REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Aleks

20.08.2020 08:18

Takie praktyki w Biedronce są stosowane w całym kraju wielokrotnie ceny są wyższe lub ich wcale nie ma.

# Agnen

21.08.2020 09:16

Bo tu nie chodzi o różnice w cenach tylko o olewanie wyżej wpomnianego art. 5 ustawy o informowaniu o cenach towarów i usług. I patrzcie państwo Biedra łaskawie zgadza się respektować ustawę.

# leon

21.08.2020 11:23

W lidlu też coraz częściej się to zdarza.

REKLAMA

# Biedroneczka

21.08.2020 12:36

Takie pomyłki cenowe są ponieważ pracownicy których jest znacznie za mało na zmianie nie nadążają zmieniać i wymieniać tych cenowe i promocji. Po prostu nie ma komu wiem bo sama pracuje w takim sklepie. Jest tak że są po 3 osobie na zmianie i muszą wszystko z robić dotowarowac ceny zrobić jeszcze na kasie siąść

# Tom7676

21.08.2020 13:33

Nikogo nie interesuje ilosc osób na zmianie. Cena na półce musi być taka sama i w kasie.

# Kropeczki

21.08.2020 16:45

A może to klienci powinni uważniej czytac, to co jest napisane na cenowce? Może jest i coś napisane malym druczkiem ale jak wiemy to zawsze jest jakiś ukryty haczyk. Czytać, uwaznie czytać cenowki

REKLAMA

# ludzie

24.02.2021 05:44

Witam ja mam takie pytanie do biedronki od której godziny u was obowiązuje cisza nocna??? Mam dość juz waszej biedronki w mysloicach na Armin krajowej codziennie dostawa przyjeżdża 5.20 chyba jest coś nie tak tutaj, chyba ze biedronka ma inne zasady i u was cisza nocą nie obowiazuje ????? Ja sobie nie życzę zeby tir wjezdzal mi pod oknami 5.20 nie muszę sluchac od rana pracownic które stoją i pala papierosy i wózków widłowych z wjeżdżającym towarem i .ale zdolnego kierowcy który podjazd robi na 30 razy chyna każdy wie jak chodzić samocod j jak ychac jegk wycie .szanowna biedrobko cisza nocna kończy się o 6 rano !!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA