REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Marian

23.11.2021 18:02

Głosujcie dalej na pełowskich złodziei.

# Elzar

23.11.2021 23:15

Jestem przeciwnikiem tej inwestycji. Po pierwsze, ma ona mizerną funkcję i jej rozmiar w tym wypadku jest wadą a nie zaletą, bo małej ilości ludzi będzie się chciało tak łazić. Po drugie brak wydzielonego ciągu komunikacyjnego dla rowerów będzie powodował niebezpieczne sytuacje i wspomnicie moje słowo - w ciągu 2 lat będą wymalowane pasy rozdzielające ścieżkę rowerową. Po trzecie, nie ma kasy - w mieście gdzie w dzielnicach typu Białołęka czy Wawer jest sporo ulic szutrowych, bez kanalizacji (nie mówiąc o komunikacji) to jest inwestycja, obok muzeum sztuki nowoczesnej, zupełnie przeszacowana jeśli chodzi o potrzeby Warszawiaków. Jeśli miasto nie potrafi zapewnić sensownej infrastruktury pierwszej potrzeby, jeśli wypadają ważne arterie jak TOG czy trasa N-S a setki innych inwestycji są opóźnione o całe lata a my bierzemy się za mos pieszy to coś jest nie halo.
PS. Fajny most pieszy to jest np: w Gironie w Hiszpanii, ma ze 30 metrów i łączy miejsca gdzie zawsze są tony ludzi (Pont de les Peixateries Velles). A ten, tu to megalomania Trzaskowskiego.

# Zygmunt

24.11.2021 08:38

Rafał, dziękuję Ci za piękne, darmowe połączenie mojej inwestycji z centrum miasta.
Nasze interesy kwitną. Nie przejmuj się, że jakieś tam tematy obwodnic czy remontów stoją w miejscu.
Jakby co, załatwię Ci fuchę u mnie.

REKLAMA

# Kiciuś

24.11.2021 12:18

Po co nam lotnisko jak jest w Berlinie, po nam Polska jak jest Unia, po co nam Przekop, po nam własna waluta, po co nam własna kultura i dziedzictwo, dlaczego jeszcze istniejmy, a nie przyłączyli nas do Niemiec ?

# Rower

24.11.2021 17:29

Ta kładka potrzebna Jak Dziura w Moście !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break