REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kiedy most połnocny

# danusia

11.06.2005 21:27

nigdy

# kenlight

11.06.2005 21:58

nigdy nie mów nigdy :]

# brat kaczora

12.06.2005 06:01

most północny będzie wtedy kiedy KACZYŃŚKI dostanie odpowiednio dużą łapówkę od firmy która będzie miała wybudować ten most, znowu się okaze ze wydano za dużo o około 200mln zł i kaczyński dostanie z tego pewnie jakies 30 -40 %
na mniej się niezgodzi bo to pazerna tłusta świnia z kompleksami

REKLAMA

# klik

12.06.2005 09:39

brat kaczora coś klepiesz trzy po trzy.... PIS to wielkie gooovnoo i to jest fakt ale te łapówy to lekka przesada. W tej materii mieliśmy poprzednie klany (jeszcze nierozliczone ze swych kombinacji)Kaczor jeśli się wyrobi to pewnie stanie nam most tylko jakości takiej, że pewnie po roku trzeba go będzie już odnawiać. Wiesz bracie kaczora bo kaczor stawia na najtańsze firmy a to raczej nijak się ma do jakości wykonywanych przez te firmy usług.

# observer

12.06.2005 17:22

Ja też myślę , że nigdy, ale wcale nie z tych powodów co podaliście. Nie powstanie dlatego, bo zawsze znajdzie się jakiś nawiedzony krzykacz - obrońca środowiska naturalnego, któremu to będzie przeszkadzało. Czy pamiętacie obrońców ptaszków wędrownych, zresztą z siedzibą w Gdańsku? I tak będzie dalej. Nikomu nie pzreszkadza dokładnie zakorkowana Modlińska każdego ranka i tony spalin nieporzebnie wyrzucanych z rur wydechowych samochodów tkwiących w korku. Chodzi o to, aby mieszkaniec okolicy mostu lub obrońca ptaszków miał swoje pięć minut. A na koniec miałabym jeszcze parę słów do powiedzenia przeciwnikom prezydenta Kaczyńskiego. Jeśli chcecie Polski, w której rządzi wszechwładna korupcja i układy, których partonami są postkomunistyczne służby specjalne i SLD to głosujcie na kogoś innego. Ci, co chcą radykalnych zmian już wybrali.

# Yogi

12.06.2005 17:47

Tez tak myslalem odnosnie Kaczora, gdy na niego glosowalem. To byl ostatni raz. Nie jestem slepy - ten pan to jeszcze jeden pozorujacy prace do wyzywienia przez narod. Czytam posty observera od jakiegos czasu i ten ostatni wiele wyjasnia. Zyjesz chlopie (?) iluzjami i ziejesz nienawiscia do majacych inny poglad. To wspolgra dobrze z sympatia do Kaczora. Przy okazji: nie chce spalarni jesli to mozliwe i nie pale. Czy dla takich masz jakies dodatkowe (kasliwe) pytania/sugestie ?

REKLAMA

# Tony

17.06.2005 10:28

A ja myślę, że jak most Północny zacznie się rysować na horyzoncie, to zaraz powstanie jakiś komitet "ANTY". I będzie protestował, że Trasa Mostu Pólnocnego będzie truć, że "dlaczego tutaj, dlaczego nie z drugiej strony Tarchomina!?".
I będziemy mieli powtórkę z Czajki...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break