REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kiosk

# klient

29.10.2003 13:40

jak wam się podoba kiosk przy pizzerni i ta oobbssłłuuggaa - jak naleśnik.....?

# Artek

29.10.2003 14:08

Ooooo, widzę , ze nie jestem odosobniony. A już myślałem, że tylko ja ich nie cierpię. Fuj nigdy tam nie wejdę

# paw

29.10.2003 15:25

Bo w Polsce ponoć jest bezrobocie i każdy szanuje pracę i umie prowadzić interes ;-)))))))))))

REKLAMA

# aga

29.10.2003 15:31

obsługa jest miła, nie wiem czego oczekujecie?kiedyś ten temat był wałkowany na forum i wtedy przeszłam się do owego kiosku i miło rozczarowałam.Szukacie dziury w całym.To moze powiecie jak powinna wyglądać obsługa????

# jotes

29.10.2003 17:21

Czepiacie się dla samego czepiania - tematu!. A ja poproszę o jakieś fakty. korzystam z tego kiosku nieregularnie, ale panienka pamięta jaką gazetę kupuję, obsługuje zawsze z uśmiechem, więc pytam o co chodzi, może sami jesteście temu winni. N.p. wchodzi do kiosku PAN burknie coś pod nosem a wymaga jak by był conajmniej właścicielem tego kiosku bo kupił gazetę za 1,50 zł. Troszkę samokrytyki a dopiero potem krytyki.

# klient

29.10.2003 19:53

przeraza mnie ten okrotny zapach papierosow, oraz straszliwie robiaca lache PANIE, ktore obsluguja. mam wrazenie jakby mialy mnie w d...e :(

REKLAMA

# aga

29.10.2003 20:51

to poprostu tam nie chodz....ja tam zawsze kupuje gazety i jest OK.

# Vladymir

30.10.2003 00:23

Panie sa wstrętne, aroganckie i ohydne z wyglądu. Kiedyś w zimie wyrzuciły na zamieć śnieżną mamę z wózkiem dziecinnym, żeby nie zabrudził podłogi. Te koszmarne maszkarony, kreatury człowieczeństwa nie chciały też przyjmowac ode mnie drobnych monet za gazety, żadały banknotu 10 zł, bo było im wygodniej wydać. Zawsze pluję w te drzwi, ilekroć tam przechodzę.

# patti

30.10.2003 11:38

wow, Vladymirze pomyliłes kiosk z burdelem.......

REKLAMA

# Dorota od Michasia

31.10.2003 13:06

Mój mąż nigdy się nie myli ;)))))

# patti

31.10.2003 14:47

nie myli się odnosnie kiosku czy burdelu????
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break