REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

klinika Miracki

# siodemka

28.04.2016 06:43

Witam . otóż jakiś czas temu przeprowadziłam się do Warszawy , tutaj znalazłam pracę z której jestem bardo zadowolona , mieszkanie itd . Jako ,ze jstem tu nowa , a lato zbliża się wielkimi krokami , poszukuje jakiejś dorej kliniki /gabinetu gdzie np mogłabym udac się na laserowe usuwanie cellulitu . ogólnie jestem szczupła ale nietstey skórka pomarańczowa jest i to bardzo widoczna . I moje pytanie , zy ktos miał styznośc kliniką Miracki ? tak się składa ,ze mieszkam niedaleko właśnie tego gabinetu. Już mniej więcej czytałam ich oferte i wygląda na bardzo atrakcyjną.

# Lala

28.04.2016 07:31

Heka :-)
Ja mieszkam w Wa-wie od urodzenia i mam bardzo podobny problem. Też zawsze nie wiem której kosmetyczce, czy fryzjerce mogę zaufać, a które gabinety należy po prostu omijać. Przez kilka lat chodziłam do dentystki, która źle zakładała plomby (po kilku latach "odskakiwały", tak nie powinno być!). Tu jest tak duże zapotrzebowanie na rozmaite usługi, że niestety także najgorsze obiekty mogą się chwilę utrzymać. Ja mam taką radę: obserwuj z rok i dopiero potem skorzystaj z jakiejś usługi!

# kate1981

28.04.2016 19:13

Hej, ja również mam cellulit :/ I również chętnie bym coś z nim zrobiła, bo lato idzie, wczasy zaplanowane na lipiec, a na myśl o stroju kąpielowym dostaję ataku paniki :P A tak całkiem serio - chętnie rozprawiłabym się z tym cellulitem raz na zawsze. Koleżanka robiła taki zabieg mezoterapii z preparatem Revital Celluform. Mozna go wykonać w Klinice Sfera (http://www.klinikasfera.pl/ - z efektów zachwycona. Sama też rozważam - co myślicie o takich metodach?

REKLAMA

 mariaKuc

01.05.2016 00:07

Hej, czy w tej klinice Miracki wykonują również zabieg tzw. http://medispace.pl/ ? Interesuj mnie wykorzystane do regeneracji własnych komórek pobranych z krwi. Taki zabieg podobno jest dedykowany dla alergików. Czy wiecie coś na ten temat?

# Frynka

22.05.2016 16:36

Taki zabieg, o jakim piszesz, jest w ofercie http://klinikasfera.pl - tak mi się wydaje, że to ten sam zabieg, nazywa się REGENERIS i wykorzystuje osocze bogatopłytkowe. Czy o to Ci chodzi?

# Julia

23.05.2016 10:54

szczerze to ja w klinice miracki miałam przeprowadzany zbieg laserowego usuwania cellulitu . Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona . W sumie trwał z jakies półtorej godziny. I sam zabieg moge jak najbardziej polecić . Jest na prawde bezpieczny , dla skóry przede wszytskim . A co do bólu to nie ma się czego obawiać ;) bo jest się znieczulonym miejscowo , takze spokojnie

REKLAMA

 Lorena123

26.05.2016 10:48

ja z kolei byłam tutaj na liposukcji laserowej z ujędrnianiem skóry . Zabieg jest w 100% bezpieczny , poza tym najpierw jest konsultacja potem zabieg . A sama klinika mirakci bardzo profesjonalna , atmosfera miła , personel doświadczony i widać ze dobrze wykwalifikowany;)

 like a woman

27.05.2016 10:20

zgadzam sie , ze trzeba obserwowac dane miejsce z jakis rok i potem dopiero cokolwiek wybrać . Akurat klinike Miraacki moge polecić jeżeli chodzi o depilacje laserową np . zabieg jest na prawde profsjonalnie przeprowadzony , skóra jest chłodzona przed zabiegiem w trakcie zabegu a także po , i jest robiona bardzo dobrym laserem vectus

# Brooklyn

29.05.2016 09:39

ja jeszcze nie miałam ale wybieram sie do kliniki Miracki na lipolize ultradźwiękową -vaser lipo , za dużo mam tłusczzu na talii , bokach i udach , a że za miesiąc wyjeżdżam na wakacje nad morze to trzeba jakoś wyglądac ;)i spieszcie się z terminami , bo cięzko ;)

REKLAMA

# smartfon

26.06.2016 13:21

ja tu usuwałam laserowo tatuaż ;) i jestem mega zadowolona . Wbrew niektórym opiniom ,ze laser gdzieś tam skzodzi , ze sa blizny i wgl , szczerze ? ja nie mam żadnych blizn , ale to tez moze dlatego ,ze w tej klinice uzywany jest bardzo dobry laser -picosure

# dominika33

30.06.2016 23:32

Ja mogę polecić Klinikę Sfera, jeśli chodzi o kliniki oferujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to to jest naprawdę warte polecenia miejsce. No i pan dr Migała, który wykonuje te zabiegi - wspaniały lekarz i doświadczony, kompetentny lekarz. Tutaj pełna oferta kliniki http://klinikasfera.pl

# Kruzer

19.07.2016 09:54

z klinika miracki swoja przygodę zaczęłam od laserowego usuwania tatuażu . jako jedyni potrafili go usunąć tak jak nalezy bez większych komplikacji . Potem udałam się za jakiś czas depilację laserową .A teraz ostatnio byłam na laserowym usuwaniu cellulitu . jestem bardzo zadowolona z tej kliniki medycyny estetycznej i jeżeli mam taką potrzebę z chęcią do niej wracam.

REKLAMA

 Szamanka

25.07.2016 22:09

Klinika Miracki jest naprawdę wysokich lotów. Co prawda ja u nich robiłam sobie depilację laserową pach i nóg. 4 zabiegi na nogi i 5 zabiegów na pachy i mam teraz super gładkie ciałko! :) Zabiegi są wykonywane nowoczesnym laserem Vectus, który jest praktycznie bezbolesny. Klinika nowoczesna, czyściutka i bardzo miły personel tam pracuje, więc polecam!

# Issa

06.09.2016 20:55

no w klinice mają fajne zabiegi, duży wybór. a takie zabiegi bolą? chyba nie są najprzyjemniejsze ale myśle ze warte zachodu. polecam klinikę bo tam profesjonalne podejście do pacjenta mają!

# Angela

27.09.2016 11:11

byłam na laserowym usuwaniu cellulitu , równiez w klinice miracki i uwierz mi Issa ,ze ten zabieg nie boli , ponieważ jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscwym , wiec na prawdę jeżeli zastanwiasz się nad tym zabiegiem , to nie ma się co zastanawiać ;)zabieg trwa od pół godziny do półtorej . a sama klinika jest bardzo w porządku , zarówno miejsce jes czyste , przestronne , a personel na najwyższym poziomie .

# dweska

29.09.2016 23:30

Klinia bardzo fajna i porządna. ja tam usuwałam przebarwienia i nie ma po nich śladu. to jest coś rewelacyjnego! jestem pod wrażeniem

# emin

22.10.2016 23:04

Klinia jest jedną z lepszych w Warszawie. Fajne zabiegi, bogaty wachlarz. jest w czym wybierać. w takim miejscu pacjent czuje się najważniejszy!

# Hannik

29.10.2016 16:22

Jest to na prawdę miejsce w którym czuje się bardzo komfortowo - atmosfera przyjazna, ceny nie są wygórowane jak na zabiegi medycyny estetycznej, bezpiecznei robione no i przede wszystkim szeroki wachlarz usług!

# miła37

30.10.2016 19:22

Ja chodzę do Kliniki Sfera i tę klinikę mogę polecić - świetna opieka, lekarze z doświadczeniem, na czele z panem dr Migałą :) Listę zabiegów, wraz ze szczegółowym opisem i ceną, znajdziecie na http://klinikasfera.pl

# Marinka

17.11.2016 16:42

wg mnie klinika miracki to najlepsze miejsce do przeprowadzania jakichkolwiek zabiegów związanych z medycyna estetyczną . raz ,ze chyba największa klinika w stolicy , dwa nowoczesny sprzęt , 3 wykwalifikowany personel;)

 Piotrowska

21.11.2016 21:20

Jestem miesiąc po zabiegu liposukcji laserowej i jestem bardzo zadowolona z zabiegu! Ciałka ubyło, skóra się ujędrniła, a po zabiegu czułam się dobrze, wzięłam w pracy jedynie 2 dni wolnego - jeden na zabieg i drugi dzień żeby odpocząć. Z efektu bardzo jestem zadowolona, zatem polecam Klinikę Miracki!

# galxa

29.11.2016 21:46

a tak, w Klinice Miracki te zabiegi są wykonywane z wielką dokładnością..moim zdaniem to spora zaleta!

# klaska

01.12.2016 21:38

no walsnie ja jestem po pierwszym takim zabiegu u nich i jestem zachwycona! świetna atmosfera, miło i zabiegi na najwyższym poziomie

# Monika23

09.12.2016 18:03

usuwałam ttuaj laserowo cellulit . Zabieg w sumie trwał w moim przypadku około 1,5 h . Był przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym . Zadowolona z efektów jak i samego personelu oraz miejsca, które jest bardzo przyjemne i czyste ;)

 Porcelanka

13.12.2016 12:45

Jak ktoś się boli bólu to może lepiej pomyśleć o http://www.beautyduty.pl/zabiegi/lipomassage-lpg/ ? Zabieg jest też bardzo skuteczny a bezbolesny :)

# Radzka

25.12.2016 19:00

no dokładnie - ja robiłam właśnie w Klinice Miracki i nie moge złego słowa powiedzieć! bardzo profesjonalnie i dokładnie!

# Morenna

20.01.2017 12:02

Równiez mogę się pochwalić ,ze miałam usuwany cellulit , laserowo w klinice Miracki . zabieg był przeprowadzany w znieczleniu miejscowym . Ze względu na to ze miałam ten cellulit taki zaawansowany to u mnie zabieg trwał około 1,5h ;)

# agata80

31.01.2017 22:20

Dziewczyny, a żadna z Was nie pisze o depilacji laserowej? Ja bym na lato chciała pozbyć się głównie owłosienia ;) Nie znoszę się depilować samodzielnie, a latem jest to moja największa zmora, bo włosy odrastają mi strasznie szybko. Dlatego wybieram się na depilację laserową. Bazując na poleceniu od koleżanki, idę na wizytę do studia Cosmetix do p. Agnieszki. Koleżanka właśnie tam robiła depilację i była bardzo zadowolona z efektów. Cellulitu na szczęście nie mam, ale na cellulit podobno najbardziej skuteczna jest mezoterapia :)

# koszyczkowa

29.04.2017 22:05

Depilacje laserową miałam . zabiegow miałam dokladnie 4 ;) a konkretniej depilowane miałam nogi . Też dla mnie nogi i okolice bikini to była największa zmora . A depilacje miałam robioną w Klinice Miracki ;) laserem palomar vectus

# alicja38

30.04.2017 22:44

W takich tematach jak medycyna estetyczna lub http://www.klinikasfera.pl/ nie uznaję kompromisów i wybieram sprawdzone miejsca i sprawdzonych lekarzy. Stawiam na Klinikę Sfera, bez dwóch zdań.

# Anton89

28.08.2017 11:38

Sam nie korzystam z tego typu przybytków, ale brat http://fabskin.pl/zabiegi-nadpotliwosc/ na Bemowie. Jest bardzo zadowolony. Z tego co wiem zajmują się również usuwaniem cellulitu jak i innymi drobniejszymi zabiegami.

# szmata szeptana

28.08.2017 12:38

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

# ChristinkaN

28.04.2019 07:47

Ja akurat styczności z tą klinika nie miałam. Jestem natomiast po zabiegu wampirzego liftingu w Dziegielewska Instytucie Oka w Warszawie. Poprawiane miałam okolice szyi oraz czoła. Efekt jak dla mnie spektakularny

# Caromari

22.06.2019 21:54

Klinika Miracki to piękny gabinet miły personel ale pieniądze wyrzucone w błoto!!! Pani doktor nie usunęła przebarwień, zniknęły na kilka dni i wróciły, zmarszczki przy ustach nie usunięte bo zastrzyki robiła w kości policzkowe a naczynka na nogach tak mi pozamykała, że w ich miejscu mam sine wylewy pod skórą, które nie znikają. NIE POLECAM. kilka tysięcy wydane na marne!!! Płakać mi się chce bo jest gorzej jak było przed zabiegami. Oni tylko kasę liczą!!!!

# Patrycja87

23.06.2019 21:41

Jeśli chodzi o zaufanego lekarza medycyny estetycznej, to sprawdź cinis med i dr Rafała Woś - dosyć znany specjalista :)

# Betina33

22.08.2019 11:22

poza tym jest jeszcze jedna sprawa. Każdy szanujący się lekarz medycyny estetycznej powinien zachować higienę na możliwie najwyższym poziomie. Z mojej strony polecam też specjalne zestawy mające opatrunki, gaziki, fartuch dla pacjentki oraz czepek. Jak np Custom pack od restylane

# Olusia

04.10.2019 13:26

Wykonywałam tam zabieg powiększania ust. Jestem bardzo zadowolona Mega plus za profesjonalne podejście do klienta . Odpowiednio dodane kwasy , Wszystko zostało mi na początku dobrze przedstawione wiedziałam co będziemy robić i jaki będzie efekt końcowy. I dla mnie i mojego partnera jest wow

# Marzi

23.05.2020 07:30

Ja tej kliniki nie znam, rozważałam pójście tam, ale w końcu zdecydowałam się na Radzikowska Clinic, którą poleciła mi znajoma. Wspaniale zadbali o moją opadającą powiekę, wreszcie jest taka, jaka być powinna.

# marczuk

30.09.2020 02:32

Decydując się na jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej trzeba mieć na uwadze, że po nim będziemy musieli w sposób szczególny zadbać o naszą skórę. Istnieje wiele preparatów, które mogą w tym pomóc. Jest nim m.in. krem Octenicare, który działa nawilżająco, regenerująco i odkażająco.

 balara

25.08.2021 06:04

Tabletki na cellulit - http://hespac.com/cellupl.htm Zamówiłam tabletki Cellactiv i efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Pomarańczowa skóra na udach była już historią.

# Meryysia

04.10.2021 07:51

Ja chodzę do Kliniki Sfera https://www.klinikasfera.pl/, koleżanka mi poleciła to miejsce i dra Migałę i zaufałam jej rekomendacji. Nie żałuję, bo efekty zabiegów zawsze są zgodne z moimi oczekiwaniami, jestem bardzo zadowolona z tego, że jestem ich pacjentką :)

# KingaKomm

27.10.2021 20:12

Ja korzystam z usług Kliniki Sfera, https://www.klinikasfera.pl/, to naprawdę super miejsce, które z czystym sumieniem polecam wszystkim, bo opieka i poziom wykonywanych zabiegów jest naprawdę super. Dr Migała to wg mnie najlepszy specjalista z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie.

# Anka123

17.05.2022 22:21

Ich nie znam. Ja chodzę tylko do SClinic na Łukowskiej i to im bezwzględnie ufam. Wiem, że tam nie wypuszczą mnie z fotela dopóki nie będą pewni, że efekty będą takie jakie być powinny.

# Weronika8711

03.06.2022 10:29

O Mirackim nie słyszałam nic od koleżanek, tyle co czytam w necie... Natomiast sama wybrałam Klinikę Sfera z polecenia przyjaciółki, bo wiem, że jest zadowolona, no i widzę jej efekty. A to dla mnie najlepsza rekomendacja :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024