REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# Zjelonek

03.03.2022 12:39

Przydala by sie szczytowa linia z bemowa przez jelonki do zajezdni wola zeby mozna bylo sie przy plockiej do metra przesiasc. Bo naokoło przez kiercelak to długo się jedzie

# Dziki

03.03.2022 19:26

#Zjelonek przecież innej trasy nie ma....

# zjelonek

04.03.2022 13:56

#Dziki napisał(a) 03.03.2022 19:26
#Zjelonek przecież innej trasy nie ma....
no nie ma i nie będzie i dlatego w godzinach szczytu jest tłok w tramwajach i dlatego jest potrzebna linia szczytowa na krótkiej trasie żeby dalej nie wozić powietrza.

REKLAMA

# qvertz

05.03.2022 12:39

Jedyne sensowne rozwiązanie w tamtej części miasta powinno być wykonane na wzór szybkiego tramwaju miejskiego w Poznaniu, który (jak pamiętam) po prostu śmiga z prędkością ok 70 km/h na trasie Dworzec Główny - Osiedla Winogrady i Sobieskiego, które są oddalone od tamtejszego centrum mniej więcej jak okolice Ronda ONZ a Odolany i Jelonki. Jeśli większość tramwajów skręca w Skierniewicką, a potem utyka na Wolskiej, to nie jest dobrym pomysłem brnąć w rozwiązania sprzed 55 lat. Szybki tramwaj powinien uzupełniać metro i jak najszybciej przewozić ludzi na trasie Powstańców Śląskich - Rondo ONZ. Docelowo Jelonki powinny być połączone z Dw. Zachodnim, najlepiej linią metra. Ale przy takich finansach Warszawy jest to melodia przyszłości. Na pewno nie z tymi lewackimi władzami miasta, którym w głowie jedynie zwężanie ulic i robienie stref relaksu dla lgbt.

# naad

05.03.2022 17:58

sami qrwa znafcy
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA