REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# nnn

21.04.2022 10:43

Szczepić czy wyrzucić, oto jest pytanie.

# Tubylec

21.04.2022 14:09

Cyrk twa dalej. Kiedy szczepienie psów i innych zwierząt domowych?

# Htcc

21.04.2022 18:26

A czy dla osób w wieku 120+ będzie piąta dawka?

REKLAMA

# Jasiu

21.04.2022 21:50

Ja wzialem juz 3 dawki swoje i 3 dawki przynalezne dla zony, bo ona nie chciala. Chorowalem tylko 2 razy, ale lagodnie. Dziwie sie, ze ludzie nie chca sie szczepic, ale to dobrze bedzie wiecej dla tych co chca.

# abc

22.04.2022 14:41

Jasiu bierz za wszystkich którzy nie brali ! !

# psiki

24.04.2022 15:35

#Tubylec napisał(a) 21.04.2022 14:09
Cyrk twa dalej. Kiedy szczepienie psów i innych zwierząt domowych?

Maj to główny miesiąc szczepienny dla psów (ale można cały rok), tyle że przeciw wściekłości.

REKLAMA

# Covidoza zabija

28.04.2022 07:33

90 letnia Ciocia nie chciała przyjąć szczepionki na covid. Została zmuszona przez panią z klubu seniora. Po przyjęciu 1 dawki czuła się źle, po drugiej dawce dostała udatu, po trzeciej zachorowała na covid i zmarła. Czwartej przypominającej przypominająca już nie
zdążyła przyjąć!.?

# post factum

01.06.2022 18:56

Moja 89-letnia matka nie szczepi się, bo nie chce sobie wprowadzać choroby do organizmu. Twierdzi, że przez całe życie się nie szczepiła (poza tyfusem "za Niemców" i ospą wietrzną) i żyje. Próbowaliśmy ją namówić, bo jednak zawsze ktoś może ją zarazić, ale... ja mam za sobą dwa szczepienia przechorowane, z efektami ubocznymi nawet jeszcze po roku i samą chorobę, też z efektami ubocznymi po pół roku. Moja rówieśnica z młodszych seniorek 60+ zachorowała przed szczepieniem, bo jeszcze nie była nasza kolej i przeszła zakażenie lekko, bez żadnych komplikacji. Więc może seniorzy 80+, za czasów których po prostu nie szczepiło się wszystkich na wszystko i nie są do tego przyzwyczajeni, a jednak jakoś żyją i bez tego, mają rację? W końcu nie wiadomo, co by było gdyby, czyli czy bez szczepienia konkretny człowiek chorowałby ciężej albo już miał święty spokój. Tego nigdy nie dowie się ten, kto się zaszczepił i też chorował, zwłaszcza więcej niż raz.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe