie S2, dokładnie przed węzłem Konotopa (w kierunku Poznania)

# seria wypadków

19.08.2016 20:16

2.Utrudnienia w stronę Pragi
Kolizja trzech aut na moście Siekierkowskim. Korek.
Karambol na moście Siekierkowskim.

# seria wypadków

19.08.2016 20:19

3. przebił barierkę i uderzył w latarnię
Autobus śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu.
Autobus potrącił kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych we Włochach. Poszkodowana zmarła. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do zdarzenia doszło po godzinie 11. Pojazd jest poważnie zniszczony, przebił barierkę i uderzył w latarnię.
- W alei Krakowskiej, przy pętli autobusowej, doszło do śmiertelnego wypadku. Starsza kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przez autobus linii 124.
Z kolei Rafał Retmaniak z wydziału prasowego policji sprecyzował, że w zdarzeniu brały udział dwa autobusy linii 124. - Kobieta, która przechodziła przez przejście dla pieszych została potrącona przez jeden z autobusów. Autobus po potrąceniu pieszej przejechał jeszcze na jezdnię al. Krakowskiej. Tam uderzył w barierki energochłonne, a później w latarnię uliczną, która to przewracając się uszkodziła inny autobus - mówi.
Szczegółowe przyczyny zdarzenia ustala policja. - Autobus będzie zabezpieczony do dalszych badań, sprawdzimy jego stan techniczny. Zostaną powołani specjalni biegli - zapewnił Retmianiak.
Oprócz zmarłej kobiety nikt nie został poszkodowany w wypadku.
Były duże utrudnienia
Kierowcy jadący al. Krakowską musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

# kw z tvn warszawa

21.08.2016 19:07

Opel na barierkach koło Powązek.
Kolizja na al. Prymasa Tysiąclecia, na estakadzie koło Powązek. Samochód osobowy uderzył w barierki. Są utrudnienia w kierunku mostu Grota.
Pierwszą informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24. "Utrudnienia w stronę mostu Grota spowodowany przez auto, które uderzyło w barierę" - napisał jeden z czytelników.
Policja potwierdza informację. - Do zdarzenia doszło około 16.15. Jesteśmy na miejscu i zabezpieczamy teren. Nikomu nic się nie stało - powiedział Rafał Retmaniak z wydziału prasowego komendy stołecznej.
Jak dodaje, kierowca był trzeźwy.
Mogą występować niewielkie utrudnienia w kierunku mostu Grota. - Zablokowany jest jeden pas ruchu - mówi.

# kz/sk z tvn warszawa

05.09.2016 22:26

Dwie osoby ranne.
Wypadek na wylotówce.
Dwa samochody zderzyły się na jednej z wylotówek z Warszawy. Jak dowiedzieliśmy się w wydziale prasowym Komendy Stołecznej Policji, dwie osoby zostały ranne - w tym ośmioletnie dziecko.
Do wypadku doszło przed godz. 14 w Zakręcie. Zderzyły się dwa samochody - BMW i opel. Jak informowała stołeczna policja dwie osoby zostały ranne - dziecko i mężczyzna byli opatrywani w karetce.
Na miejscu pojawiła się również policja. Droga korkowała się w obu kierunkach.

# urwane koło

06.09.2016 13:42

Oto lżejszy przypadek:
Ciężarówka blokuje środkowy pas na S8.
Zablokowany jest środkowy pas na drodze S8, tuż za mostem Grota-Roweckiego w kierunku Bielan. Na miejscu tworzą się korki. Zdjęcie i informacje o utrudnieniach dostaliśmy na warszawa@tvn.pl.
- Utrudnienia na Trasie Toruńskiej na wysokości zjazdu na ulicę Broniewskiego. Urwane koło w ciężarówce - ostrzega internauta.
Na trasie tworzy się korek. Więcej informacji wkrótce.

# skw/b z tvn warszawa

07.09.2016 12:12

Kolizja na S8. Korek na wylocie ze stolicy.
Między węzłami Warszawa Zachód a Konotopa doszło do kolizji volkswagena z seatem. Zablokowany był prawy pas ruchu jezdni w kierunku Poznania. Tworzyły się korki. - Trzeba się liczyć nawet z 15-minutowym przestojem - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.
Do zdarzenia doszło około godziny 9.10 na jezdni w kierunku Poznania. - Zderzyły się volkswagen z seatem - poinformowała Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej komendy. - W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodała.
Na miejscu był nasz reporter Lech Marcinczak. - Nic poważnego się nie stało, jednak kolizja spowodowała duże utrudnienia. Trzeba się liczyć nawet z 15-minutowym przestojem - podawał.
"Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 2 godz" - podała o godz. 10.30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Jak informowała stołeczna policja, zablokowany był prawy pas na wylocie ze stolicy. Utworzył się długi korek. Na S8 ciasno zaczęło się robić już na wysokości ulicy Górczewskiej. Ruch na trasie odzyskał płynność po ponad dwóch godzinach.

# md/mś z tvn warszawa

08.09.2016 11:52

Na skrzyżowaniu z Łazienkowską.
Poważny wypadek na Czerniakowskiej. Pięć osób poszkodowanych.
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku do którego doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu Czerniakowskiej z Łazienkowską - informowali strażacy. W kierunku Mokotowa i Wilanowa o poranku utworzył się ogromny korek.
Jak podała straż pożarna, samochód osobowy zderzył się z pojazdem dostawczym. Nasz reporter, który był na miejscu, doprecyzował, że w wypadku uczestniczyły trzy pojazdy.
- Uszkodzone są : toyota, seat i dostawczy renault - wymieniał Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl
Kierowcy jadący Wisłostradą musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Zablokowane były dwa, z trzech pasów ruchu na ulicy Czerniakowskiej. Wcześniej ulica była całkowicie zamknięta, a samochody kierowane były na objazd w wąską, jednopasmową ulicę Łazienkowską. Po 8 Czerniakowska była już całkowicie przejezdna.
Na Wisłostradzie już tworzyły się duże korki, w połączeniu z porannym szczytem utrudnienia zablokowały Wisłostradę. Około godziny 7 korek miał pięć kilometrów i od ulicy Łazienkowskiej sięgał do mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Po 7.30 zwiększył się o kilometr i sięgał skrzyżowania z Krasińskiego na Żoliborzu.
- Przyjechała sekcja wypadkowa. To oznacza, że pojazdy będą musiały pozostać na miejscu przez kilka godzin. Kierowcy powinni liczyć się z dużymi utrudnieniami - ostrzegał rano nasz reporter.
Okazało się jednak, że tym razem policja bardzo szybko wykonała pomiary, a samochody zostały usunięte z jezdni w ciągu kilkudziesięciu minut od wypadku - Zwykle działania sekcji wypadkowej trwają kilka godzin. Tym razem policjanci spisali się i bardzo szybko udrożnili ruch w ulicy Czerniakowskiej - chwalił działania funkcjonariuszy nasz reporter, Mateusz Szmelter.
Pięć osób rannych
- Do wypadku doszło po godzinie 6. Na miejscu pracują dwa zastępy. Pięć osób zostało poszkodowanych. Musieliśmy ciąć samochody, by dostać się do tych ludzi - podał starszy kapitan Piotr Antonowicz ze straży pożarnej.
Informacje o pięciu rannych potwierdziła policja - Te osoby zostały zabrane do szpitala - doprecyzowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego komendy stołecznej.
Utrudnienia po wypadku dotyczyły również komunikacji miejskiej. Do godziny 7 autobusy jeżdżące ulicą Czerniakowską kierowane były na objazdy. Po odblokowaniu jednego pasa ruchu wróciły na swoje trasy, jednak ZTM ostrzegał pasażerów o opóźnieniach. Dotyczyły one linii : 141, 185, 187.

# ran/mś z tvn warszawa

08.09.2016 13:49

na jezdni w stronę Warszawy.
Wypadek na krajowej siódemce. Ranna kobieta, utrudnienia.
Trzy samochody zderzyły się na krajowej siódemce w okolicy miejscowości Sadowa. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch w stronę Warszawy odbywał się tylko jednym pasem. Informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.
Do wypadku doszło ok. godz. 7 na ulicy Kolejowej w okolicach skrzyżowania z ulicą Podróżną. Jak podaje policja, zderzyły się trzy samochody.
Ranna kobieta
- Kierujący samochodem kia jechał środkowym pasem i najechał na tył hondy. Kierująca tym drugim samochodem skręciła w lewo i uderzyła w oczekujący na lewoskręt renault - wyjaśnia podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy powiatowej.
Kierująca hondą została zabrana do szpitala, ale policja podaje, że jej życiu nic nie zagraża. - Pozostali kierowcy byli trzeźwi. Ranna kobieta nie została jeszcze przebadana - zaznacza Gromek-Oćwieja.

# skw z tvn warszawa

09.09.2016 15:31

Wypadek na Żwirki i Wigury.
Dwóch motocyklistów w szpitalu.
Dwóch motocyklistów ucierpiało w zderzeniu z osobowym fordem. Obaj trafili do szpitala. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury oraz Sasanki. Zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Jak poinformowała policja, do wypadku doszło około godziny 8.30 na ulicy Żwirki i Wigury w kierunku centrum.
- Przy wiadukcie z ulicą Sasanki zderzyły się dwa motocykle z osobowym fordem. Obaj prowadzący jednoślady trafili do szpitala

# md/mś z tvn warszawa

09.09.2016 23:37

Na Wale Miedzeszyńskim.
Wypadek na wjeździe do Warszawy. Jedna osoba w szpitalu.
Jedna osoba ranna po wypadku na Wale Miedzeszyńskim. Na wysokości numeru 161 zderzyły się trzy samochody. Były duże utrudnienia na wjeździe do Warszawy od strony Otwocka.
Na miejscu zablokowany był jeden pas ruchu, samochody przejeżdżały tą drogą wahadłowo. Jak informował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl, na miejscu tworzyły się duże korki. Nasz reporter radził kierowcom, żeby omijali tę drogę.
- O 15.40 zderzyły się trzy samochody, jedna osoba została ranna - poinformował Tomasz Oleszczuk z komendy stołecznej policji.
Nasz reporter dowiedział się, że ranna osoba najprawdopodobniej doznała urazu kręgosłupa. W wypadku zderzyły się: renault, citroen i dostawczy volkswagen.
- Kierowca renault został zabrany do szpitala. Po wypadku był zakleszczony w samochodzie, strażacy musieli go wycinać - dowiedział się Szmelter.
Według relacji świadków, volkswagen jechał w kierunku Otwocka, a renault w kierunku Warszawy. W pewnym momencie ten drugi pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia.

# tragedia rodziców

10.09.2016 09:39

Tragedia pod Warszawą w Woli Krakowiańskiej. Dwóch 12-letnich chłopców wjechało skuterem pod koła samochodu. Jeden z nich zginął, drugi jest ranny.
Wypadek wydarzył się w piątek po godzinie 18.
- Dwóch 12-letnich chłopców wyjeżdżało na skuterze z drogi gruntowej. Wjechali wprost pod nadjeżdżający samochód. Pojazd jechał w kierunku Tarczyna - poinformowała st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
Jeden z chłopców zginął na miejscu, drugi śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. - Jest w ciężkim stanie - dodała st. asp. Dąbrowska.
Policjanta wyjaśniła też, że zgodnie z przepisami, aby móc jeździć na skuterze, trzeba mieć ukończone 14 lat i posiadać prawo jazdy kategorii AM.
Sprawą zajmuje się prokuratura.

# tragedia w metrze

11.09.2016 20:14

Wypadek w metrze na stacji Służew. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Początkowo wyłączono sześć stacji pierwszej linii metra: Ursynów, Wilanowska, Wierzbno, Racławicka, Pole Mokotowskie. Potem pociągi między stacjami Stokłosy a Wilanowska kursowały wahadłowo. Normalny ruch przywrócono przed godz. 17.
Mężczyzna wszedł na torowisko i potrącił go wjeżdżający pociąg. Z ogólnymi obrażeniami został zabrany przez pogotowie. Został poturbowany, ale przeżył.

# kz/mś z tvn warszawa

13.09.2016 20:58

Trafił w bariery ochronne.
Wypadek w Al. Jerozolimskich.
Zderzenie w Al. Jerozolimskich. Jeden z kierowców uderzył w barierę ochronną. Dwie osoby zostały ranne.
Do wypadku doszło w okolicach węzła Łopuszańska w Al. Jerozolimskich w kierunku Pruszkowa.
- Zderzyły się trzy samochody, ciężarówka, suzuki i volkswagen. Dwie osoby zostały zabrane przez karetki do szpitala. Prawdopodobnie kierowca i pasażer volkswagena - relacjonował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl
Zajęte były dwa skrajnie prawe pasy ruchu. - Jednak na tej szerokości jezdni jest aż sześć pasów ruchu, więc droga się nie korkuje - szczególnie o tej godzinie - mówił Mateusz Szmelter.
Zdarzenie potwierdzała policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 9:15. Jesteśmy na miejscu

# ran/mś z tvn warszawa

14.09.2016 17:03

Wypadek na Starzyńskiego.
"Spore korki".
Dwa samochody zderzyły się u zbiegu ul. Starzyńskiego i Namysłowskiej. Jedna osoba została ranna.
Do wypadku doszło ok. godz. 14 na jezdni w kierunku ronda Żaba.
- Według relacji świadków volkswagen wjechał w tył taksówki marki Citroen. Jedna osoba trafiła do szpitala, druga jest opatrywana na miejscu

# kz/mś z tvn warszawa

14.09.2016 23:13

Śmiertelny wypadek na krajowej "siódemce". Nie żyje motocyklista.
Motocykl uderzył w bariery na krajowej "siódemce" między Nowym Dworem Mazowieckim a Dziekanowem Leśnym. Kierujący pojazdem nie żyje. Na miejscu utworzyły się ogromne korki, bo droga krajowa była zamknięta, a policja kierowała na objazdy.
Do zdarzenia doszło za Łomiankami, w miejscowości Sadowa.
"Na odcinku Nowy Dwór Mazowiecki - Warszawa, m. Dziekanów Leśny motocykl uderzył w bariery. 1 osoba poniosła śmierć. Jezdnia w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego jest zablokowana. Przewidywany czas trwania utrudnienia 2 godz." - poinformowała o godz. 18.40 GDKiA.
Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter doprecyzował, że droga krajowa w stronę Gdańska jest zamknięta, kierowcy kierowani są na objazdy, a w przeciwnym kierunku czynny jest tylko jeden pas ruchu. - Kierowcy wyjeżdżający z Warszawy skręcają w poboczną ulicę - Wędkarską. Wyjeżdżają około pięćset metrów dalej. A, że to dość niewielka uliczka, trasa się korkuje - mówił.
Zdarzenie potwierdzała policja. - Szczegóły ustalą śledczy - mówił Tomasz Oleszczuk w wydziału prasowego komendy stołecznej policji.

# skw/mś z tvn warszawa

16.09.2016 20:38

Dachowanie na Wale Miedzeszyńskim.
Na zjeździe z mostu Łazienkowskiego w kierunku Puław dachował samochód osobowy. W zdarzeniu wzięły udział ciężarówka i dwa samochody osobowe.
Na miejscy był reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Z relacji świadków wynika, że alfa wyprzedzała ciągnik siodłowy i o niego zahaczyła. Kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w volkswagena. Ten wypadł z drogi i dachował na jezdni obok

# kw/mś z tvn warszawa

16.09.2016 23:07

Jedna osoba nie żyje.
Zderzenie samochodu z motocyklem na krajowej "2".
Poważny wypadek na drodze krajowej nr 2, w pobliżu miejscowości Zakręt pod Warszawą. "Jedna osoba nie żyje"

# md/b z tvn warszawa

26.09.2016 20:46

Wypadek na Wilanowskiej.
Motocyklista w szpitalu.
Motocyklista trafił do szpitala po wypadku na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Modzelewskiego. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt24.
"Kierująca oplem corsa, wykonując lewo skręt, zajechała drogę jadącego al. Wilanowską motocykla. Motocykl uderzył w przednie koło samochodu od strony pasażera" - relacjonowała despina.
Kierujący motocyklem trafił do szpitala. - Do wypadku doszło o godzinie 16.30. W wyniku zderzenia motocyklista został ranny. Zabrała go ekipa pogotowia. Kierowcy byli trzeźwi - poinformował nas Rafał Retmaniak z zespołu prasowego policji.
Po wypadku zablokowane było skrzyżowanie.
W dniu 26.09.2016 około godziny 16.30 na skrzyżowaniu ul. Modzelewskiego i al. Wilanowskiej kierująca Oplem Corsa wykonując lewo skręt zajechała drogę jadącego al. Wilanowską Motocykla. Motocykl uderzył w przednie koło samochodu od strony pasażera. Kierujący Motocyklem został zabrany do szpitala.

# md/r z tvn warszawa

27.09.2016 08:42

Zderzenie na S8.
Jedna osoba ranna.
Ford zderzył się z tirem na wysokości ulicy Annopol, na jezdni trasy S8 w kierunku Wisły. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt24.
Jak podaje policja, jedna osoba została ranna. - Do wypadku doszło o 7.30, kobieta z forda trafiła do szpitala - poinformował Rafał Retmaniak z komendy stołecznej policji.
Więcej informacji wkrótce.

# md/r z tvn warszawa

27.09.2016 12:26

Daewoo uderzyło w filar na Wirażowej.
Kierowca nie żyje.
Daewoo lanos uderzył w filar wiaduktu na Wirażowej - informuje reporter tvnwarszawa.pl. Kierowca zmarł.
- Kierowca w wieku około 50-60 lat jechał od strony Okęcia. Uderzył w filar wiaduktu - relacjonuje Artur Węgrzynowicz. Nasz reporter dodał, że na jezdni nie widać śladów hamowania.
Ulica jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach, na wysokości lotniska Okęcie.
- Samochód jest mocno zniszczony. Strażacy próbowali wyciąć kierowcę przez dach pojazdu. Nie udało się go uratować, zmarł - powiedział Węgrzynowicz.
I dodał, że wycinanie kierowcy zajęło strażakom 40 minut. Na miejscu są policjanci, którzy kierują samochody na objazdy. Są tęż utrudnienia w kursowaniu autobusów. - W związku z zablokowanym przejazdem na ulicy Narkiewicza autobusy linii 148, 306, 331 kursują z pominięciem przystanku PKP Okęcie 04 - informuje ZTM.

# md/r z tvn warszawa

27.09.2016 13:55

Tir potrącił kobietę na Mokotowie.
Tir z naczepą potrącił kobietę na skrzyżowaniu Powsińskiej z Idzikowskiego - informuje reporter tvnwarszawa.pl. Ranna trafiła do szpitala. Są też utrudnienia w ruchu.
Nasz reporter rozmawiał ze świadkami zdarzenia. - Według ich relacji, kierowca tira jechał ul. Idzikowskiego i skręcał w Powsińską. Wtedy doszło do potrącenia. Kobieta znalazła się pod naczepą - dowiedział się Artur Węgrzynowicz.
Ranna cały czas była przytomna, trafiła pod opiekę pogotowia.
Nasz reporter ostrzega przed utrudnieniami w kierunku ul. Wiertniczej.

# skw/r z tvn warszawa

28.09.2016 13:10

Nadarzyn: dachowanie seata.
Na krajowej "8" dachował seat. Wcześniej zderzył się z ciężarowym dafem. Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu w kierunku Katowic.
Jak informuje pruszkowska policja, zderzenie wydarzyło się na skrzyżowaniu ulicy Rolnej w Nadarzynie z trasą katowicką. Zarówno daf jak i seat poruszały się w kierunku Warszawy.
- Prawdopodobnie kierowca ciężarówki nie zauważył samochodu osobowego i go najechał. Seat przekoziołkował na przeciwny pas jezdni. Auto znalazło się na dachu - podała Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
Jak dodała, nikt nie ucierpiał. Zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja.
Samochody jadące w stronę Katowic mogły poruszać się tylko skrajnym pasem jezdni.

# skw/r z tvn warszawa

29.09.2016 08:29

Nissan na barierach.
Korek w stronę Żoliborza.
Po godzinie 7 na trasie S8 kierowca nissana wjechał na bariery ochronne. Jeden pas jezdni w kierunku Żoliborza jest zablokowany.
S8 korkuje się już od węzła Konotopa. Na poranny szczyt nałożyła się kolizja z udziałem nissana.
- Kierowca samochodu wjechał na bariery ochronne około 300 m za ulicą Połczyńską

# skw/r z tvn warszawa

29.09.2016 13:24

Wypadek, śmiertelne potrącenie, korek.
Płochocińska stała w dwie strony.
Płochocińska zablokowana w dwóch kierunkach po zderzeniu trzech samochodów. Jak informowała policja, dwie osoby trafiły do szpitala. Wcześniej na Płochocińskiej 19 auto potrąciło pieszego. Mężczyzna zmarł w szpitalu.
Ruch przywrócono przed godziną 9. Korek w stronę ulicy Modlińskiej miał 4 kilometry.
Na miejscu był nasz reporter Mateusz Szmelter. - Utworzył się ogromny korek. Kierowcy autobusów pootwierali drzwi i wypuszczają pasażerów. Ulica jest zablokowana w obydwu kierunkach. Prawdopodobnie będzie wprowadzony ruch wahadłowy - podawał.
Jak informowała policja, po godzinie 7, na skrzyżowaniu z Wilkowiecką zderzyły się trzy samochody. - Na miejscu pracuje nasza ekipa wypadkowa. Dwie osoby trafiły do szpitala. Są poważne utrudnienia w ruchu

# kw/b y tvn warsyawa

30.09.2016 13:06

Audi wjechało w skodę na Patriotów.
Kolizja na ul. Patriotów.

# ran z tvn warszawa

01.10.2016 13:08

Skoda na barierkach i wypadek na Siekierkowskim.
Najpierw skoda uderzyła w barierki, później zderzyły się trzy auta. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na moście Siekierkowskim. Zdjęcia z miejsca zdarzenia dostaliśmy na Kontakt 24.
- Mamy dwa zdarzenia

# ran//ec z tvn warszawa

01.10.2016 13:48

Zderzyły się dwa auta, jedno wpadło w pieszego .
Wypadek dwóch aut w al. Krakowskiej w podwarszawskim Raszynie. Ranne zostały dwie osoby, w tym pieszy. Zablokowany jest wjazd do stolicy.
Do wypadku doszło około godz. 10 na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ulicy Młynarskiej.
- Zderzyły się opel i fiat. Jedno z aut uderzyło później w pieszego, który stał przy przejściu przez jezdnię

# kz/b z tvn warszawa

02.10.2016 00:00

Tragiczny wypadek na krajowej "50". Zginęła trójka dzieci.
Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej numer 50 na wysokości Mszczonowa. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, zginęła trojka dzieci. Siedem osób zostało rannych.
Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, w których było łącznie 10 osób. - Troje dzieci zginęło na miejscu. Inne osoby, które podróżowały samochodami są ciężko ranne, na miejscu był śmigłowiec - mówi nam Marek Bednarek z Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volvo, jechał w kierunku Sochaczewa i - podczas wyprzedzania ciągu pojazdów - uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka forda. Dzieci, które podróżowały volvo, w wieku 6, 9 i 11 lat, zginęły na miejscu. Ich 43-letni ojciec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Matka odniosła lekkie obrażenia - mówi rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Aleksandra Calik.
Jak dodaje, w drugim samochodzie również podróżowały dzieci. - 5-latek i bliźniaki w wieku 10 lat odniosły lekkie obrażenia. Ich rodzice w stanie ciężkim trafili do szpitala - informuje.
Droga jest zablokowana w obu kierunkach, samochody są kierowane na objazdy. Policjanci wyznaczyli objazd przez Mszczonów. Kierowcy z utrudnieniami muszą się liczyć nawet do północy.

# kz/r z tvn warszawa

02.10.2016 12:09

Kolizja na Ursynowie. Na miejscu służby.
Dwa samochody zderzyły się na Kabatach. Pierwszą informację i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24.
Do kolizji doszło około godz. 9.50 na skrzyżowaniu al. KEN i ul Wąwozowej. Zderzyły się dwa samochody osobowe - KIA i opel.
Jak informuje Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA