REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# vitek

29.02.2016 18:54

Paniusia Bożena niech nauczy się machać rączką

# caroli

29.02.2016 23:52

Mieszkam w Anglii i wszystkie przystanki są na żądanie jakoś nikt nie ma problemu żeby "zamachac" ręką czy wcisnąć guzik...i nie dziwi mnie ze taki obyczaj panuje w małych Angielskich miasteczkach ale to samo praktykowane jest w Londynie!nie zamachasz ręką nie pojedziesz!proste!

# Monita

01.03.2016 11:02

#caroli napisał(a) 29.02.2016 23:52
Mieszkam w Anglii i wszystkie przystanki są na żądanie jakoś nikt nie ma problemu żeby "zamachac" ręką czy wcisnąć guzik...i nie dziwi mnie ze taki obyczaj panuje w małych Angielskich miasteczkach ale to samo praktykowane jest w Londynie!nie zamachasz ręką nie pojedziesz!proste!

W Danii jest tak samo. Jak i w wielu innych krajach. U nas problem jest tylko z tym, że kierowcy zazwyczaj jeżdżą jak rajdowcy i oczywistym jest, że się nie wyrobią z hamowaniem bez szwanku dla innych. Dla osób z sokolim wzrokiem szalony kierowca nie jest problemem, bo może machać dużo wcześniej. Dla większości-tym bardziej osób starszych-jest to niestety duży problem. Dlatego machają w ostatniej chwili....

REKLAMA

# Gajew

01.03.2016 23:00

Warszawsiokom ciężko rączkę podnieść, a później najlepiej wyżyć się na kierowcy. 5lat pracowałem w stolicy gorszego bydła nie ma chyba w całej europie

# Bartek Boruta

02.03.2016 06:45

Kierowcy jadącego 8-10 godzin w komunikacji miejskiej jest obojętne czy zatrzymać się na przystanku czy nie ale ma niekiedy 3 przystanki w rozkładzie jazdy w czasie 1 minuty

 KasiaeM

02.03.2016 11:52

O ile dobrze pamiętam zawsze kierowcy autobusoów zatrzymywali się na każdym przystanku jeśli ktokolwiek na nim stał. Ostatnio się spotkałam właśnie z tą sytuacją że stała pani na przystanku i autobus pojechał dalej. Później gdzieś się doczytałam że trochę zmienili przepisy w związku z przystankiem "na żądanie". Trzeba wyraźnie zasygnalizawać, aby autobus sę zatrzymał.

REKLAMA

# Pracownik Arkadi

06.04.2016 09:49

Tak naprawdę nie tylko pasażer jest zły kierowcy nie są bogami a tak się zachowują. Sytuacja pod C.H.Arkadia godzina 0.20 5 osób na przystanku z czego 3 machają, kierowca zjechał do zatoczki nie zatrzymując się i odjechał. Wiec raczej widział pasazerow. Jeżeli było by to lato to nic strasznego ale był to środek zimy i kobieta ok. 80 lat na przystanku. Zgłosiłem to od razu po zdarzeniu mieli wyciągnąć konsekwencje,ale i tak wiem podświadomie ze ZTM ma głęboko gdzieś takie zgłoszenia
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA