REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# rum

08.10.2021 18:30

a przecież to mogły być osoby, które np odwieszały kartę zawieszoną np w zeszłym roku

# spokosum

08.10.2021 18:39

tam panuje totalna dezinformacja, rzadko komu się udaje załatwić sprawę za pierwszym razem,
formularze, podpisów sto, zdjęcia takie a nie inne, pity, skomplikowane, czy nie za bardzo,
chyba już trudniej nie można

# iiii

08.10.2021 19:02

jak się czeka na ostatnią chwilę to tak się ma

REKLAMA

# lutek

09.10.2021 09:38

po co przedłuzenie dla emeryta

# Psa żer

09.10.2021 11:29

Złożyłam wniosek o kartę miejską ucznia ponad miesiąc temu. Mimo upływu 30 dniowego terminu karta nadal niegotowa. Poprzednia straciła ważność 30 września (1 października już była nieważna). Trzeba było drugi raz ten sam wniosek składać (tym razem nie przez internet, tylko w POP) znowu legitymacja, zdjęcie, numer poprzedniej miejskiej karty ucznia.
Te kolejki pod POP-ami świadczą jednak mocno na niekorzyść ZTM.

# WrednyKocur

11.10.2021 09:56

Trzeba załatwiać sprawy od razu, a nie na ostatnią chwilę, a potem mieć pretensje do garbatego, że krzywe dzieci ma. Ja jakoś załatwiłem sprawę w 5 minut. Identyczna sytuacja była kiedyś ze składaniem zeznań podatkowych. Za własne lenistwo winić innych jest oczywiście najłatwiej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA