REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# faleniczan

27.05.2014 22:21

A nie planują przypadkiem tuż obok innego centrum handlowego? HopStop czy coś takiego... Ostra będzie konkurencja :)

# konsument

28.05.2014 09:57

To będzie taka konkurencja jak Netto vs. Społem w Radości :(

# wilq

01.06.2014 18:11

Na HopStop przy bysławskiej już ktoś pieniądze wyłożył, bo prace rozbiórkowe są zrobione. Jest więc szansa, że obiekt będzie zbudowany. Co innego z terenem Mera Pnefal, gdzie prezes Mera Parku deklaruje rozpoczęcie budowy w roku 2015. Do tego "skromny" budżet 190 mln zł przy braku najemców na dotychczas odremontowane części budynków biurowych. Może ogłaszanie się z takimi planami to po prostu dobry sposób na przyciągnięcie najemców? :)
A czemu nie pójść małymi, ale realnymi krokami? Na początek kameralne kino?

REKLAMA

 PanPlaneta

14.06.2014 20:57

Staram się zawsze kierować logiką ale niektórych decyzji nie rozumiem zupełnie.
http://korektalicznika.com

# karabin

24.06.2014 13:49

widze że w stolicy przybędzie więcej galerii handlowych niż sądziłem.w przyszłym roku ma również ruszyć budowa obiektów w Wilanowie, na Białołęce.jak dla mnie bomba że w końcu firmy deweloperskie i miasto zaczyna myśleć o osobach zamieszkałych na obrzeżach warszawy, właśnie takich jak Wawer czy Wilanów. W okolicach Śródmieścia obok siebie występuje aż kilka galerii!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe