REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Marti

25.11.2021 09:19

Rok 2050: Kampania wyborcza do samorządu Białołęki.
Pytanie od dziennikarza: Co Pan zrobi z Kołacińską?

# lutek

25.11.2021 13:16

to pokazuje jak warszawa i PO ma białołeke tam gdzie swiatło nie dochodzi bo dla przypomnienia kołacinska jest drogą powiatową i ta reszta tez podlega pod ratusz trzaskowskiego i to ze warszawa przez 5 lat nie potrafi dla białoleki naprawic 4 dróg do czego jest zobowiązana przez rade miasta jak by to był wilanów czy inna wola to dawno byłoby po fakcie i nie pomoze to ze dyrektorem zarzadu miejskich inwestycji drogowych jest były vice burmistrz i prominetny działacz Platformy Obywatelskiej dzielnicy p Smoczynski za tej władzy białołeka poza smierdzacymi inwestycjami chyba niczego innego nie dostanie

# lutek

25.11.2021 13:21

ciekawe co oni zrobią z budowlanym planem przebudowy kołacinskiej na który wydali pare mln i jak zacznie sie to przedawniac pewnie wszystko wyladuje w koszu,a zrobienie połowe inwestycji to połowa kasy ale trzeba byłoby sie zwrócic do rzadu a to im przez gardło nie przejdzie wiec mieszkancy zyjcie jak w 19 wieku

REKLAMA

# somsiat

09.12.2021 09:47

A nie mówiłem..... Kilka lat temu, na spotkaniu z vce prezydentem w Ratuszu Białołęki zaproponowałem podział zadania na dwa projekty tj. Kołacińska do 15 Sierpnia, i pozostałą część. Argumentowałem to wtedy uproszczeniem procedury, mniejszym budżetem, itd. (wtedy np. nie byłaby potrzebna decyzja środowiskowa), ale również tym, że te 2 odcinki różnią się zdecydowanie obciążeniem ruchem. Niestety, chciano zrobić "raz, a dobrze", no i zrobili. Szkoda.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break