REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Driver

20.06.2012 00:05

jestem kierowcą w its michalczewski i gardze takimi donosicielami.
Polska to kraj konfidentów i płaczków !!!!!!
Jeśli chodzi o telefony w czasie jazdy to niejednokrotnie dyspozytor wydzwaniał do mnie na komórkę w czasie jazdy............więc kogo karać !!!!!!! a zestawy głośnomówiące w 90% nie działają.
My kierowcy w takim ITS Michalczewski mamy ciężką i odpowiedzialną pracę za grosze......tak za grosze......a wozy jakimi jeździmy w 90% nie spełniają żadnych norm bezpieczeństwa. Codziennie narażane jest wasze i nasze zdrowie w majestacie prawa chyba bo nie chce mi się wierzyć że miasto nic o tym nie wie !!!
A co do pasażerów typu damulka z pieskiem na ręku i inne wynalazki to wiedzcie że my kierowcy mamy czas i jest to zazwyczaj 1 minuta na pokonanie odcinka od jednego przystanku do drugiego przystanku tak więc nikt na "ślimaków" czekać nie będzie, pojedziecie innym autobusem :)

# anty

20.06.2012 12:19

#driver
ty pajacu

# Driver

20.06.2012 14:11

do anty - szkoda pajacu że twoja matka nie używała anty-koncepcji....pajacu !!

REKLAMA

 E-1

21.06.2012 18:58

ITS Michalczewski ma najgorsze wozy!

# ogarnijsie

26.06.2012 12:34

hehe a to dobre, 90% zestawów głośnomówiących nie działa :] To może kup nowy, a nie wyciągaj ze śmietnika... Większość telefonów teraz ma nawet taką funkcję wbudowaną więc nie rozumiem problemu. Wiecznie niezadowolone paniusie z pieskiem mogę zrozumieć, ale tłumaczenie z telefonem bzdurne...

# Driver

27.06.2012 09:48

Ty -ogarnijsie- weź koło i walnij sie w czoło to może zaczniesz kumać !!!!
Żaden pracownik do spraw służbowych nie jest zobowiązany używać prywatnego sprzętu - NIE MA TAKIEJ OPCJI.
Ta firma nie inwestuje w wozy od dawna, w pracowników nie inwestowali chyba od zawsze a wręcz odwrotnie tylko patrzą jakby tu pracownika przekręcić na pare złoty. Więc się pytam dlaczego ja mam używać własnego sprzętu ??
Przez takich ludzi jak -ogarnijsie- pracodawcy w Warszawie wykorzystują pracowników ile się da i jak się da. Taki jeden z drugim/drugą przyjadą z prowincji do miasta i zrobią wszystko by tylko tu zostać łącznie z włażeniem pracodawcy do d... i to bez mydła........a bez telefonu to czujecie się jak bez ręki , o mózgu nie wspomnę, i cały czas jesteście połączeni z GPS-em coby wam droge do domu pokazał bo inaczej byście pobłądzili :)

REKLAMA

# janpawełdrugi

18.11.2013 16:48

Ale tu je-bie biedą w tych komentarzach.SMRÓD

# drajwer

25.11.2013 13:58

ZTM powalającą częstotliwością i zmianą trasy linii 156 przy bierności władz Targówka pokazał pasażerom "f...." bardziej dosadnego niż ów kierowca z artykułu. Kto pouczy ZTM w sprawie tego "f...." ?
Zamiast pełnego słowa, które występuje w całości w tytule artykułu zostało uzyte "f...." ponieważ co dziwne nie zostało ono przyjęte w komentarzu a w tytule istnieje. Dziwny rodzaj cenzury.

# kwintesencja

19.12.2013 01:02

No i co dalej z tym pokazywaniem ?

REKLAMA

# alibaba

16.01.2014 00:57

nalezy calkowicie odizolowac kabiny kierowcow od czynnika szkodliwego jakim jest pasazer

# maciek34

24.09.2014 00:12

Czasem się zdarza tak zareagowac. Poczytajcie forum kierowcow its michalczewski gowork.pl/opinie_czytaj,12252 to moze zrozumiecie przez co przechodza.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024