REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy?

# Kamill

14.12.2020 12:13

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy? Zależy mi na firmie terminowej i solidnej. Mam do przewiezienia sporo drogiego sprzętu i nie chciałbym, żeby uległ on zniszczeniu w trakcie transportu. Pozdrawiam serdecznie

# Radek18

16.12.2020 09:23

Szukając firmy przeprowadzkowej warto postawić na pewno na takie usług, jak te oferowane przez Mrówka Bagażówka. Miałam okazję korzystać z ich pomocy, przy przeprowadzaniu firmy do innej siedziby. Pełen profesjonalizm, sprawna realizacja. Poza tym dopasowują się do potrzeb konkretnego klienta, co dla mnie osobiście jest także ogromną zaletą.

# mementoa

22.06.2022 12:39

Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to jedynym słusznym wyborem będzie na pewno ta firma: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają świetną ekipę, która zawsze profesjonalnie podchodzi do każdej przeprowadzki, ale mimo to, chłopaki są super sympatyczni, dzięki czemu nie ma aż tak dużo nerwów.

REKLAMA

# igsa

12.08.2022 23:47

Ja również mogę polecić firmę Japa&Co. Chyba każdy, kto przeprowadzał się z nimi przyzna mi rację. I to bez względu na to czy jest to przeprowadzka firmy czy małego mieszkania. Oni nie mają sobie równych i można spokojnie powierzyć im swoje rzeczy.

# watera

19.01.2023 15:25

Na stronie Japa&Co jest też bardzo fajny poradnik, który warto przeczytać przed planowaną przeprowadzką: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik Jest bardzo przydatny, szczególnie przed pierwszą przeprowadzką.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA