REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kino Cinema City Arkadia Sala kinowa Škoda 4DX

# orson

16.11.2013 23:36

Kino Cinema City Arkadia Sala kinowa Škoda 4DX to Najlepsze kino w Polsce z efektami 4D. Czym się wyróżnia? Większość kin 4D puszczają starsze filmy, często efekty są marne i nie związane z akcją filmu. W kinie Cinema City Arkadia Sala kinowa Škoda 4DX zapewniony jest dreszcz niesamowitych emocji, fantastyczne efekty dobrze zgrane z akcją filmu i co najważniejsze w repertuarze kina są najlepsze hollywoodzkie produkcje! Więc nie czekaj i idź sam przekonaj się ile pozytywnych emocji może dać kino Cinema City Arkadia Sala kinowa Škoda 4DX. Więcej informacji znajdziecie na: www.cinema-city.pl/4dx-info

# misia87

20.11.2013 22:33

Byłam i potwierdzam, że to naprawdę świetne kino. Wiele osób myli 4DX z 3D i myślą, że to taki sam badziew. To nie jest to samo! 4DX to nowa jakość, nowe doznania i pełnometrażowe filmy. Poza tym tu widz jest otoczony efektami, a nie tylko mu się tak wydaje (jak w 3D). W sali Škoda 4DX nie można się nudzić. Tu cały czas coś się dzieje. Panują niezłe emocje. Niestety nie umiem tego opisać słowami - to trzeba samemu przeżyć :)

# zosia

28.11.2013 00:57

Muszę przyznać, że 4DX to powiew nowej jakości w polskim przemyśle kinowym. Jestem mile zaskoczona tym co zobaczyłam. Nie ukrywam, że myślałam, że to taka sama ściema jak te objazdowe kina 7D. Różnica jednak jest kolosalna. W sali Skoda 4DX puszczane są normalne filmy, tyle że z mnóstwem różnych efektów, które współgrają z akcją. Parę razy chciałam wyjść z fotela i iść do bohaterów w danej scenie bo zapomniałam się, że to tylko film :) Niesamowite jest to co się tam dzieje. Naprawdę coś pięknego!

REKLAMA

# Sylwia_Kik

30.11.2013 21:55

Nie każdy wie o fakcie iż sala Skoda 4DX to jedyna w Polsce sala wybudowana w technologii 4DX. Na chwilę obecną jest ich w całej Europie zaledwie 6. Filmy w technologii 4DX to oryginalne, hollywoodzkie hity filmowe, do których efekty powstały w ścisłej konsultacji ze studiem filmowym i reżyserem danego filmu. Efekty takie są niepowtarzalne, stworzone na potrzeby konkretnej akcji w filmie. Aktualny repertuar: http://cinema-city.pl/4dx-info

 majka

01.12.2013 20:22

Troche drogo... ale chyba sie skusze:)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break