REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Klinika medycyny estetycznej

 moderamonia

28.06.2022 17:11

Szukasz najlepszej kliniki estetycznej w Gdańsku? Klinika Novique polecam wszystkim! Szybkie efekty i najlepsze ceny na rynku!

# kasieńka

31.08.2022 13:25

Dziękiuję! Byłam na zabiegu z wykorzystaniem Dermapen. Jestem bardzo zadowolona ;)
Przeglądając ofertę na www.novique.pl znalazłam jeszcze kilka zabiegów na które się wybiorę.

# Karol!Z

20.09.2022 12:54

Novique to nie tylko miejsce dla kobiet! Wybrałem się na zabieg z żoną i chybna w ofercie znalazłem też coś dla siebie. polecam zajrzeć na www.novique.pl

REKLAMA

# Wera

04.10.2022 15:54

Może na forum skupionym wokół stolicy lepiej skupić się na salonach na miejscu? A przecież mamy świetny gabinet Perfec Look Clinic: https://perfectlook.clinic

# Martyna001

12.10.2022 13:56

Gdańsk nie jest daleko i droga dobra, a przy okazji można też zaliczyć spacer nad morzem. Lubię łączyć wyjazdy w fajne ciekawe miejca z czymś jeszcze- wtedy mam wrażenie, że wykorzystuję przejazd na maxa. Sama też już sie umówilam na zabieg w Novique więc nasz nastepny pobyt w Gdańsku to podwójna wizyta i spacer po plaży. Porównaj sobie ofertę www.novique.pl i oceń sama - choć warto poznac to miejsce osobiście. Personel i lekarze to anioły :)

# Sylfia

27.10.2022 12:04

Novique to świetne miejsce! A szefoka oferta naprawdę daje wiele możliwości, szczegóły znajdziecie na www.novique.pl

REKLAMA

# MArtyna001

22.11.2022 11:03

Klinika Novique to miejsce, które powinna poznać każda dbajaca o siebie kobieta, a w zasadzie nie tylko kobieta. Szeroka oferta jest dostępna na stronie internetowej https://novique.pl

# Hancyk

27.11.2022 00:43

Zmarszczki wypełniałam w łodzi w klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Warto do niej jechac
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break