REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kino domowe

 banzen

23.12.2014 19:35

Mam zamiar kupić kino domowe , posiadam telewizor LG i coś bym dobrał do niego . Bardzo lubię oglądać filmy a akustyka dodaje emocji :) , 3D już jest :).

# cyfrowedomy

20.02.2015 14:12

Hej, odezwij się do nas. Pomożemy Ci stworzyć profesjonalne kino domowe ze świetnym sprzętem na pokładzie.
W naszym sklepie http://cyfrowedomy.pl znajdziesz ekskluzywną elektronikę domową. Bez problemu skompletujesz potrzebny sprzęt, który posłuży Ci długie lata. Zapraszamy

# annika

04.04.2017 18:19

Coraz bardziej popularne, większość moich znajomych ma teraz kino domowe.

REKLAMA

 red_lollipop

05.04.2017 15:11

Wow, super sprawa. Sama myślałam o takim kinie domowym, tylko ja jeszcze chciałam mieć duży ekran z rzutnikiem.

# rommy

05.04.2017 21:37

Warto kupować w Audioświecie http://www.audioswiat.pl/sklep.html bo znają się na rzeczy i każdemu fachowo doradzą. Ja kompletuję sobie u nich dobre sprzęty, bo wolę rozłożyć sprawę w czasie a mieć jakościowo super.

# karin83

02.11.2017 13:51

O tak, o akustykę trzeba zadbać. Ale także o to, by nie przeszkadzać innym domownikom. Dlatego pomyśl i wyciszeniu takiego pomieszczenia. Pomocne mogą być np. pianki akustyczne http://www.mega-acoustic.pl/, panele akustyczne, tapety akustyczne. W sklepach jest duży wybór takich materiałów.

REKLAMA

# Naruto11

02.11.2017 13:52

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# adabb

26.04.2018 12:08

Możesz na uchwytyekranyprojektory.pl zamówić ekran projekcyjny konkretnie pod twoje potrzeby. Nie musisz korzystać z katalogu, co jest dość istotne przy nietypowych inwestycjach w kino domowe. Dość długo szukałem możliwości spersonalizowania zamówienia. Tylko tam się udało.

# anty spam

26.04.2018 14:28

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

REKLAMA

 pamina99

02.05.2018 06:13

W sumie bilety do kina są mega drogie, a dostęp do filmów w internecie prosty nawet zaraz po premierze ;) Więc takie kino domowe to dobra inwestycja

# Syf reklamaa

02.05.2018 22:27

Spam

# StudentSGGW

08.05.2018 11:58

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63

REKLAMA

# Fedek

20.11.2020 23:41

Ja zdecydowałem się na wybór kina domowego od STX model STX KD - Electrino 150 7.1 i naprawdę daje radę! Dobre parametry, całkiem przystępna cena, no i oczywiście nowoczesny design. Pozdrawiam!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break