REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# jkk

17.08.2020 13:56

Jakoś nie wierzę w to, aby zespół szkolno - przedszkolno - żłobkowy w tym miejscu zaczął funkcjonować wcześniej niż za jakieś 10 lat. Ratusz też chyba w to nie wierzy i wykonuje jedynie ruchy pozorujące działania. Klątwa nad szkołą na Chrzanowie zaistniała w momencie wyboru miejsca jej lokalizacji w szczerym polu. Przecież jeszcze teraz nie ma w najbliższej okolicy dostatecznie dużej liczby dzieci a pozostałych nie ma jak dowieźć. O uzależnieniu ewentualnej inwestycji od budowy drugiej linii metra nie wspomnę, a ta złapała kolejne 1,5 roku poślizgu.

# Jelonkowy

17.08.2020 15:32

Szkoły nie będzie, bo miernoty rządzą miastem. Metro opóźnione i nikt za nic nie odpowiada...

# Jurand

17.08.2020 16:49

Dalej wybierajcie samorządowców z kasty. Obiecają wam wszystko, I na tym się skończy....

REKLAMA

# Wwa

17.08.2020 18:20

Bzdury, hydra biurokracji utrupi wszystkie inicjatywy. Mamy PRL-bis. Chociaż, za PRL zakupiłem mieszkanie własnościowe w spółdzielni - przydział był na 2 stronach. Parę lat temu kupiłem od dewelopera mieszkanie - akt notarialny liczył 9 stron. Jutro kupuje kolejne mieszkanie od dewelopera - akt notarialny ma ......30 stron. Takie przykłady można mnożyć.

# Bemwaw

17.08.2020 18:44

#Wwa napisał(a) 17.08.2020 18:20
Bzdury, hydra biurokracji utrupi wszystkie inicjatywy. Mamy PRL-bis. Chociaż, za PRL zakupiłem mieszkanie własnościowe w spółdzielni - przydział był na 2 stronach. Parę lat temu kupiłem od dewelopera mieszkanie - akt notarialny liczył 9 stron. Jutro kupuje kolejne mieszkanie od dewelopera - akt notarialny ma ......30 stron. Takie przykłady można mnożyć.
Może czcionka większa ;)

# Bemwaw

17.08.2020 18:50

Niestety ale brakuje prawdziwych managerów do zarządzania dzielnicą (nie tylko tą). Wszystko to dyletanci albo cwaniaczki po linii partyjnej. A wydawałoby się, że w dobie kapitalizmu coś się w tym zakresie zmieni.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA